Joomla Free Template by FatCow Hosting

II Mityng Lekkoatletyczny im. Juliusza Kuleszy WYNIKI

Kategoria: Zawody Opublikowano: sobota, 09, październik 2021

9 października 2021 roku odbył się II MItyng Lekkoatletyczny im. Juliusza Kuleszy organizowany przez Fundację PWPW i Uczniowski Klub Sportowy GEPARD. Do rywalizacji na stadionie lekkoatletycznym Szkoły Podstawowej nr 92 zostało zgłoszonych 279 zawodników z 22 mazowieckich klubów lekkoatletycznych oraz z 10 Szkół Podstawowych. Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach biegowych (60m, 300m, 600m) oraz w trzech konkurencjach technicznych (skok w dal, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą). Rozdano łącznie 108 medali. 

 {youtube}akO_FoQ-G6s{/youtube}

  

WYNIKI

60m dziewcząt

60m chłopców

300m dziewcząt

300m chłopców

600m dziewcząt

600m chłopców

skok w dal dziewcząt

skok w dal chłopców

rzut piłkeczką palantową dziewcząt

rzut piłeczką palantową chłopców

pchnięcie kulą dziewcząt i chłopców