Joomla Free Template by FatCow Hosting

14-16.02.2020 Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20

Kategoria: Sezon 2020
Opublikowano: piątek, 28, luty 2020


60 metrów pł (91.4) M U18

Miejsce

T/Lp

Numer

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub (woj)

Wynik

Bieg1/3


Start: 20-02-1609:29:27

1

5

1042

Dawid SWOBODA

03-12-09

MKLSzczecin(ZP)                               0.210

8.25

2

3

54

Aleksander UZAREK

03-07-04

MKSOsaZgorzelec(DS)                       0.120

8.31

3

4

536

Maciej BABULA

03-08-09

AZSKUPolitechnikiOpolskiejOpole(OP0).132

8.39

4

7

252

Adam JANIAK

03-01-13

AZS-AWF Gorzów(LB)                 0.156

8.41

5

2

492

Oskar BYDOŃ

04-01-02

KS AZSAWFKraków(MA)                    0.152

8.44

6

8

955

Aleksander WYSOCKI

03-12-29

UKSSkoczekWładysławów(WP)0.202

8.69

7

6

459

Jakub PIĘCEK

03-07-07

UKSGepardWarszawa(MZ)         0.149

9.28

 

1

445

Kacper JEDYNAK

04-10-08

RLTL ZTE Radom(MZ)

DNS

 

 

 Bieg 2/3

1

4

641

Kornel RYBACKI

03-05-19

LUKS Hańcza Suwałki(PD)

0.182

8.18

2

2

127

Hubert SELERZYŃSKI

04-01-31

CWZS Zawisza Bydgoszcz SL(KP)

0.146

8.37

3

7

59

Bartosz GEREGA

04-09-19

MKS Piast Głogów(DS)

0.203

8.57

4

5

747

Sebastian WOJTAL

04-04-23

AZS-AWF Katowice(SL)

0.167

8.57

5

3

531

Jakub SEKUŁA

03-03-07

ULKS Lipinki(MA)

0.168

8.67

6

8

446

Hubert KOLASIŃSKI

03-01-03

RLTL ZTE Radom(MZ)

0.158

8.71

7

1

954

Jakub MILCZUK

04-03-27

UKS Skoczek Władysławów(WP)

0.197

8.88

8

6

763

Mikołaj WITOS

04-06-06

KS Sprint Bielsko-Biała(SL)

0.139

9.68

 

 

Bieg3/3


Start: 20-02-1609:41:47

1

5

949

Szymon JUSZCZAK

03-04-24

UKSPrzełajŻerków(WP)              0.139

8.22

2

3

538

Sambor GŁOWACKI

03-04-11

AZSKUPolitechnikiOpolskiejOpole(OP0).214

8.49

3

7

756

Mikołaj MRÓZEK

03-05-20

GKSPiastGliwice(SL)                  0.121

8.50

4

4

596

Tymon SZYLER

04-02-21

LKSStalMielec(PK)                      0.154

8.70

5

6

200

Mateusz GLAZA

04-08-16

UKSCzaplaBiałeBłota(KP)           0.220

8.72

6

8

231

Remigiusz ZAZULA

03-01-24

MKSAgrosChełm(LU)                 0.224

8.78

7

2

703

Rafał KOWALEWSKI

03-05-09

KSWejherWejherowo(PM)         0.109

8.87

 

Wyniki konkurencji

 

Miejsce

B-G/Miejsce

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub (woj)

Wynik

1

Bieg 2

1

Kornel RYBACKI

03-05-19

LUKS Hańcza Suwałki

8.18

Q PB

2

Bieg 3

1

Szymon JUSZCZAK

03-04-24

UKS Przełaj Żerków

8.22

Q

3

Bieg 1

1

Dawid SWOBODA

03-12-09

MKL Szczecin

8.25

Q PB

4

Bieg 1

2

Aleksander UZAREK

03-07-04

MKS Osa Zgorzelec

8.31

Q

5

Bieg 2

2

Hubert SELERZYŃSKI

04-01-31

CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

8.37

Q

6

Bieg 1

3

Maciej BABULA

03-08-09

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole

8.39

q PB

7

Bieg 1

4

Adam JANIAK

03-01-13

AZS-AWF Gorzów

8.41

q PB

8

Bieg 1

5

Oskar BYDOŃ

04-01-02

KS AZS AWF Kraków

8.44

qB PB

9

Bieg 3

2

Sambor GŁOWACKI

03-04-11

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole

8.49

Q PB

10

Bieg 3

3

Mikołaj MRÓZEK

03-05-20

GKS Piast Gliwice

8.50

qB

11

Bieg 2

3

Bartosz GEREGA

04-09-19

MKS Piast Głogów

8.57(565)

qB

12

Bieg 2

4

Sebastian WOJTAL

04-04-23

AZS-AWF Katowice

8.57(569)

qB

13

Bieg 2

5

Jakub SEKUŁA

03-03-07

ULKS Lipinki

8.67

qB

14

Bieg 1

6

Aleksander WYSOCKI

03-12-29

UKS Skoczek Władysławów

8.69

qB

15

Bieg 3

4

Tymon SZYLER

04-02-21

LKS Stal Mielec

8.70

qB

16

Bieg 2

6

Hubert KOLASIŃSKI

03-01-03

RLTL ZTE Radom

8.71

qB =PB

17

Bieg 3

5

Mateusz GLAZA

04-08-16

UKS Czapla Białe Błota

8.72

 

18

Bieg 3

6

Remigiusz ZAZULA

03-01-24

MKS Agros Chełm

8.78

PB

19

Bieg 3

7

Rafał KOWALEWSKI

03-05-09

KS Wejher Wejherowo

8.87

PB

20

Bieg 2

7

Jakub MILCZUK

04-03-27

UKS Skoczek Władysławów

8.88

PB

21

Bieg 1

7

Jakub PIĘCEK

03-07-07

UKS Gepard Warszawa

9.28

 

22

Bieg 2

8

Mikołaj WITOS

04-06-06

KS Sprint Bielsko-Biała

9.68

 
 

Bieg 1

DNS

Kacper JEDYNAK

04-10-08

RLTL ZTE Radom

DNS

 

 


Start: 20-02-1616:57:23

 

1

4

217

Monika ROMASZKO

02-04-13

KS Agros Zamość(LU)

0.227

8.69

2

3

352

Aleksandra OZGA

01-08-24

RKS Łódź(LD)

0.183

8.83

3

7

911

Kaja WESOŁOWSKA

01-07-18

MKS Juvenia Puszczykowo(WP)

0.287

9.06

4

6

562

Gabriela FILAR

01-04-13

CWKS Resovia Rzeszów(PK)

0.165

9.20

5

2

448

Jadwiga ORDOWICZ

01-02-12

RLTL ZTE Radom(MZ)

0.251

9.62

6

5

458

Zofia MAREK

02-08-01

UKS Gepard Warszawa(MZ)

0.229

10.01

 



Bieg2/3


Start: 20-02-1617:07:06

1

5

893

Marika MAJEWSKA

02-05-05

LUKS Orkan Września(WP)

0.148

8.62

2

2

570

Daria PLIZGA

01-05-22

CWKS Resovia Rzeszów(PK)

0.181

9.03

3

4

413

Nastazja REGULSKA

01-04-08

KS Warszawianka W-wa(MZ)

0.199

9.17

4

7

655

Dominika SKOWROŃSKA

02-05-01

AML Słupsk(PM)

0.216

9.60

5

6

714

Dominika BROWARCZYK

02-02-12

SKLA Sopot(PM)

0.302

9.75

 

3

720

Zuzanna ROŻEŃSKA

02-03-18

SKLA Sopot(PM)

0.078

DQ

 

 

Bieg3/3


Start: 20-02-1617:13:35

1

6

1

Weronika NAGIĘĆ

02-06-27

niestowarzyszona(...)

0.138

8.47

2

5

480

Zuzanna FIJAK

01-01-19

UKS Otrębusy(MZ)

0.159

8.90

3

2

815

Julia ZIEMBICKA

01-06-21

MKS-SMS Victoria Racibórz(SL)

0.109

9.01

4

4

39

Martyna GOSS

01-08-12

MKS Bolesłavia Bolesławiec(DS)

0.179

9.47

5

7

456

Daria BANY

02-02-12

UKS Gepard Warszawa(MZ)

0.198

9.51

6

8

738

Natalia SOCHA

02-08-04

WKS Flota Gdynia(PM)

0.223

10.05

 


 

 

3

960

Matylda KULUS

02-03-14

UMKS Iskra Wolsztyn(WP)

DNS

Wyniki konkurencji

Miejsce

B-G/Miejsce

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub (woj)

Wynik

1

Bieg 3

1

Weronika NAGIĘĆ

02-06-27

niestowarzyszona

8.47

Q PB

2

Bieg 2

1

Marika MAJEWSKA

02-05-05

LUKS Orkan Września

8.62

Q YC

3

Bieg 1

1

Monika ROMASZKO

02-04-13

KS Agros Zamość

8.69

Q PB

4

Bieg 1

2

Aleksandra OZGA

01-08-24

RKS Łódź

8.83

Q

5

Bieg 3

2

Zuzanna FIJAK

01-01-19

UKS Otrębusy

8.90

Q PB

6

Bieg 3

3

Julia ZIEMBICKA

01-06-21

MKS-SMS Victoria Racibórz

9.01

q SB

7

Bieg 2

2

Daria PLIZGA

01-05-22

CWKS Resovia Rzeszów

9.03

Q SB

8

Bieg 1

3

Kaja WESOŁOWSKA

01-07-18

MKS Juvenia Puszczykowo

9.06

q PB

9

Bieg 2

3

Nastazja REGULSKA

01-04-08

KS Warszawianka W-wa

9.17

qB PB

10

Bieg 1

4

Gabriela FILAR

01-04-13

CWKS Resovia Rzeszów

9.20

qB

11

Bieg 3

4

Martyna GOSS

01-08-12

MKS Bolesłavia Bolesławiec

9.47

qB PB

12

Bieg 3

5

Daria BANY

02-02-12

UKS Gepard Warszawa

9.51

qB

13

Bieg 2

4

Dominika SKOWROŃSKA

02-05-01

AML Słupsk

9.60

qB PB

14

Bieg 1

5

Jadwiga ORDOWICZ

01-02-12

RLTL ZTE Radom

9.62

qB PB

15

Bieg 2

5

Dominika BROWARCZYK

02-02-12

SKLA Sopot

9.75

qB PB

16

Bieg 1

6

Zofia MAREK

02-08-01

UKS Gepard Warszawa

10.01

qB

17

Bieg 3

6

Natalia SOCHA

02-08-04

WKS Flota Gdynia

10.05

YC

 

Bieg 2

DQ

Zuzanna ROŻEŃSKA

02-03-18

SKLA Sopot

DQ

162.7

 

Bieg 3

DNS

Matylda KULUS

02-03-14

UMKS Iskra Wolsztyn

DNS

 

 

60 metrów pł (99.0) M U20

 

Miejsce

T/Lp

Numer

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub (woj)

Wynik

 

Bieg 1/2


Start: 20-02-16 17:37:21

 

1

6

259

Jakub CZAK

01-05-29

LKS Lubusz Słubice(LB)

0.168

7.95

2

4

1051

Natan FRĄCKIEWICZ

01-08-02

STS Pomerania Szczecinek(ZP)

0.155

8.03

3

7

780

Paweł WIEWIÓRKA

02-11-01

MKS-MOS Katowice(SL)

0.135

8.26

4

3

699

Jakub WIERZBA

01-03-21

KL Lechia Gdańsk(PM)

0.205

8.66

5

2

83

Kacper WIECZOREK

01-12-06

UKS Olimpijczyk 46 Wrocław(DS)

0.160

8.85

6

5

504

Piotr KUCZEK

02-08-24

KU AZS PWSZ w Tarnowie(MA)

0.238

9.07

 

 

Bieg 2/2


Start: 20-02-16 17:42:28

1

5

722

Jakub SZYMAŃSKI

02-07-22

SKLA Sopot(PM)

0.194

7.77

2

6

245

Jędrzej RADZEWICZ

01-02-15

ALKS AJP Gorzów Wlkp.(LB)

0.136

8.09

3

2

251

Kamil DEJNEKO

01-03-28

AZS-AWF Gorzów(LB)

0.204

8.25

4

7

457

Tymoteusz JANCIK

02-04-25

UKS Gepard Warszawa(MZ)

0.172

8.63

5

4

297

Adam JAŚKIEWICZ

02-03-19

MKLA Łęczyca(LD)

0.203

8.89

6

3

739

Szymon TREDER

01-08-12

WKS Flota Gdynia(PM)

0.172

9.05

7

8

463

Bartosz MAKOS

01-02-07

UKS Herkules Sulejówek(MZ)

0.180

9.12

 

 

Wyniki konkurencji

 

Miejsce

B-G/Miejsce

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub (woj)

Wynik

 

 

1

Bieg 2

1

Jakub SZYMAŃSKI

02-07-22

SKLA Sopot

7.77

Q PB

2

Bieg 1

1

Jakub CZAK

01-05-29

LKS Lubusz Słubice

7.95

Q PB

3

Bieg 1

2

Natan FRĄCKIEWICZ

01-08-02

STS Pomerania Szczecinek

8.03

Q

4

Bieg 2

2

Jędrzej RADZEWICZ

01-02-15

ALKS AJP Gorzów Wlkp.

8.09

Q PB

5

Bieg 2

3

Kamil DEJNEKO

01-03-28

AZS-AWF Gorzów

8.25

Q

6

Bieg 1

3

Paweł WIEWIÓRKA

02-11-01

MKS-MOS Katowice

8.26

Q

7

Bieg 2

4

Tymoteusz JANCIK

02-04-25

UKS Gepard Warszawa

8.63

q PB

8

Bieg 1

4

Jakub WIERZBA

01-03-21

KL Lechia Gdańsk

8.66

q =PB

9

Bieg 1

5

Kacper WIECZOREK

01-12-06

UKS Olimpijczyk 46 Wrocław

8.85

qB

10

Bieg 2

5

Adam JAŚKIEWICZ

02-03-19

MKLA Łęczyca

8.89

qB

11

Bieg 2

6

Szymon TREDER

01-08-12

WKS Flota Gdynia

9.05

qB PB

12

Bieg 1

6

Piotr KUCZEK

02-08-24

KU AZS PWSZ w Tarnowie

9.07

qB

13

Bieg 2

7

Bartosz MAKOS

01-02-07

UKS Herkules Sulejówek

9.12

qB

 

60 metrów pł K U20

 


Reakcja

 

FINAŁ B


Start: 20-02-16 18:04:45

 

1

5

413

Nastazja REGULSKA

01-04-08

KS Warszawianka W-wa(MZ)

0.176

9.00

2

3

562

Gabriela FILAR

01-04-13

CWKS Resovia Rzeszów(PK)

0.111

9.06

3

1

458

Zofia MAREK

02-08-01

UKS Gepard Warszawa(MZ)

0.188

9.30

4

4

39

Martyna GOSS

01-08-12

MKS Bolesłavia Bolesławiec(DS)

0.102

9.38

5

8

448

Jadwiga ORDOWICZ

01-02-12

RLTL ZTE Radom(MZ)

0.211

9.39

6

6

456

Daria BANY

02-02-12

UKS Gepard Warszawa(MZ)

0.200

9.51

7

7

655

Dominika SKOWROŃSKA

02-05-01

AML Słupsk(PM)

0.213

9.51

8

2

714

Dominika BROWARCZYK

02-02-12

SKLA Sopot(PM)

0.201

9.76

 

 

 


60 metrów pł K U20

 

Miejsce

T/Lp

Numer

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub (woj)

Wynik

 


FINAŁ


Start: 20-02-16 18:08:55

 

1

3

1

Weronika NAGIĘĆ

02-06-27

niestowarzyszona(...)

0.129

8.41

2

4

893

Marika MAJEWSKA

02-05-05

LUKS Orkan Września(WP)

0.201

8.65

3

6

217

Monika ROMASZKO

02-04-13

KS Agros Zamość(LU)

0.212

8.68

4

5

352

Aleksandra OZGA

01-08-24

RKS Łódź(LD)

0.223

8.75

5

1

815

Julia ZIEMBICKA

01-06-21

MKS-SMS Victoria Racibórz(SL)

0.179

8.93

6

7

480

Zuzanna FIJAK

01-01-19

UKS Otrębusy(MZ)

0.216

8.96

7

2

911

Kaja WESOŁOWSKA

01-07-18

MKS Juvenia Puszczykowo(WP)

0.315

8.97

8

8

570

Daria PLIZGA

01-05-22

CWKS Resovia Rzeszów(PK)

0.160

9.39

 

 


   


60 metrów pł (99.0) M U20

 

Miejsce

T/Lp

Numer

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub (woj)

Wynik

 


Reakcja

 

FINAŁ A


Start: 20-02-16 18:44:45

 

1

5

1051

Natan FRĄCKIEWICZ

01-08-02

STS Pomerania Szczecinek(ZP)

0.162

7.84

2

4

259

Jakub CZAK

01-05-29

LKS Lubusz Słubice(LB)

0.159

7.94

3

3

722

Jakub SZYMAŃSKI

02-07-22

SKLA Sopot(PM)

0.264

7.95

4

7

251

Kamil DEJNEKO

01-03-28

AZS-AWF Gorzów(LB)

0.208

8.08

5

6

245

Jędrzej RADZEWICZ

01-02-15

ALKS AJP Gorzów Wlkp.(LB)

0.177

8.16

6

8

780

Paweł WIEWIÓRKA

02-11-01

MKS-MOS Katowice(SL)

0.223

8.18

7

2

699

Jakub WIERZBA

01-03-21

KL Lechia Gdańsk(PM)

0.182

8.54

8

1

457

Tymoteusz JANCIK

02-04-25

UKS Gepard Warszawa(MZ)

0.178

8.70

 

 

 

 

60 metrów pł (99.0) M U20

 

Miejsce

T/Lp

Numer

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub (woj)

Wynik

 


Reakcja

 

Bieg 1/2


Start: 20-02-16 17:37:21


 

 

1

6

259

Jakub CZAK

01-05-29

LKS Lubusz Słubice(LB)

0.168

7.95

2

4

1051

Natan FRĄCKIEWICZ

01-08-02

STS Pomerania Szczecinek(ZP)

0.155

8.03

3

7

780

Paweł WIEWIÓRKA

02-11-01

MKS-MOS Katowice(SL)

0.135

8.26

4

3

699

Jakub WIERZBA

01-03-21

KL Lechia Gdańsk(PM)

0.205

8.66

5

2

83

Kacper WIECZOREK

01-12-06

UKS Olimpijczyk 46 Wrocław(DS)

0.160

8.85

6

5

504

Piotr KUCZEK

02-08-24

KU AZS PWSZ w Tarnowie(MA)

0.238

9.07

 

 

 

Bieg 2/2


Start: 20-02-16 17:42:28

 

1

5

722

Jakub SZYMAŃSKI

02-07-22

SKLA Sopot(PM)

0.194

7.77

2

6

245

Jędrzej RADZEWICZ

01-02-15

ALKS AJP Gorzów Wlkp.(LB)

0.136

8.09

3

2

251

Kamil DEJNEKO

01-03-28

AZS-AWF Gorzów(LB)

0.204

8.25

4

7

457

Tymoteusz JANCIK

02-04-25

UKS Gepard Warszawa(MZ)

0.172

8.63

5

4

297

Adam JAŚKIEWICZ

02-03-19

MKLA Łęczyca(LD)

0.203

8.89

6

3

739

Szymon TREDER

01-08-12

WKS Flota Gdynia(PM)

0.172

9.05

7

8

463

Bartosz MAKOS

01-02-07

UKS Herkules Sulejówek(MZ)

0.180

9.12

 

 

18.01.2020 Halowe zawody kontrolne

Kategoria: Sezon 2020
Opublikowano: czwartek, 27, luty 2020

Halowe zawody kontrolne WMOZLA

WARSZAWA, 18.01.2020

MĘŻCZYŹNI/MEN

600 metrów M U16 Bieg 2/ 2

1 ŁACIAK Antoni

29.01.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:40.92

2 KOWALSKI Wiktor

01.08.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:45.35

3 HRYNISZYN Kacper

15.03.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

1:47.29

4 TYMOSIAK Szymon

08.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:52.80

5 CEBULA Mateusz

28.05.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

1:52.54

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        15:30

1 WDOWIK Oliwer

03.01.2002 CWKS Resovia Rzeszów

PK

6.80

PB

2 CHARZYŃSKI Sebastian

03.05.2000 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

6.83

PB

3 GRZELAK Mateusz

18.01.2001 MUKS Płock

MZ

6.93

PB

4 ŻYCZYŃSKI Tomasz

06.02.2002 CWKS Resovia Rzeszów

PK

7.05

 

5 KOMAŃSKI Albert

07.02.2000 CWKS Resovia Rzeszów

PK

7.09

 

60 metrów M U16

FINAŁ

 

15:32

 

1 SZYMAŃSKI Daniel

22.05.2005 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

7.31

2 MAŁYCHA Szymon

11.02.2005 UKS Varsovia Warszawa

MZ

7.91

CZARNOCKI Igor

28.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

DNS

BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

DNS

CABAJ Kacper

04.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

DNS

60 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 7

 

14:40

 

1 CHARZYŃSKI Sebastian

03.05.2000 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

6.88

q PB

2 MATEŃKO Wiktor

04.01.2002 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

7.06

PB

3 PIOTROWSKI Szymon

20.10.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

7.13

SB

4 OSTAPIUK Mateusz

12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn

WN

7.22

 

5 GAJEWSKI Karol

31.08.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

7.36

 

Bieg 2/ 7

 

14:42

   

1 GRZELAK Mateusz

18.01.2001 MUKS Płock

MZ

6.97

q PB

2 KILJAN Krzysztof

30.12.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.12

PB

3 MALANOWSKI Łukasz

08.10.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.15

 

4 JAWORSKI Mateusz

15.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

7.36

 

5 BRZOZOWSKI Rafał

23.09.1998 MKS Polonia Warszawa

MZ

7.40

 

Bieg 3/ 7

 

14:44

   

1 GŁĘBOCKI Jan

09.04.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.20

PB

2 CHUDAK Franciszek

03.12.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.28

PB

3 WRÓBEL Adam

24.10.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

7.35

PB

4 GARSTECKI Mikołaj

28.11.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.47

 

5 LISICKI Dominik

24.01.2001 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7.66

=PB

Bieg 4/ 7

 

14:49

   

1 DĄBROWSKI Adrian

03.05.2002 MKS Polonia Warszawa

MZ

7.56

PB

2 ZIELIŃSKI Stanisław

14.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.57

PB

3 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.65

PB

4 ZIMNY Emanuel

28.01.1981 KM Aktywni Sochaczew

MZ

7.77

PB

5 PAWSKI Wawrzyniec

31.01.1984 PZLAM

MS

8.17

 

Bieg 5/ 7

 

14:52

   

1 WAŚKIEWICZ Norbert

05.05.2000 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

7.23

 

2 UHERA Roman

21.09.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.36

 

3 ZAWADZKI Tomasz

07.06.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.50

 

4 TYMIŃSKI Piotr

21.02.2000 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.59

 

5 TOPOLEWSKI Maciej

28.04.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.73

 

Bieg 6/ 7

 

14:54

   

1 SZKOPAŃSKI Jakub

22.09.1996 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

7.33

 

2 SOCHA Jan

20.07.1998 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

7.73

 

3 NIEDZIELA Jakub

28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

7.75

 

4 BOŁTUĆ Wiktor

25.04.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.20

 

Bieg 7/ 7

 

14:56

   

1 WDOWIK Oliwer

03.01.2002 CWKS Resovia Rzeszów

PK

6.83

q

2 KOMAŃSKI Albert

07.02.2000 CWKS Resovia Rzeszów

PK

7.01

q

3 ŻYCZYŃSKI Tomasz

06.02.2002 CWKS Resovia Rzeszów

PK

7.02

q


60 metrów MU16

Bieg 1/ 7

 

15:24

   

1 SZYMAŃSKI Daniel

22.05.2005 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

7.25

q

2 MAŁYCHA Szymon

11.02.2005 UKS Varsovia Warszawa

MZ

7.74

q PB

3 BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7.95

q PB

4 STACHERA Adam

31.03.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.16

PB

5 OGÓREK Wojciech

03.02.2006 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.27

PB

Bieg 2/ 7

 

15:04

   

1 CZARNOCKI Igor

28.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

7.89

q PB

2 GROCHOWSKI Krzysztof

10.01.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.06

PB

3 CZYSZEWICZ Marcin

27.03.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.29

PB

4 WOJCIECHOWSKI Gaurahari

05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.89

=PB

5 TYMOSIAK Szymon

08.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.10

=PB

Bieg 3/ 7

 

15:08

   

1 CABAJ Kacper

04.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

7.98

q

2 ODOLIŃSKI Szymon

23.02.2005 UKS Kresy Otwock

MZ

8.11

 

3 BEDNARCZYK Maciek

08.02.2006 UKS Technik Radom

MZ

8.17

 

4 WORONIECKI Igor

16.04.2006 LKS Korab Olecko

WN

9.07

 

5 STRZELEC Krzysztof

15.11.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.33

 

Bieg 4/ 7

 

15:10

   

1 WOŹNIAK Alan

07.02.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.31

 

2 DZIURDA Piotr

15.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.36

 

3 WOJEWÓDZKI Aleksander

13.07.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.41

 

4 CZARNOCKI Piotr

22.03.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.69

 

5 GÓJSKI Jakub

20.04.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

9.28

 

Bieg 5/ 7

 

15:12

   

1 GRABCZAK Michał

18.12.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.26

 

2 RUCKI Filip

01.05.2005 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

8.49

 

3 PODGÓRSKI Hubert

02.04.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.16

 

Bieg 6/ 7

 

15:14

   

1 KRZEWNIAK Maciej

05.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.58

 

2 PRZESTRZELSKI Ernest

23.09.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.90

 

3 KOWALSKI Konstanty

04.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.58

 

Bieg 7/ 7

 

15:16

   

1 WRONKA Kacper

06.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.21

 

2 ŁUCZYK Jakub

21.10.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.47

 

3 MIKOŁAJCZYK Kacper

17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

8.66

 

4 STEĆ Oliwier

18.07.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.72

 

60 metrów MU18

FINAŁ

 

15:28

 

1 GIZICKI Tomasz

14.06.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

7.23

2 CZAPCZUK Oskar

28.03.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.31

3 MIRKOWSKI Krystian

22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

7.50

4 SZCZEPANIAK Jakub

09.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

7.59

5 PRUSIŃSKI Patryk

10.05.2003 UKS Clan Ostrołęka

MZ

7.75

60 metrów MU18

Bieg 1/ 6

 

14:42

 

1 GIZICKI Tomasz

14.06.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

7.27

q

2 JABŁOŃSKI Jan

29.09.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.80

 

3 NOWAK Jan

17.02.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

7.84

PB

4 JEDYŃSKI Damian

17.04.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.37

 

5 DULNIAK Ryszard

25.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.16

 

Bieg 2/ 6

 

14:44

   

1 CZAPCZUK Oskar

28.03.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.26

q

2 SZCZEPANIAK Jakub

09.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

7.53

q PB

3 MIRKOWSKI Krystian

22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

7.55

q

4 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.68

PB

5 WIELOSZ Mikołaj

07.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

7.81

 

Bieg 3/ 6

 

14:46

   

1 CYDEJKO Szymon

30.12.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

7.71

PB

2 JEDYNAK Kacper

08.10.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

7.84

PB

3 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.86

PB

4 BASAJ Szymon

18.02.2004 UKS Kresy Otwock

MZ

7.87

PB

5 ORDYŁOWSKI Gustaw

02.04.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.14

 

Bieg 4/ 6

 

14:48

   

1 KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

7.61

 

2 KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

7.86

 

3 GÓJSKI Krzysztof

24.09.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.03

 

4 ZWOLSKI Maciej

24.06.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.39

 


Bieg 5/ 6

 

14:50

   

1 KOĆ Michał

16.04.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

7.90

 

2 WOJCIUK Michał

04.08.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

7.92

 

3 KOBOS Filip

30.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.18

 

4 JANKOWSKI Artur

10.02.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.59

 

5 SZULC Tomasz

09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.65

 

Bieg 6/ 6

 

14:52

   

1 NAPIÓRKOWSKI Eliasz

25.06.2004 OKLA Ostrołęka

 

7.52

 

2 PRUSIŃSKI Patryk

10.05.2003 UKS Clan Ostrołęka

MZ

7.60

q

3 KOZICKI Mikołaj

04.09.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

7.85

 

4 STARCZEWSKI Michał

02.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.15

 

200 metrówmężczyzn

Bieg 1/ 2

 

15:35

 

1 DĄBROWSKI Adrian

03.05.2002 MKS Polonia Warszawa

MZ

24.82

PB

2 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej

10.12.2002 UKS Varsovia Warszawa

MZ

25.05

PB

3 MAKOS Bartosz

07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

25.36

 

Bieg 2/ 2

 

15:40

   

1 SZYMAŃSKI Daniel

22.05.2005 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

24.69

 

2 PILISZEK Grzegorz

23.09.1987 KS Lemiesz Team Warszawa

MZ

25.80

 

3 ADAMCZYK Maciej

02.01.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ

26.12

 

300 metrówmężczyzn

Bieg 1/ 7

 

15:05

   

1 MAŁECKI Adrian

21.01.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

37.50

2 WYSZOMIRSKI Patryk

20.09.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

38.31

3 SZAJNER Wojciech

18.03.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

38.34

PB

Bieg 2/ 7

 

15:08

   

1 GĘBCZYK Przemysław

30.12.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

38.95

PB

2 MAKOS Szymon

11.09.2002 UKS Herkules Sulejówek

MZ

39.28

PB

3 ZGLIŃSKI Hubert

08.12.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

40.29

PB

Bieg 3/ 7

 

15:10

   

1 BABIK Jan

28.01.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

40.73

PB

2 WIELOSZ Mikołaj

07.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

40.76

PB

3 MUSIATOWICZ Wojciech

14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek

MZ

43.65

PB

Bieg 4/ 7

 

15:12

   

1 SITEK Jakub

24.09.2002 CWKS Resovia Rzeszów

PK

39.29

PB

2 GÓJSKI Krzysztof

24.09.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

41.98

 

3 JEDYŃSKI Damian

17.04.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

44.07

 

Bieg 5/ 7

 

15:13

   

1 SYKA Mateusz

31.01.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

39.56

 

2 JABŁOŃSKI Jan

29.09.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

40.28

 

3 KOZICKI Mikołaj

04.09.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

42.82

 

Bieg 6/ 7

 

15:15

   

1 KARWOWSKI Krystian

22.03.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

40.16

 

2 DULNIAK Ryszard

25.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

48.26

 

Bieg 7/ 7

 

15:16

   

1 NOWAK Jan

17.02.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

39.80

 

2 KOĆ Michał

16.04.2004 MKS Pogoń Siedlce

 

42.75

 

3 WOJCIUK Michał

04.08.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

43.93

 

300 metrów M U16

Bieg 1/ 2

 

15:20

 

1 OGÓREK Wojciech

03.02.2006 UKS LA Basket Warszawa

MZ

42.32

PB

2 PAWŁOWSKI Jakub

26.03.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

43.10

 

3 BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

43.23

PB

4 ŁUCZYK Jakub

21.10.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

44.25

 

5 STEĆ Oliwier

18.07.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

46.60

 

Bieg 2/ 2

 

15:25

   

1 WIECZOREK Bartosz

07.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

40.43

 

2 WRONKA Kacper

06.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

41.79

 

3 DZIURDA Piotr

15.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

42.62

 

4 MIKOŁAJCZYK Kacper

17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

47.87

 

600 metrów mężczyzn

Bieg 1/3                                                                                                                                                   14:05

1 CYDEJKO Szymon

30.12.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:25.10

 

2 ROMANIUK Daniel

10.10.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

1:26.98

PB

3 PILISZEK Grzegorz

23.09.1987 KS Lemiesz Team Warszawa

MZ

1:30.43

 

4 PAŁYGA Robert

21.06.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:30.55

 

5 JĘDRZEJEWSKI Maciej

17.01.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:33.04

PB


Bieg 2/ 3

14:10

1 ŻUK Łukasz

29.11.2001 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:26.89

 

2 KRAKOWIAK Tymoteusz

09.06.2004 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:31.72

PB

3 BARAŃCZUK Kacper

07.06.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

1:35.14

 

4 KOMUDA Kacper

01.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:36.56

 

5 PRZYGODA Michał

23.02.2002 BKS Wataha Warszawa

MZ

1:37.27

PB

Bieg 3/ 3

 

14:15

 

1 BŁASZCZYK Kamil

28.02.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

1:31.80

2 MARCISZEWSKI Dawid

21.07.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

1:35.11

3 BROUWER Sander

07.05.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:37.12

4 DOMIAN Emil

25.10.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:42.01

5 KUĆMIERZ Jakub

28.04.2003 UKS MTE Milanówek

MZ

1:45.95

600 metrów M U16

     

Bieg 1/ 2

 

14:25

 

1

KLONOWSKI Andrzej

23.05.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

1:37.06

1

KLONOWSKI Andrzej

23.05.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

1:37.06

2

KOZAKIEWICZ Jeremi

21.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:41.63

2

KOZAKIEWICZ Jeremi

21.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:41.63

3

GÓJSKI Jakub

20.04.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:41.89

3

GÓJSKI Jakub

20.04.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:41.89

4

KRAJEWSKI Mateusz

24.05.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:49.13

4

KRAJEWSKI Mateusz

24.05.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:49.13

5

KWIATKOWSKI Filip

27.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

1:52.63

5

KWIATKOWSKI Filip

27.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

1:52.63

6

PODGÓRSKI Hubert

02.04.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:58.21

6

PODGÓRSKI Hubert

02.04.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:58.21

1000 metrów mężczyzn

Bieg 1/4                                                                                                                                                   13:27

1 ROZMIANIEC Paweł

20.02.1987 MKS Unia Hrubieszów

LU

2:37.68

PB

2 JENDRYCH Marek

06.01.1984 AKL Ursynów Warszawa

MZ

2:38.17

 

3 TRĘBICKI Ignacy

04.10.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

2:46.89

PB

4 JANDUŁA Wiktor

22.01.2005 UKS Technik Radom

MZ

2:48.46

PB

5 MŁYNARZ Kamil

09.03.1990 SKB Kraśnik

LU

2:49.95

 

6 PACZKOWSKI Mateusz

18.01.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

3:02.55

PB

7 BAJORSKI Adam

11.09.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

3:03.43

PB

ORACZKO Denis

10.09.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

DNF

 

Bieg 2/ 4

 

13:30

   

1 POGORZELSKI Konrad

06.03.2003 Adam Draczyński Running Team

LB

2:36.97

 

2 ZARĘBA Mateusz

02.01.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

2:47.35

 

3 PIOTROWSKI Filip

26.03.2001 BKS Wataha Warszawa

MZ

2:48.91

 

4 BOGUSZEWSKI Michał

24.11.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:01.96

 

5 GRYZ Kamil

12.08.2005 UKS Herkules Sulejówek

MZ

3:08.28

 

6 KUĆMIERZ Jakub

28.04.2003 UKS MTE Milanówek

MZ

3:10.09

PB

7 SKIERSKI Mikołaj

26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

3:37.98

 

Bieg 3/ 4

 

13:33

 

1 JASZCZUK Michał

13.01.1990 LKS Korab Olecko

WN

2:52.26

2 NOWAK Kosma

08.07.2003 KS Czempion Warszawa

MZ

2:54.42

3 DĄBROWSKI Aleksander

17.11.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

3:04.77

4 PŁUCIENNIK Adam

25.05.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:07.49

5 PIÓRKOWSKI Kacper

30.12.2003 UKS Clan Ostrołęka

MZ

3:17.31

6 SKIERSKI Mateusz

26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

3:28.02

7 SIDERNIK Jan

01.01.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

3:28.23

8 KACPRZAK Kacper

29.03.2004 UKS Młodzik Warszawa

MZ

3:31.45

Bieg 4/ 4

 

13:36

 

1 DZIADCZYK Antoni

24.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:54.30

2 WYDMUCH Kajetan

21.01.2004 CKS Budowlani Częstochowa

SL

2:54.35

3 BENDYK Marcin

23.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn

WN

2:54.96

4 SZYMAŃSKI Przemysław

28.08.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:57.72

5 MAŁECKI Mateusz

20.01.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

2:58.47

6 STAŃCZUK Jan

02.08.2005 UKS Młodzik Warszawa

MZ

3:04.55

7 POPIS Kamil

01.03.2006 UKS Technik Radom

MZ

3:04.69

8 ZALEWSKI Bartek

10.02.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

3:19.51

2000 metrów mężczyzn

Bieg 1/1                                                                                                                                                   13:15

1 KUJAWA Wiktor

03.08.1993 KS AZS UWM Olsztyn

WN

5:48.92

PB

2 MŁYNARZ Kamil

09.03.1990 SKB Kraśnik

LU

5:49.33

PB

3 KLEBANOWSKI Mateusz

17.07.1999 MKS Pogoń Siedlce

MZ

5:59.23

 

4 GOS Mateusz

07.06.2002 RLTL ZTE Radom

MZ

6:09.64

 

5 WRÓBLEWSKI Błażej

10.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

6:21.47

 


6 SELKE Radosław Lucjan

13.06.1985 UKS MTE Milanówek

MZ

6:37.09

PB

7 URBAŃSKI Eryk

31.03.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

6:48.33

 

8 WRÓBLEWSKI Michał

06.08.1979 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7:08.26

PB

9 DRYPS Ryszard

26.02.1957 PZLAM

MS

7:21.28

 

60 metrów pł mężczyzn

       

Bieg 1/ 1

 

12:22

 

1 HORBOWICZ Rafał

01.04.1998 KS Warszawianka W-wa

MZ

8.15

2 DAKOWICZ Artur

24.10.1998 KS Podlasie Białystok

PD

8.21

3 MIARA Krzysztof

11.06.1994 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.34

4 KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.74

5 UHERA Roman

21.09.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.79

60 metrów pł (91.4/8.90) M U16

     

Bieg 1/ 1

 

12:03

 

1 BARTOSIŃSKI Wiktor

23.09.2005 UKS MTE Milanówek

MZ

9.87

2 ODOLIŃSKI Szymon

23.02.2005 UKS Kresy Otwock

MZ

9.93

3 BEDNARCZYK Maciek

08.02.2006 UKS Technik Radom

MZ

11.10

60 metrów pł (99.1) M U20

       

Bieg 1/ 1

 

12:18

   

1 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.89

 

2 MAKOS Bartosz

07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

9.02

 

60 metrów pł (91.4) M U18

       

Bieg 1/ 2

 

12:07

   

1 KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

8.78

PB

2 JEDYNAK Kacper

08.10.2004 UKS Technik Radom

MZ

9.04

PB

3 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.43

PB

4 WAŚKIEWICZ Bartosz

23.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

10.34

 

Bieg 2/ 2

 

12:10

   

1 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.23

 

2 BASAJ Szymon

18.02.2004 UKS Kresy Otwock

MZ

10.19

 

3 ZWOLSKI Maciej

24.06.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

11.63

 

Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)

       

FINAŁ

 

11:50

   

1 ŁUKSZO Sebastian

29.07.1994 PKS Gwardia Szczytno

WN

18.85

 

2 GOŹDZIEWICZ Piotr

23.03.2001 UKS 12 Kalisz

WP

17.05

PB

3 WALENDA Michał

28.07.1997 WLKS Nowe Iganie

MZ

16.28

 

4 WARSZAWSKI Kornel

11.01.2000 KS Agros Zamość

LU

15.84

 

5 NIEDŹWIECKI Damian

09.09.2000 OKLA Ostrołęka

MZ

15.15

 

6 HORBOWICZ Rafał

01.04.1998 KS Warszawianka W-wa

MZ

14.30

 

7 ŻEBROWSKI Oskar

20.02.2000 OKLA Ostrołęka

MZ

13.96

 

8 KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

13.31

 

9 MIARA Krzysztof

11.06.1994 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.40

 

10 DZIUBA Szymon

20.10.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.78

 

11 UHERA Roman

21.09.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.08

 

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

       

FINAŁ

 

13:00

   

1 CUBER Bartosz

13.01.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.19

 

2 RUCIŃSKI Kacper

23.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn

WN

13.18

 

3 WILKOWSKI Piotr

03.04.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

12.40

 

4 MURIAS Mateusz

18.01.2002 KS Warszawianka W-wa

MZ

12.05

 

5 RUTKOWSKI Kamil

15.02.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.01

 

NIEDZIELA Jakub

28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

NM

 

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

       

FINAŁ

 

15:30

   

1 KULA Przemysław

23.04.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

13.90

PB

2 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

13.81

PB

3 WÓJCICKI Michał

18.03.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

12.70

 

4 KOWALSKI Jakub

25.10.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

11.14

PB

5 KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.98

 

6 AMBROZIAK Marcel

14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno

WN

10.38

 

7 WAŚKIEWICZ Bartosz

23.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.97

 

8 ORDYŁOWSKI Gustaw

02.04.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.38

 

9 KRASUSKI Mateusz Gerard

17.03.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.38

 

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        16:05

1 KIJEWSKI Karol

10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno

WN

14.37

 

2 JANCIK Gustaw

28.01.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

11.77

PB

3 IŻMAŃSKI Oskar

04.03.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

10.90

PB

4 MICHAŁEK Jakub

16.06.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.71

 

5 WOJCIECHOWSKI Gaurahari

05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.14

PB

6 ASTRACHANCEW Konrad

11.07.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.19

 


Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        13:43

1 MOSKAL Jakub

12.03.1998 KS Podlasie Białystok

PD

2.06

 

2 RUTOWICZ Przemysław

02.02.2000 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

2.03

SB

3 MOSZCZYŃSKI Sebastian

25.09.2003 OKLA Ostrołęka

MZ

2.03

PB

4 MOHAMED Nouh

01.01.2003 QATAR

 

1.95

 

4 HOŁUB Jakub

13.01.2002 AZS UMCS Lublin

LU

1.96

 

6 ODOLIŃSKI Szymon

23.02.2005 UKS Kresy Otwock

MZ

1.65

PB

7 BARTOSIŃSKI Wiktor

23.09.2005 UKS MTE Milanówek

MZ

1.60

PB

8 STRZELEC Krzysztof

15.11.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.40

 

Skok o tyczce M od 3.60

FINAŁ                                                                                                                                                        16:45

1 TOMALIK Damian

27.12.1993 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.82

 

2 PIWOWARSKI Jakub

23.03.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.62

PB

3 HORBOWICZ Rafał

01.04.1998 KS Warszawianka W-wa

MZ

4.42

 

4 SZEWCZYK Stanisław

13.03.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.42

 

5 MIARA Krzysztof

11.06.1994 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.32

PB

6 POCHOPIEŃ Nikodem

04.11.2004 KKL Kielce

SK

4.02

 

7 MURIAS Mateusz

18.01.2002 KS Warszawianka W-wa

MZ

3.82

PB

MARCINIEWICZ Bartosz

24.11.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

ZDUŃCZYK Patryk

19.01.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

Skok o tyczce M od 2.00

FINAŁ

 

13:30

 

1 DONACKI Adam

21.02.2002 SKS Feniks Siedlce

MZ

2.80

2 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

2.80

2 NIEDZIELA Jakub

28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

2.80

4 BIAŁOGOŃSKI Karol

16.05.2007 KKL Kielce

SK

2.60

5 WAŚKIEWICZ Bartosz

23.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

2.40

6 STRELCZUK Jakub

14.08.2007 SKS Feniks Siedlce

MZ

2.00

KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

NM

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        12:20

1 SUMIŃSKI Michał

12.03.2001 RLTL ZTE Radom

MZ

6.70

PB

2 PRZYBYLSKI Dawid

24.07.2002 UKS Varsovia Warszawa

MZ

6.30

PB

3 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

6.17

PB

4 KORZENIOWSKI Łukasz

04.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

5.91

 

5 KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

5.84

 

6 DURKA Franciszek

10.08.2003 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

5.81

 

7 UHERA Roman

21.09.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.76

 

8 WIELOSZ Mikołaj

07.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

5.56

PB

9 BASAJ Szymon

18.02.2004 UKS Kresy Otwock

MZ

5.26

 

10 JANKOWSKI Artur

10.02.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.18

 

11 ORDYŁOWSKI Gustaw

02.04.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.08

 

12 MUSIATOWICZ Wojciech

14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek

MZ

5.05

 

13 SZULC Tomasz

09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.74

 

14 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

4.25

 

GĄBKA Bartosz

27.05.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

Skok w dal M U16

FINAŁ                                                                                                                                                        11:35

1 GROCHOWSKI Krzysztof

10.01.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

5.66

PB

2 WOŹNIAK Alan

07.02.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

5.60

 

3 GRABCZAK Michał

18.12.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

5.59

 

4 CABAJ Kacper

04.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

5.36

 

5 PAWŁOWSKI Jakub

26.03.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

5.30

 

6 CZARNOCKI Igor

28.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

5.18

PB

7 CZYSZEWICZ Marcin

27.03.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

5.05

PB

8 STACHERA Adam

31.03.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.98

PB

9 POGODA Wojciech

30.01.2006 RK Athletics Warszawa

MZ

4.86

 

10 KRZEWNIAK Maciej

05.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

4.61

 

11 WORONIECKI Igor

16.04.2006 LKS Korab Olecko

WN

4.44

 

12 KWIATKOWSKI Filip

27.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

4.36

 

13 KOWALSKI Konstanty

04.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

4.07

 

MIKOŁAJCZYK Kacper

17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

NM

 

Trójskok mężczyzn

FINAŁ

 

15:18

 

1 SULWIRSKI Rafał

16.07.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

14.31

2 RUTOWICZ Przemysław

02.02.2000 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

13.42


KOBIETY/WOMEN

60 metrów kobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        14:29

1 KOŁODZIEJ Ada

24.03.1995 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

7.60

PB

2 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.65

PB

3 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.80

 

4 MASZKIEWICZ Maja

04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.86

PB

BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

DNS

 

60 metrów K U16

FINAŁ

 

15:18

 

1 ADAMCZYK Julia

28.07.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

7.96

2 GADAJSKA Wiktoria

08.01.2006 RLTL ZTE Radom

MZ

8.18

3 JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.34

GIL Natalia

26.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

DNS

SKOMIAŁ Julia

28.07.2005 KM Aktywni Sochaczew

MZ

DNS

60 metrów kobiet

     

Bieg 1/ 5

 

13:09

   

1 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.67

q PB

2 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.77

q

3 BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.87

q

4 LIPIŃSKA Julia

06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.92

 

5 KOSTRZEWSKA Barbara

27.03.1998 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.00

 

Bieg 2/ 5

 

13:11

   

1 MASZKIEWICZ Maja

04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.91

q PB

2 SOKOŁOWSKA Julia

26.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.03

 

3 SOBCZYK Kamila

27.04.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

8.21

 

4 OSIŃSKA Martyna

03.07.2001 RLTL ZTE Radom

MZ

8.22

 

Bieg 3/ 5

 

13:14

   

1 KRZYWICKA Magda

05.04.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.09

 

2 PANASIUK Justyna

27.05.2003 UKS Otrębusy

MZ

8.49

 

3 PAWLICKA Aleksandra

15.04.1996 KU AZS WAT w Warszawie

MZ

8.50

 

4 MAREK Zofia

01.08.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.50

 

Bieg 4/ 5

 

13:16

   

1 KOWALSKA Aleksandra

18.05.1993 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.02

 

2 MRÓZ Katarzyna Weronika

28.10.1998 KS Agros Zamość

LU

8.43

 

3 ALEKSANDRA Buza

14.06.1998 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

8.47

 

4 SZCZEGIELNIAK

10.09.1997 KU AZS WAT w Warszawie

MZ

8.77

 

Bieg 5/ 5

 

13:18

   

1 KOŁODZIEJ Ada

24.03.1995 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

7.69

q

2 RUDNIK Anita

11.03.2002 UKS Młodzik Warszawa

MZ

8.24

 

3 POGORZELSKA Karolina

21.08.2002 UKS Młodzik Warszawa

MZ

8.41

 

4 ZASADA Klaudia

20.06.1999 KS Agros Zamość

LU

8.51

 

5 SAMORDAK Magdalena

22.09.1998 UKS Młodzik Warszawa

MZ

8.59

 

60 metrów K U16

       

Bieg 1/ 12

 

13:50

   

1 JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.36

q

2 SKOMIAŁ Julia

28.07.2005 KM Aktywni Sochaczew

MZ

8.52

q PB

3 GIL Natalia

26.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

8.53

q PB

4 BURLEWICZ Antonina

25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.65

 

Bieg 2/ 12

 

13:52

   

1 LISOWSKA Zuzanna

10.03.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.56

PB

2 SADŁOWSKA Natalia

21.02.2005 MUKS Płock

MZ

8.66

PB

3 GOSIK Michalina

22.03.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

8.74

 

4 KWIATKOWSKA Dominika

10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.76

 

5 ZIÓŁEK Zofia

04.05.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

8.79

 

Bieg 3/ 12

 

13:55

   

1 GADAJSKA Wiktoria

08.01.2006 RLTL ZTE Radom

MZ

8.20

q PB

2 SKORUPA Kornelia

03.03.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

8.79

PB

3 KRUPA Karolina

02.04.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.09

PB

4 MAGRYTA Natalia

04.12.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

9.16

 

5 FOLWARSKA Ida

12.04.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

9.35

 

Bieg 4/ 12

 

13:57

   

1 WARSICKA Martyna

13.09.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.92

PB

2 JAKUBASZEK Izabela

14.11.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

8.94