Joomla Free Template by FatCow Hosting

Harmonogram zajęć sezon 2022/2023

Kategoria: Treningi Opublikowano: czwartek, 02, wrzesień 2021

LEKKOATLETYKA - harmonogram może jeszcze ulec małym zmianom 

PONIEDZIAŁEK

SP 92 ul. Przasnyska 18a

Trener Mariusz Jancik

rocznik 2009 - 2013 - godzina 16:00 - 17:30

Trener Krzysztof Orzeszek

rocznik 2009 - 2012 - godzina 16:00 - 17:30

rocznik 2005 - 2009 - godzina 17:30 - 19:00

AWF Warszawa ul. Marymoncka

Trener Paweł Rączka

rocznik 2009 i starsi - godzina 17:30 - 19:30

Trener Maciej Topolewski - oszczep

godzina 16:00 - 18:00

 

WTOREK

SP 92 ul. Przasnyska 18a

Trener Anna Symołon

KLASY I-III (rocznik 2013-2016) GRUPA NABOROWA - godzina 15:00 - 16:00

Trener Mariusz Jancik

rocznik 2009 - 2013 - godzina 14:30 - 16:00

rocznik 2009 - 2013 - godzina 16:00 - 17:30

AWF Warszawa ul. Marymoncka

Trener Paweł Rączka

rocznik 2008 i starsi - godzina 17:30 - 19:30

Trener Maciej Topolewski - oszczep

godzina 16:00 - 18:00

 

ŚRODA

SP 92 ul. Przasnyska 18a

Trener Anna Symołon

KLASY I-III (rocznik 2013-2016) GRUPA NABOROWA - godzina 14:30- 15:30

Trener Mariusz Jancik

rocznik 2009 - 2013 - godzina 16:00 - 17:30

Trener Krzysztof Orzeszek

rocznik 2009 - 2012 - godzina 16:00 - 17:30

rocznik 2005 - 2009 - godzina 17:30 - 19:00

AWF Warszawa ul. Marymoncka

Trener Paweł Rączka

rocznik 2008 i starsi - godzina 17:30 - 19:30

Trener Maciej Topolewski - oszczep

godzina 16:00 - 18:00

 

CZWARTEK

SP 92 ul. Przasnyska 18a

Trener Anna Symołon

KLASY I-III (rocznik 2013-2016) GRUPA NABOROWA - godzina 14:15- 15:15

KLASY I-III (rocznik 2013-2016) GRUPA NABOROWA - godzina 15:15- 16:15

Trener Mariusz Jancik

rocznik 2009 - 2013 - godzina 15:00 - 16:30

rocznik 2009 - 2013 - godzina 16:30 - 18:00

AWF Warszawa ul. Marymoncka

Trener Paweł Rączka

rocznik 2008 i starsi - godzina 17:30 - 19:30

Trener Maciej Topolewski - oszczep

godzina 16:00 - 18:00

 

PIĄTEK

SP 92 ul. Przasnyska 18a

Trener Anna Symołon

KLASY I-III (rocznik 2013-2016) GRUPA NABOROWA - godzina 14:15 - 15:15

KLASY I-III (rocznik 2013-2016) GRUPA NABOROWA - godzina 15:15 - 16:15

Trener Krzysztof Orzeszek

rocznik 2007 - 2011 - godzina 16:00 - 17:30

rocznik 2005 - 2009 - godzina 17:30 - 19:00

AWF Warszawa ul. Marymoncka

Trener Paweł Rączka

rocznik 2008 i starsi - godzina 17:30 - 19:30

Trener Maciej Topolewski - oszczep 

godzina 16:00 - 18:00

 

SOBOTA

AWF Warszawa ul. Marymoncka

Trener Paweł Rączka

rocznik 2008 i starsi - godzina 11:00 - 13:00

 

Jak zapisać się na zajęcia?

Rodzice zawodników przysyłają e-mailem (uksgepard@gmail.com) informację o kontynuacji szkolenia wpisując imię nazwisko dziecka, rocznik, grupe treningową oraz dni i godziny uczęszcznia na zajęcia. lub online wypełniając formularz

Zawodnicy muszą dostarczyć wypełnioną i podpisaną przez rodziców/ opiekunów deklarację członkowską oraz przesłać e-mail z informacją :

IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA, KLASA I GRUPA TRENINGOWA - godziny i dni treningowe

Składka klubowa na sezon 2022/23

ZAJĘCIA ZACZYNAMY JUŻ OD 5 WRZEŚNIA (MIEJSCA OGRANICZONE)

Info UKS GEPARD - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mariusz Jancik - 508-399-395

Krzysztof Orzeszek - 508-399-393

„Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Uczniowski Klub Sportowy GEPARD współfinansuje m.st. Warszawa”

logo biale wspolfinansowanieNowe LOGOsyrena

UKS-Gepard-alternatywne---color