Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 14.09.2019
Mistrzostwa Mazowsza U16
CIECHANÓW, 14.09.2019
MĘŻCZYŹNI/MEN
100 metrów MU16
FINAŁ |
-1.1 |
14:30 |
|
1 ŚLIWA Jakub |
05.11.2004 MKS Pułtusk |
MZ |
11.77 |
2 PAŁKOWSKI Dawid |
18.09.2004 MUKL Brodnica |
KP |
11.84 |
3 STĘPIEŃ Mateusz |
13.08.2005 NKS Nowe Miasto Lubawskie |
WN |
11.97 |
4 NAPIÓRKOWSKI Eliasz |
25.06.2004 OKLA Ostrołęka |
MZ |
12.07 |
5 PADZIK Jakub |
07.09.2004 MLKL Płock |
MZ |
12.41 |
6 GRANOSZEWSKI Igor |
25.03.2004 KS Zawkrze Mława |
MZ |
12.46 |
100 metrów MU16
Bieg 1/ 3 |
-0.3 |
13:37 |
||
1 PAŁKOWSKI Dawid |
18.09.2004 MUKL Brodnica |
KP |
11.67 |
q |
2 STĘPIEŃ Mateusz |
13.08.2005 NKS Nowe Miasto Lubawskie |
WN |
11.89 |
q |
3 ŚLIWA Jakub |
05.11.2004 MKS Pułtusk |
MZ |
11.91 |
q |
4 NAPIÓRKOWSKI Eliasz |
25.06.2004 OKLA Ostrołęka |
MZ |
12.04 |
q |
5 BASAJ Szymon |
18.02.2004 UKS Kresy Otwock |
MZ |
12.68 |
|
Bieg 2/ 3 |
-1.2 |
13:39 |
||
1 PADZIK Jakub |
07.09.2004 MLKL Płock |
MZ |
12.41 |
q |
2 MOUKETOU-TARAZEWICZ |
09.02.2005 OKS Start Otwock |
MZ |
12.47 |
q |
3 PYRZYŃSKI Mateusz |
29.11.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
12.56 |
|
4 GRANOSZEWSKI Igor |
25.03.2004 KS Zawkrze Mława |
MZ |
12.59 |
|
5 ORLIŃSKI Kacper |
13.09.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
12.65 |
|
Bieg 3/ 3 |
-1.5 |
13:42 |
||
1 KUCIŃSKI Konrad |
30.07.2004 KS Zawkrze Mława |
MZ |
12.83 |
|
2 RUTA Miłosz |
17.12.2005 KS Czempion Warszawa |
MZ |
12.93 |
|
3 KRAWCZYK Damian |
17.04.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
13.01 |
|
4 RATHNAYAKE |
04.07.2005 RK Athletics Warszawa |
MZ |
13.21 |
|
5 DOBROWOLSKI Marcel |
06.01.2005 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
13.45 |
300 metrów MU16
|
Bieg 1/3 15:20
Bieg
Bieg
600 metrów M U16
Bieg 1/1 13:57
1 SEREMAK Marcel |
03.05.2005 UKS Olimp Kozienice |
MZ |
1:27.30 |
PB |
2 KOWALCZYK Dominik |
31.05.2004 OKLA Ostrołęka |
MZ |
1:30.14 |
PB |
3 KRAKOWIAK Tymoteusz |
09.06.2004 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
1:33.02 |
|
4 FEBERT Jacek |
23.09.2004 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
1:33.56 |
PB |
5 BOGUSZEWSKI Michał |
24.11.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:35.39 |
PB |
6 STAŃCZUK Jan |
02.08.2005 UKS Młodzik Warszawa |
MZ |
1:36.59 |
1000 metrów M U16
Bieg 1/1 14:09
1 MAKOWSKI Mateusz |
05.08.2004 MKS Pułtusk |
MZ |
2:48.29 |
PB |
2 SZYMAŃSKI Filip |
18.03.2005 KS Maków Biega |
MZ |
2:50.79 |
PB |
3 GÓRCZYŃSKI Kacper |
25.11.2004 MUKS Płock |
MZ |
2:52.22 |
|
4 BASAJ Bartosz |
21.10.2005 UKS Olimp Kozienice |
MZ |
2:52.30 |
|
5 MIŁKOWSKI Wiktor |
15.04.2005 UKS 48 Warszawa |
MZ |
2:54.21 |
PB |
6 GRYZ Kamil |
12.08.2005 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
3:01.99 |
PB |
7 WÓJCIK Cezary |
14.08.2005 OKS Start Otwock |
MZ |
3:13.39 |
PB |
8 ADAMCZYK Maciej |
28.07.2005 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
3:13.55 |
|
9 SKIERSKI Mikołaj |
26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
3:23.08 |
PB |
10 SKIERSKI Mateusz |
26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
3:23.38 |
PB |
11 WALENDZIK Seweryn |
18.07.2005 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
3:44.32 |
|
DĄBROWSKI Dominik |
26.02.2005 KS Zawkrze Mława |
MZ |
DQ |
2000 metrów M U16
Bieg 1/ 1 |
14:46 |
||
1 URBANIAK Damian |
24.04.2005 KS Maków Biega |
MZ |
7:11.77 |
2 GŁOWALA Michał |
10.04.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
7:12.15 |
200 metrów pł M U16
Bieg 1/ 2 |
-0.2 |
15:01 |
|
1 KAMIONEK Patryk |
20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
27.86 |
2 KUCHARSKI Filip |
04.04.2005 UKS Kresy Otwock |
MZ |
30.19 |
3 BORECKI Kasper |
25.03.2005 UKS 48 Warszawa |
MZ |
30.45 |
4 KIENINGSMAN Jakub |
08.01.2006 PKS Gwardia Szczytno |
WN |
31.67 |
Bieg 2/ 2 |
-0.6 |
15:04 |
|
1 ZWOLSKI Maciej |
24.06.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
31.96 |
2 WOJCIECHOWSKI Gaurahari |
05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
33.78 |
KICZYŃSKI Sebastian |
19.01.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
DQ |
110 metrów pł M U16 (91.4)
Bieg 1/ 1 |
-0.6 |
13:12 |
||
1 KAMIONEK Patryk |
20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
15.82 |
|
2 BASAJ Szymon |
18.02.2004 UKS Kresy Otwock |
MZ |
16.58 |
PB |
3 ZWOLSKI Maciej |
24.06.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
18.74 |
PB |
4 GŁOWALA Michał |
10.04.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
20.24 |
PB |
5 MIANOWSKI Dawid |
03.02.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
23.16 |
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
FINAŁ |
14:15 |
||||
1 KIJEWSKI Karol |
10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno |
WN |
12.74 |
PK |
|
2 WÓJCICKI Michał |
18.03.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
12.59 |
||
3 EWERTOWSKI Mateusz |
01.04.2004 LKS Lubawa |
WN |
11.52 |
PK |
|
4 SKOCZYLAS Adam |
17.09.2004 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
11.12 |
||
5 WIŚNIEWSKI Szymon |
07.09.2004 UKS Kresy Otwock |
MZ |
11.06 |
||
6 STĘPIŃSKI Patryk |
25.11.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
9.88 |
PB |
|
7 AMBROZIAK Marcel |
14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno |
WN |
9.31 |
PK |
|
8 KOPCIŃSKI Jakub |
14.04.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
8.06 |
||
I II III IV V VI |
|||||
KIJEWSKI Karol |
X 11.45X X 12.55 12.74 |
||||
WÓJCICKI Michał |
12.11 12.17 12.33 11.87 11.29 12.59 |
||||
EWERTOWSKI Mateusz |
10.98 11.34 11.52 10.83 11.48 11.19 |
||||
SKOCZYLAS Adam |
9.71 10.17 10.52 11.12 10.35 10.90 |
||||
WIŚNIEWSKI Szymon |
10.7511.06 X 9.96 9.43X |
STĘPIŃSKIPatryk 9.65 9.73 9.09 9.51 9.889.70
AMBROZIAKMarcel 8.45 9.31X
KOPCIŃSKIJakub 7.95 7.588.06
Rzut oszczepem M U16 (600)
FINAŁ 13:35
1 BAJURSKI Norbert |
09.02.2004 UKS Filipides Teresin |
MZ |
43.70 |
|||
2 JANCIK Gustaw |
28.01.2005 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
40.44 |
|||
3 KAMIONEK Patryk |
20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
40.17 |
PB |
||
4 FALKOWSKI Jakub |
13.02.2004 LKS Ostrowianka Ostrów |
MZ |
39.92 |
|||
5 GAŁAZIN Michał |
20.12.2005 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
34.08 |
|||
6 RESIAK Paweł |
16.11.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
29.92 |
PB |
||
I |
II |
III IV V VI |
BAJURSKINorbert 39.63 38.37 35.45 42.89 39.9843.70
JANCIKGustaw 36.26 37.54 39.4940.44X 39.80
KAMIONEKPatryk 39.36 36.29 40.01 39.04 40.1739.38
FALKOWSKIJakub X 39.92X 29.28X X
GAŁAZIN Michał |
32.31 34.08 29.90 32.05 X |
30.95 |
RESIAK Paweł |
28.61 25.83 28.23 29.92 X |
27.60 |
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
FINAŁ |
16:25 |
||
1KIJEWSKIKarol 10.10.2005 PKS GwardiaSzczytno |
WN |
51.41 |
PB |
2MARKOWSKIPrzemysław 11.03.2004 OKS StartOtwock |
MZ |
47.94 |
|
3 SIKORAWiktor 24.07.2005 GKS WilgaGarwolin |
44.29 |
||
4SKOCZYLASAdam 17.09.2004 GKS WilgaGarwolin |
41.86 |
||
5EWERTOWSKIMateusz 01.04.2004 LKSLubawa |
WN |
39.14 |
|
6AMBROZIAKMarcel 14.11.2004 PKS GwardiaSzczytno |
WN |
37.03 |
|
7STĘPIŃSKIPatryk 25.11.2005 MKS Bank BSPłońsk |
MZ |
34.89 |
|
8WOJCIECHOWSKIGaurahari 05.02.2005 UKS LA BasketWarszawa |
MZ |
33.50 |
|
9 NOWICKIOlafKacper 30.05.2004 MKSPułtusk |
MZ |
31.15 |
|
10KOPCIŃSKIJakub 14.04.2005 MKS Bank BSPłońsk |
MZ |
26.12 |
|
11WIŚNIEWSKISzymon 07.09.2004 UKS KresyOtwock |
MZ |
25.90 |
PB |
I II III IV V VI |
|||
KIJEWSKIKarol 45.39x 48.79 51.41 50.70x |
|||
MARKOWSKIPrzemysław 43.49x 44.50 47.94 46.18x |
|||
SIKORAWiktor 44.29 39.13 41.55 39.07 42.9435.44 |
|||
SKOCZYLASAdam 35.4639.46 x x 41.86x |
|||
EWERTOWSKIMateusz 38.44 39.14 36.2535.47x x |
AMBROZIAKMarcel 37.03x x x x x
STĘPIŃSKIPatryk x 23.7534.89x 33.5434.03
WOJCIECHOWSKIGaurahari 25.50x 33.14 33.50 30.1032.51
NOWICKIOlafKacper 29.43 31.1530.80
KOPCIŃSKIJakub x 26.12x
WIŚNIEWSKISzymon - x 22950
Skok wzwyż M U16
FINAŁ 13:40
1 KUCHARSKI Filip |
04.04.2005 UKS Kresy Otwock |
MZ |
1.68 |
PB |
2 SIKORA Wiktor |
24.07.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
1.64 |
PB |
3 WOJCIECHOWSKI Tobiasz |
08.01.2004 OKLA Ostrołęka |
MZ |
1.61 |
PB |
4 ODOLIŃSKI Szymon |
23.02.2005 UKS Kresy Otwock |
MZ |
1.61 |
PB |
5 NOWICKI Olaf Kacper |
30.05.2004 MKS Pułtusk |
MZ |
1.54 |
|
MIANOWSKI Dawid |
03.02.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
NM |
140 |
145 |
150 |
154 |
158 |
161 |
164 |
166 |
168 170 |
|
KUCHARSKI Filip |
O |
O |
O |
O |
O |
O |
XXO |
XO |
O XXX |
SIKORA Wiktor |
O |
O |
O |
O |
XO |
XO |
O |
XXX |
|
WOJCIECHOWSKI Tobiasz |
- |
O |
O |
O |
XO |
O |
XXX |
||
ODOLIŃSKI Szymon |
O |
O |
O |
XO |
XO |
O |
XXX |
||
NOWICKI Olaf Kacper |
O |
O |
XO |
XO |
XXX |
||||
MIANOWSKI Dawid |
- |
XXX |
Skok w dal M U16
FINAŁ 15:35
1 BEDRA Patryk |
06.03.2004 KS Zawkrze Mława |
MZ |
5.87 |
-0.7 |
|
2 ZYGMUNCIAK Kacper |
06.10.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
5.82 |
PB |
-0.7 |
3 PANKOWSKI Maciej |
01.03.2004 MUKL Brodnica |
KP |
5.56 |
0.7 |
|
4 DOBROWOLSKI Marcel |
06.01.2005 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
5.19 |
-0.4 |
|
5 ODOLIŃSKI Szymon |
23.02.2005 UKS Kresy Otwock |
MZ |
5.05 |
PB |
-1.1 |
6 GRALEWSKI Marcin |
19.05.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.03 |
-0.5 |
|
7 PADZIK Jakub |
07.09.2004 MLKL Płock |
MZ |
4.66 |
-0.2 |
|
8 KOWALCZYK Jakub |
23.06.2005 KS Czempion Warszawa |
MZ |
4.59 |
-0.9 |
|
9 GAŁAZIN Michał |
20.12.2005 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
4.33 |
-0.5 |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
|
BEDRA Patryk |
5.66 |
5.87 |
5.81 |
5.74 |
5.44 |
X |
-1.1 |
-0.7 |
-0.4 |
-1.8 |
-0.3 |
-0.4 |
|
ZYGMUNCIAK Kacper |
5.82 |
5.76 |
5.78 |
5.80 |
- |
3.70 |
-0.7 |
-0.4 |
-1.1 |
0.3 |
- |
-0.8 |
|
PANKOWSKI Maciej |
5.03 |
4.88 |
5.51 |
5.56 |
5.38 |
5.51 |
-1.3 |
-1.6 |
-1.1 |
0.7 |
0.7 |
-0.3 |
|
DOBROWOLSKI Marcel |
4.91 |
5.18 |
4.95 |
4.90 |
X |
5.19 |
-0.6 |
-0.2 |
-0.9 |
-1.3 |
-0.4 |
-0.4 |
|
ODOLIŃSKI Szymon |
4.98 |
X |
4.98 |
X |
4.71 |
5.05 |
-0.1 |
-0.0 |
0.3 |
0.1 |
-0.5 |
-1.1 |
|
GRALEWSKI Marcin |
X |
X |
5.03 |
4.80 |
5.00 |
4.89 |
-1.0 |
-0.2 |
-0.5 |
-0.6 |
-0.2 |
-0.2 |
|
PADZIK Jakub |
4.61 |
4.66 |
X |
|||
0.5 |
-0.2 |
-1.3 |
||||
KOWALCZYK Jakub |
4.47 |
4.45 |
4.59 |
|||
-0.3 |
-0.2 |
-0.9 |
||||
GAŁAZIN Michał |
4.13 |
4.33 |
4.32 |
|||
-1.1 |
-0.5 |
-0.9 |
4x100 metrów M U16
Bieg 1/1 15:40
1 KSZawkrzeMława MZ 46.99
833 |
Igor GRANOSZEWSKI |
25.03.2004 |
|||
832 |
Szymon GORLEWSKI |
28.03.2004 |
|||
834 |
Konrad KUCIŃSKI |
30.07.2004 |
|||
831 |
Patryk BEDRA |
06.03.2004 |
|||
2 |
2 |
Szymon WIŚNIEWSKI |
UKS Kresy Otwock 07.09.2004 |
MZ |
49.60 |
4 |
Filip KUCHARSKI |
04.04.2005 |
|||
3 |
Szymon ODOLIŃSKI |
23.02.2005 |
|||
1 |
Szymon BASAJ |
18.02.2004 |
|||
3 |
GKS Wilga Garwolin |
MZ |
50.21 |
||
23 |
Stanisław SZAŁAS |
16.05.2004 |
|||
18 |
Wiktor SIKORA |
24.07.2005 |
|||
22 |
Dawid MIANOWSKI |
03.02.2005 |
|||
21 |
Michał GŁOWALA |
10.04.2005 |
KOBIETY/WOMEN
100 metrów KU16
FINAŁ |
-1.7 |
14:26 |
|
1 KWASIBORSKA Julia |
20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
12.94 |
2 MIELCZAREK Laura |
30.07.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
13.68 |
3 BORKOWSKA Wiktoria |
19.04.2004 PTT Delta Płock |
MZ |
13.77 |
4 KOWALSKA Justyna |
09.05.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
13.93 |
5 SADŁOWSKA Natalia |
21.02.2005 MUKS Płock |
MZ |
13.97 |
6 SZYMCZYK Kornelia |
08.08.2004 OKLA Ostrołęka |
MZ |
14.18 |
100 metrów KU16
Bieg 1/ 4 |
-1.4 |
13:24 |
||
1 KWASIBORSKA Julia |
20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
12.77 |
q |
2 MIELCZAREK Laura |
30.07.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
13.60 |
q |
3 KOWALSKA Justyna |
09.05.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
13.77 |
q |
4 SZYMCZYK Kornelia |
08.08.2004 OKLA Ostrołęka |
MZ |
14.14 |
q |
Bieg 2/ 4 |
-1.2 |
13:28 |
||
1 BORKOWSKA Wiktoria |
19.04.2004 PTT Delta Płock |
MZ |
13.81 |
q PB |
2 SADŁOWSKA Natalia |
21.02.2005 MUKS Płock |
MZ |
13.95 |
q |
3 DUL Zuzanna |
27.08.2005 PTT Delta Płock |
MZ |
14.33 |
|
4 POSTEK Amelia |
07.09.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
14.48 |
|
5 ZIELIŃSKA Agnieszka |
08.09.2005 LUKS Boguszyce |
LD |
14.79 |
|
Bieg 3/ 4 |
-1.4 |
13:30 |
||
1 LINOWSKA Rozalia |
04.10.2004 PTT Delta Płock |
MZ |
14.14 |
PB |
2 WARSICKA Martyna |
13.09.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
14.61 |
|
3 KOWALCZYK AMELIA |
27.08.2005 ULKS Jedlińsk |
MZ |
14.66 |
=PB |
4 GÓRNICKA Karolina |
07.09.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
15.36 |
|
5 WIECZOREK Krystyna Bieg 4/ 4 |
09.11.2004 UKS Herkules Sulejówek -0.4 |
MZ 13:32 |
15.46 |
|
1 LISOWSKA Zuzanna |
10.03.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
14.19 |
|
2 POTERA Hanna |
18.07.2005 ULKS Jedlińsk |
MZ |
14.95 |
|
3 BRAUZE Antonina |
28.06.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
15.47 |
|
4 ŚWIERCZ Kamila |
21.06.2005 KS Czempion Warszawa |
MZ |
15.82 |
PB |
300 metrów KU16
Bieg 1/ 3 |
15:10 |
|||
1 MISIAK Michalina |
01.09.2004 UKS Victoria Józefów |
MZ |
40.91 |
PB |
2 BORKOWSKA Wiktoria |
19.04.2004 PTT Delta Płock |
MZ |
42.79 |
PB |
3 REK Kinga |
20.01.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
45.32 |
PB |
4 JACKIEWICZ Maja |
07.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
45.37 |
|
5 WTULICH Anna |
22.04.2004 KS Zawkrze Mława |
MZ |
47.04 |
SB |
Bieg 2/ 3 |
15:13 |
|||
1 ŚWIESIULSKA Olga |
14.03.2004 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
43.72 |
|
2 KAROLCZUK Martyna |
18.09.2005 LUKS Boguszyce |
LD |
44.25 |
|
3 DEREZIŃSKA Hanna |
18.10.2004 SRS Kondycja Piaseczno |
MZ |
46.19 |
|
4 ŁUKAWSKA Weronika |
06.03.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
47.33 |
|
5 GÓRNICKA Karolina |
07.09.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
53.95 |
|
Bieg 3/ 3 |
15:16 |
|||
1 SZYMCZYK Kornelia |
08.08.2004 OKLA Ostrołęka |
MZ |
44.81 |
|
2 TRAUTMAN Karolina |
08.08.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
46.61 |
|
3 POSTEK Amelia |
07.09.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
46.73 |
|
4 LICHOTA Natalia |
14.03.2005 KS Czempion Warszawa |
MZ |
48.48 |
|
5 ZIELIŃSKA Agnieszka |
08.09.2005 LUKS Boguszyce |
LD |
49.43 |
600 metrów K U16
Bieg 1/ 1 |
13:52 |
||
1 GŁODOWSKA Aleksandra |
21.05.2004 MUKS Płock |
MZ |
1:42.27 |
2 CHMIELEWSKA Kaja |
16.02.2006 KS Zawkrze Mława |
MZ |
1:42.88 |
3 ŚWIESIULSKA Olga |
14.03.2004 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
1:43.21 |
4 WIERZCHOWSKA Maja |
27.04.2004 SRS Kondycja Piaseczno |
MZ |
1:46.15 |
5 MARKIEWICZ Hanna |
10.08.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:46.82 |
6 DĘBECKA Barbara |
19.03.2005 SRS Kondycja Piaseczno |
MZ |
1:47.37 |
7 WIERZBA Ewelina |
29.03.2004 OKS Start Otwock |
MZ |
1:50.25 |
8 LIPIŃSKA Anna |
01.03.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:52.47 |
9 BERENT Magdalena |
16.03.2004 UKS Victoria Józefów |
MZ |
1:54.42 |
10 WÓJCIK Magdalena |
29.12.2004 OKS Start Otwock |
MZ |
1:58.13 |
11 KŁOSZEWSKA Amelia |
14.11.2005 SRS Kondycja Piaseczno |
MZ |
2:07.77 |
1000 metrów K U16
Bieg 1/ 1 |
14:01 |
||
1 SOT Aleksandra |
05.04.2004 UKS Olimp Kozienice |
MZ |
3:00.98 |
2 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna |
12.09.2004 KS Maków Biega |
MZ |
3:08.01 |
3 WIERZBOWSKA Małgorzata |
06.05.2005 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
3:15.45 |
4 CATI Lidia |
16.03.2004 UKS 48 Warszawa |
MZ |
3:19.81 |
5 ZIMOCHOCKA Alicja |
29.12.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
3:27.90 |
6 KUKLIŃSKA Aleksandra |
08.11.2005 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
3:36.05 |
7 SKARZYŃSKA Aleksandra |
04.08.2005 LKS Ostrowianka Ostrów |
MZ |
3:48.36 |
200 metrów pł K U16
Bieg 1/ 2 |
+0.3 |
14:56 |
||
1 CHODKOWSKA Julia |
14.11.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
31.61 |
PB |
2 KWIATKOWSKA Dominika |
10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
33.67 |
PB |
3 LINOWSKA Rozalia |
04.10.2004 PTT Delta Płock |
MZ |
33.82 |
PB |
Bieg 2/ 2 |
+0.0 |
14:59 |
||
1 KUCHARSKA Ewelina |
12.06.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
34.02 |
|
2 KOWALCZYK AMELIA |
27.08.2005 ULKS Jedlińsk |
MZ |
34.38 |
PB |
3 DUDZIEC Martyna |
27.08.2004 PKS Gwardia Szczytno |
WN |
35.22 |
PB |
80 metrów pł K U16
Bieg 1/ 1 1 KWIATKOWSKA Dominika |
-1.0 10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
13:01 MZ |
14.04 |
|
2 ZIÓŁEK Kinga |
21.06.2004 ULKS Jedlińsk |
MZ |
14.49 |
|
3 KUCHARSKA Ewelina |
12.06.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
15.26 |
|
4 POTERA Hanna |
18.07.2005 ULKS Jedlińsk |
MZ |
15.38 |
PB |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
FINAŁ |
13:10 |
||
1 PIOTROWSKA Klaudia |
29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.72 |
2 WEBER Ewelina |
16.06.2004 MUKS Płock |
MZ |
9.58 |
3 PRZYBYSZ Maja |
14.03.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
8.49 |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
|
PIOTROWSKA Klaudia |
9.14 |
9.52 |
9.72 |
9.07 |
8.87 |
X |
WEBER Ewelina |
9.38 |
9.36 |
8.41 |
9.58 |
8.79 |
9.46 |
PRZYBYSZ Maja |
7.76 |
7.90 |
8.49 |
8.39 |
8.11 |
8.48 |
Rzut oszczepem K U16 (500)
FINAŁ 14:35
1 STAŃCZYK JULIA |
14.08.2005 ULKS Jedlińsk |
MZ |
31.92 |
PB |
2 PRZYBYSZ Maja |
14.03.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
31.16 |
PB |
3 KUCHARSKA Ewelina |
12.06.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
30.60 |
PB |
4 ŁACH Wiktoria |
15.01.2004 MKS Pułtusk |
MZ |
28.56 |
PB |
5 ANDRYSZCZYK Inga |
11.02.2004 UKS Filipides Teresin |
MZ |
28.35 |
PB |
6 WEBER Ewelina |
16.06.2004 MUKS Płock |
MZ |
27.64 |
|
7 JACKIEWICZ Maja |
07.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
25.20 |
|
8 WARSICKA Martyna |
13.09.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
24.10 |
|
9 LODKOWSKA Amelia |
20.09.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
21.83 |
|
10 GRONKIEWICZ Julia |
18.09.2004 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
21.47 |
|
11 LISOWSKA Zuzanna |
10.03.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
20.49 |
|
12 PIOTROWSKA Klaudia |
29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
16.16 |
I II III IV V VI
STAŃCZYKJULIA 27.30 28.44 29.72 28.82 27.2031.92
PRZYBYSZ Maja |
31.16 30.80 28.75 X |
X |
X |
KUCHARSKA Ewelina |
24.16 27.81 30.60 25.34 |
27.65 |
28.30 |
ŁACH Wiktoria |
27.3226.42 X 26.22 |
28.56 |
27.43 |
ANDRYSZCZYK Inga |
25.47 25.87 27.59 28.35 |
X |
X |
WEBER Ewelina |
25.14 27.64 26.41 X |
27.18 |
X |
JACKIEWICZ Maja |
23.93 25.20 24.58 |
||
WARSICKA Martyna |
18.77 24.10 21.24 |
||
LODKOWSKA Amelia |
20.40 20.33 21.83 |
||
GRONKIEWICZ Julia |
X 21.47 X |
||
LISOWSKA Zuzanna |
20.49 19.38 18.75 |
||
PIOTROWSKA Klaudia |
X 16.16X |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
FINAŁ 15:30
1 GRZESZCZYK Karolina |
05.04.2004 OKLA Ostrołęka |
MZ |
37.34 |
|||
2 GOS Natalia |
19.01.2004 MKS Pułtusk |
MZ |
29.26 |
|||
3 ANDRYSZCZYK Inga |
11.02.2004 UKS Filipides Teresin |
MZ |
27.17 |
|||
4 MAJAK Karolina |
25.08.2004 ULKS Jedlińsk |
MZ |
27.10 |
|||
5 SIKORA Julia |
12.03.2004 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
26.33 |
PB |
||
I |
II |
III IV V VI |
||||
GRZESZCZYK Karolina |
32.47 |
X |
X X 37.34X |
GOS Natalia 28.01 27.21 29.26 27.56 29.0727.89
ANDRYSZCZYKInga X 26.79X 27.17 26.8425.69
MAJAKKarolina 26.34X 26.40 23.70 27.0627.10
SIKORAJulia 25.70 26.3323.98X 21.0722.24
Skok wzwyż K U16
FINAŁ 15:05
1 LODKOWSKA Amelia |
20.09.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
1.50 |
|
2 RUTKA Angelika |
16.09.2005 MKS Pułtusk |
MZ |
1.38 |
PB |
3 SIEDLECKA Weronika |
11.06.2004 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
1.38 |
|
4 WOŹNIAK Anna |
17.07.2004 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
1.25 |
SB |
5 CICHOCKA Oliwia |
17.09.2005 MLKL Płock |
MZ |
1.25 |
=PB |
6 DYŻAKOWSKA Alicja |
28.12.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
1.20 |
|
7 SKIBIŃSKA Oktawia |
14.07.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
1.20 |
=PB |
115 |
120 |
125 |
130 |
134 |
138 |
141 |
150 |
155 |
|
LODKOWSKA Amelia |
- |
- |
- |
- |
XO |
O |
O |
O |
XXX |
RUTKA Angelika |
- |
- |
-O |
XXO |
O |
XO |
XXX |
||
SIEDLECKA Weronika |
- |
- |
O |
O |
O |
XXO |
XXX |
||
WOŹNIAK Anna |
O |
O |
O |
XXX |
|||||
CICHOCKA Oliwia |
- |
XO |
O |
XXX |
|||||
DYŻAKOWSKA Alicja |
O |
O |
XXX |
||||||
SKIBIŃSKA Oktawia Skok w dal K U16 FINAŁ |
O |
XO |
XXX |
14:00 |
1 SZEMPLIŃSKA Aleksandra |
23.07.2004 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
5.14 |
PB |
1.3 |
2 PIOTROWSKA Klaudia |
29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
4.68 |
2.1 |
|
3 DUL Zuzanna |
27.08.2005 PTT Delta Płock |
MZ |
4..59 |
||
4 KAROLCZUK Martyna |
18.09.2005 LUKS Boguszyce |
LD |
4.57 |
0.8 |
|
5 ZIÓŁEK Kinga |
21.06.2004 ULKS Jedlińsk |
MZ |
4.47 |
1.3 |
|
6 DYŻAKOWSKA Alicja |
28.12.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
4.42 |
1.0 |
|
7 KANDYBOWICZ Wiktoria |
16.03.2005 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
4.34 |
0.9 |
|
8 ŁUKAWSKA Weronika |
06.03.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
4.20 |
1.0 |
|
9 MAŁEK Karolina |
28.02.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
4.10 |
2.4 |
|
10 CICHOCKA Oliwia |
17.09.2005 MLKL Płock |
MZ |
3.84 |
2.6 |
|
11 BRAUZE Antonina |
28.06.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
3.84 |
PB |
0.1 |
12 KOZŁOWSKA Julia |
12.01.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
3.68 |
0.8 |
|
13 ŚWIERCZ Kamila |
21.06.2005 KS Czempion Warszawa |
MZ |
3.60 |
PB |
1.2 |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
|
SZEMPLIŃSKA Aleksandra |
5.07 |
4.99 |
4.94 |
X |
5.14 |
X |
1.4 |
0.6 |
0.7 |
0.7 |
1.3 |
2.6 |
|
PIOTROWSKA Klaudia |
4.51 |
4.34 |
4.40 |
4.52 |
4.45 |
4.68 |
0.7 |
0.8 |
0.6 |
1.0 |
0.7 |
2.1 |
|
DUL Zuzanna |
4.52 |
X |
4.33 |
4.55 |
4.59 |
4.51 |
1.3 |
1.6 |
1.6 |
1.0 |
2.0 |
1.4 |
|
KAROLCZUK Martyna |
4.37 |
4.48 |
X |
4.53 |
4.30 |
4.57 |
1.1 |
0.9 |
1.2 |
1.4 |
0.7 |
0.8 |
|
ZIÓŁEK Kinga |
4.47 |
4.46 |
4.41 |
X |
X |
4.42 |
1.3 |
1.0 |
1.2 |
2.0 |
0.8 |
1.3 |
|
DYŻAKOWSKA Alicja |
4.24 |
4.42 |
4.31 |
4.28 |
4.06 |
X |
1.3 |
1.0 |
1.2 |
1.0 |
1.2 |
1.9 |
|
KANDYBOWICZ Wiktoria |
2.88 |
4.13 |
4.34 |
|||
0.9 |
1.5 |
0.9 |
||||
ŁUKAWSKA Weronika |
4.20 |
4.16 |
3.85 |
|||
1.0 |
1.8 |
0.5 |
||||
MAŁEK Karolina |
3.73 |
4.10 |
3.54 |
|||
0.9 |
2.4 |
1.0 |
||||
CICHOCKA Oliwia |
X |
3.84 |
3.59 |
|||
2.4 |
2.6 |
0.5 |
||||
BRAUZE Antonina |
3.84 |
X |
X |
|||
0.1 |
- |
1.8 |
||||
KOZŁOWSKA Julia |
X |
X |
3.68 |
|||
1.2 |
0.8 |
0.8 |
||||
ŚWIERCZ Kamila |
3.60 |
3.55 |
3.47 |
|||
1.2 |
1.4 |
1.1 |
2000 metrów K U16
Bieg 1/1 14:35
1 KAROLCZUK Aleksandra |
28.09.2004 LUKS Boguszyce |
LD |
7:03.70 |
PB |
2 BORKOWSKA Aleksandra |
30.05.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
7:11.77 |
PB |
3 ABRAMOWICZ Róża |
09.06.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
7:14.45 |
PB |
4 SOT Julia |
22.07.2005 UKS Olimp Kozienice |
MZ |
7:17.01 |
|
5 NOWICKA Tamara |
06.10.2004 MUKS Płock |
MZ |
7:21.83 |
|
6 ZBICZYŃSKA Kornelia |
14.01.2004 OKLA Ostrołęka |
MZ |
7:43.71 |
PB |
7 ŻULIŃSKA Kamila |
20.03.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
7:46.03 |
PB |
8 FRANK Wiktoria |
09.06.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7:46.15 |
PB |
9 WILCZYŃSKA Julia |
26.04.2004 MKS Pułtusk |
MZ |
8:12.65 |
PB |
10 STÓJ Natalia |
03.08.2004 UKS Olimp Kozienice |
MZ |
8:17.58 |
4x100 metrów K U16
Bieg 1/ 1 |
15:43 |
|||
1 |
MUKS Płock |
MZ |
54.50 |
|
640 |
Amelia BIELAK |
05.11.2005 |
||
625 |
Magdalena DOLNA |
23.05.2004 |
||
625 |
Magdalena KUBICZ |
11.08.2005 |
||
629 |
Natalia SADŁOWSKA |
21.02.2005 |
||
2 |
SRS Kondycja Piaseczno |
MZ |
55.63 |
|
48 |
Hanna DEREZIŃSKA |
18.10.2004 |
||
37 |
Barbara DĘBECKA |
19.03.2005 |
||
KLAUDIA BŁACHNIO |
29.04.2005 |
|||
40 |
Maja WIERZCHOWSKA |
27.04.2004 |
||
3 |
ULKS Jedlińsk |
MZ |
56.95 |
|
14 |
JULIA STAŃCZYK |
14.08.2005 |
||
5 |
AMELIA KOWALCZYK |
27.08.2005 |
||
11 |
Kinga ZIÓŁEK |
21.06.2004 |
||
3 |
Hanna POTERA |
18.07.2005 |
||
12 |
Karolina MAJAK |
25.08.2004 |