VII Mityng lekkoatletyczny 22.09.2020 - WYNIKI
Kategoria: Zawody
Opublikowano: środa, 23, wrzesień 2020
WYNIKI VII MITYNGU LEKKOATLETYCZNEGO 22.09.2020 r.
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU
bieg na 60m
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2005-2006 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 105 | Adam Stachera | AZS AWF Warszawa | 2006 | 7'88 |
2 | 162 | Borys Derdzikowski | UKS Gepard | 2006 | 8'28 |
3 | 161 | Gustaw Jancik | UKS Gepard | 2005 | 8'33 |
4 | 101 | ADAM REDOSZ | SP68 | 2006 | 8'93 |
5 | 102 | MATEUSZ LUBAŃSKI | SP68 | 2006 | 9'20 |
6 | 87 | Piotr Starnawski | SP 92 | 2006 | 9'24 |
7 | 177 | Kamil Madoń | SP 92 | 2006 | 10'08 |
8 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2005-2006 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 49 | Natalia Gil | k.S Orzeł | 2006 | 8'56 |
2 | 28 | Gabrysia Kołodziejska | UKS GEPARD | 2006 | 9'06 |
3 | 9 | Anna Orzeszek | SP 92 | 2006 | 9'21 |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2007-2008 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 72 | Mateusz Król | SP 92 | 2008 | 9'05 |
2 | 199 | Nataniel Borucki | UKS Gepard | 2007 | 9'11 |
3 | 81 | Jonatan Drużga | SP 92 | 2008 | 9'49 |
4 | 187 | Kuba Dmowski | SP 92 | 2007 | 9'82 |
5 | 83 | Roch Fabisiak | SP 92 | 2007 | 9'84 |
6 | 163 | Aleksander Treszczotko | UKS Gepard | 2008 | 10'18 |
7 | 200 | Stasiek Woźnicki | SP 92 | 2007 | DNS |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2007-2008 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 1 | Laura Wiesztort | SP 53 | 2008 | 8'59 |
2 | 10 | Marika Stefańska | AZS AWF | 2007 | 8'85 |
3 | 35 | ADELA STRYGNER | SP68 | 2007 | 9'34 |
4 | 3 | Basia Ambroziak | UKS GEPARD | 2007 | 9'39 |
5 | 37 | MALWINA WOJNAR | SP68 | 2007 | 9'50 |
6 | 24 | Maja Łuniewska | SP 92 | 2007 | 9'57 |
7 | 34 | Wiktoria Danielczuk | SP 568 | 2007 | 9'61 |
8 | 7 | Pola Dobrowolska | UKS GEPARD | 2007 | 9'65 |
9 | 53 | ZUZANNA WICIK | SP68 | 2007 | 9'77 |
10 | 45 | ZUZIA TOMALA | SP68 | 2008 | 9'82 |
11 | 6 | Amelia Kowalewska | UKS GEPARD | 2007 | 10'09 |
12 | 4 | Oliwia Socha | SP 92 | 2007 | 10'17 |
13 | 51 | JANINA CZUBATY | SP68 | 2008 | 10'21 |
14 | 2 | Oliwia Podolska | SP 92 | 2007 | 10'75 |
15 | 43 | Gabriela Żochowska | SP 92 | 2008 | 10'85 |
16 | 31 | ANDŻELIKA NAPIÓRKOWSKA | SP68 | 2007 | 11'29 |
17 | 5 | Dominika Olczak | UKS GEPARD | 2008 | DNS |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 96 | MICHAŁ RYFKA | SP68 | 2009 | 9'77 |
2 | 79 | Adam Gawin | SP 92 | 2010 | 10'11 |
3 | 91 | MATEUSZ DĄBKOWSKI | SP68 | 2010 | 10'19 |
4 | 117 | Mateusz Pacholczak | SP 92 | 2009 | 10'23 |
5 | 116 | Mieszko Bieniek | UKS Gepard | 2009 | 10'28 |
6 | 66 | Adam Jędruchniewicz | SP 92 | 2010 | 10'32 |
7 | 108 | Domonik Kamiński | UKS Gepard | 2009 | 10'44 |
8 | 109 | Dominik Piotrowski | SP 92 | 2009 | 10'44 |
9 | 65 | Maciek Tomaszewski | SP 92 | 2010 | 10'64 |
10 | 95 | MARCEL JURCZYK | SP68 | 2010 | 10'69 |
11 | 110 | Wojtek Burdzyński | SP 92 | 2010 | 10'73 |
12 | 74 | Piot Uchan | UKS Gepard | 2010 | 10'95 |
13 | 107 | OLIVIER BANASZCZYK | AZS AWF WARSZAWA | 2010 | 10'99 |
14 | 185 | Filip Ryszkowski | SP 92 | 2010 | 11'03 |
15 | 111 | Janek Lusa | SP 92 | 2010 | 12'28 |
16 | 80 | Dominik Orliński | SP 92 | 2010 | 13'76 |
17 | 86 | Dawid Stanicki | SP 92 | 2010 | 15'89 |
18 | 114 | BOLESŁAW DUBRAWSKi | KS Atak Agrykola | 2010 | 9'77 |
19 | 91 | MATEUSZ DĄBKOWSKI | SP68 | 2010 | 10'19 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 121 | Urszula Stańczak | KS Orzeł | 2010 | 9'53 |
2 | 55 | Zuzia Chodzeń | UKS GEPARD | 2009 | 9'66 |
3 | 193 | Ala Uchan | UKS GEPARD | 2009 | 9'80 |
4 | 25 | POLA SMOLARCZYK | KS WARSZAWIANKA | 2009 | 9'81 |
5 | 56 | Zosia Bryndza | UKS GEPARD | 2009 | 9'85 |
6 | 36 | ANNA DŁUTOWSKA | SP68 | 2010 | 9'90 |
7 | 39 | SOFIA POLOWA | SP68 | 2009 | 10'04 |
8 | 192 | Ada Krężołek | SP 92 | 2009 | 10'38 |
9 | 12 | Gabrysia Puszkarska | UKS GEPARD | 2010 | 10'45 |
10 | 191 | Helena Kowalczyk | UKS GEPARD | 2009 | 10'54 |
11 | 11 | Helena Wachnik | UKS GEPARD | 2010 | 10'59 |
12 | 48 | ZOSIA BIŻEK | SP68 | 2009 | 10'66 |
13 | 23 | Olga Grzywaczewska | SP 92 | 2010 | 10'84 |
14 | 44 | EMILIA MALEC | SP68 | 2009 | 11'02 |
15 | 26 | Aleksandra Laskus | UKS GEPARD | 2010 | 11'21 |
16 | 196 | Alicja Zemlak | SP 92 | 2009 | 11'31 |
17 | 60 | Oliwia Walczuk | SP 92 | 2009 | 11'44 |
18 | 160 | Zuzanna Czerwiak | SP 92 | 2009 | 11'61 |
19 | 19 | Gabrysia Wachowicz | SP 92 | 2010 | 11'67 |
20 | 27 | Emilia Skrzypiec | SP 92 | 2010 | 11'73 |
21 | 13 | Julia Chołub | UKS GEPARD | 2010 | 11'84 |
22 | 195 | Anna Więckowska | SP 92 | 2009 | 11'90 |
23 | 14 | Amelia Chmiel | UKS GEPARD | 2010 | 12'99 |
24 | 18 | Martyna Banasiak | SP 92 | 2010 | 13'55 |
25 | 20 | Kaja Reszczyk | SP 92 | 2010 | 13'78 |
26 | 178 | Ewa Libera | SP 92 | 2009 | 15'90 |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2011- młodsze | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 113 | Nikodem Podolski | k.S Orzeł | 2011 | 10'24 |
2 | 118 | Witold Swoboda | k.S Orzeł | 2011 | 10'25 |
3 | 115 | Florian DUBRAWSKI | LDK | 2012 | 10'39 |
4 | 92 | MIKOŁAJ CZUJKO | SP68 | 2011 | 10'41 |
5 | 73 | Wojciech Kapica | UKS Gepard | 2011 | 10'60 |
6 | 106 | MAX BANASZCZYK | AZS AWF WARSZAWA | 2011 | 10'91 |
7 | 168 | Wiktor Sarbiński | SP 92 | 2011 | 11'00 |
8 | 75 | Kajetan Sztyk | UKS Gepard | 2011 | 11'09 |
9 | 112 | Aleksander Szwed | k.S Orzeł | 2011 | 11'30 |
10 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2011- młodsze | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 42 | ALEKSANDRA MAZUREK | SP68 | 2011 | 10'02 |
2 | 172 | Ola Piekart | UKS GEPARD | 2011 | 10'19 |
3 | 17 | Patrycja Gurnik | SP 92 | 2011 | 10'90 |
4 | 167 | Hania Kula-Orłowska | SP 92 | 2011 | 11'08 |
5 | 58 | Maja Milewska | k.S Orzeł | 2011 | 11'10 |
6 | 186 | Karolina Błaszczyk | SP 92 | 2012 | 11'17 |
7 | 59 | Iga Markiel | UKS GEPARD | 2012 | 11'23 |
8 | 188 | Marysia Gawrjołek | SP 92 | 2012 | 11'30 |
9 | 182 | Kalina Polkowska | SP 92 | 2011 | 11'32 |
10 | 190 | Pola Laskowska | SP 92 | 2012 | 11'41 |
11 | 154 | Wiktoria Graniasty | SP 92 | 2011 | 11'45 |
12 | 189 | Nina Laskus | UKS GEPARD | 2012 | 11'54 |
13 | 166 | Iga Nichthauser | SP 92 | 2011 | 11'62 |
14 | 184 | Paulina Małkowska | UKS GEPARD | 2011 | 11'70 |
15 | 165 | Blanka Wilk | SP 92 | 2011 | 11'90 |
16 | 180 | Kalina Wysocka | UKS GEPARD | 2012 | 12'65 |
17 | 181 | Dominika Smagieł | SP 92 | 2011 | 12'65 |
18 | 15 | Basia Zakrzewska | SP 92 | 2011 | 12'69 |
19 | 54 | Teodora Łepecka | SP 70 im. Bohaterów Monte Cassino w Warszawie | 2011 | 12'77 |
20 | 16 | Magda Pietrzak | SP 92 | 2011 | 13'43 |
21 | 153 | Julia Piotrowska | AZS AWF W-wa | 2014 | 13'70 |
BIEG na 300 m
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 300 m 2007-2008 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 100 | FRANCISZEK MAŁECKI | SP68 | 2007 | 46'99 |
2 | 104 | MAKARY SIŃCZUK | SP68 | 2007 | 48'32 |
3 | 63 | Kajetan Tomaszewski | UKS Gepard | 2007 | 48'51 |
4 | 99 | STANISŁAW NADRATOWSKI | SP 68 | 2007 | 50'60 |
5 | 62 | Daniel Zieliński | SP 92 | 2007 | 50'93 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 300 m 2007-2008 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 21 | Zofia Piekart | UKS GEPARD | 2008 | 48'77 |
2 | 164 | Julia Puszkarska | UKS GEPARD | 2007 | 51'51 |
3 | 5 | Dominika Olczak | UKS GEPARD | 2008 | 54'17 |
4 | 120 | Łucja Kwiatkowska | KS Orzeł | 2008 | 56'64 |
5 | 158 | Marysia Parzyszek | UKS GEPARD | 2008 | 57'05 |
6 | 33 | GOSIA GRUSZEWSKA | SP68 | 2007 | 59'89 |
7 | 32 | ZUZANNA NOWACKA | SP68 | 2007 | 60'21 |
8 | 157 | Marta Drużycka | SP 92 | 2008 | 60'83 |
9 | 159 | Tosia Plutecka | UKS GEPARD | 2008 | 61'74 |
10 | 52 | OLGA DEJ | SP68 | 2008 | 62'45 |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 68 | Karol Malale | UKS Gepard | 2009 | 52'42 |
2 | 179 | Nataniel Grzegorczyk | SP 92 | 2009 | 52'47 |
3 | 198 | Janek Majchrowski | UKS Gepard | 2009 | 52'95 |
4 | 109 | Dominik Piotrowski | SP 92 | 2009 | 52'99 |
5 | 67 | Igor Kornacki | SP 92 | 2009 | 53'15 |
6 | 93 | ALEKSANDER GREJBUS | SP68 | 2010 | 55'13 |
7 | 78 | Filip Zięcina | SP 92 | 2010 | 56'74 |
8 | 76 | Janek Szewczyk | SP 92 | 2010 | 57'59 |
9 | 114 | BOLESŁAW DUBRAWSKi | KS Atak Agrykola | 2010 | 57'88 |
10 | 84 | Jan Gonsior | SP 92 | 2010 | 60'41 |
11 | 94 | MARCEL OPAŁA | SP68 | 2010 | 62'47 |
12 | 85 | Kamil Fronoszczyk | SP 92 | 2010 | 1,49'06 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 61 | Natalia Kuliberda | AZS AWF W-wa | 2009 | 53'12 |
2 | 29 | Ada Bader-Strzała | k.S Orzeł | 2010 | 54'16 |
3 | 57 | Olga Choim | UKS GEPARD | 2009 | 57'45 |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2011- młodsze | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 173 | Jan Lipski | UKS Gepard | 2011 | 60'84 |
2 | 77 | Platon Kovalenko | UKS Gepard | 2011 | 65'14 |
3 | 174 | Tymon Grzegorczyk | SP 92 | 2011 | 66'88 |
4 | 170 | Miłosz Maziarek | SP 92 | 2011 | 1,49'03 |
5 | 169 | Igor Rainka | UKS Gepard | 2011 | 1,49'10 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2011- młodsze | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 153 | Julia Piotrowska | AZS AWF W-wa | 2014 | 1,22'76 |
BIEG na 600m
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2007-2008 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 149 | Krzysztof Chrapek | AZS AWF W-WA | 2009 | 1:50'55 |
2 | 82 | Rafał Karpiński | UKS Gepard | 2008 | 1:59'71 |
3 | 103 | ANATOL SZCZEPAŃSKI | SP68 | 2007 | 2:00'09 |
4 | 64 | Tomek Dobrowolski | UKS Gepard | 2008 | 2:03'64 |
5 | 71 | Dawid Majorow | SP 92 | 2007 | 2:11'75 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2007-2008 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 197 | Hania Ejmont | UKS GEPARD | 2008 | 2:15'11 |
2 | 30 | Małgorzata Ćwikła | SP 92 | 2008 | 2:30'86 |
BIEG na 800m
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2005-2006 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 119 | Piotr Kleczewski | UKS Filipides Teresin | 2005 | 2:07'53 |
2 | 152 | Oliwier Steć | AZS AWF Warszawa | 2006 | 2:14'07 |
3 | 69 | Oskar Strychalski | UKS Gepard | 2007 | 2:17'70 |
4 | 90 | Wojtek Mazurek | SP 92 | 2006 | 2:21'54 |
5 | 70 | Franek Majchrowski | UKS Gepard | 2007 | 2:33'81 |
6 | 176 | Dorian Dobrzyński | SP 92 | 2006 | 2:35'61 |
7 | 199 | Nataniel Borucki | UKS Gepard | 2007 | 2:36'97 |
8 | 89 | Bartek Kowalewski | SP 92 | 2006 | 2:50'05 |
9 | 88 | Aleksander Rozalski | SP 92 | 2006 | 2:50'41 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2005-2006 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Czas |
1 | 123 | Klara Eberharter | UKS GEPARD | 2007 | 3:06'80 |
SKOK W DAL
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Wynik |
1 | 179 | Nataniel Grzegorczyk | SP 92 | 2009 | 4,18 |
2 | 68 | Karol Malale | UKS Gepard | 2009 | 3,83 |
3 | 67 | Igor Kornacki | SP 92 | 2008 | 3,81 |
4 | 79 | Adam Gawin | SP 92 | 2010 | 3,72 |
5 | 117 | Mateusz Pacholczak | SP 92 | 2009 | 3,58 |
6 | 76 | Janek Szewczyk | SP 92 | 2010 | 3,45 |
7 | 65 | Maciek Tomaszewski | SP 92 | 2010 | 3,41 |
8 | 198 | Janek Majchrowski | UKS Gepard | 2009 | 3,39 |
9 | 114 | BOLESŁAW DUBRAWSKi | KS Atak Agrykola | 2010 | 3,37 |
10 | 116 | Mieszko Bieniek | UKS Gepard | 2009 | 3,29 |
11 | 110 | Wojtek Burdzyński | SP 92 | 2010 | 3,28 |
12 | 107 | OLIVIER BANASZCZYK | AZS AWF WARSZAWA | 2010 | 3,24 |
13 | 66 | Adam Jędruchniewicz | SP 92 | 2010 | 3,19 |
14 | 185 | Filip Ryszkowski | SP 92 | 2010 | 3,05 |
15 | 111 | Janek Lusa | SP 92 | 2010 | 2,99 |
16 | 74 | Piot Uchan | UKS Gepard | 2010 | 2,89 |
17 | 95 | MARCEL JURCZYK | SP68 | 2010 | 2,83 |
18 | 96 | MICHAŁ RYFKA | SP68 | 2009 | 2,81 |
19 | 78 | Filip Zięcina | SP 92 | 2010 | 2,8 |
20 | 80 | Dominik Orliński | SP 92 | 2010 | 2,65 |
21 | 85 | Kamil Fronoszczyk | SP 92 | 2010 | 2,62 |
22 | 108 | Domonik Kamiński | UKS Gepard | 2009 | 2,56 |
23 | 84 | Jan Gonsior | SP 92 | 2010 | 2,55 |
24 | 98 | KAMIL MOCZULSKI | SP68 | 2009 | 2,37 |
25 | 97 | OSKAR WOŚ | SP68 | 2009 | 2,19 |
26 | 86 | Dawid Stanicki | SP 92 | 2010 | 1,88 |
27 | 109 | Dominik Piotrowski | SP 92 | 2009 | DNS |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Wynik |
1 | 25 | POLA SMOLARCZYK | KS WARSZAWIANKA | 2009 | 3,78 |
2 | 193 | Ala Uchan | UKS GEPARD | 2009 | 3,73 |
3 | 56 | Zosia Bryndza | UKS GEPARD | 2009 | 3,72 |
4 | 192 | Ada Krężołek | SP 92 | 2009 | 3,61 |
5 | 29 | Ada Bader-Strzała | k.S Orzeł | 2010 | 3,56 |
6 | 55 | Zuzia Chodzeń | UKS GEPARD | 2009 | 3,56 |
7 | 36 | ANNA DŁUTOWSKA | SP68 | 2010 | 3,56 |
8 | 40 | Alicja Szokalska | SP 68 | 2009 | 3,54 |
9 | 38 | ZOSIA WALCZYŃSKA | SP68 | 2009 | 3,5 |
10 | 47 | KARINA MISZCZAK | SP68 | 2009 | 3,5 |
11 | 41 | DOMINIKA KOWALCZYK | SP68 | 2009 | 3,38 |
12 | 48 | ZOSIA BIŻEK | SP68 | 2009 | 3,38 |
13 | 26 | Aleksandra Laskus | UKS GEPARD | 2010 | 3,22 |
14 | 8 | Laura Wakuła | SP 92 | 2009 | 3,2 |
15 | 12 | Gabrysia Puszkarska | UKS GEPARD | 2010 | 3,2 |
16 | 11 | Helena Wachnik | UKS GEPARD | 2010 | 3,18 |
17 | 44 | EMILIA MALEC | SP68 | 2009 | 3,18 |
18 | 191 | Helena Kowalczyk | UKS GEPARD | 2009 | 3,14 |
19 | 57 | Olga Choim | UKS GEPARD | 2009 | 3,1 |
20 | 19 | Gabrysia Wachowicz | SP 92 | 2010 | 3,07 |
21 | 27 | Emilia Skrzypiec | SP 92 | 2010 | 2,97 |
22 | 17 | Patrycja Gurnik | SP 92 | 2011 | 2,93 |
23 | 16 | Magda Pietrzak | SP 92 | 2011 | 2,87 |
24 | 194 | Hania Żurawska | UKS GEPARD | 2009 | 2,79 |
25 | 160 | Zuzanna Czerwiak | SP 92 | 2009 | 2,69 |
26 | 23 | Olga Grzywaczewska | SP 92 | 2010 | 2,62 |
27 | 195 | Anna Więckowska | SP 92 | 2009 | 2,62 |
28 | 13 | Julia Chołub | UKS GEPARD | 2010 | 2,6 |
29 | 14 | Amelia Chmiel | UKS GEPARD | 2010 | 2,5 |
30 | 15 | Basia Zakrzewska | SP 92 | 2011 | 2,45 |
31 | 196 | Alicja Zemlak | SP 92 | 2009 | 2,4 |
32 | 18 | Martyna Banasiak | SP 92 | 2010 | 2,27 |
33 | 178 | Ewa Libera | SP 92 | 2009 | 2,12 |
34 | 20 | Kaja Reszczyk | SP 92 | 2010 | 1,98 |
35 | 121 | Urszula Stańczak | KS Orzeł | 2010 |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2011- młodsze | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Wynik |
1 | 73 | Wojciech Kapica | UKS Gepard | 2011 | 3,5 |
2 | 173 | Jan Lipski | UKS Gepard | 2011 | 3,13 |
3 | 113 | Nikodem Podolski | k.S Orzeł | 2011 | 3,09 |
4 | 118 | Witold Swoboda | k.S Orzeł | 2011 | 3,06 |
5 | 174 | Tymon Grzegorczyk | SP 92 | 2011 | 3,02 |
6 | 106 | MAX BANASZCZYK | AZS AWF WARSZAWA | 2011 | 3,01 |
7 | 75 | Kajetan Sztyk | UKS Gepard | 2011 | 2,96 |
8 | 112 | Aleksander Szwed | k.S Orzeł | 2011 | 2,92 |
9 | 77 | Platon Kovalenko | UKS Gepard | 2011 | 2,89 |
10 | 168 | Wiktor Sarbiński | SP 92 | 2011 | 2,84 |
11 | 170 | Miłosz Maziarek | SP 92 | 2011 | 2,56 |
12 | 169 | Igor Rainka | UKS Gepard | 2011 | 2,4 |
13 | 115 | Florian DUBRAWSKI | LDK | 2012 | DNS |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2011- młodsze | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Wynik |
1 | 172 | Ola Piekart | UKS GEPARD | 2011 | 3,07 |
2 | 190 | Pola Laskowska | SP 92 | 2012 | 3,05 |
3 | 58 | Maja Milewska | k.S Orzeł | 2011 | 2,76 |
4 | 171 | Laura Kubicka | SP 92 | 2011 | 2,64 |
5 | 186 | Karolina Błaszczyk | SP 92 | 2012 | 2,59 |
6 | 180 | Kalina Wysocka | UKS GEPARD | 2012 | 2,58 |
7 | 189 | Nina Laskus | UKS GEPARD | 2012 | 2,57 |
8 | 188 | Marysia Gawrjołek | SP 92 | 2012 | 2,57 |
9 | 182 | Kalina Polkowska | SP 92 | 2011 | 2,51 |
10 | 59 | Iga Markiel | UKS GEPARD | 2012 | 2,43 |
11 | 184 | Paulina Małkowska | UKS GEPARD | 2011 | 2,42 |
12 | 181 | Dominika Smagieł | SP 92 | 2011 | 2,4 |
13 | 154 | Wiktoria Graniasty | SP 92 | 2011 | 2,3 |
14 | 165 | Blanka Wilk | SP 92 | 2011 | 2,25 |
15 | 166 | Iga Nichthauser | SP 92 | 2011 | 2,25 |
16 | 153 | Julia Piotrowska | AZS AWF W-wa | 2014 | 2,22 |
17 | 54 | Teodora Łepecka | SP 70 im. Bohaterów Monte Cassino w Warszawie | 2011 | 2,07 |
18 | 15 | Basia Zakrzewska | SP 92 | 2011 | |
19 | 16 | Magda Pietrzak | SP 92 | 2011 | |
20 | 17 | Patrycja Gurnik | SP 92 | 2011 |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2005-2006 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Wynik |
1 | 122 | Marcel Dobrowolski | UKS Gepard | 2005 | 5,95 |
2 | 87 | Piotr Starnawski | SP 92 | 2006 | 4,28 |
3 | 90 | Wojtek Mazurek | SP 92 | 2006 | 4,21 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2005-2006 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Wynik |
1 | 28 | Gabrysia Kołodziejska | UKS GEPARD | 2006 | 4,33 |
2 | 9 | Anna Orzeszek | SP 92 | 2006 | 3,91 |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2007-2008 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Wynik |
1 | 62 | Daniel Zieliński | SP 92 | 2007 | 4,53 |
2 | 199 | Nataniel Borucki | UKS Gepard | 2007 | 4,52 |
3 | 63 | Kajetan Tomaszewski | UKS Gepard | 2007 | 4,51 |
4 | 72 | Mateusz Król | SP 92 | 2008 | 4,37 |
5 | 83 | Roch Fabisiak | SP 92 | 2007 | 4,02 |
6 | 82 | Rafał Karpiński | UKS Gepard | 2008 | 3,79 |
7 | 163 | Aleksander Treszczotko | UKS Gepard | 2008 | 3,48 |
8 | 81 | Jonatan Drużga | SP 92 | 2008 | 3,25 |
9 | 187 | Kuba Dmowski | SP 92 | 2007 | 3,20 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2007-2008 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Wynik |
1 | 1 | Laura Wiesztort | SP 53 | 2008 | 4,90 |
2 | 10 | Marika Stefańska | AZS AWF | 2007 | 4,66 |
3 | 120 | Łucja Kwiatkowska | KS Orzeł | 2008 | 4,33 |
4 | 21 | Zofia Piekart | UKS GEPARD | 2008 | 4,05 |
5 | 45 | ZUZIA TOMALA | SP68 | 2008 | 3,98 |
6 | 22 | Natalia Dworzyńska | UKS GEPARD | 2008 | 3,88 |
7 | 5 | Dominika Olczak | UKS GEPARD | 2008 | 3,81 |
8 | 24 | Maja Łuniewska | SP 92 | 2007 | 3,77 |
9 | 37 | MALWINA WOJNAR | SP68 | 2007 | 3,73 |
10 | 53 | ZUZANNA WICIK | SP68 | 2007 | 3,69 |
11 | 7 | Pola Dobrowolska | UKS GEPARD | 2007 | 3,61 |
12 | 6 | Amelia Kowalewska | UKS GEPARD | 2007 | 3,53 |
13 | 159 | Tosia Plutecka | UKS GEPARD | 2008 | 3,44 |
14 | 43 | Gabriela Żochowska | SP 92 | 2008 | 3,40 |
15 | 197 | Hania Ejmont | UKS GEPARD | 2008 | 3,40 |
16 | 46 | Tonya Afek | SP 68 | 2008 | 3,37 |
17 | 51 | JANINA CZUBATY | SP68 | 2008 | 3,36 |
18 | 50 | ZUZANNA RYDZEWSKA | SP68 | 2007 | 3,26 |
19 | 156 | Ola Murawska | UKS GEPARD | 2008 | 3,09 |
20 | 30 | Małgorzata Ćwikła | SP 92 | 2008 | 2,34 |
21 | 4 | Oliwia Socha | SP 92 | 2007 |
]
PCHNIĘCIE KULĄ
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2005-2006 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Wynik |
1 | 161 | Gustaw Jancik | UKS Gepard | 2005 | 12,03 |
2 | 155 | Michał Gałazin | UKS Gepard | 2005 | 8,77 |
3 | 162 | Borys Derdzikowski | UKS Gepard | 2006 | 8,53 |
4 | 177 | Kamil Madoń | SP 92 | 2006 | 6,23 |
5 | 175 | Kajetan Rutka | SP 92 | 2006 | 3,77 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2005-2006 | |||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Klub | Rocznik | Wynik |
1 | 49 | Natalia Gil | k.S Orzeł | 2006 | 6,28 |
2 | Oliwia Podolska | SP 92 | 2007 | X |