Joomla Free Template by FatCow Hosting

V Mityng lekkoatletyczny WYNIKI

Kategoria: Działalność klubu Opublikowano: sobota, 22, wrzesień 2018

Bieg na 60 m

 rocznik 2010 i młodsi

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 41 MATYLDA  AZS-AWF Warszawa   10,68
2 24 Gosia  otrębusy   11,34
3 32 Ola   otrębusy   11,63
4 29 Gabrysia  UKS gepard   11,65
5 129 Matylda  UKS gepard   11,69
6 42 Joanna  AZS-AWF Warszawa   11,84
7 1 Zuzia      ns
8 94 Hania  otrębusy   ns

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 200 Kuba  otrębusy   11,06
2 144 Jan  AZS-AWF W-wa   11,11
3 181 FILIP  AZS-AWF Warszawa   11,27
4 189 Jaś  otrębusy   11,72
5 172 Wojtek  otrębusy   12,17
6 154 Tymon  UKS gepard   13,96
7 176 Maciek  UKS gepard   ns

 

rocznik 2009

DZIEWCZĘTA

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 73 POLA  KS-Warszawianka   10,42
2 130 Daria  AZS-AWF Warszawa   10,55
3 22 Malwina  otrębusy   10,62
4 74 Zofia  UKS Gepard   10,65
5 57 Zuzia  UKS gepard   10,76
6 126 Maja  AZS-AWF W-wa   10,94
7 15 MAJA  AZS-AWF Warszawa   11,04
8 8 Julia  UKS gepard   11,06
9 34 Kaja  AZS-AWF W-wa   11,12
10 88 Inga  UKS Gepard   11,23
11 91 BASIA  AZS-AWF Warszawa   11,28
12 50 Patrycja  SP 92   11,36
13 87 Basia  UKS gepard   11,48
14 48 Mira  AZS-AWF W-wa   11,6
15 78 Pola  AZS-AWF W-wa   11,81
16 59 Gabrysia  otrębusy   12,27
17 109 Martyna  UKS Gepard   12,93
18 54 Antonina      ns

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 145 Nataniel  UKS gepard   10,41
2 187 Andrzej  otrębusy   10,58
3 161 Tymek  otrębusy   10,84
4 142 Dominik  SP 92   10,86
5 146 Maciek  SP 92   10,9
6 185 PIOTR  AZS-AWF Warszawa   10,93
7 188 Mateusz  UKS gepard   11,06
8 125 Jędrzej  UKS gepard   11,23
9 135 Nikodem  AZS-AWF W-wa   11,3
10 133 Mikołaj  otrębusy   11,61
11 151 Mieszko  UKS GEPARD   11,77
12 153 Filip  AZS-AWF W-wa   12,67

 

rocznik 2008-2007

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 47 MARIKA  AZS-AWF Warszawa   9,5
2 79 Maja  SP 92   9,72
3 33 Jessica  UKS Zaułek   9,84
4 37 Basia  UKS gepard   9,86
5 13 Zuzanna  AZS AWF Warszawa   10,11
6 49 ZUZANNA  AZS-AWF W-wa   10,27
7 7 Iga  otrębusy   10,38
8 27 Róża  UKS Zaułek   10,48
9 38 Marta  SP 92   10,62
10 55 Julia  SP 92   10,65
11 80 Klara  UKS GEPARD   10,71
12 46 Zuzanna  AZS-AWF Warszawa   10,75
13 56 Pola  SP 92   10,76
14 21 Maja  otrębusy   10,93
15 52 Liwia  otrębusy   10,95
16 31 Natalia  otrębusy   10,98
17 76 Julia  UKS gepard   11,06
18 75 Marta  UKS Gepard   11,49
19 23 Ola  otrębusy   ns
20 51 Laura  otrębusy   ns

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 134 Tomasz  UKS Gepard   9,7
2 124 Jan AZS-AWF Warszawa   9,8
3 199 Kacper otrębusy   9,9
4 147 Kuba SP 92   9,92
5 196 Nataniel SP 92   10,04
6 197 Czarek otrębusy   10,06
7 180 KORDIAN  AZS-AWF W-wa   10,18
8 97 Mikołaj UKS gepard   10,21
9 121 Przemek AKL Ursynów   10,42
10 177 Tomek UKS Gepard   10,62
11 123 Rafał  AZS AWF Warszawa   10,69
12 175 Rafał SP 92   11,18
13 195 Aleksy SP 92   11,23
14 184 Antek SP 92   11,55
15 198 Kuba UKS Zaułek   11,65
16 179 PATRYK  AZS-AWF W-wa   17,19
17 190 Julian otrębusy    

 

 rocznik 2006-2005

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 5 MARIA  AZS-AWF Warszawa   8,66
2 139 Irena UKS gepard   8,94
3 110 Gabrysia UKS GEPARD   9,17
4 128 KAJA AZS-AWF W-wa   9,19
5 26 Zuzanna UKS Zaułek   9,25
6 43 JULIA KS-Warszawianka   9,33
7 61 OLIWIA AZS-AWF Warszawa   9,34
8 137 ZOFIA AZS-AWF W-wa   9,38
9 62 MAŁGORZATA AZS-AWF W-wa   9,58
10 35 Amelia UKS Zaułek   9,76
11 16 ZOSIA AZS-AWF Warszawa   9,84
12 92 NATALIA  AZS-AWF W-wa   9,9
13 14 JOANNA  AZS-AWF W-wa   10,08
14 36 Ewa UKS Zaułek   10,11
15 12 Hanna AKL Ursynów   10,13
16 119 Maja SP 92   10,17
17 40 Maja AZS-AWF Warszawa   10,26
18 25 Ola UKS Zaułek   10,32
19 60 Gabrysia otrębusy   10,42
20 140 Antonina UKS Gepard   10,93
21 53 Amelia otrębusy   ns

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 194 Michał  UKS gepard   8,58
2 156 Kuba SP 92   8,62
3 152 Jan UKS Zaułek   8,65
4 186 CYPRIAN AZS-AWF Warszawa   8,76
5 157 Adam AKL Ursynów   8,98
6 155 Marcel UKS gepard   9,11
7 132 KONRAD AZS-AWF Warszawa   9,18
8 18 TYMON AZS-AWF W-wa   9,35
9 143 STANISŁAW  AZS-AWF W-wa   10,25
10 131 Tymon AZS AWF Warszawa   ns
11 171 Wojtek otrębusy   ns

rocznik 2004

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 72 ALEKSANDRA  AZS-AWF Warszawa   9,21
2 71 NATALIA  AZS-AWF Warszawa   9,26
3 44 Julia  AZS-AWF W-wa   9,91
4 136 ANTONINA  AZS-AWF W-wa   10,00
5 127 JULIA AZS-AWF W-wa   10,06
6 6 JAGODA  AZS-AWF W-wa   10,12
7 77 KATARZYNA AZS-AWF W-wa   10,29

 

 

CHŁOPCY 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 183 ANTONI AZS-AWF Warszawa   8,49
2 149 Jakub  AKL Ursynów   8,78
3 193 Piotr SP 92   8,79

 

BIEG NA 300 m

rocznik 2010 i młodsi

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 42 Joanna  AZS-AWF Warszawa   67,31
2 32 Ola otrębusy   67,8
3 29 Gabrysia  UKS gepard   68,28
4 1 Zuzia      69,17
5 94 Hania  otrębusy   70,72
6 24 Gosia  otrębusy   77,17
7 129 Matylda UKS gepard   ns

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 200 Kuba  otrębusy   61,34
2 181 FILIP AZS-AWF Warszawa   63,97
3 172 Wojtek otrębusy   66,97
4 189 Jaś  otrębusy   71,15
5 154 Tymon UKS gepard   75,51
6 176 Maciek UKS gepard   75,66

 

rocznik 2009 

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 130 Daria  AZS-AWF Warszawa   56,85
2 45 Eliza AZS-AWF W-wa   62,09
3 74 Zofia Gepard   62,26
4 22 Malwina otrębusy   62,38
5 73 POLA KS-Warszawianka   62,77
6 50 Patrycja SP 92   63,22
7 34 Kaja AZS-AWF W-wa   65,45
8 15 MAJA AZS-AWF Warszawa   65,98
9 87 Basia UKS gepard   66,52
10 98 Lena AZS-AWF W-wa   66,57
11 88 Inga UKS Gepard   67,75
12 109 Martyna  UKS Gepard   73,68
13 54 Antonina      76,57
14 58 Marcelina UKS gepard   81,67
15 8 Julia UKS gepard   ns
16 59 Gabrysia otrębusy   ns
17 91 BASIA AZS-AWF Warszawa   ns

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 145 Nataniel  UKS gepard 55,44
2 146 Maciek SP 92 60,14
3 142 Dominik SP 92 60,28
4 161 Tymek otrębusy 61,87
5 188 Mateusz  UKS gepard 62,33
6 133 Mikołaj otrębusy 62,39
7 125 Jędrzej UKS gepard 62,53
8 185 PIOTR AZS-AWF Warszawa 67,33
9 135 Nikodem  AZS-AWF W-wa 67,49
10 187 Andrzej otrębusy 69,75
11 151 Mieszko UKS GEPARD ns

 

rocznik 2008-2007

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 47 MARIKA AZS-AWF Warszawa 54,47
2 33 Jessica  UKS Zaułek 57,83
3 49 ZUZANNA  AZS-AWF W-wa 58,02
4 82 Julia  AZS AWF Warszawa 58,26
5 80 Klara  UKS GEPARD 58,57
6 52 Liwia otrębusy 58,86
7 56 Pola SP 92 58,92
8 55 Julia SP 92 60,39
9 76 Julia UKS gepard 61,07
10 138 Hania  SP 92 62,15
11 84 Oliwia SP 92 66,04
12 31 Natalia otrębusy 66,16
13 21 Maja  otrębusy 71,56
14 75 Marta  UKS Gepard 72,3
15 23 Ola  otrębusy ns
16 13 Zuzanna  AZS AWF Warszawa ns

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 197 Czarek  otrębusy 54,19
2 121 Przemek AKL Ursynów 58,92
3 196 Nataniel SP 92 59,36
4 195 Aleksy  SP 92 65,05
5 124 Jan AZS-AWF Warszawa 1:15,87
6 199 Kacper otrębusy ns

 

 

rocznik 2006-2005

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 5 MARIA  AZS-AWF Warszawa 50,42
2 43 JULIA  KS-Warszawianka 52,45
3 92 NATALIA AZS-AWF W-wa 52,6
4 26 Zuzanna UKS Zaułek 52,74
5 137 ZOFIA  AZS-AWF W-wa 54,2
6 40 Maja  AZS-AWF Warszawa 60,6
7 53 Amelia otrębusy 62,13
8 36 Ewa  UKS Zaułek 65,18
9 25 Ola  UKS Zaułek 66,84
10 119 Maja  SP 92 73,34
11 35 Amelia  UKS Zaułek 78,65
12 4 Kamila AKL Ursynów ns

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 150 Jakub  AKL Ursynów 46,59
2 194 Michał UKS gepard 47,16
3 157 Adam  AKL Ursynów 47,93
4 132 KONRAD  AZS-AWF Warszawa 48,03
5 186 CYPRIAN AZS-AWF Warszawa 48,7
6 173 Hubert otrębusy 50,09
7 152 Jan UKS Zaułek 54,28
8 159 Krzysztof AKL Ursynów 66,33
9 18 TYMON  AZS-AWF W-wa ns

 

 

rocznik 2004

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 120 Zosia  UKS Gepard 50,65
2 136 ANTONINA AZS-AWF W-wa 56,37
3 127 JULIA  AZS-AWF W-wa 63,73

 

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 149 Jakub  AKL Ursynów 53,21

 

 

BIEG NA 600 m

rocznik 2008-2007 

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 30 Julia Puszkarska UKS gepard 2007 02:14,77
2 46 Zuzanna Wieśniak AZS-AWF Warszawa 2007 02:22,04
3 7 Iga Benesz otrębusy 2008 02:25,22
4 51 Laura Poniatowska otrębusy 2007 ns

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 134 Tomasz  UKS Gepard 02:04,60
2 97 Mikołaj  UKS gepard 02:06,44
3 177 Tomek UKS Gepard 02:08,10
4 182 KONRAD AZS-AWF Warszawa 02:09,75
5 178 Mikołaj AZS AWF Warszawa 02:18,62
6 190 Julian otrębusy 02:20,05
7 175 Rafał SP 92 02:23,71
8 147 Kuba SP 92  ns

 

rocznik 2006-2005

DZIEWCZĘTA

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 3 Izabela AKL Ursynów 01:49,7
2 11 Anna  AKL Ursynów 01:50,08
3 128 KAJA AZS-AWF W-wa 01:59,8
4 2 Anna  AKL Ursynów 02:00,73
5 16 ZOSIA  AZS-AWF Warszawa 02:01,35
6 61 OLIWIA  AZS-AWF Warszawa 02:01,50
7 139 Irena UKS gepard 02:05,17
8 14 JOANNA  AZS-AWF W-wa 02:05,70
9 62 MAŁGORZATA  AZS-AWF W-wa 02:13,26

 

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 158 Błażej  AKL Ursynów 01:46,26
2 155 Marcel UKS gepard 01:50,21
3 192 Maciek SP 92 01:53,06
4 171 Wojtek  otrębusy 01:56,99
5 143 STANISŁAW  AZS-AWF W-wa 02:03,48
6 122 Witold  AKL Ursynów 02:12,74
7 148 Antoni AKL Ursynów 02:16,06

 

BIEG NA 800 m

rocznik 2004

DZIEWCZĘTA

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 120 Zosia  UKS Gepard 02:59,90
2 81 Helena  UKS gepard 03:09,92
3 26 Zuzanna UKS Zaułek 03:19,2

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 183 ANTONI  AZS-AWF Warszawa 02:25,51
2 152 Jan UKS Zaułek 02:51,70

 

 

SKOK W DAL

rocznik 2010 i młodsi

DZIEWCZĘTA

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 42 Joanna  AZS-AWF Warszawa 2,96
2 41 MATYLDA  AZS-AWF Warszawa 2,89
3 24 Gosia  otrębusy 2,53
4 1 Zuzia   2,4
5 32 Ola otrębusy 2,26
6 94 Hania  otrębusy x

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 172 Wojtek  otrębusy 3,1
2 181 FILIP AZS-AWF Warszawa 2,85
3 144 Jan AZS-AWF W-wa 2,76
4 189 Jaś otrębusy 2,69
5 154 Tymon UKS gepard 2,56
6 176 Maciek UKS gepard 2,41
7 200 Kuba otrębusy x

 

rocznik 2009

DZIEWCZĘTA

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 15 MAJA  AZS-AWF Warszawa 3,34
2 73 POLA KS-Warszawianka 3,17
3 74 Zofia Gepard 3,15
4 22 Malwina  otrębusy 3,12
5 130 Daria AZS-AWF Warszawa 3,12
6 88 Inga UKS Gepard 2,96
7 57 Zuzia UKS gepard 2,82
8 91 BASIA AZS-AWF Warszawa 2,82
9 50 Patrycja  SP 92 2,74
10 87 Basia UKS gepard 2,68
11 109 Martyna UKS Gepard 2,68
12 126 Maja AZS-AWF W-wa 2,65
13 8 Julia UKS gepard 2,52
14 54 Antonina   2,18
15 58 Marcelina  UKS gepard 2,05
16 59 Gabrysia  otrębusy x

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 145 Nataniel  UKS gepard 3,54
2 125 Jędrzej UKS gepard 3,38
3 133 Mikołaj otrębusy 3,33
4 146 Maciek SP 92 3,32
5 161 Tymek  otrębusy 3,28
6 185 PIOTR AZS-AWF Warszawa 3,02
7 187 Andrzej  otrębusy 2,87
8 153 Filip  AZS-AWF W-wa 2,68
9 151 Mieszko UKS GEPARD 2,52

 

 

rocznik 2008-2007

DZIEWCZĘTA

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 47 MARIKA  AZS-AWF Warszawa 4,00
2 13 Zuzanna  AZS AWF Warszawa 3,97
3 23 Ola  otrębusy 3,88
4 33 Jessica UKS Zaułek 3,63
5 79 Maja SP 92 3,62
6 7 Iga otrębusy 3,52
7 38 Marta SP 92 3,39
8 30 Julia  UKS gepard 3,37
9 49 ZUZANNA AZS-AWF W-wa 3,37
10 27 Róża UKS Zaułek 3,35
11 17 Oliwia SP 92 3,34
12 31 Natalia otrębusy 3,32
13 46 Zuzanna  AZS-AWF Warszawa 3,25
14 138 Hania SP 92 3,25
15 39 Dominika UKS Gepard 3,21
16 52 Liwia  otrębusy 3,15
17 21 Maja otrębusy 2,88
18 28 Hania  UKS gepard 2,86
19 75 Marta UKS Gepard 2,81
20 76 Julia UKS gepard 2,08
21 51 Laura otrębusy  ns

 

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 196 Nataniel  SP 92 3,99
2 197 Czarek otrębusy 3,69
3 124 Jan AZS-AWF Warszawa 3,68
4 97 Mikołaj UKS gepard 3,58
5 180 KORDIAN  AZS-AWF W-wa 3,51
6 147 Kuba SP 92 3,33
7 123 Rafał AZS AWF Warszawa 3,23
8 179 PATRYK AZS-AWF W-wa 3,23
9 199 Kacper otrębusy 2,91
10 175 Rafał SP 92 2,83
11 198 Kuba UKS Zaułek 2,78
12 184 Antek  SP 92 2,75
13 177 Tomek UKS Gepard ns
14 190 Julian otrębusy ns
15 195 Aleksy SP 92 ns

 

rocznik 2006-2007

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 5 MARIA AZS-AWF Warszawa 4,45
2 43 JULIA KS-Warszawianka 4,43
3 26 Zuzanna UKS Zaułek 4,42
4 139 Irena UKS gepard 4,28
5 137 ZOFIA AZS-AWF W-wa 3,99
6 12 Hanna AKL Ursynów 3,94
7 62 MAŁGORZATA AZS-AWF W-wa 3,83
8 128 KAJA AZS-AWF W-wa 3,83
9 4 Kamila  AKL Ursynów 3,82
10 92 NATALIA AZS-AWF W-wa 3,80
11 61 OLIWIA  AZS-AWF Warszawa 3,74
12 25 Ola UKS Zaułek 3,73
13 40 Maja  AZS-AWF Warszawa 3,64
14 14 JOANNA  AZS-AWF W-wa 3,60
15 35 Amelia UKS Zaułek 3,58
16 16 ZOSIA AZS-AWF Warszawa 3,56
17 36 Ewa UKS Zaułek 3,50
18 140 Antonina UKS Gepard 3,11
19 53 Amelia otrębusy 3,06

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 194 Michał  UKS gepard 5,03
2 150 Jakub AKL Ursynów 4,97
3 155 Marcel UKS gepard 4,96
4 186 CYPRIAN AZS-AWF Warszawa 4,81
5 160 Michał AKL Ursynów 4,64
6 152 Jan UKS Zaułek 4,63
7 156 Kuba SP 92 4,47
8 159 Krzysztof AKL Ursynów 4,07
9 18 TYMON AZS-AWF W-wa 4,04
10 192 Maciek SP 92 4,02
11 141 Paweł AKL Ursynów 3,93
12 143 STANISŁAW  AZS-AWF W-wa 3,54
13 131 Tymon AZS AWF Warszawa NS
14 171 Wojtek otrębusy NS
15 173 Hubert otrębusy NS

 

rocznik 2004

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 72 ALEKSANDRA  AZS-AWF Warszawa 4,44
2 127 JULIA AZS-AWF W-wa 3,71
3 136 ANTONINA  AZS-AWF W-wa 3,56
4 71 NATALIA AZS-AWF Warszawa 3,49
5 44 Julia AZS-AWF W-wa 3,45
6 6 JAGODA AZS-AWF W-wa 3,18
7 77 KATARZYNA AZS-AWF W-wa NS

 

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 193 Piotr  SP 92 4,36
2 183 ANTONI  AZS-AWF Warszawa 4,13

 

 

PCHNIĘCIE KULĄ

rocznik 2004

DZIEWCZĘTA 3kg

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 60 Gabrysia  otrębusy 6,49
2 81 Helena UKS gepard 6,36

 

 

CHŁOPCY 5kg

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 191 Gustaw  UKS gepard 8,08
2 141 Paweł AKL Ursynów 6,36
3 160 Michał AKL Ursynów 6,21