Joomla Free Template by FatCow Hosting

XXIII Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Kategoria: Sezon 2015 Opublikowano: poniedziałek, 08, czerwiec 2015

30 maja nasi zawodnicy wystartowali w zawodach biegowych w Balicach koło Sochaczewa. Był to nasz debiut na tej imprezie ale zakończył się sukcesem : ) W klasyfikacji szkół podstawowych jako drużyna zajęliśmy IV MIEJSCE !!!!!!!!! a wystartowały 62 szkoły podstawowe


IDbiegu: 1 Dystans: 500 m Nazwa biegu: klasy I szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Burmistrza Sochaczewa
1 LENA KOSIŃSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
2 MAJA FELIKSIAK Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
3 OLA SKRZYPEK Szkoła Podstawowa w Węgrowie
4 MAŁGORZATA MATUSIK Szkoła Podstawowa w Stoczku
5 MARIA MALINOWSKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
6 NATALIA GRODECKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
7 JULIA ZDUŃCZYK Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
8 ZOFIA KRUSZEWSKA Szkoła Podstawowa w Węgrowie
9 JULIA MODELEWSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
10 KAMILA ŚLIWIŃSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
11 OLIWIA KŁOS Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
12 DOBROSLAWA KACPRZYK Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
13 ALICJA ZDANOWSKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
14 KORNELIA PAKUŁA Szkoła Podstawowa w Iłowie
15 KATARZYNA BOGUSIEWICZ Szkoła Podstawowa w Żukowie
16 JULIA TURALSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
17 WIOLETTA KOWALIK Szkoła Podstawowa w Rybnie
18 WIKTORIA GAŁĄZKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
19 WIKTORIA KIESZEK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
20 MAGDALENA LEWANDOWSKA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
21 OLIWIA PRZYDWORSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
22 MARIA BOLCZAK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
23 EMILIA WYSZOGRODZKA Szkoła Podstawowa w Węgrowie
24 ZUZANNA CIEŚLAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
25 KAROLINA ŁUKASIK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
26 MAJA MIECZNIKOWSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
27 PATRYCJA TKACZ Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
28 JULIA SZTUBECKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
29 MARCELINA TOMASZEWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
30 MAJA WĄSOWSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi

33 AGATA BARDZIŃSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
34 OLA BŁASZCZYK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
35 NIKOLA KOSIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
36 JULIA ŻEBROWSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
37 OLIWIA KOLASA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
38 KAROLINA SAŁACIŃSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
39 BARBARA SKONECZNA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
40 GABRIELA ZAKRZEWSKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
41 OLIWIA JANIAK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
42 KLAUDIA BOGUCKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
43 WERONIKA STANKIEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
44 KLARA KISIEL Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
45 ZUZNANNA ZAWIŚLAK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
46 JULIA STOMPÓR Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku
47 OLIWIA WOLSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
48 BLANKA TRZCIŃSKA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
49 ANNA KRÓLAK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
50 PATRYCJA PTASZYŃSKA Szkoła Podstawowa w Gawłowie
51 ALEKSANDRA ZABOST Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
52 MICHALINA JANICKA Szkoła Podstawowa w Wygodzie
53 AGNIESZKA PIĄTKOWSKA Szkoła Podstawowa w Giżycach
54 ALEKSANDRA KUROWSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
55 MARTA KOCHAŃSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
56 ANASTAZJA OWCZAREK Szkoła Podstawowa w Rybnie
57 MARIA OLOBRY Szkoła Podstawowa w Gawłowie
58 WERONIKA GRZELAK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
59 WIKTORIA WASILEWSKA Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
60 OLA GRABOWICZ Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
61 KINGA SEJDAK Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
62 MAJA PAKULSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
63 ALEKSANDRA SZYBKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
64 AMELIA BIAŁECKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
65 JULIA GALA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie

66 Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
67 MARIA NIEMIEC Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
68 ZUZANNA LEDZION Szkoła Podstawowa w Wygodzie
69 MARIA ROSIAK Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
70 NIKOLA SIMIŃSKA Szkoła Podstawowa w Kapturach
71 ZUZANNA KARCZEWSKA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
72 KATARZYNA SUPLIŃSKA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
73 MARTA WIŚNIEWSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
74 MAJA PINDOR Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
75 VICTORIA GROMEK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
76 SANDRA MOSTOWSKA Szkoła Podstawowa w Janowie
77 JULIA GĄSIOROWSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
78 PATRYCJA KANTARSKA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
79 OTYLIA REDESTOWICZ Szkoła Podstawowa w Międzyborowie

w y n i k i indywidualne wg. biegu
IDbiegu: 2 Dystans: 500 m Nazwa biegu: klasy I szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej
1 ERNEST TYL Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
2 FRANCISZEK SZYMAŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
3 JAN RACZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Bulkowie
4 JAKUB PACEK Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
5 BARTŁOMIEJ KACPRZYK Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
6 FILIP MAZURKIEWICZ Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
7 ALAN KOBIERSKI Szkoła Podstawowa w Boguszycach
8 FILIP ZYGMUNCIAK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
9 KAJETAN WOJCIECHOWSKI Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
10 MARCELI DOBRZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Śladowie
11 JAKUB DRZEWIECKI Szkoła Podstawowa w Kamionie
12 MARCEL LEMAŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
13 KONRAD ZDANOWSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
14 KACPER GRODECKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
15 SENASTIAN KUCIAPSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
16 KAMIL JAŻDŻYK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
17 PIOTR KOPER Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
18 TOMASZ KOBIERECKI Szkoła Podstawowa w Brzozowie
19 MAKS ROŻNIATOWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
20 FILIP REGULSKI Szkoła Podstawowa w Brzozowie
21 MAREK MAJEWSKI Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
22 HUBERT JASIŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
23 ADAM KRAJEWSKI Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
24 ADRIAN STĘPIEŃ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
25 MACIEJ PORYSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Śladowie
26 MICHAŁ STANKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
27 MATEUSZ BŁASZCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni
28 BARTEK FOKS Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
29 IGOR ŁUCZYŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
30 MARCEL STEFAŃSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej

31 Podstawowa w Kozłowie Biskupim
32 IGOR WASILEWSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
33 MATEUSZ BANASIEWICZ Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
34 MATEUSZ LIPKA-KOZANKA Szkoła Podstawowa w Stoczku
35 IGNACY WINKLER Szkoła Podstawowa w Gawłowie
36 JAKUB MILCZAREK Szkoła Podstawowa w Paprotni
37 BARTOSZ FRYDRYCHOWICZ Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
38 JAKUB ROSŁONIAK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
39 SEBASTIAN KOSZPER Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
40 MATEUSZ MOKOS Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
41 RADOSŁAW MIKUCKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
42 JAKUB KURKUS Szkoła Podstawowa w Węgrowie
43 BARTEK LEWANDOWSKI Szkoła Podstawowa w Boguszycach
44 FILIP MIAZEK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
45 PAWEŁ SZCZEPAŃSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
46 OLIWIER MARTOFEL Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
47 SEBASTIAN WOSIŃSKI Szkoła Podstawowa w Giżycach
48 SEBASTIAN SZWARC Szkoła Podstawowa w Giżycach
49 GRACJAN SKORUPSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
50 KRYSTIAN TOMCZYK Szkoła Podstawowa w Żukowie
51 ALEKSANDER KOPCZYŃSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
52 HUBERT JUREK Szkoła Podstawowa w Iłowie
53 OLIWIER OLPIŃSKI Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
54 JAKUB KIEŁBIK Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
55 MICHAŁ SUSKI Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
56 ANTONI BIEŃCZYK Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
57 BARTOSZ ZARĘBA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
58 FRANCISZEK WOJDA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
59 WIKTOR JĘDRZEJEWSKI Szkoła Podstawowa w Gawłowie
60 PATRYK ŚNIEGUCKI Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
61 DAWID GOŁĘBIOWSKI Szkoła Podstawowa w Paprotni
62 ERYK ROMANOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
63 MAKS LEWANDOWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
64 KACPER ŻAKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
65 SEBASTIAN SKIBNIEWSKI Szkoła Podstawowa w Stoczku

66 Szkoła Podstawowa w Janowie
67 IGOR SIEROCIŃSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
68 SZYMON BOGUSZ Szkoła Podstawowa w Janowie
69 JAKUB PRZYBYSZ Szkoła Podstawowa w Stoczku
70 BARTOSZ TOMICKI Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
71 SZYMON KONIK Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
72 DAMIAN BARCIAK Szkoła Podstawowa w Rybnie
73 KACPER DĄBROWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
74 OLIWIER KALINOWSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie
75 KRYSTIAN MUSIAŁOWSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie
76 JAKUB CYTACKI Szkoła Podstawowa w Kamionie
77 JAKUB STANISZEWSKI Szkoła Podstawowa w Kamionie
78 ADRIAN SZYPEREK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
79 KAMIL MAJEWSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
80 SEBASTIAN BERNACIK Szkoła Podstawowa w Pukininie
81 KAROL SERWIŃSKI Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
82 JAKUB NOWAK Szkoła Podstawowa w Pukininie
83 CEZARY PRZYTUŁA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
84 MARCEL KUNIKOWSKI Szkoła Podstawowa w Wygodzie
85 FILIP KACPERSKI Szkoła Podstawowa w Rybnie
86 PIOTR GUTKOWSKI Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
87 ALEKSANDER GRZEGORZEW Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
88 FRANCISZEK ŁAKUS Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
89 DAWID STACHOWIAK Szkoła Podstawowa w Iłowie
90 SEBASTIAN KAMIENIARCZYK Szkoła Podstawowa w Mokasie
91 DAMIAN KRUK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
92 DAWID KAŹMIERCZAK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
93 JAKUB GŁAŻEWSKI Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
94 DAWID GÓRECKI Szkoła Podstawowa w Giżycach

IDbiegu: 3 Dystans: 500 m Nazwa biegu: klasy II szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Ministra Sportu i Turystyki
1 JULIA JASIŃSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
2 ROKSANA MAZUREK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
3 ZUZIA KWIECIEŃ Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
4 AMELIA DOBROWOLSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
5 GABRYSIA KOŁODZIEJSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
6 MAŁGORZATA KOCIK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
7 KARINA ZAŁĘCKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
8 NATALIA PRZYBYSZEWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
9 ANNA KARPIŃSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
10 JAGODA CABAN Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
11 JULIA BUCZEK Szkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach
12 ANNA OBERCICH Szkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach
13 MAJA NASTACHOWSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
14 WIKTORIA BALCERAK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
15 KAROLINA CIEPLAK Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
16 OLIWIA GELLER Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
17 SOPHIE KARSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
18 MAJA KONOPIŃSKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
19 KAROLINA FILANOWSKA Szkoła Podstawowa w Kapturach
20 AMELIA MICHALAK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
21 JULIA PANASIUK Szkoła Podstawowa w Paprotni
22 PATRYCJA KUCHARSKA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
23 ADRIANNA ŚWIĄDER Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
24 ANIA BIEŃKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
25 NATALIA KORDZI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
26 DOMINIKA CZUBAK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
27 ANTONINA WITCZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
28 ANNA FILIPAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
29 URSZULA WALISIEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
30 NIKOLA STĘPNIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie

31 Podstawowa w Kozłowie Biskupim
32 KAROLINA KACPRZAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
33 IZABELA KACZMARSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
34 MARLENA WOLF Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
35 MARIA SYPEREK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
36 KINGA BRZEZIŃSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
37 PATRYCJA DZIKA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
38 EMILIA ROSIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
39 KLAUDIA GAJEWSKA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
40 KAROLINA BUZA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
41 KAROLINA KOWALCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni
42 ALEKSANDRA POPŁAWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
43 NATALIA CELAREK Szkoła Podstawowa w Śladowie
44 OLGA RANACHOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
45 MAJA WIECZOREK Szkoła Podstawowa w Paprotni
46 POLA ZIELIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
47 JULIA NOWAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
48 OLGA PYTKOWSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
49 OLIWIA JAROSZEWSKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
50 ZUZANNA KOWALSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
51 ZUZANNA ROGACKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
52 KATARZYNA KACZMAREK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
53 JULITA ORLIŃSKA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
54 MAJA CICHA Szkoła Podstawowa w Żukowie
55 MAJA PIOTROWSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
56 KAROLINA SKUMIAŁ Szkoła Podstawowa w Kamionie
57 GABRIELA KSIĄŻEK Szkoła Podstawowa w Stoczku
58 JULIA MENTLAK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
59 OLA RADOMSKA Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
60 OTYLIA DUDEK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
61 MAJA MAPANOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
62 ALICJA SIEROCIŃSKA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
63 MAJA NAWROCKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
64 PATRYCJA WOSIŃSKA Szkoła Podstawowa w Kapturach
65 NATALIA STANISZEWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie

66 Szkoła Podstawowa w Rybnie
67 ROKSANA ŁASZCZYK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
68 MARIA GROMEK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
69 MARTYNA SKOTAK Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
70 ALEKSANDRA KOZA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
71 KATARZYNA CHMIELEWSKA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
72 SANDRA BARTOSIAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
73 AMELIA KUTA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
74 JULIA WESOŁOWSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
75 WANESSA WALCZAK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
76 NATALIA STOLARCZYK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
77 ALEKSANDRA FRANKOWSKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
78 KAROLINA DZIEDZIC Szkoła Podstawowa w Wyczółkach

IDbiegu: 4 Dystans: 500 m Nazwa biegu: klasy II szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Starosty Sochaczewskiego
1 WIKTOR SOT Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
2 PATRYK STANIAK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
3 SZYMON SKORUPA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
4 ŁUKASZ MOKOS Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
5 ŁUKASZ WĄSOWSKI Szkoła Podstawowa w Węgrowie
6 BARTOSZ FIGAT Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
7 MATEUSZ ŁUKAWSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
8 PATRYK BIAŁOBRZESKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
9 SZYMON CIUPA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
10 JAKUB LIPSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
11 KACPER MOSKWIAK Szkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach
12 MIŁOSZ KLUCZYK Szkoła Podstawowa w Żukowie
13 DAWID LISICKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
14 KONRAD LOREK Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
15 MATEUSZ BOCZKOWSKI Szkoła Podstawowa w Paprotni
16 WIKTOR WOJTERA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
17 BARTOSZ WITECKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
18 ADAM GÓRSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
19 ANTEK MAZUREK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
20 JAKUB WIDYŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
21 MATEUSZ NOWAK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
22 MIŁOSZ ROSA Szkoła Podstawowa w Paprotni
23 HUBERT DYRA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
24 JAKUB BINIENDA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
25 ERNEST PRZESTRZELSKI Szkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach
26 SZYMON BUDEK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
27 SZYMON TOMCZAK Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
28 BARTOSZ KRAWCZAK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
29 MARCIN PAWLAK Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
30 MACIEJ HOMANOWSKI Szkoła Podstawowa w Międzyborowie

 31 Podstawowa w Międzyborowie
32 JAN PAWŁOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
33 KACPER SZOSTAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
34 ADRIAN SAŁACIŃSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
35 JAKUB STRUŚ Szkoła Podstawowa w Węgrowie
36 PAWEŁ UZIĘBŁO Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
37 MATEUSZ JAKUBOWSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
38 BARTŁOMIEJ DMOCH Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
39 JAKUB ROKICKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
40 KACPER JANKOWSKI Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
41 KUBA STANKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
42 HUBERT CHŁYSTEK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
43 MARCIN JAGNIĄTOWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
44 SZYMON GĘDEK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
45 FILIP WOŹNICKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
46 KACPER DRĄŻKIEWICZ Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
47 FILIP DĄBRZAŁ Szkoła Podstawowa w Iłowie
48 JAKUB PAWLAK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
49 PATRYK POWIERŻA Szkoła Podstawowa w Stoczku
50 ADAM OSTROWSKI Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
51 ROBERT STEFANIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
52 MACIEJ WÓJCIK Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
53 SEBASTIAN KOŁODZIEJCZAK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
54 DAWID DMOWSKI Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
55 KACPER ZAJĄC Szkoła Podstawowa w Iłowie
56 ŁUKASZ ZGÓRZAK Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
57 TOMEK TABOROWSKI Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
58 ADAM FELCZAK Szkoła Podstawowa w Brzozowie
59 PIOTR BŁASZCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni
60 JAN BAGRYCHOWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
61 MATEUSZ NOWAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
62 GABRIEL PASIŃSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
63 DAWID STOPCZYK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
64 JAN ANYSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Rybnie
65 BARTŁOMIEJ TONECKI Szkoła Podstawowa w Giżycach

66 Szkoła Podstawowa w Giżycach
67 JAKUB NURKIEWCZ Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
68 KACPER ISKIERKA Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
69 KACPER KANTARSKI Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
70 SZYMON KIJAK Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
71 IGOR KOZAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
72 BARTŁOMIEJ PISAREK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
73 PATRYK RORÓG Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
74 BARTŁOMIEJ JAWORSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie
75 MICHAŁ KLOK Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
76 TOMASZ DZIK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
77 KACPER BRDEJA Szkoła Podstawowa w Mokasie
78 KACPER DUPLICKI Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
79 BARTOSZ NOWAK Szkoła Podstawowa w Stoczku

IDbiegu: 5 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy III szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego
1 ZUZANNA SKIBIŃSKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
2 ALEKSANDRA SZKOŁUT Szkoła Podstawowa w Węgrowie
3 KALINA GOS Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
4 WERONIKA MELON Szkoła Podstawowa w Osuchowie
5 MAGDA GORZKOWSKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
6 DOMINIKA MARKIEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
7 MAGDALENA FRĄCZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
8 AMELIA DZIUBA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
9 AGNIESZKA ZIELIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
10 NICOLA DZIUDA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
11 SANDRA BŁASZCZYK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
12 KLAUDIA ZOBOLEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
13 KINGA ZARĘBA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
14 MAJA KOPKA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
15 MARTYNA PALASIK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
16 MAGDALENA SOCHA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
17 WIKTORIA BARCIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
18 ZUZANNA ZIOŁO Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
19 AMELIA ZAGRAJEK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
20 KINGA CZUBIAK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
21 ZOFIA DERDZIKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
22 MARTYNA DĘBIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
23 MAŁGORZATA CIURZYŃSKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
24 OLIWIA GOZDEK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
25 ANNA SOŁTYSEK Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
26 ANNA GAŁĄZKA Szkoła Podstawowa w Osuchowie
27 SYLWIA URBANKOWSKA Szkoła Podstawowa w Orzełku
28 PATRYCJA KWIATKOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
29 ROKSANA ANDRZEJCZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
30 SYLWIA TEMPCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni

31 Szkoła Podstawowa w Paprotni
32 SYLWIA POPŁAWSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
33 EMILIA MARTYNIUK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
34 MAGDALENA ROSIECKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
35 ZOFIA MODRZEJEWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
36 WERONIKA GRAJCZAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
37 PATRYCJA PRĘGOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
38 NATALIA KOWALSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
39 WIKTORIA ZIELKOWSKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
40 ALICJA ZIMOCHOCKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
41 KLAUDIA SUJKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
42 AGATA KURT Szkoła Podstawowa w Bartnikach
43 JULIA SKOMIAŁ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
44 NATALIA BAC Szkoła Podstawowa w Mokasie
45 ANIA SZPAKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
46 NIKOLA KOBIERECKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
47 AMELIA PRZYBYSZEWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
48 MAŁGORZATA BINDUGA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
49 KLAUDIA NOWAK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
50 JULIA BIENIEK Szkoła Podstawowa w Sławnie
51 WIKTORIA MAJEWSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
52 OLIWIA CIEŚLAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
53 ALEKSANDRA OLESIŃSKA Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
54 WERONIKA TYMIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
55 MARIA DOBROŁĘCKA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
56 JULIA ZAJĄC Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
57 JULIA GÓRSKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
58 OLIWIA WIETESKA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
59 PATRYCJA WALCZAK Szkoła Podstawowa w Bielawach
60 DOMINIKA KAMIŃSKA Szkoła Podstawowa w Giżycach
61 ALEKSANDRA JANIAK Szkoła Podstawowa w Paprotni
62 ZUZIA DUL Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
63 NATALIA MALEJKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
64 IZABELA KISZELEWSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
65 ALEKSANDRA ŚWITKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Brzozowie

66 zkoła Podstawowa w Lutkówce
67 MAJA MAŚLANKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
68 ANNA CENTKOWSKA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
69 DARIA SZULC Szkoła Podstawowa w Kamionie
70 JULITA WOŹNIAK Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
71 MAJA SOBCZYK Szkoła Podstawowa w Stoczku
72 KINGA SŁOMIŃSKA Szkoła Podstawowa w Bartnikach
73 MONIKA WYLEZIŃSKA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
74 AGATA MINIATORSKA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
75 JULIA CELIGOWSKA Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
76 ALEKSANDRA LUBAŃSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
77 NATALIA DOMAŃSKA Szkoła Podstawowa w Gawłowie
78 PATRYCJA KOSIOREK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
79 OLIWIA GOMUŁA Szkoła Podstawowa w Sławnie
80 PATRYCJA BIEGUSZEWSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
81 ZUZANNA KŁOSOWSKA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
82 AMELIA CHMIELEWSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
83 KATARZYNA PORODKO Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
84 KLAUDIA PERKA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
85 OLIWIA STACHLEWSKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
86 MAŁGORZATA FELINIAK Szkoła Podstawowa w Iłowie

IDbiegu: 6 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy III szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Wójta Gminy Sochaczew
1 JULIAN RUMAN Szkoła Podstawowa w Stoczku
2 PAWEŁ SZUSTAKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Piekarach
3 MARIO BARRA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
4 MARCEL GÓRALCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni
5 MATEUSZ SYPNIEWSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
6 ERYK TYL Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
7 MATEUSZ MAŁECKI Szkoła Podstawowa w Radziejowicach
8 MIKOŁAJ BEDNARCZYK Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
9 IGOR NOWAKOWSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
10 BARTŁOMIEJ KRYŚ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
11 KACPER WAKSZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Bulkowie
12 MARCIN RUTKOWSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie
13 ALAN MAZUCHOWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
14 MATEUSZ SZYMAŃSKI Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
15 FILIP WIŚNIEWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
16 KUBA SZYPSZAK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
17 JAKUB WOLSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
18 JAKUB KWIATKOWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
19 ERYK STANIK Szkoła Podstawowa w Sławnie
20 DOMINIK ŁYCZYWEK Szkoła Podstawowa w Śladowie
21 PATRYK GROCHOWSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie
22 RYSZARD WYSZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
23 AMADEUSZ DAMAZ Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
24 KACPER RZEPCZYŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
25 PAWEŁ GRODECKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
26 PIOTR JESIOŁOWSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
27 MICHAŁ NOWAKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
28 BARTŁOMIEJ DUBIELECKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
29 FILIP SKORZYCKI Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
30 MICHAŁ KOCISZEWSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie

31 1 w Ożarowie Mazowieckim
32 MATEUSZ OSYTEK Szkoła Podstawowa w Stoczku
33 PAWEŁ BORECKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
34 ADAM KOCHAŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
35 OLIWIER DĄBROWSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
36 MIKOŁAJ ŻAK Szkoła Podstawowa w Paprotni
37 WOJCIECH GOLIS Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
38 KRYSTIAN RUDNICKI Szkoła Podstawowa w Rybnie
39 GUSTAW JANCIK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
40 NEMEMIASZ PIECH Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
41 MARCIN ZIELIŃSKI Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
42 JAN ROMANOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
43 IGOR MARCINKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
44 BRYSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
45 HUBERT LEWANDOWSKI Szkoła Podstawowa w Boguszycach
46 KACPER ŁOBODZIŃSKI Szkoła Podstawowa w Sławnie
47 MICHAŁ ŻUBROWSKI Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
48 DAWID GENSLER Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
49 ŁUKASZ WÓJCIK Szkoła Podstawowa w Osuchowie
50 MATEUSZ WINNICKI Szkoła Podstawowa w Rybnie
51 ALEKSANDER BYŁO Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
52 MICHAŁ LATOSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
53 KACPER DĄBEK Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
54 ŁUKASZ KOBER Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
55 MICHAŁ KALIŃSKI Szkoła Podstawowa w Giżycach
56 OSKAR PIETRUCHA Szkoła Podstawowa w Sławnie
57 MICHAŁ BOROWSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
58 ADAM GÓRECKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
59 JAKUB MALEJKO Szkoła Podstawowa w Brzozowie
60 KACPER PIOTROWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
61 KACPER URBANIAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
62 KAROL KOŁECKI Szkoła Podstawowa w Kamionie
63 KACPER GRZYB Szkoła Podstawowa w Pukininie
64 KACPER KUŹMIŃSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
65 PATRYK SKIBICKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach

66 1 w Ożarowie Mazowieckim
67 MIKOŁAJ DYLEWSKI Szkoła Podstawowa w Gawłowie
68 MARCIN JAŃCZAK Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
69 PATRYK CECHMISTRZ Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
70 JAN WOJDA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
71 MATEUSZ STĘPIEŃ Szkoła Podstawowa w Żukowie
72 GRZEGORZ SMIGASZEWSKI Szkoła Podstawowa w Sławnie
73 JAN WIETESKA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
74 MATEUSZ FILIPIAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
75 PIOTR PUCHALSKI Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
76 PATRYK KUJAWA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
77 JAKUB GĄSIOROWSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
78 JAN STENCEL Szkoła Podstawowa w Gawłowie
79 VORAN ADRIAN Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
80 JAKUB SAŁACIŃSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
81 MARCEL PAKUŁA Szkoła Podstawowa w Iłowie
82 PAWEŁ ARKUSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Giżycach
83 ARKADIUSZ PANUFNIK Szkoła Podstawowa w Węgrowie
84 MICHAŁ KAMIENIARCZYK Szkoła Podstawowa w Mokasie
85 KRYSTIAN NOWATKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
86 ANTONI JANICKI Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
87 MATEUSZ ROSTEK Szkoła Podstawowa w Orzełku
88 MICHAŁ JĘDRZEJEWSKI Szkoła Podstawowa w Gawłowie
89 WIKTOR PELC Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
90 FABIAN PIĄTKOWSKI Szkoła Podstawowa w Giżycach
91 MIKOŁAJ MURAS Szkoła Podstawowa w Wygodzie
92 SEWERYN FILIPIAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
93 IGOR MIJAS Szkoła Podstawowa w Kamionie
94 KAMIL TRĘBACZ Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
95 PAWEŁ ŁASZCZYK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
96 JACEK MITEK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
97 JAKUB BERNACIK Szkoła Podstawowa w Pukininie
98 JAKUB PRZYTUŁA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach

 IDbiegu: 7 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy IV szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Firmy PHU Prima - Prace Drogowe
1 GABRIELA OLĘDZKA Szkoła Podstawowa w Węgrowie
2 MARTYNA TRZONKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
3 AMELIA STEFAŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
4 WERONIKA BARTOSIEWICZ Szkoła Podstawowa w Stoczku
5 NATALIA BOROWIEC Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
6 ROKSANA KORZENIEWSKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
7 MICHALINA KOZA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
8 GABRIELA OWCZAREK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
9 MAJA MURAWSKA Szkoła Podstawowa w Węgrowie
10 JULIA SKRZĘPEK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
11 BASIA LEWANDOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
12 MARTYNA GASIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
13 AMELIA BIELASZEWSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
14 MAJA KALINOWSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
15 LAURA STĘPNIAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
16 OLIWIA ORŁOWSKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
17 ZUZANNA WOŹNICKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
18 WIKTORIA ZAJĄC Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
19 ALEKSANDRA WICIAK Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
20 HELENA WILKOWICZ Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
21 MAJA SIEMIENIEWSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
22 KATARZYNA JAWORSKA Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
23 SYLWIA OWCZAREK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
24 OLA JUSZCZYK Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
25 SANDRA MICHALSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
26 KINGA KALIŃSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
27 JAGODA SZUSTKIEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
28 JULIA SIMCZUK Szkoła Podstawowa w Rybnie
29 KINGA GRZYBOWSKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
30 KLAUDIA SZYMAŃSKA Szkoła Podstawowa w Osuchowie

31 Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
32 ALEKSANDRA MATUSIK Szkoła Podstawowa w Stoczku
33 JULIA BOROWIEC Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
34 MARCELINA WIĘCEK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
35 ZUZANNA MAŁKOWSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
36 WIKTORIA KAŁUSKA Szkoła Podstawowa w Węgrowie
37 KATARZYNA POWIERŻA Szkoła Podstawowa w Stoczku
38 KAROLINA WOŹNIAK Szkoła Podstawowa w Osuchowie
39 ROKSANA DOBRZYŃSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
40 OLIWIA OSIŃSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
41 MARTA SZYMANIK Szkoła Podstawowa w Sadownem
42 ZUZANNA NIEZGODA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
43 KATARZYNA STOBIECKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
44 MAJA STĘPOWSKA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
45 KINGA KUSTOSZ Szkoła Podstawowa w Osuchowie
46 DARIA PIETRZAK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
47 AMELIA WIKUCKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
48 PIOTR JURKIEWICZ Gimnazjum w Bartnikach
49 NATALIA ŻAKOWSKA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
50 ALEKSANDRA BIERNAT Szkoła Podstawowa w Sadownem
51 AMELIA TUREK Szkoła Podstawowa w Goszczynie
52 JULIA SŁUPSKA Szkoła Podstawowa w Walerianach
53 GABRIELA CHECHŁACZ Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
54 KAROLINA KUBISZEWSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
55 JULKA KWIATKOWSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
56 MAGDALENA CIESIELSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
57 JULIA ROGOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
58 WIKTORIA RUDNICKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
59 WIKTORIA KONECKA Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
60 JULIA JAGŁA Szkoła Podstawowa w Gawłowie
61 ROKSANA SIKORA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
62 PATRYCJA GALA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
63 OLIWIA KOWALCZYK Szkoła Podstawowa w Sadownem
64 EWELINA TOMCZAK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
65 WIKTORIA AMBROZIAK Szkoła Podstawowa w Pukininie

66 Szkoła Podstawowa w Paprotni
67 OTYLIA KRAWCZAK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
68 KAMILA WUDA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
69 ANNA CZUBLA Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
70 MICHALINA MARKUS Szkoła Podstawowa w Wygodzie
71 JULIA DUDZIŃSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
72 OLIWIA PIEKARSKA Szkoła Podstawowa w Bartnikach
73 PATRYCJA PIKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
74 ALEKSANDRA MICHALAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
75 OLIWIA ONIŚK Szkoła Podstawowa w Orzełku
76 AMELIA WIESZCZYCKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
77 ALICJA KLUCZEK Szkoła Podstawowa w Kapturach
78 NATALIA KOWALCZYK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
79 JULIA RYBICKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
80 NATALIA ŚWIĄTKOWSKA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
81 EWA ŁUSZCZYK Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
82 PAULINA PŁYWACZEWSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
83 MAJA SZEWCZYK Szkoła Podstawowa w Bartnikach
84 KAROLINA STANIO Szkoła Podstawowa w Walerianach
85 MARIA TRZCIŃSKA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
86 WIKTORIA KOWALCZUK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
87 MALWINA PIENIĄŻEK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
88 WERONIKA JĘDRYCHOWICZ Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
89 KLAUDIA WOSIŃSKA Szkoła Podstawowa w Janowie
90 ALEKSANDRA JAWORSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
91 MONIKA KUJAWA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
92 ZUZANNA WAŃKA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
93 OLA MAJEWSKA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
94 JULIA KŁOSIŃSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
95 EWELINA KOZYRA Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
96 SANDRA ROSIAK Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
97 WERONIKA KIJAK Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
98 KINGA WINNICKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
99 JULIA KĘDZIERSKA Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
100 DOMINIKA WITKOWSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi

101 Szkoła Podstawowa w Kołodziążu

IDbiegu: 8 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy IV szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Wójta Gmina Brochów
1 PATRYK OLEJNICZAK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
2 MICHAŁ GNIADEK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
3 KACPER MAZUREK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
4 DAWID SZEŚCIÓRKA Szkoła Podstawowa w Stoczku
5 MATEUSZ LEWANDOWSKI Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
6 MAKS NOWICKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
7 KRYSTIAN CICHOCKI Szkoła Podstawowa w Sadownem
8 JAKUB GRODECKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
9 HUBERT STĘPIEŃ Szkoła Podstawowa w Goszczynie
10 MATEUSZ JABŁONKA Szkoła Podstawowa w Orzełku
11 ŁUKASZ PISAREK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
12 MICHAŁ BUDZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
13 MARCIN TYSZKA Szkoła Podstawowa w Sadownem
14 MATEUSZ MICHALSKI Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
15 MAKSYMILIAN ŻAKOWSKI Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
16 MATEUSZ KRAKOWIAK Szkoła Podstawowa w Kapturach
17 ERYK SOBIESZEK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
18 WIKTOR CZUBIAK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
19 JAKUB MISZTAL Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
20 PAWEŁ SKŁODOWSKI Szkoła Podstawowa w Stoczku
21 KACPER PRZYBYSZ Szkoła Podstawowa w Goszczynie
22 BARTEK JANOWSKI Szkoła Podstawowa w Pukininie
23 KACPER JELONEK Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
24 PATRYK KUKWA Szkoła Podstawowa w Stoczku
25 MAKSYMILIAN AWTUCH Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
26 JAKUB BLADA Szkoła Podstawowa w Brzozowie
27 KACPER ORLIŃSKI Szkoła Podstawowa w Janowie
28 JAKUB BOROWSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
29 RAFAŁ KARPIŃSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
30 MATEUSZ MALTAŃSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie

31 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
32 MACIEJ IGNATOWSKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
33 PIOTR PACIORKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
34 AREK ZAJĄC Szkoła Podstawowa w Iłowie
35 BARTOSZ DRZEWIECKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
36 TYMOTEUSZ GRZEGOROWSK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
37 JAKUB KRÓL Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
38 BARTOSZ PAJĄK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
39 MATEUSZ JÓZEFKOWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
40 SZYMON GŁOGOWSKI Szkoła Podstawowa w Sławnie
41 DORIAN CIEŚLAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
42 MARCEL SZEWCZYK Szkoła Podstawowa w Rybnie
43 SZYMON KONIK Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
44 BARTŁOMIEJ TERENOWICZ Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
45 DANIEL JACKOWSKI Szkoła Podstawowa w Śladowie
46 ADRIAN RYDZEWSKI Szkoła Podstawowa w Orzełku
47 PATRYK MADEJSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
48 BARTŁOMIEJ WŁODARSKI Szkoła Podstawowa w Boguszycach
49 ERYK ZDANOWSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
50 DAWID STEFANIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
51 MARCEL MORAWSKI Szkoła Podstawowa w Śladowie
52 PATRYK SOBALA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
53 HUBERT KRAKOWIAK Szkoła Podstawowa w Brzozowie
54 KAMIL BINDUGA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
55 ŁUKASZ KARPIŃSKI Szkoła Podstawowa w Brzozowie
56 HUBERT MAŁACHOWSKI Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
57 PIOTR DASIEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
58 DAMIAN MARKOWSKI Szkoła Podstawowa w Wygodzie
59 JAN HELENIAK Szkoła Podstawowa w Bartnikach
60 SZYMON KAMIŃSKI Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
61 JAKUB FIGASZEWSKI Szkoła Podstawowa w Janowie
62 JAKUB GRZYB Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
63 PIOTR PACHNIK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
64 KACPER KRÓLAK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
65 MICHAŁ LATAŁA Szkoła Podstawowa w Rybnie

66 NSP nr 1 w Sochaczewie
67 KRYSTIAN KRUPA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
68 MICHAŁ BOREK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
69 MICHAŁ SIECZKOWSKI Szkoła Podstawowa w Walerianach
70 PRZEMYSŁAW LIPSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
71 MARCIN RUTKOWSKI Szkoła Podstawowa w Osuchowie
72 GRZEGORZ CHRZANOWSKI Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
73 MACIEJ DĄBROWSKI Szkoła Podstawowa w Gawłowie
74 ADAM JANIAK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
75 KACPER BASIŃSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
76 JAKUB SUŁEK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
77 ŁUKASZ BLASIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
78 WIKTORIA SZAŁAJ Szkoła Podstawowa w Żukowie
79 BARTOSZ WALCZAK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
80 SEWERYN PIECHUCKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
81 ANTONI WIĘCEK Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
82 DOMINIK SURMA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
83 JAKUB KACPRZAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi

IDbiegu: 9 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy V szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Wójta Gminy Teresin
1 IZA BARSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
2 MARCELINA MORDAKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
3 WERONIKA LEWANDOWSKA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
4 ANNA GRODECKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
5 EWELINA DUPLICKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
6 MARTA SZUSTAKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Piekarach
7 KAMILA NOWAK Szkoła Podstawowa w Rybnie
8 ALEKSANDRA BOROWSKA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
9 KAROLINA SOBÓTKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
10 AMELIA WIERZBICKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
11 MAGDALENA MICHALCZYK Szkoła Podstawowa w Piekarach
12 ZUZANNA ŁUCKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
13 PATRYCJA BARTOSIEWICZ Szkoła Podstawowa w Stoczku
14 ALEKSANDRA PIERZCHAŁA Szkoła Podstawowa nr 4 w Łowiczu
15 KAROLINA STEFANIAK Szkoła Podstawowa w Śladowie
16 DOMINIKA PISAREK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
17 ZUZANNA ŁAKUS Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
18 NATALIA WOLSKA Szkoła Podstawowa w Goszczynie
19 WERONIKA MOŃKA Szkoła Podstawowa w Bartnikach
20 JULIA RUMIŃSKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
21 IZABELA PIOTROWSKA Szkoła Podstawowa w Stoczku
22 ALEKSANDRA ŚWIŚ Szkoła Podstawowa w Teresinie
23 MAGDALENA DOBRZYŃSKA Szkoła Podstawowa w Bielawach
24 JULITA GRABAREK Szkoła Podstawowa w Rybnie
25 MAGDALENA PAWLIK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
26 KATARZYNA WACŁAWIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
27 PATRYCJA WOLSKA Szkoła Podstawowa w Goszczynie
28 GABRIELA ZIELIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
29 WIKTORIA STĘPNIAK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
30 PAULINA WIEDYŃSKA Szkoła Podstawowa w Brzozowie

31 Szkoła Podstawowa w Żukowie
32 PATRYCJA BIERYTA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
33 DARIA GUZIK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
34 ALEKSANDRA MILEWSKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
35 DOMINIKA DOMAGALSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
36 OLIWIA BIAŁAS Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
37 PAULINA SKOWROŃSKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
38 NATALIA WOŹNIAK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
39 WIKTORIA GIERSZ Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
40 DOROTA PYTKOWSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
41 WERONIKA GLICNER Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
42 SANDRA KUCIARSKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
43 WIKTORIA KACZMAREK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
44 OLIMPIA CHIMKO Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
45 JULIA MIAZEK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
46 NATALIA SOBCZAK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
47 KATARZYNA SIERAŃSKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
48 LAURA BIEŃKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
49 ZUZANNA LECHOWSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
50 MARTYNA GIERACH Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
51 ANNA JARCZYK Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
52 KINGA BETA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
53 AMANDA OWCZARZAK Szkoła Podstawowa w Janowie
54 KATARZYNA PACHNIK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
55 KAMILA DZIEDZIANOWICZ Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
56 WIKTORIA SZEWCZYK Szkoła Podstawowa w Kamionie
57 MARTA CHARAZIŃSKA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
58 ANNA FURMANEK Szkoła Podstawowa w Giżycach
59 SAMANTA SOBIESZEK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
60 ZUZANNA CIECHOMSKA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
61 OLIWIA WŁODARSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
62 EMILIA EBERHARTER Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
63 KAROLINA BAGIŃSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
64 KLAUDIA OKLESIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
65 KLAUDIA MISZTAL Szkoła Podstawowa w Pukininie

66 Podstawowa w Walerianach
67 JULIA BIAŁKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
68 PAULINA KROKOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
69 MARYSIA MAZUREK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
70 JAKUB KICIŃSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
71 GABRIELA KACZMAREK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
72 ALEKSANDRA FORTUNA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
73 MAGDA JAWORSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
74 NATALIA NOWAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
75 JUSTYNA SAKOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
76 ALEKSANDRA ORLIŃSKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
77 NIKOLA BARTOSIAK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
78 JULIA SKORZYCKA Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
79 MAJA STAŃCZAK Szkoła Podstawowa w Janowie
80 WIKTORIA CŁAPIŃSKA Szkoła Podstawowa w Wygodzie
81 PAULINA KAŹMIERCZAK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
82 JOANNA BURA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
83 KATARZYNA ZATORSKA Szkoła Podstawowa w Gawłowie
84 NATALIA PANASIUK Szkoła Podstawowa w Paprotni
85 PATRYCJA SOSNOWSKA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
86 PAULINA BARTOSIEWICZ Szkoła Podstawowa w Stoczku
87 MARTYNA DUKACZEWSKA Szkoła Podstawowa w Walerianach
88 WERONIKA GOLAN Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
89 KLAUDIA BRZEZIŃSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
90 WIKTORIA STENCEL Szkoła Podstawowa w Gawłowie
91 KINGA ZATORSKA Szkoła Podstawowa w Gawłowie

IDbiegu: 10 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy VI szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Osady Puszczańskiej w Tułowicach
1 ANNA WARDA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
2 JOANNA MALANOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
3 PATRYCJA GOŁĘBIEWSKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
4 DAGMARA FRONCZEK Szkoła Podstawowa w Wieliszewie
5 ZUZANNA KONOPIŃSKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
6 PATRYCJA PAWLICKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
7 EWA JANUSZEWSKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
8 KAMILA KLUSEK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
9 ANNA PTASZEK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
10 DARIA WIEDYŃSKA Szkoła Podstawowa w Brzozowie
11 WIKTORIA JÓŹWIK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
12 KINGA STAŃCZAK Szkoła Podstawowa w Brzozowie
13 ELIZA KAŹMIERCZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
14 ALEKSANDRA KACZMAREK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
15 LAURA KWIATKOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
16 DOBROMIŁA GRUSZKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
17 ANNA KONARZEWSKA Szkoła Podstawowa w Goszczynie
18 MARTA ORLIŃSKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
19 ALICJA REGULSKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
20 BEATA BARCIKOWSKA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
21 JULIA ŚLUSARCZYK Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
22 KATARZYNA JÓŹWICKA Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
23 ANNA CZAJKOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
24 WIOLETTA KOWALSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
25 MALWINA SUSKA Szkoła Podstawowa w Orzełku
26 NATALIA WABIK Szkoła Podstawowa w Sławnie
27 KLAUDIA ANDRZEJCZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
28 DANUTA WASZKIEWICZ Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
29 PAULINA BIERNAT Szkoła Podstawowa w Stoczku
30 DOMINIKA ŚWIECZKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie

31 Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
32 WERONIKA ZIELIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
33 DARIA GRZEGORZEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
34 SYLWIA BŁAŻEJEWSKA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
35 PATRYCJA MYSZKOWSKA Szkoła Podstawowa w Stoczku
36 ZUZANNA BALCERAK Szkoła Podstawowa w Giżycach
37 MAŁGORZATA SZYMAŃSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
38 ILONA GRABAREK Szkoła Podstawowa w Rybnie
39 ANITA WIŚNIEWSKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
40 ALEKSANDRA GLICNER Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
41 NATALIA FILANOWSKA Szkoła Podstawowa w Kapturach
42 NATALIA DĄDALSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
43 NATALIA KUBIAK Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
44 ZUZANNA PISAREK Szkoła Podstawowa w Brzozowie
45 KLAUDIA STAWIARSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
46 ANNA MOŻDŻYŃSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
47 ALEKSANDRA KOSIŃSKA Szkoła Podstawowa w Goszczynie
48 KATARZYNA KLIMINOWSKA Szkoła Podstawowa w Bartnikach
49 DAGMARA JACKOWSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
50 JOANNA JAROŃ Szkoła Podstawowa w Feliksowie
51 ADRIANNA GUZIEWICZ Szkoła Podstawowa w Paprotni
52 KAROLINA BOREK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
53 SYLWIA MAŁECKA Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
54 ANNA OLTON Szkoła Podstawowa w Orzełku
55 KATARZYNA WIŚNIEWSKA Szkoła Podstawowa w Walerianach
56 ALEKSANDRA BUDEK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
57 OLIWIA KOPKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
58 WERONIKA SAWICKA Szkoła Podstawowa w Wygodzie
59 PATRYCJA PASTUSZKO Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
60 ALEKSANDRA KOŻUCHOWSK Szkoła Podstawowa w Kamionie
61 KAROLINA STAŃCZYK Szkoła Podstawowa w Mokasie
62 AMELIA KĘSKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
63 ALEKSANDRA MATUSIAK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
64 GABRIELA SZCZESNIK Szkoła Podstawowa w Węgrowie
65 ILONA FELINIAK Szkoła Podstawowa w Iłowie

66 Szkoła Podstawowa w Żukowie
67 EMILIA GŁUCHOWSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
68 PATRYCJA FELINIAK Szkoła Podstawowa w Iłowie
69 NATALIA DYGA Szkoła Podstawowa w Walerianach
70 JULIA ZYDLEWSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
71 JULIA WIELGOMAS Szkoła Podstawowa w Paprotni
72 WIKTORIA SŁUPSKA Szkoła Podstawowa w Walerianach
73 DOMINIKA KOPROWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
74 KLAUDIA MALEC Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
75 OLIWIA KRUPINA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
76 MAJA ORŁOWSKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
77 KLAUDIA SZTANDUR Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
78 KATARZYNA CIURZYŃSKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
79 WIKTORIA MALAROWSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
80 GABRIELA BRYK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
81 KLAUDIA MICHALSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
82 JUSTYNA KARCZEWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
83 WIKTORIA BŁASZCZYK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
84 ANETA REDA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
85 WERONIKA KAMIŃSKA Szkoła Podstawowa w Giżycach
86 KAMILA GRZANKA Szkoła Podstawowa w Wygodzie
87 OLA BRANDEMBURA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
88 ALICJA OWCZAREK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
89 NADIA JAGIELSKA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie

IDbiegu: 11 Dystans: 1000 m Nazwa biegu: klasy V szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Zajazdu 7 Mila w Młodzieszynie
1 FRANEK POLOWIEC Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
2 MATEUSZ WAWRZYNIAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
3 MICHAŁ STUSIŃSKI Szkoła Podstawowa w Piekarach
4 BARTEK JAŻDŻYK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
5 DANIEL SZEWCZYK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
6 BARTOSZ FASTYN Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
7 KACPER KOTYNIA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
8 MACIEJ CABAN Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
9 PIOTR WAKSZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Bulkowie
10 FILIP SZUFLIŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
11 HUBERT GAŁĄZKA Szkoła Podstawowa w Sadownem
12 MICHAŁ GÓRALCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni
13 JAKUB BANASZAK Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
14 KACPER KACZMAREK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
15 MIŁOSZ NOSEK Szkoła Podstawowa w Pukininie
16 JAKUB JAGIEŁŁO Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
17 TOMASZ OLĘDZKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
18 PRZEMYSŁAW KORZENIEWSK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
19 DAWID DZIĄG Szkoła Podstawowa w Boguszycach
20 DOMINIK PŁOCIŃSKI Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
21 PIOTR TYTMAN Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
22 PAWEŁ KOŁODZIEJCZAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
23 MACIEK PAŁAC Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
24 JAKUB ŚMIGASZEWSKI Szkoła Podstawowa w Sławnie
25 SZYMON MYSZKOWSKI Szkoła Podstawowa w Stoczku
26 BARTOSZ STĘPIEŃ Szkoła Podstawowa w Goszczynie
27 WIKTOR RYNKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
28 FILIP SAWICKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
29 KAMIL BIERNAT Szkoła Podstawowa w Sadownem
30 SZYMON GRUSZKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach

31 DZION Szkoła Podstawowa w Wygodzie
32 PIOTR CZAJKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
33 BARTOSZ WASILEWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
34 ARTUR KANAS Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
35 ADAM SŁOWIKOWSKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
36 ŁUKASZ CENTKOWSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
37 MACIEJ SYPNIEWSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
38 KACPER PRZYDWORSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
39 IGOR SZYBOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
40 MATEUSZ PABIAŃCZYK Szkoła Podstawowa w Giżycach
41 PIOTR AKONOM Szkoła Podstawowa w Sadownem
42 BARTOSZ GMUREK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
43 JAKUB DZIUDA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
44 DANIEL MAJEWSKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
45 JAKUB GOŁĘBIOWSKI Szkoła Podstawowa w Bartnikach
46 KONRAD KUZIŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
47 ŁUKASZ UZIĘBŁO Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
48 PIOTR CHMIELEWICZ Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
49 DAMIAN KOBIERECKI Szkoła Podstawowa w Brzozowie
50 FILIP CHUDZIK Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
51 BENEDYKT CIEŚLA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
52 KACPER SKORUPSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
53 PAWEŁ KACPRZAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
54 HUBERT LIS Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
55 MARCEL KOPERSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
56 BARTOSZ KOTECKI Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
57 HUBERT STAŃKOWSKI Szkoła Podstawowa w Rybnie
58 PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
59 BARTOSZ KIESZEK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
60 SZYMON JASIŃSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
61 KACPER OLESIŃSKI Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
62 MACIEJ MROZIŃSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
63 KACPER MAZIPPUS Szkoła Podstawowa w Gawłowie
64 MATEUSZ JAROTA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
65 PRZEMYSŁAW WASILEWSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie

66 Szkoła Podstawowa w Żukowie
67 MATEUSZ NOWAK Szkoła Podstawowa w Pukininie
68 ERNEST OGRZEBACZ Szkoła Podstawowa w Feliksowie
69 MATEUSZ MICHTA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
70 DOMINIK SZYDŁOWSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
71 PIOTR KUCHARSKI Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
72 KACPER SUŁECKI Szkoła Podstawowa w Sławnie
73 RADEK LAMKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
74 KAMIL PUDŁO Szkoła Podstawowa w Walerianach
75 DAWID SKWARKA Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi
76 MICHAŁ BARGIEŁ Szkoła Podstawowa w Paprotni
77 JAKUB URBAŃSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
78 JULIAN ZIENTAŁA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
79 KUBA URBANIAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
80 EMIL KOPEĆ Szkoła Podstawowa w Sławnie
81 MATEUSZ WYSOCKI Szkoła Podstawowa w Wygodzie
82 ARTUR CHŁYSTEK Szkoła Podstawowa w Kamionie
83 DAWID MURAS Szkoła Podstawowa w Wygodzie
84 ANTONI JACEK BEJDA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
85 BARTŁOMIEJ KRAWCZYK Szkoła Podstawowa w Osuchowie
86 MIŁOSZ WITESKA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
87 DAMIAN OKRASKA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie

IDbiegu: 12 Dystans: 1000 m Nazwa biegu: klasy VI szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar wójta Gminy Młodzieszyn
1 WOJCIECH PAWŁOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
2 KAMIL ŻAKOWSKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
3 FILIP WIEJTACZEK Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
4 JAKUB STRZEMIECZNY Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
5 MIKOŁAJ KOŁODZIŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
6 TYMOTEUSZ JANCIK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
7 JAKUB FRYDRYCHOWICZ Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
8 ADAM KAŁUSKI Szkoła Podstawowa w Stoczku
9 JAKUB JAKUBOWSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
10 JAKUB KUREK Szkoła Podstawowa w Sławnie
11 ANTONI REJMAN Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
12 PIOTR SITAREK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
13 DAWID GĘDEK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
14 BARTOSZ IGNATOWSKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
15 MATEUSZ OKOŃSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
16 ARTUR CHOJNACKI Szkoła Podstawowa w Kapturach
17 DOMINIK KIESZEK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
18 PAWEŁ SKIERKOWSKI Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
19 KACPER SANKOWSKI Szkoła Podstawowa w Walerianach
20 KACPER WASIAK Szkoła Podstawowa w Sławnie
21 JAKUB NIEWIADOMSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
22 ARTUR WASILEWSKI Szkoła Podstawowa w Osuchowie
23 KAMIL KWIATKOWSKI Szkoła Podstawowa w Brzozowie
24 PATRYK WYREMBOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
25 DAWID WOŁEK Szkoła Podstawowa w Rybnie
26 MATEUSZ KORDZI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
27 DANIEL FELIGA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
28 DAWID WAWRZYŃCZAK Szkoła Podstawowa w Rybnie
29 ADRIAN KORBUS Szkoła Podstawowa w Boguszycach
30 MIKOŁAJ KAŁUSKI Szkoła Podstawowa w Węgrowie

31 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
32 DAMIAN PRZYŁOGA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
33 SZYMON CZARNECKI Szkoła Podstawowa w Osuchowie
34 MIKOŁAJ MAŁKOWSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
35 DAMIAN KACZOR Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
36 RAFAŁ SZKOPIEC Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
37 DOMINIK DOMAŃSKI Szkoła Podstawowa w Gawłowie
38 HUBERT KUŚCIECHA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
39 MICHAŁ ŚWIECHOWSKI Szkoła Podstawowa w Wygodzie
40 ADAM KOCHAŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
41 ALKESANDER KONCA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
42 MATEUSZ BERNACIAK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
43 WIKTOR SUJKOWSKI Szkoła Podstawowa w Wygodzie
44 KLAUDIUSZ DURYS Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
45 DAMIAN PIETRUSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Paprotni
46 KUBA ŚWIĄTEK Szkoła Podstawowa w Iłowie
47 MICHAŁ SKOLIMOWSKI Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
48 BARTOSZ BOGUCKI Szkoła Podstawowa w Paprotni
49 MICHAŁ SOBCZAK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
50 JAN WÓJCIK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
51 ADAM ORLIŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
52 DANIEL SZELĄG Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
53 PRZEMYSŁAW JAKUBOWSKI Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
54 PIOTR BUDZISZEWSKI Szkoła Podstawowa w Walerianach
55 KRYSTIAN WOŹNIAK Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi
56 ERYK KACPRZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
57 DOMINIK KOPKA Szkoła Podstawowa w Bartnikach
58 JAKUB KRUK Szkoła Podstawowa w Sławnie
59 DAWID KACZMAREK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
60 DOMINIK WOŹNIAK Szkoła Podstawowa w Bartnikach
61 SEBASTIAN ŻEGNAŁEK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
62 DANIEL ŻABICKI Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi
63 DAMIAN ŚMIAŁY Szkoła Podstawowa w Giżycach
64 PIOTR JANUSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
65 ADRIAN PRYK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie

66 Szkoła Podstawowa w Feliksowie
67 KAROL KMIEĆ Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
68 JAKUB SAIKI Szkoła Podstawowa w Osuchowie
69 DOMINIK WOJCIESZEK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
70 MATEUSZ RYBUS Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
71 ERYK GÓRZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
72 MARCIN RUTKOWSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
73 NOBERT SOBCZAK Szkoła Podstawowa w Bartnikach