Joomla Free Template by FatCow Hosting

IV Mityng Lekkoatletyczny 20.05.2017 WYNIKI

Kategoria: Działalność klubu Opublikowano: sobota, 20, maj 2017

 

WYNIKI

 

bieg na 60 m

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 111 Paula Bielawska  MKS Syrena 2004 8,75
2 56 Kaja Szmagała AZS - AWF 2005 9,17
3 71 Aleksandra Pawlak AZS - AWF 2004 9,18
4 72 Maria Śliwka AZS - AWF 2005 9,33
5 187 Natalia Pawłowska  UKS Otrębusy 2004 9,34
6 45 Aleksandra Bochińska AZS - AWF 2004 9,48
7 63 Julia Smolarczyk Warszawianka 2005 9,48
8 46 Gabriela Przeorska AZS - AWF 2004 9,53
9 184 Wiktoria Kończak  UKS Otrębusy 2004 9,56
10 52 Martyna Modliborek AZS - AWF 2004 9,64
11 123 Irena Łuszczewska UKS GEPARD 2005 9,66
12 41 Helena Torchalska  UKS Otrębusy 2004 9,73
13 55 Milena Węgiel AZS - AWF 2004 9,75
14 61 Zofia Gawrońska UKS GEPARD 2004 9,81
15 115 Emilia Grzęda  UKS -SPRINT2020 2005 9,87
16 129 Aleksandra Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005 10,00
17 93 Ala Kontkiewicz UKS GEPARD 2004 10,12
18 15 Kamila Skalska UKS Otrębusy 2005 10,20
19 3 Martyna Dębińska UKS GEPARD 2005 10,23
20 62 Martyna Dygoń UKS GEPARD 2004 10,25
21 84 Maja Minczewska SP 92 2005 10,35
22 188 Maja Penconek  UKS Otrębusy 2005 10,37
23 73 Joanna Piasecka AZS - AWF 2005 10,45
24 122 Klaudia Paziewska UKS -SPRINT2020 2005 10,89
25 197 Lena Penconek  UKS Otrębusy 2005 11,00
26 121 Karolina Skurzak  UKS -SPRINT2020 2005  
27 130 Dominika Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005  
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 112 Iga Woźniak  MKS Syrena 2006 9,5
2 83 Maja Nastachowska UKS GEPARD 2006 9,84
3 57 Marika Stefańska UKS GEPARD 2007 9,97
4 193 Julia Matysiak  UKS Otrębusy 2006 10,17
5 75 Amelia Ludźwiniak Warszawianka 2006 10,20
6 74 Oliwia Piątkowska AZS - AWF 2006 10,31
7 198 OLA Skalska   UKS Otrębusy 2006 10,85
8 77 Michalina Ściuba Warszawianka 2007 11,32
9 58 Kasia Małecka SP 92 2007 11,59
10 194 Julia Pawluk  UKS Otrębusy 2007 11,84
11 6 Maja Mularska   2007 12,07
12 178 Angelika Frączek  UKS Otrębusy 2007 12,10
13 67 Martyna Ludwiniak Warszawianka 2007 12,64
14 177 Amelia Czekalska  UKS Otrębusy 2007 13,46
15          

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY  2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 195 Michał Gałazin UKS GEPARD 2005 8,82
2 161 Alan Kragulewicz UKS -SPRINT2020 2004 8,87
3 125 Hubert Grobelny  MKS Syrena 2004 9,10
4 97 Aleks Szydlik  UKS Otrębusy 2004 9,15
5 170 Piotrek Perzak SP 92 2004 9,22
6 181 Marcel Dobrowolski UKS GEPARD 2005 9,42
7 179 Tobiasz Martyniuk UKS GEPARD 2004 9,43
8 95 Jakub Tryc UKS GEPARD 2005 9,85
9 126 Jan Miroslaw  MKS Syrena 2005 9,85
10 82 Tomek Gackowski Szkoła Przymierza Rodzin 2005 9,95
11 180 Gustaw Jancik UKS GEPARD 2005 9,96
12 117 Mikołaj Bujak UKS Otrębusy 2004 10,04
13 176 Mikołaj Łuczyński SP 92 2004 10,57
14 16 Maciek Kaczanowski UKS Otrębusy 2004 10,63
15 169 Bartek Mika SP 92 2004 10,84
16 48 Stanisław Piasecki AZS - AWF 2005 10,90
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY  2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 89 Julek Walas UKS Otrębusy 2006 9,28
2 171 Krzysztof Grochowski UKS -SPRINT2020 2007 9,32
3 196 Borys Derdzikowski UKS GEPARD 2006 9,84
4 81 Janek Napiórkowski Szkoła Przymierza Rodzin 2006 9,95
5 54 Tomek Batog UKS GEPARD 2007 10,12
6 172 Oskar Adamek UKS -SPRINT2020 2006 10,18
7 88 Jan Moskal UKS GEPARD 2007 10,42
8 192 Ignacy Drzewiecki SP 92 2007 10,59
9 87 Błażej Kaczanowski  UKS Otrębusy 2006 10,62
10 191 Jakub Dymowski UKS GEPARD 2007 10,75
11 43 Mikołaj Sztyk UKS GEPARD 2007 11,39
  113 Michał Chocyk  UKS Otrębusy 2007 11,56
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 128 Liwia Kopeć  UKS -SPRINT2020 2008 10,21
2 42 Marysia Ważny UKS Otrębusy 2008 10,59
3 60 Julia Szyper UKS GEPARD 2008 10,73
4 168 Iga Benesz UKS Otrębusy 2008 10,93
5 51 Jadzia Walas  UKS Otrębusy 2008 11,17
6 50 Dominika Olczak UKS GEPARD 2008 11,35
7 68 Róża Dukaczewska Warszawianka 2008 11,45
8          
           
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 183 Malwina Grzesiuk  UKS Otrębusy 2009 11,04
2 65 Weronika Kozerska UKS GEPARD 2009 11,14
3 64 Pola Smolarczyk Warszawianka 2009 11,23
4 49 Zosia Bryndza UKS GEPARD 2009 11,70
5 102 Anna Pietruszewska  UKS -SPRINT2020 2009 11,79
6 163 Aleksandra Rycak  UKS -SPRINT2020 2009 11,89
7 91 Basia Zgiep UKS GEPARD 2009 12,04
8 141 Maria Krzykalska UKS -SPRINT2020 2009 12,04
9 59 Zuzanna Chodzeń UKS GEPARD 2009 12,34
10 4 Maja Bartkiewicz UKS GEPARD 2010 12,51
11 106 Karolina Czyż  UKS -SPRINT2020 2010 12,86
12 174 Zuzanna Gieryszewska UKS GEPARD 2009 13,32
13 78 Maja Kieszkowska UKS GEPARD 2009 13,34
14 66 Antonina Kozerska   2011 13,75
15 167 Amelia Osowska SP 92 2010 14,21
16 5 Hania Siemieniewska   2011 16
17 13 Atonina Kurowska SP 92 2009  

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 118 Oskar Obłękowski UKS -SPRINT2020 2008 9,82
2 92 Mikołąj Kuczaba SP 267 UKS Ronin Team 2008 9,85
3 103 Kacper Kończak  UKS Otrębusy 2008 10,10
4 100 Hubert Falkowski  UKS Otrębusy 2008 10,59
5 165 Jan Stolarczyk UKS GEPARD 2008 10,78
6 182 Artur Kornatowski SP 267 2008 10,84
7 186 Tomek Dobrowolski UKS GEPARD 2008 11,18
8 166 Wiktor Karwat UKS GEPARD 2008 12,51
9 107 Paweł Kowalewski  UKS Otrębusy 2008  
           
           
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 86 Nataniel Grzegorczyk UKS GEPARD 2009 11,06
2 76 Olaf Szczęsny UKS GEPARD 2010 11,78
3 53 Jędrzej Sztyk UKS GEPARD 2009 11,87
4 114 Olaf Sobecki  UKS Otrębusy 2009 12,03
5 44 Marcin Dębiński UKS GEPARD 2009 12,25
6 105 Jakub Symołon SP 267 2010 12,70
7 47 Bartek Rafiński UKS GEPARD 2009 12,86
8 108 Wojtek Ratyński UKS Otrębusy 2010 13,25
9 99 Jan  Walas  UKS Otrębusy 2010 13,28
10 175 Oliwier Batóg SP 92 2009 13,54
11 104 Kuba Wodzyński  UKS Otrębusy 2010 13,68
12 85 Tymon Grzegorczy SP 92 2010 14,07
13 98 Adrian Niewiadomski  UKS Otrębusy 2010  
14          

 Skok w dal

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 111 Paula Bielawska  MKS Syrena 2004 4,63
2 71 Aleksandra Pawlak AZS - AWF 2004 4,37
3 41 Helena Torchalska  UKS Otrębusy 2004 4,23
4 46 Gabriela Przeorska AZS - AWF 2004 4,22
5 56 Kaja Szmagała AZS - AWF 2005 4,15
6 55 Milena Węgiel AZS - AWF 2004 4,14
7 63 Julia Smolarczyk Warszawianka 2005 4,14
8 52 Martyna Modliborek AZS - AWF 2004 4,14
9 123 Irena Łuszczewska UKS GEPARD 2005 4,12
10 14 Maja Siemieniewska SP 92 2004 4,04
11 72 Maria Śliwka AZS - AWF 2005 4,04
12 184 Wiktoria Kończak  UKS Otrębusy 2004 3,99
13 121 Karolina Skurzak  UKS -SPRINT2020 2005 3,88
14 61 Zofia Gawrońska UKS GEPARD 2004 3,85
15 130 Dominika Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005 3,85
16 187 Natalia Pawłowska  UKS Otrębusy 2004 3,82
17 93 Ala Kontkiewicz UKS GEPARD 2004 3,69
18 115 Emilia Grzęda  UKS -SPRINT2020 2005 3,63
19 84 Maja Minczewska SP 92 2005 3,45
20 15 Kamila Skalska UKS Otrębusy 2005 3,33
21 129 Aleksandra Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005 3,30
22 188 Maja Penconek  UKS Otrębusy 2005 3,27
23 3 Martyna Dębińska UKS GEPARD 2005 3,19
24 197 Lena Penconek  UKS Otrębusy 2005 3,15
25 73 Joanna Piasecka AZS - AWF 2005 3,11
26 122 Klaudia Paziewska UKS -SPRINT2020 2005 2,98
27 94 Ola Dziewulska SP 92 2004 2,75
28 45 Aleksandra Bochińska AZS - AWF 2004  
28 62 Martyna Dygoń UKS GEPARD 2004  
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 112 Iga Woźniak  MKS Syrena 2006 3,77
2 193 Julia Matysiak  UKS Otrębusy 2006 3,61
3 74 Oliwia Piątkowska AZS - AWF 2006 3,43
4 57 Marika Stefańska UKS GEPARD 2007 3,36
5 83 Maja Nastachowska UKS GEPARD 2006 3,17
6 198 OLA Skalska   UKS Otrębusy 2006 3,12
7 75 Amelia Ludźwiniak Warszawianka 2006 2,96
8 194 Julia Pawluk  UKS Otrębusy 2007 2,90
9 77 Michalina Ściuba Warszawianka 2007 2,81
10 178 Angelika Frączek  UKS Otrębusy 2007 2,77
11 67 Martyna Ludwiniak Warszawianka 2007 2,69
12 6 Maja Mularska   2007 2,33
13 177 Amelia Czekalska  UKS Otrębusy 2007 2,33
  58 Kasia Małecka SP 92 2007 2,08

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 195 Michał Gałazin UKS GEPARD 2005 4,78
2 161 Alan Kragulewicz UKS -SPRINT2020 2004 4,71
3 125 Hubert Grobelny  MKS Syrena 2004 4,56
4 97 Aleks Szydlik  UKS Otrębusy 2004 4,44
5 181 Marcel Dobrowolski UKS GEPARD 2005 4,40
6 180 Gustaw Jancik UKS GEPARD 2005 3,98
7 170 Piotrek Perzak SP 92 2004 3,97
8 95 Jakub Tryc UKS GEPARD 2005 3,94
9 82 Tomek Gackowski Szkoła Przymierza Rodzin 2005 3,73
10 126 Jan Miroslaw  MKS Syrena 2005 3,34
11 117 Mikołaj Bujak UKS Otrębusy 2004 3,22
12 176 Mikołaj Łuczyński SP 92 2004 3,15
13 48 Stanisław Piasecki AZS - AWF 2005 3,07
14 16 Maciek Kaczanowski UKS Otrębusy 2004  
           
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2006-2007          
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 171 Krzysztof Grochowski UKS -SPRINT2020 2007 4,49
2 89 Julek Walas UKS Otrębusy 2006 4,21
3 196 Borys Derdzikowski UKS GEPARD 2006 3,88
4 172 Oskar Adamek UKS -SPRINT2020 2006 3,59
5 81 Janek Napiórkowski Szkoła Przymierza Rodzin 2006 3,44
6 54 Tomek Batog UKS GEPARD 2007 3,27
7 87 Błażej Kaczanowski  UKS Otrębusy 2006 3,22
8 88 Jan Moskal UKS GEPARD 2007 3,04
9 43 Mikołaj Sztyk UKS GEPARD 2007 3,00
10 185 Piotrek Mierzejewski UKS GEPARD 2007 2,98
11 113 Michał Chocyk  UKS Otrębusy 2007 2,89
12 90 Emil Haber  UKS Otrębusy 2006  
           
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 127 Letycja  Kopeć  UKS -SPRINT2020 2008 3,59
2 168 Iga Benesz UKS Otrębusy 2008 3,16
3 50 Dominika Olczak UKS GEPARD 2008 3,07
4 60 Julia Szyper UKS GEPARD 2008 2,93
5 68 Róża Dukaczewska Warszawianka 2008 2,79
6 128 Liwia Kopeć  UKS -SPRINT2020 2008 2,77
7 42 Marysia Ważny UKS Otrębusy 2008 2,73
8 51 Jadzia Walas  UKS Otrębusy 2008 2,73
9          
           
           
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 64 Pola Smolarczyk Warszawianka 2009 3,15
2 183 Malwina Grzesiuk  UKS Otrębusy 2009 3,01
3 49 Zosia Bryndza UKS GEPARD 2009 2,98
4 65 Weronika Kozerska UKS GEPARD 2009 2,90
5 102 Anna Pietruszewska  UKS -SPRINT2020 2009 2,84
6 173 Maja Kucharska  UKS SPRINT 2020 2009 2,69
7 4 Maja Bartkiewicz UKS GEPARD 2010 2,67
8 13 Atonina Kurowska SP 92 2009 2,62
9 59 Zuzanna Chodzeń UKS GEPARD 2009 2,53
10 106 Karolina Czyż  UKS -SPRINT2020 2010 2,39
11 5 Hania Siemieniewska   2011 2,35
12 78 Maja Kieszkowska UKS GEPARD 2009 2,32
13 163 Aleksandra Rycak  UKS -SPRINT2020 2009 2,31
14 174 Zuzanna Gieryszewska UKS GEPARD 2009 2,31
15 141 Maria Krzykalska UKS -SPRINT2020 2009 2,19
16 167 Amelia Osowska SP 92 2010 2,10
17 91 Basia Zgiep UKS GEPARD 2009 2,02
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 118 Oskar Obłękowski UKS -SPRINT2020 2008 3,82
2 103 Kacper Kończak  UKS Otrębusy 2008 3,18
3 92 Mikołąj Kuczaba SP 267 UKS Ronin Team 2008 3,14
4 100 Hubert Falkowski  UKS Otrębusy 2008 3,06
5 186 Tomek Dobrowolski UKS GEPARD 2008 2,96
6 165 Jan Stolarczyk UKS GEPARD 2008 2,93
7 166 Wiktor Karwat UKS GEPARD 2008 2,41
8 107 Paweł Kowalewski  UKS Otrębusy 2008  
           
           
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 86 Nataniel Grzegorczyk UKS GEPARD 2009 3,04
2 76 Olaf Szczęsny UKS GEPARD 2010 2,93
3 53 Jędrzej Sztyk UKS GEPARD 2009 2,72
4 114 Olaf Sobecki  UKS Otrębusy 2009 2,61
5 47 Bartek Rafiński UKS GEPARD 2009 2,47
6 44 Marcin Dębiński UKS GEPARD 2009 2,35
7 108 Wojtek Ratyński UKS Otrębusy 2010 2,33
8 175 Oliwier Batóg SP 92 2009 2,33
9 104 Kuba Wodzyński  UKS Otrębusy 2010 2,11
10 85 Tymon Grzegorczy SP 92 2010 2,04
11 99 Jan  Walas  UKS Otrębusy 2010 1,99
12 98 Adrian Niewiadomski  UKS Otrębusy 2010  
13          

bieg na 300 m

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 300 m 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 116 Iga Kur UKS -SPRINT2020 2004 00:48,22
2 56 Kaja Szmagała AZS - AWF 2005 00:50,12
3 130 Dominika Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005 00:50,53
4 72 Maria Śliwka AZS - AWF 2005 00:50,84
5 131 Amelia Lodkowska UKS -SPRINT2020 2005 00:50,97
6 55 Milena Węgiel AZS - AWF 2004 00:52,64
7 123 Irena Łuszczewska UKS GEPARD 2005 00:53,04
8 63 Julia Smolarczyk Warszawianka 2005 00:53,19
9 15 Kamila Skalska UKS Otrębusy 2005 00:54,51
10 14 Maja Siemieniewska SP 92 2004 00:54,62
11 71 Aleksandra Pawlak AZS - AWF 2004 00:55,58
12 188 Maja Penconek  UKS Otrębusy 2005 00:59,67
13 94 Ola Dziewulska SP 92 2004 00:59,73
14 101 Anna Dobosz UKS -SPRINT2020 2005 01:01,76
15 3 Martyna Dębińska UKS GEPARD 2005  
16 129 Aleksandra Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005  
17 164 Zuzanna Chyba  UKS -SPRINT2020 2005  
18          
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 300 m 2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 193 Julia Matysiak  UKS Otrębusy 2006 00:55,15
2 57 Marika Stefańska UKS GEPARD 2007 00:56,28
3 112 Iga Woźniak  MKS Syrena 2006 00:57,08
4 151 Nikola Bienias UKS -SPRINT2020 2006 00:57,78
5 75 Amelia Ludźwiniak Warszawianka 2006 01:00,31
6 77 Michalina Ściuba Warszawianka 2007 01:05,44
7 194 Julia Pawluk  UKS Otrębusy 2007 01:09,44
8 58 Kasia Małecka SP 92 2007 01:10,50
9 67 Martyna Ludwiniak Warszawianka 2007 01:13,33
10 178 Angelika Frączek  UKS Otrębusy 2007 01:14,37
11 6 Maja Mularska   2007 01:16,39
12 177 Amelia Czekalska  UKS Otrębusy 2007 01:16,56
13          
14          
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 300 m 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 195 Michał Gałazin UKS GEPARD 2005 00:47,45
2 161 Alan Kragulewicz UKS -SPRINT2020 2004 00:47,81
3 179 Tobiasz Martyniuk UKS GEPARD 2004 00:49,4
4 180 Gustaw Jancik UKS GEPARD 2005 00:51,75
5 126 Jan Miroslaw  MKS Syrena 2005 00:54,98
6 82 Tomek Gackowski Szkoła Przymierza Rodzin 2005 00:58,65
7 176 Mikołaj Łuczyński SP 92 2004 01:01,94
  169 Bartek Mika SP 92 2004 01:03,2
  117 Mikołaj Bujak UKS Otrębusy 2004  
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 300 m 2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 89 Julek Walas UKS Otrębusy 2006 00:50,56
2 81 Janek Napiórkowski Szkoła Przymierza Rodzin 2006 00:55,26
3 88 Jan Moskal UKS GEPARD 2007 00:56,75
4 192 Ignacy Drzewiecki SP 92 2007 01:00,69
5 87 Błażej Kaczanowski  UKS Otrębusy 2006 01:01,58
6 191 Jakub Dymowski UKS GEPARD 2007 01:03,3
7 113 Michał Chocyk  UKS Otrębusy 2007  

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 127 Letycja  Kopeć  UKS -SPRINT2020 2008 00:59,58
2 60 Julia Szyper UKS GEPARD 2008 01:00,70
3 168 Iga Benesz UKS Otrębusy 2008 01:06,65
4 68 Róża Dukaczewska Warszawianka 2008 01:10,00
5 42 Marysia Ważny UKS Otrębusy 2008 01:11,62
6 51 Jadzia Walas  UKS Otrębusy 2008 01:12,83
7 50 Dominika Olczak UKS GEPARD 2008 01:16,31
8          
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 65 Weronika Kozerska UKS GEPARD 2009 01:03,23
2 49 Zosia Bryndza UKS GEPARD 2009 01:04,42
3 64 Pola Smolarczyk Warszawianka 2009 01:05,76
4 173 Maja Kucharska  UKS SPRINT 2020 2009 01:11,30
5 59 Zuzanna Chodzeń UKS GEPARD 2009 01:12,45
6 183 Malwina Grzesiuk  UKS Otrębusy 2009 01:13,19
7 91 Basia Zgiep UKS GEPARD 2009 01:15,44
8 78 Maja Kieszkowska UKS GEPARD 2009 01:22,23
9 66 Antonina Kozerska   2011 01:26,60
10 167 Amelia Osowska SP 92 2010 01:27,80
11 4 Maja Bartkiewicz UKS GEPARD 2010  
12 13 Atonina Kurowska SP 92 2009  
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 103 Kacper Kończak  UKS Otrębusy 2008 00:56,94
2 92 Mikołąj Kuczaba SP 267 UKS Ronin Team 2008 00:58,25
3 186 Tomek Dobrowolski UKS GEPARD 2008 00:58,79
4 100 Hubert Falkowski  UKS Otrębusy 2008 01:03,65
5 182 Artur Kornatowski SP 267 2008 01:04,15
6 107 Paweł Kowalewski  UKS Otrębusy 2008  
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 86 Nataniel Grzegorczyk UKS GEPARD 2009 00:59,81
2 76 Olaf Szczęsny UKS GEPARD 2010 01:04,48
3 53 Jędrzej Sztyk UKS GEPARD 2009 01:06,42
4 114 Olaf Sobecki  UKS Otrębusy 2009 01:06,78
5 47 Bartek Rafiński UKS GEPARD 2009 01:15,81
6 108 Wojtek Ratyński UKS Otrębusy 2010 01:18,22
7 104 Kuba Wodzyński  UKS Otrębusy 2010 01:19,01
8 175 Oliwier Batóg SP 92 2009 01:20,14
9 99 Jan  Walas  UKS Otrębusy 2010 01:20,26
10 44 Marcin Dębiński UKS GEPARD 2009  
11 98 Adrian Niewiadomski  UKS Otrębusy 2010  
12          
13          

bieg 600m

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2004-2005
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 46 Gabriela Przeorska AZS - AWF 2004 02:03,00
2 111 Paula Bielawska  MKS Syrena 2004 02:04,60
3 121 Karolina Skurzak  UKS -SPRINT2020 2005 02:05,90
4 187 Natalia Pawłowska  UKS Otrębusy 2004 02:07,64
5 73 Joanna Piasecka AZS - AWF 2005 02:13,13
6 3 Martyna Dębińska UKS GEPARD 2005 02:20,22
7 84 Maja Minczewska SP 92 2005 02:28,90
  52 Martyna Modliborek AZS - AWF 2004  
           
           
           
    LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2006-2007    
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 83 Maja Nastachowska UKS GEPARD 2006 02:03,13
2 74 Oliwia Piątkowska AZS - AWF 2006 02:07,20
3 198 OLA Skalska   UKS Otrębusy 2006 02:19,25
4 57 Marika Stefańska UKS GEPARD 2007  
5 193 Julia Matysiak  UKS Otrębusy 2006  
6 194 Julia Pawluk  UKS Otrębusy 2007  
12          
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2004-2005
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 97 Aleks Szydlik  UKS Otrębusy 2004 01:53,70
2 95 Jakub Tryc UKS GEPARD 2005 01:56,19
3 170 Piotrek Perzak SP 92 2004 01:57,64
4 125 Hubert Grobelny  MKS Syrena 2004 02:00,45
5 181 Marcel Dobrowolski UKS GEPARD 2005 02:03,02
6 48 Stanisław Piasecki AZS - AWF 2005 02:05,09
7 96 Filip Zygmont SP 92 2005 02:06,87
8 16 Maciek Kaczanowski UKS Otrębusy 2004 02:18,21
9 162 Aleksander Tarnkowski  UKS -SPRINT2020 2005  
           
           
    LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2006-2007    
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 54 Tomek Batog UKS GEPARD 2007 02:18,21
2 43 Mikołaj Sztyk UKS GEPARD 2007 02:19,91
3 185 Piotrek Mierzejewski UKS GEPARD 2007 02:40,18
4 90 Emil Haber  UKS Otrębusy 2006  
5 196 Borys Derdzikowski UKS GEPARD 2006