Joomla Free Template by FatCow Hosting

VIII Mityng lekkoatletyczny 19.06.2021 WYNIKI

Kategoria: Zawody Opublikowano: sobota, 19, czerwiec 2021

Za nami kolejna edycja Mityngu lekkoatletycznego organizowanego przez nasz Klub.

Dziękujemy za wsparcie - Ministerstwu Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz firmą Granna, Maruta, Promonotes, Sklep Biegacza

WYNIKI

 

bieg na 60 m
 CHŁOPCY  2006-2007
             
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 102 ADAM STACHERA 2006 AZS AWF WARSZAWA 7.75
2 86 Jakub Łuczyk 2006   7.92
3 67 Borys Derdzikowski 2006 UKS Gepard 8.34
4 61 Tomasz  Batog 2007 UKS Gepard 8.62
5 92 Antoni Melon 2007 SP 92 8.84
6 99 Tymon Pukosz 2007 92 11.14
7 103 Piotr Starnawski 2006 SP 92 dns
             
DZIEWCZYNKI 2006-2007
             
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 14 Malwina Florczuk 2007 KS Atak Agrykola Warszawa 8.57
2 47 Marika  Stefańska  2007 AZS-AWF Warszawa  8.69
3 20 Gabriela Kołodziejska 2006 UKS Gepard 8.79
4 30 Zuzanna Maciaszczyk  2006 Sp nr 267 im. Juliusza Słowackiego  8.92
5 39 Lena Pietrzak 2006 AZS AWF WARSZAWA 9.47
6 23 Karolina  Kulak 2007 AWF Warszawa 9.51
7 22 Amelia Kowalewska 2007 UKS Gepard 9.81
8 32 Justyna  Misztal  2006  AZS AWF Warszawa  dns
             
CHŁOPCY  2008-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 90 Charles Malale 2009 UKS Gepard 9.43
2 108 Marcin Tarnowski 2008 UKS Gepard 9.51
3 91 Aleksy Malara 2008 SP 92 9.81
4 110 Aleksander Treszczotko 2008 uks gepard 9.97
5 85 Jan Łapiński 2009 KS Czempion Warszawa 10.08
6 62 Mieszko Bieniek  2009 UKS Gepard 10.10
7 97 Mateusz  Pacholczak 2009 UKS Gepard 10.40
8 93 Witold Michalski 2008 SP 92 10.58
9 68 Marcin Dębiński 2009 sp 92  10.62
10 82 Miłosz Kwiecień 2009 Atak Agrykola 10.73
11 95 Kazimierz Niewiedział 2009 SP 92 10.89
12 118 Grzegorz Siewicz 2009 SP 92 11.65
13 71 Stanisław Galus 2009 SP 92 11.80
14 83 Ksawery Lambert 2008 SP 92 11.89
15 65 Stefan  Bućko 2008 Sp 92 dns
16 88 Jan  Majchrowski 2009 UKS Gepard dns
             
DZIEWCZYNKI 2008-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 24 Natalia Kuliberda 2009 AZS AWF Warszawa 9.01
2 7 Zuzanna Chodzeń  2009 UKS Gepard  9.03
3 116 Dominika Olczak 2008 UKS GEPARD 9.12
4 8 Zuzanna Ciołko 2008 UKS gepard 9.35
5 33 Aleksandra Murawska 2008 UKS gepard 9.37
6 46 POLA  SMOLARCZYK 2009 KS WARSZAWIANKA 9.59
7 52 Alicja Uchan 2009 UKS Gepard 9.91
8 60 Hanna  Żórawska  2009 UKS Gepart 11.38
             
             
CHŁOPCY 2010-2011
             
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Rocznik Czas
1 120 Bolesław  Dobrawski 2010 KS Atak Agrykola 9.80
2 112 Julian Wolski 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 w Legionowie 10.46
3 113 Hugo Zbiżek 2010 SP 92 10.90
4 63 Miłosz  Bieniek  2011 UKS Gepard 11.47
5 84 Borys Latek 2010 SP nr 92 13.03
6 111 Piotr Uchan 2010 UKS gepard nds
7 74 Maks Indyka 2011 SP 92 nds
8 94 Antoni Migacz 2011   nds
9 106 Paweł Szota 2011 SP 92 nds
             
             
DZIEWCZYNKI 2010-2011
             
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Rocznik Czas
1 37 Zuzanna Parzyszek 2010 UKS Gepard 9.54
2 34 Matylda Nowak 2011 UKS Gepard 9.60
3 42 Weronika Przybysz 2010 SP2 Legionowo 10.07
4 38 Aleksandra Piekart 2011 UKS Gepard 10.22
5 115 Inka Zadrożniak 2010 KS Atak Agrykola 10.56
6 29 Amelia Łuczyk 2010   10.83
7 48 Lena  Stępniak  2011 KS ATAK AGRYKOLA  10.97
8 2 Anastazja Bits 2010 SP 92 12.39
9 59 Barbara Zakrzewska 2011 SP 92 12.39
10 15 Olga  Grzywaczewska 2010 UKS Gepard dns
11 54 Helena Wachnik 2010 UKS Gepard dns
             
             
CHŁOPCY 2012- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Rocznik Czas
1 64 Jan Bolczak 2012   9.88
2 119 Florian Dobrawski 2012 KS Atak Agrykola 10.10
3 66 Piotr Dajnowicz 2013   12.06
4 12 Mikołaj Domański 2012 sp MŁODZIESZYN dns
5 70 Jerzy. Fiołek 2012 Sp nr,3 Sochaczew dns
6 114 Jan Żołądek  2012 KS Atak Agrykola dns
             
             
DZIEWCZYNKI 2012- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Rocznik Czas
1 25 Pola  Laskowska 2012 SP 92 10.13
2 35 Martyna Nowak 2013 UKS Gepard 10.41
3 41 Magdalena Popławska 2013 UKS Gepard 11.31
4 11 Teresa  Długosz 2013 UKS Gepard  11.89
5 31 Iga Markiel 2012 SP 92 13.26
6 122 Celina Dobrawska 2015   13.47
7 26 Nina Laskus 2012 UKS Gepard 15.48
             
             
bieg na 300 m
CHŁOPCY 2008-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 69 Tomasz  Dobrowolski  2008 Uks gepard warszawa  51.51
2 72 Adam Grabowski 2009 KS Czempion Warszawa 53.42
3 96 Alan Ogorzelski 2009 SP 92 ns
             
             
DZIEWCZYNKI 2008-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 21 Maja  Koprowska 2008 SPnr,4 Sochaczew 46.04
2 4 Hanna Błuś 2008 AZS=AWF Warszawa 48.84
3 17 Marianna Janas 2008 KS Czempion Waszawa 51.31
4 36 Maria Parzyszek 2008 UKS Gepard 52.27
5 117 Beata Roszak 2008 KS Czempion Warszawa 55.49
6 58 Roma Wysocka 2008 KS Czempion Warszawa 55.65
7 18 Hanna Kałczyńska 2009 KS Czempion Warszawa 1:01.73
8 44 Wiktoria Seklecka 2009 Sp,Kozłów biskupi ns
9 19 Marta Karczewska  2008 KS Atak Agrykola ns
             
             
DZIEWCZYNKI 2010-2011
             
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 51 ZOFIA TOBOŁA-PERTKIEWICZ 2010 MKS Polonia Warszawa 52.57
2 1 Laura Bednarczyk 2010 KS Czempion Warszawa 57.31
3 10 Hanna Deska 2010 KS Czempion Warszawa 1:02.67
4 2 Anastasiia  Bits 2010  SP 92 ns
5 28 Liliana Łuczak 2010 Sp nr 6 Sochaczew ns
6 50 Zofia Szwykowska-Tytman 2010 KS Czempion Warszawa ns
             
             
CHŁOPCY 2010-2011
             
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 79 Platon Kowalenko 2011 SP 92 1:03.97
2 76 Wojtek Kapica 2011 UKS GEPARD 1:06.02
3 74 Maks Indyka 2011 SP 92 1:13.28
4 78 Maciej Karpiński  2010 SP nr 92 ns
5 81 Hubert  Krawczyk 2010 Sp.nr 3 Sochaczew ns
6 77 Radosław Karaś 2011 SP 92 ns
7 107 Kajetan Sztyk 2011 UKS Gepard ns
             
             
DZIEWCZYNKI 2012- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 6 Hanna Bolczak. 2012 sp,nr6.Sochaczew 53.85
2 49 Helena Sztank 2012 Sp 92 1:00.09
3 3 Karolina  Błaszczyk 2012 UKS GEPARD 1:01.87
4 121 Helena Błuś 2012   1:05.02
5 11 Wiktoria Długosz 2013 SP 92 1:10.25
6 53 Lea Vasileva 2013 AZS AWF Kamil Zewlakow ns
             
             
CHŁOPCY 2012- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 73 JAKUB  GRYBÓŚ 2013 SP 92 1:12.84
2 66 Piotr Dajnowicz 2012 MKS Syrena 1:15.66
3 64 Jan Bolczak 2012 SP.nr 6 Sochaczew ns
4 105 Rafał  Sulejewski  2012 SP 92 ns
             
             
             
pchnięcie kulą
CHŁOPCY 2006-2007
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 100 Wiktor  Sikorski  2007 SP 92 5,83
             
skok w dal
CHŁOPCY 2010-2011
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 120 Bolesław  Dybrawski 2010 KS Atak Agrykola 3,78
2 76 Wojciech  Kapica 2011 SP 92 3,35
3 113 Hugo Zbiżek 2010 SP 92 3,17
4 79 Platon Kowalenko 2011 SP 92 2,94
5 112 Julian Wolski 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 w Legionowie 2,87
6 74 Maks Indyka 2011   2,76
7 84 Borys Latek 2010 SP nr 92 2,72
8 111 Piotr Uchan 2010 UKS gepard ns
9 106 Paweł Szota 2011 SP 92 ns
10 78 Maciej Karpiński  2010 SP nr 92 ns
11 81 Hubert  Krawczyk 2010 Sp.nr 3 Sochaczew. ns
12 77 Radosław Karaś 2011 SP 92 ns
13 107 Kajetan Sztyk 2011 UKS Gepard ns
             
             
DZIEWCZYNKI 2010-2011
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 34 Matylda Nowak 2011 UKS Gepard 3,72
2 37 Zuzanna Parzyszek 2010 UKS Gepard 3,57
3 51 ZOFIA TOBOŁA-PERTKIEWICZ 2010 MKS Polonia Warszawa 3,42
4 115 Inka Zadrożniak 2010 KS Atak Agrykola 3,38
5 38 Aleksandra Piekart 2011 UKS Gepard 3,31
6 42 Weronika Przybysz 2010 SP2 Legionowo 3,21
7 48 Lena  Stępniak  2011 KS ATAK AGRYKOLA  2,85
8 2 Anastazja Bits 2010 SP 92 2,70
9 59 Barbara Zakrzewska 2011 SP 92 2,18
10 15 Olga  Grzywaczewska 2010 UKS Gepard ns
11 54 Helena Wachnik 2010 UKS Gepard ns
12 28 Liliana Łuczak 2010 Sp nr 6 Sochaczew ns
             
DZIEWCZYNKI 2012- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 6 Hanna Bolczak. 2012 sp,nr6.Sochaczew 3,82
2 25 Pola  Laskowska 2012 SP 92 3,51
3 121 Helena Błuś 2012 SP 382 3,08
4 49 Helena Sztank 2012 Sp 92 3,06
5 3 Karolina  Błaszczyk 2012 UKS GEPARD 2,98
6 26 Nina Laskus 2012 UKS Gepard 2,86
7 35 Martyna Nowak 2013 UKS Gepard 2,81
8 31 Iga Markiel 2012 SP 92 2,67
9 11 Teresa  Długosz 2013 UKS Gepard  2,57
10 53 Lea Vasileva 2013 AZS AWF Kamil Zewlakow dns
             
             
CHŁOPCY 2012- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 64 Jan Bolczak 2012 SP.nr 6 Sochaczew 3,78
2 119 Florian Dobrawski 2012 KS Atak Agrykola 3,02
3 73 Jakub Grybóś 2013 SP 92 2,65
4 66 Piotr Dajnowicz 2012 MKS Syrena 2,54
5 12 Mikołaj Domański 2012 sp MŁODZIESZYN ns
6 70 Jerzy Fiołek 2012 Sp nr,3 Sochaczew ns
7 114 Jan Żołądek  2012 KS Atak Agrykola ns
8 105 Rafał  Sulejewski  2012 SP 92 ns
             
             
CHŁOPCY 2008-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko   Rocznik Klub Wynik
1 90 Charles Malale 2009 UKS Gepard 4,07
2 108 Marcin Tarnowski 2008 UKS Gepard 3,99
3 62 Mieszko Bieniek  2009 UKS Gepard 3,68
4 110 Aleksander Treszczotko 2008 uks gepard 3,63
5 97 Mateusz  Pacholczak 2009 UKS Gepard 3,22
6 93 Witold Michalski 2008 SP 92 3,16
7 91 Aleksy Malara 2008 SP 92 3,16
8 83 Ksawery Lambert 2008 SP 92 ns
9 88 Jan  Majchrowski 2009 UKS Gepard ns
10 69 Tomasz  Dobrowolski  2008 Uks gepard warszawa  ns
11 96 Alan Ogorzelski 2009 SP 92 ns
             
             
DZIEWCZYNKI 2008-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 21 Maja  Koprowska 2008 SPnr,4 Sochaczew 4,26
2 46 POLA  SMOLARCZYK 2009 KS WARSZAWIANKA 4,19
3 4 Hanna Błuś 2008 AZS=AWF Warszawa 4,05
4 7 Zuzanna Chodzeń  2009 UKS Gepard  4,01
5 24 Natalia Kuliberda 2009 AZS AWF Warszawa 3,91
6 116 Dominika Olczak 2008 UKS GEPARD 3,67
7 8 Zuzanna Ciołko 2008 UKS gepard 3,39
8 36 Maria Parzyszek 2008 UKS Gepard 3,37
9 13 Hanna Fiołek 2009 Spnr.3 Sochaczew ns
10 44 Wiktoria Seklecka 2009 Sp,Kozłów biskupi ns
             
             
DZIEWCZYNKI 2006-2007
             
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 47 Marika  Stefańska  2007 AZS-AWF Warszawa  4,64
2 20 Gabriela Kołodziejska 2006 UKS Gepard 4,44
3 39 Lena Pietrzak 2006 AZS AWF WARSZAWA 4,25
4 56 Zuzanna Wieśniak 2007 AZS - AWF WARSZAWA 4,01
5 23 Karolina  Kulak 2007 AWF Warszawa 3,85
6 22 Amelia Kowalewska 2007 UKS Gepard 3,61
7 30 Zuzanna Maciaszczyk  2006 Sp nr 267 im. Juliusza Słowackiego  ns
8 9 Antonina Deska 2007 KS Czempion Warszawa ns
9 57 Weronika  Włodarkiewicz  2007 KS ATAK AGRIKOLA WARSZAWA ns
             
             
CHŁOPCY 2006-2007
             
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 67 Borys Derdzikowski 2006 UKS Gepard 5,15
2 102 ADAM STACHERA 2006 AZS AWF WARSZAWA 4,90
3 109 Kajetan Tomaszewski 2007 UKS Gepard 4,30
4 98 Konrad  Paczkowski 2007 SP 92 3,58
5 103 Piotr Starnawski 2006 SP 92 ns
6 87 Franciszek  Majchrowski 2007 UKS Gepard ns
             
bieg na 600 m
CHŁOPCY 2006-2007
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 101 Jan Smulko 2007  KS Czempion Warszawa 1:42.82
2 104 OLIWIER STEĆ 2006 AZS AWF WARSZAWA 1:45.36
3 87 Franciszek  Majchrowski 2007 UKS Gepard ns
4 89 Dawid Majorow 2007 SP 92 ns
             
DZIEWCZYNKI 2006-2007
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 27 Agata Leszczyńska 2007 KS Czempion Warszawa 1:48.82
2 56 Zuzanna Wieśniak 2007 AZS - AWF WARSZAWA 1:53.12
3 57 Weronika  Włodarkiewicz  2007 KS ATAK AGRIKOLA WARSZAWA ns
             
CHŁOPCY 2008-2009
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 115 Dominik Piotrowski 2009 UKS Gepard 1:58.82
2 95 Kazimierz Niewiedział 2009 SP 92 ns
             
DZIEWCZYNKI 2008-2009
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 5 Maria Bolczak 2008 Spnr6 Sochaczew 1:52.04
2 43 Zofia  Rachwalska 2008 KS ATAK AGRYKOLA 1:59.13
3 16 Natalia Hałacińska 2009 KS Czempion Warszawa 2:09.44
4 40 Róża Pisarek 2009 KS Czempion Warszawa 2:28.15
5 13 Hanna Fiołek 2009 Spnr.3 Sochaczew ns