Joomla Free Template by FatCow Hosting

Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w 4-boju lekkoatletycznym

Kategoria: Sezon 2015 Opublikowano: poniedziałek, 11, maj 2015

8 maja 2015 r. na stadionie Szkoły Podstawowej nr 92 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w 4-boju lekkoatletycznym.

Nasi zawodnicy nie zawiedli. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki zdobyli złote medale w kategorii drużynowej

KATEGORIA CHŁOPCY               8 MAJA 2015  
                         
                         
  REPREZENTACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ   Nr 92          
miejsce   I                      
  NAZWISKO IMIĘ UR     KONKURENCJE / WYNIKI           SUMA
        60m pkt. p.pal pkt. skok w dal pkt. 1000m pkt  
1. JANCIK Tymoteusz   8.55 70 62,5 91 4.93 72 3;23,25 64 297
2. POLOWIEC Franek   8.90 58 44,5 54 3.98 41 3;25,12 61 214
3. SZELEST Adam   8.82 61 44,5 54 4.01 42 3;40,24 44 201
4. CZYCZYŁO Michał   8.57 69 42 49 4.00 41 3;48,31 36 195
5. WĘDOŁOWSKI Michał   8.70 65 44 53 4.30 51 4;14,26 15 184
6. SKIERKOWSKI Paweł   9.22 48 23,5 12 4.09 44 3;28,15 57 161
NAUCZYCIEL     ORZESZEK Krzysztof           1091

 

KATEGORIA DZIEWCZĘTA             8 MAJA 2015  
                         
                         
  REPREZENTACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ   Nr 92          
miejsce   I                      
  NAZWISKO IMIĘ UR     KONKURENCJE / WYNIKI           SUMA
        60m pkt. p.pal pkt. skok w dal pkt. 600m pkt  
1. BARSKA Iza 2003 8.73 89 25,5 35 3.73 45 2;03,39 68 237
2. GAWIN Maria 2002 9.08 75 31,5 51 3.93 52 2;13,68 50 228
3. WASZKIEWICZ Danuta 2002 9.65 58 31 49 4.01 55 2;09,10 57 219
4. CZARNIAK Janina 2003 9.43 63 34 57 3.69 44 2;11,48 54 218
5. NOWAK Oliwia 2002 9.98 50 42 78 3.39 34 2;21,86 35 197
6. GRUSZKOWSKA Dobromiła 2003 9.58 60 21,5 27 3.59 41 2;04,76 66 194
PK ZYCH Karolina 2003 9.32 66 23 30 3.65 43 2;15,22 46 185
NAUCZYCIEL     JANCIK Mariusz           1096

Indywidualne wyniki chłopców:

PUNKTACJA   INDYWIDUALNA ZAWODÓW   KATEG. CHŁOPCY   8 MAJA 2015  
                         
  NAZWISKO IMIĘ szkoła     KONKURENCJE / WYNIKI           SUMA
        60m pkt. p.pal pkt. skok w dal pkt. 1000m pkt  
1. JANCIK Tymoteusz SP 92 8.55 70 62,5 91 4.93 72 3;23,25 64 297
2. POLOWIEC Franek SP 92 8.90 58 44,5 54 3.98 41 3;25,12 61 214
3. SZELEST Adam SP 92 8.82 61 44,5 54 4.01 42 3;40,24 44 201
4. CZYCZYŁO Michał SP 92 8.57 69 42 49 4.00 41 3;48,31 36 195
5. ZAMBRZYCKI Maciej SP 267 9.00 55 43 51 4.37 54 3;50,34 34 194
6. WĘDOŁOWSKI Michał SP 92 8.70 65 44 53 4.30 51 4;14,26 15 184
7. TRACZEWSKI Gustaw SP 65 9.03 54 40 45 4.30 51 4;10;13 17 167
8. SKIERKOWSKI Paweł SP 92 9.22 48 23,5 12 4.09 44 3;28,15 57 161
9. SIENNICKI Jan SP 65 9.05 53 36 37 4.37 54 4;16,17 14 158
10. PAPAZJAN Dawid SP 267 9.12 51 44 53 3.60 25 4;04,58 22 151
11. KOWALCZYK Piotr SP 65 9.03 54 38,5 42 4.05 43 4;21,02 11 150
12. LINKIEWICZ Jakub SP 65 8.79 62 28 21 4.14 46 4;08,20 18 147
13. DUDKIEWICZ Kacper SP 65 9.84 31 47 59 3.63 27 4;11,41 17 134
14. SKWIRTNIAŃSKI Jakub SP 65 8.95 57 31 27 4.26 50 DNF 0 134
15. GOWIN Mikołaj SP 267 9.23 47 31 27 4.00 41 4;07,73 19 134

 

Indywidualne wyniki dziewcząt:

PUNKTACJA   INDYWIDUALNA ZAWODÓW   KATEG. DZIEWCZĘTA   8 MAJA 2015  
                         
  NAZWISKO IMIĘ szkoła     KONKURENCJE / WYNIKI           SUMA
        60m pkt. p.pal pkt. skok w dal pkt. 600m pkt  
1. BARSKA Iza SP 92 8.73 89 25,5 35 3.73 45 2;03,39 68 237
2. GAWIN Maria SP 92 9.08 75 31,5 51 3.93 52 2;13,68 50 228
3. WASZKIEWICZ Danuta SP 92 9.65 58 31 49 4.01 55 2;09,10 57 219
4. CZARNIAK Janina SP 92 9.43 63 34 57 3.69 44 2;11,48 54 218
5. WIERZBOWSKA Aleksandra SP 65 9.43 63 34 57 3.79 47 2;22,61 33 200
6. NOWAK Oliwia SP 92 9.98 50 42 78 3.39 34 2;21,86 35 197
7. KLIMASZEWSKA Ewa SP 65 9.17 72 26 36 3.92 52 2;20,91 37 197
8. GRUSZKOWSKA Dobromiła SP 92 9.58 60 21,5 27 3.59 41 2;04,76 66 194
9. ETIENNE Maria SP 65 9.80 54 25 34 3.63 42 2;07,73 61 191
10. SOŁTYS Natalia SP 65 9.09 75 27,5 40 3.58 40 2;21,59 35 190
11. MROCZEK Magda SP 267 9.29 68 26,5 37 3.63 42 2;18,43 41 188
PK ZYCH Karolina SP 92 9.32 66 23 30 3.65 43 2;15,22 46 185
12. DOBOSZ Kalina SP 65 10.15 45 18 20 3.45 36 2;08;53 59 160
13. KWIECIEŃ Oliwia SP 68 10.62 34 28,5 43 3.39 34 2;15,58 46 157
14. KRYNICKA Karolina SP 267 9.57 60 23 30 3.52 38 2;26,14 26 154
15. KOZIEJOWSKA Kamila SP 68 9.51 61 18,5 21 3.46 36 2;26,93 26 144
16. PAWŁOWSKA Agata SP 68 9.99 49 14 12 3.41 35 2;16,93 44 140
17. WIELOGÓRSKA Aleksandra SP 65 9.80 54 22,5 29 3.54 39 2;32,72 17 139
18. JURGA Hania SP 267 10.18 45 25 34 3.83 49 DNF 0 128
19. MIKA Hania SP 68 9.91 51 19,5 23 3.00 21 2;50,69 0 95
20. SIDOROWICZ Ania SP 68 10.82 29 21,5 27 3.25 29 3;05,63 0 85