Joomla Free Template by FatCow Hosting

02.02.2020 II Halowe zawody kontrolne

Kategoria: Sezon 2020 Opublikowano: czwartek, 27, luty 2020

II Halowe zawody kontrolne WMOZLA

WARSZAWA, 02.02.2020

MĘŻCZYŹNI/MEN

Pchnięcie kulą M U16 (4kg) FINAŁ

1KIJEWSKIKarol                           10.10.2005 PKSGwardiaSzczytno                                   WN                    16.72        4kgPB

KOBIETY/WOMEN

1 SZCZEPANIK Julia

03.01.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

44.40

PB

2 KUSY Roksana

22.02.2006 MKS Syrena Warszawa

MZ

50.40

 

3 MARKIEWICZ Sara

05.07.2006 MKS Syrena Warszawa

MZ

53.48

 

4 MRUSZCZYK Natalia

11.05.2006 LKS Korab Olecko

WN

56.12

 

5 BONIKOWSKA Antonina

16.12.2008 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

1:03.25

 

5/ 5

       

1 KOPROWSKA Maja

17.10.2008 OKS Skra Warszawa

MZ

51.27

2 MARKIEWICZ Ewa

11.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

51.57

3 BOLCZAK Maria

08.05.2008 OKS Skra Warszawa

MZ

54.75

4 PAVILLET Zoé

19.07.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

57.14

5 GRATYS Natalia

25.08.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

57.38

 

300 metrów K U16 Bieg 4/ 5

Bieg

1000 metrów kobiet

Bieg 1/ 1

1 MALMON Oliwia

10.06.1998 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

3:01.46

 

2 ŚMIETANKA Olga

15.03.2003 MKS Unia Hrubieszów

LU

3:11.18

3 ŁUSZCZ Martyna

12.03.2004 KS Komunalni Sanok

PK

3:12.87

PB

4 GRABOWSKA Olga

01.11.2003 UKS Kusy Warszawa

MZ

3:19.71

 

5 SZUMADA Marta

18.10.2003 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

3:21.73

 

6 KOMOROWSKA Agnieszka

01.01.2003 PARASPORTOWI

MZ

3:32.91

 

7 BĘSIUK Sandra

22.07.2004 MKS Unia Hrubieszów

LU

3:35.73

 

8 KUCHARSKA Karolina

28.06.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

3:36.16

 

9 LEWIŃSKA Agata

24.03.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

3:48.54

 

1000 metrów K U16 Bieg 1/1

1 BORKOWSKA Aleksandra

30.05.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

3:24.26

 

2 ŻULIŃSKA Kamila

20.03.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

3:25.34

PB

3 CIURZYŃSKA Amelia

01.01.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

3:26.69

 

4 ZIMOCHOCKA Alicja

29.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

3:31.90

PB

5 LIPIŃSKA Anna

01.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:39.55

 

6 SKORUPA Natalia

30.03.2006 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

3:49.92

 

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów mężczyzn

FINAŁA                                                                                                                                                    14:27

1 SAWICKI Marek

18.07.1996 KS Podlasie Białystok

PD

7.13

PB

2 GAJEWSKI Karol

31.08.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

7.25

SB

3 CZARNECKI Marcin

19.04.2000 UKS Czwórka Białystok

PD

7.32

 

4 AJDACKI Gabriel

16.11.2001 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.32

 

5 SINIŁO Krystian

02.10.2000 UKS 19 Bojary Białystok

PD

7.36

 

FINAŁ B

 

14:29

   

1 WAŚKIEWICZ Norbert

05.05.2000 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

7.12

PB

2 PIOTROWSKI Szymon

20.10.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

7.13

 

3 CZARNOCKI Damian

23.06.2000 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

7.19

SB

4 KOSSOWSKI Daniel

10.12.1981 RLTL ZTE Radom

MZ

7.20

SB

5 MALANOWSKI Łukasz

08.10.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.22

 

14:32

1 TARKOWSKI Piotr

10.08.1999 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

6.78

PB

2 HAMPEL Eryk

03.12.1997 OŚ AZS Poznań

WP

6.86

PB

3 GRZELAK Mateusz

18.01.2001 MUKS Płock

MZ

6.87

PB

4 SACHARCZUK Radosław

08.09.1993 KS Podlasie Białystok

PD

6.95

 

5 ŁĘCZYCKI Artur

05.02.2000 UKS 19 Bojary Białystok

PD

7.01

SB

60 metrów M U16

FINAŁ A

 

14:52

 

1 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj

27.06.2005 UKS Technik Radom

MZ

7.79

2 BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7.86

3 RUCKI Filip

01.05.2005 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

8.42

4 SYTA Mikołaj

20.04.2005 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

8.56


FINAŁ B

 

14:54

 

1 BUDZIŃSKI Dominik

02.04.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

7.65

2 MAŁYCHA Szymon

11.02.2005 UKS Varsovia Warszawa

MZ

7.67

3 PAWŁOWSKI Jakub

23.03.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

7.69

4 WIŚNIEWSKI Ignacy

05.03.2007 KS Orzeł Warszawa

MZ

7.77

5 BANACH Piotr

30.03.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

7.80

60 metrów mężczyzn

     

Bieg 1/ 9

 

13:21

   

1 GRZELAK Mateusz

18.01.2001 MUKS Płock

MZ

6.91

q PB

2 SACHARCZUK Radosław

08.09.1993 KS Podlasie Białystok

PD

6.92

q SB

3 PIOTROWSKI Szymon

20.10.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

7.12

q =PB

4 MALANOWSKI Łukasz

08.10.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.15

q

5 CHUDAK Franciszek

03.12.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.27

qB

Bieg 2/ 9

 

13:25

   

1 WAŚKIEWICZ Norbert

05.05.2000 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

7.17

qB PB

2 SAWICKI Marek

18.07.1996 KS Podlasie Białystok

PD

7.23

qB SB

3 CZARNECKI Marcin

19.04.2000 UKS Czwórka Białystok

PD

7.31

SB

4 SZKOPAŃSKI Jakub

22.09.1996 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

7.37

 

Bieg 3/ 9

 

13:30

   

1 GAJEWSKI Karol

31.08.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

7.26

qB SB

2 ZAWADZKI Tomasz

07.06.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.45

PB

3 MOLSKI Paweł

12.12.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

7.46

=PB

4 PĘDZIWIATR Jakub

11.09.1999 ULKS MOSiR Sieradz

LD

7.51

 

5 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.74

 

Bieg 4/ 9

 

13:32

   

1 WIESIOŁEK Paweł

13.08.1991 KS Warszawianka W-wa

MZ

7.11

q

2 CYGLER Robert

08.03.1991 OKS Skra Warszawa

MZ

7.39

 

3 SOCHA Jan

20.07.1998 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

7.52

PB

4 SYPNIEWSKI Tomasz

10.08.1984 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.74

PB

Bieg 5/ 9

 

13:35

   

1 KALISZEWSKI Jakub

31.01.2000 KS Podlasie Białystok

PD

7.34

 

2 WIŚNIEWSKI Damian

13.11.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

7.52

 

3 FRYC Krzysztof

12.05.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

7.62

 

OSTAPOWICZ Daniel

10.03.2000 KS Podlasie Białystok

PD

DQ

 

Bieg 6/ 9

 

13:37

   

1 HAMPEL Eryk

03.12.1997 OŚ AZS Poznań

WP

6.92

q PB

2 ŁĘCZYCKI Artur

05.02.2000 UKS 19 Bojary Białystok

PD

7.02

q

3 CZECHOSKI Adam

23.02.1999 KS Orzeł Warszawa

MZ

7.62

 

4 ROMANIUK Daniel

10.10.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

7.64

PB

5 WOJTCZAK Szymon

11.08.1990 MUKS Płock

MZ

9.67

 

Bieg 7/ 9

 

13:39

   

1 TARKOWSKI Piotr

10.08.1999 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

6.85

q

2 CZARNOCKI Damian

23.06.2000 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

7.21

qB

3 AJDACKI Gabriel

16.11.2001 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.33

 

4 PRZYŻECKI Dominik

17.01.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.42

PB

5 SADOWSKI Dawid

04.07.2001 KS Podlasie Białystok

PD

7.82

 

Bieg 8/ 9

 

13:37

   

1 KOSSOWSKI Daniel

10.12.1981 RLTL ZTE Radom

MZ

7.22

qB

2 SINIŁO Krystian

02.10.2000 UKS 19 Bojary Białystok

PD

7.30

qB PB

3 KOSIEC Paweł

14.05.2002 RLTL ZTE Radom

MZ

7.51

PB

4 CYGLER Daniel

01.01.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.58

 

Bieg 9/ 9

 

13:40

   

1 KUCHARSKI Piotr

12.06.1982 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

7.59

PB

2 DEPTUŁA Mateusz

26.07.2002 LKS Masuria Jęcznik

WN

7.62

 

3 LIS Karol

19.08.2002 GKS Wilga Garwolin

MZ

7.79

 

60 metrów M U16

       

Bieg 1/ 5

 

14:09

   

1 BUDZIŃSKI Dominik

02.04.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

7.51

q PB

2 MAŁYCHA Szymon

11.02.2005 UKS Varsovia Warszawa

MZ

7.67

q PB

3 PAWŁOWSKI Jakub

23.03.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

7.74

q PB

4 BANACH Piotr

30.03.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

7.78

q =PB

5 STEĆ Oliwier

18.07.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.47

PB

Bieg 2/ 5

 

14:10

   

1 BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7.94

q PB

2 GRABCZAK Michał

18.12.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.15

q PB

3 ŁUCZYK Jakub

21.10.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.32

PB

4 CZYSZEWICZ Marcin

27.03.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.40

 


Bieg 3/ 5

14:12

1 DZIURDA Piotr

15.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.23

qB PB

2 RUCKI Filip

01.05.2005 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

8.38

PB

3 BADEŃSKI Bernard

28.10.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.56

PB

4 KRZEWNIAK Maciej

05.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.61

 

5 WORONIECKI Igor

16.04.2006 LKS Korab Olecko

WN

9.08

 

Bieg 4/ 5

 

14:15

   

1 WIŚNIEWSKI Ignacy

05.03.2007 KS Orzeł Warszawa

MZ

7.78

q

2 BOŻYCKI Tomasz

05.10.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.34

 

Bieg 5/ 5

 

14:17

   

1 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj

27.06.2005 UKS Technik Radom

MZ

7.90

q

2 WYRĘBIAK Maciej

31.01.2005 SKS Feniks Siedlce

MZ

8.29

qB

3 SYTA Mikołaj

20.04.2005 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

8.48

 

60 metrów M U18

       

FINAŁ A

 

14:44

   

1 GÓRSKI Mateusz

26.02.2004 AZS-AWFiS Gdańsk

PM

7.45

PB

2 MIRKOWSKI Krystian

22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

7.49

PB

3 PRUSIŃSKI Patryk

10.05.2003 UKS Clan Ostrołęka

MZ

7.58

 

4 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.72

 

SZCZEPANIAK Jakub

09.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

DQ

 

FINAŁ B

 

14:48

   

1 KOZELAN Hubert

01.06.2003 AZS-AWFiS Gdańsk

PM

7.09

PB

2 GIZICKI Tomasz

14.06.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

7.17

PB

3 GRYTA Jacek

04.03.2003 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

7.36

 

4 DURKO Franciszek

01.01.2000 niestowarzyszony

...

7.37

 

5 OPUSZEWICZ Damian

11.02.2003 AZS-AWFiS Gdańsk

PM

7.46

 

60 metrów M U18

       

Bieg 1/ 5

 

13:55

   

1 KOZELAN Hubert

01.06.2003 AZS-AWFiS Gdańsk

PM

7.10

q PB

2 GIZICKI Tomasz

14.06.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

7.24

q

3 NAPIÓRKOWSKI Eliasz

25.06.2004 OKLA Ostrołęka

MZ

7.45

q PB

4 GÓRSKI Mateusz

26.02.2004 AZS-AWFiS Gdańsk

PM

7.54

q

5 MIRKOWSKI Krystian

22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

7.56

qB

Bieg 2/ 5

 

13:58

   

1 OPUSZEWICZ Damian

11.02.2003 AZS-AWFiS Gdańsk

PM

7.42

q PB

2 SZCZEPANIAK Jakub

09.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

7.55

q

3 JABŁOŃSKI Jan

29.09.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.63

qB PB

4 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.69

 

Bieg 3/ 5

 

14:01

   

1 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.81

PB

2 JEDYNAK Kacper

08.10.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

7.86

 

3 KOZICKI Mikołaj

04.09.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

7.88

 

4 STARCZEWSKI Michał

02.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.24

 

Bieg 4/ 5

 

14:02

   

1 KOBOS Filip

30.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7.99

PB

2 JEDYŃSKI Damian

17.04.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.19

PB

3 SZULC Tomasz

09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.36

PB

4 JANKOWSKI Artur

10.02.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.37

PB

5 TRĘBICKI Szymon

22.01.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

8.43

 

Bieg 5/ 5

 

14:05

   

1 GRYTA Jacek

04.03.2003 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

7.29

q

2 DURKO Franciszek

01.01.2000 niestowarzyszony

...

7.35

q

3 PRUSIŃSKI Patryk

10.05.2003 UKS Clan Ostrołęka

MZ

7.64

 

4 MARKOWSKI Miłosz

23.06.2003 UKS Clan Ostrołęka

MZ

7.84

 

5 GILARSKI Franciszek

08.09.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

8.22

 

200 metrów mężczyzn

       

Bieg 1/ 3

 

14:58

 

1 DEPTUŁA Mateusz

26.07.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

24.48

2 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej

10.12.2002 UKS Varsovia Warszawa

MZ

25.12

3 ADAMCZYK Maciej

02.01.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ

26.17

Bieg 2/ 3

 

15:01

 

1 KOBOS Filip

30.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

27.08

2 STARCZEWSKI Michał

02.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

28.56

Bieg 3/ 3

 

15:04

 

1 SZWEDO Kacper

23.02.2002 KKS Victoria Stalowa Wola

PK

24.50

2 JABŁOŃSKI Jan

29.09.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

24.69

3 JEDYŃSKI Damian

17.04.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

27.04


300 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 5

 

13:58

   

1 WIŚNIEWSKI Damian

13.11.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

37.95

 

2 SZAJNER Wojciech

18.03.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

38.24

 

3 LISICKI Dominik

24.01.2001 MKS Bank BS Płońsk

MZ

38.82

 

Bieg 2/ 5

 

14:02

   

1 WYSZOMIRSKI Patryk

20.09.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

39.69

 

2 KOĆ Michał

16.04.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

41.19

PB

3 GÓJSKI Krzysztof

24.09.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

41.51

PB

Bieg 3/ 5

 

14:06

   

1 ARTYM Jakub

07.06.2004 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

40.48

PB

2 MUSIATOWICZ Wojciech

14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek

MZ

43.17

PB

Bieg 4/ 5

 

14:10

   

1 BOŚ Jan

13.05.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

38.88

 

2 PERZAK Piotr

02.08.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

39.61

 

DEPTUŁA Mateusz

26.07.2002 LKS Masuria Jęcznik

WN

DNF

 

Bieg 5/ 5

 

14:14

   

1 SZAŁAS Stanisław

16.05.2004 GKS Wilga Garwolin

MZ

39.40

 

2 KICZYŃSKI Sebastian

19.01.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

44.01

PB

300 metrów M U16

Bieg 1/ 4

 

14:18

   

1 WIECZOREK Bartosz

07.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

40.56

2 WRONKA Kacper

06.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

42.21

3 DZIURDA Piotr

15.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

43.61

4 ŁUCZYK Jakub

21.10.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

48.49

Bieg 2/ 4

 

14:22

 

1 ŁACIAK Antoni

29.01.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

42.65

2 STEĆ Oliwier

18.07.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

47.07

3 TYMOSIAK Szymon

08.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

47.33

4 WOJCIECHOWSKI Gaurahari

05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

49.26

5 MIKOŁAJCZYK Kacper

17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

50.01

Bieg 3/ 4

 

14:26

 

1 JASTRZĘBSKI Jakub

03.02.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

41.62

2 BADEŃSKI Bernard

28.10.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

44.22

3 GŁOWALA Michał

10.04.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

45.26

4 BIELEŃ Stanisław

30.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

47.17

5 DOMAGAŁA Kamil

30.08.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

52.24

Bieg 4/ 4

 

14:30

 

1 BUDZIŃSKI Dominik

02.04.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

38.32

PB

2 GRALEWSKI Marcin

19.05.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

41.08

 

3 BARTOSIŃSKI Wiktor

23.09.2005 UKS MTE Milanówek

MZ

43.95

PB

4 WYRĘBIAK Maciej

31.01.2005 SKS Feniks Siedlce

MZ

45.49

 

5 PODGÓRSKI Hubert

02.04.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

48.42

 

6 CZUŁEK Adrian

13.03.2009 OKS Skra Warszawa

MZ

48.74

 

600 metrów mężczyzn

       

Bieg 1/ 2

 

12:54

   

1 CYDEJKO Szymon

30.12.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:26.01

 

2 GĘBCZYK Przemysław

30.12.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

1:28.74

PB

3 PAŁYGA Robert

21.06.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:29.24

SB

4 MACKIEWICZ Piotr

22.07.2003 KS Komunalni Sanok

PK

1:32.69

PB

5 KRAKOWIAK Tymoteusz

09.06.2004 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:33.74

 

6 PRZYGODA Michał

23.02.2002 BKS Wataha Warszawa

MZ

1:34.45

PB

7 KUĆMIERZ Jakub

28.04.2003 UKS MTE Milanówek

MZ

1:42.93

PB

Bieg 2/ 2

 

12:58

   

1 DĄBROWSKI Aleksander

17.11.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:31.07

 

2 RACZYŁO Damian

26.08.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:31.52

 

3 NOWAK Kosma

08.07.2003 KS Czempion Warszawa

MZ

1:33.44

 

4 ORACZKO Denis

10.09.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

1:34.36

 

5 BARTOŚ Krzysztof

17.12.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:37.51

 

6 ŻAK Kamil

28.08.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:42.32

 

7 DULNIAK Ryszard

25.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:50.94

 

600 metrów M U16

       

Bieg 1/ 1

 

13:04

   

1 WRÓBLEWSKI Błażej

10.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:33.17

PB

2 PAŃKO Kacper

19.04.2006 MKS Unia Hrubieszów

LU

1:34.11

 

3 MAŁECKI Mateusz

20.01.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

1:34.27

 

4 GÓJSKI Jakub

20.04.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:41.56

PB

5 PORYZIŃSKI Mateusz

05.05.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

1:53.41

 

6 BIAŁOBRZESKI Dominik

16.06.2008 OKS Skra Warszawa

 

2:10.38

 


1000 metrówmężczyzn

Bieg 1/ 2

 

12:18

   

1 TRĘBICKI Ignacy

04.10.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

2:42.23

PB

2 BŁASZCZYK Kamil

28.02.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

2:44.53

 

3 KLEBANOWSKI Mateusz

17.07.1999 MKS Pogoń Siedlce

MZ

2:47.44

PB

4 KORNASIEWICZ Kacper

02.12.2004 KS Komunalni Sanok

PK

2:49.58

PB

5 SZYMAŃSKI Przemysław

28.08.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:52.74

PB

6 BAJORSKI Adam

11.09.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

2:56.12

PB

Bieg 2/ 2

 

12:20

   

1 GOS Mateusz

07.06.2002 RLTL ZTE Radom

MZ

2:47.68

 

2 SIERAŃSKI Daniel

19.02.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

2:54.81

 

2 BEREŹNICKI Piotr

14.11.2003 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

2:54.10

 

4 URBAŃSKI Eryk

31.03.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:06.22

 

5 SIDELNIK Jan

27.10.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

3:29.07

 

SELKE Radosław Lucjan

13.06.1985 UKS MTE Milanówek

MZ

DNF

 

1000 metrów M U16

       

Bieg 1/ 2

 

12:20

   

1 JANDUŁA Wiktor

22.01.2005 UKS Technik Radom

MZ

2:51.41

 

2 DZIADCZYK Antoni

24.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:55.88

 

3 POPIS Kamil

01.03.2006 UKS Technik Radom

MZ

2:58.37

PB

4 PACZKOWSKI Mateusz

18.01.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

3:00.25

PB

5 KLONOWSKI Andrzej

23.05.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

3:03.69

 

6 GRYZ Kamil

12.08.2005 UKS Herkules Sulejówek

MZ

3:05.07

PB

7 SKIERSKI Mateusz

26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

3:33.85

 

Bieg 2/ 2

 

12:25

   

1 PEMPUŚ Adrian

18.11.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

2:50.29

PB

2 MIŁKOWSKI Wiktor

15.04.2005 UKS 48 Warszawa

MZ

2:56.07

 

3 OLEJNIK Mikołaj

09.09.2007 UKS Filipides Teresin

MZ

3:03.74

 

4 HRYNISZYN Kacper

15.03.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

3:13.55

 

5 SKIERSKI Mikołaj

26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

3:29.96

PB

2000 metrówmężczyzn

Bieg 1/1                                                                                                                                                   11:58

1 KORALCHUK Oleh

01.01.2001 niestowarzyszony

...

5:45.90

 

2 BRODZIK Kamil

12.08.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

5:46.98

PB

3 JACIUK Sylwester

20.05.1993 MKS Pogoń Siedlce

MZ

5:47.26

 

4 ŻUK Bartosz

09.01.2003 MKS Polonia Warszawa

MZ

5:52.96

 

5 ROJEK Piotr

15.06.2003 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl

PK

6:07.60

 

6 CIERECH Filip

01.11.2004 MKS Unia Hrubieszów

LU

6:18.39

 

7 SELKE Radosław Lucjan

13.06.1985 UKS MTE Milanówek

MZ

6:48.26

 

8 FEBERT Jacek

23.09.2004 GKS Wilga Garwolin

MZ

6:59.03

 

9 PIÓRKOWSKI Kacper

30.12.2003 UKS Clan Ostrołęka

MZ

7:05.31

 

WEREMCZUK Krzysztof

13.01.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

DNF

 

60 metrów pł mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        11:39

1 NOGA Artur

02.05.1988 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.94

 

2 KILJAN Krzysztof

30.12.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.97

 

3 SINIŁO Krystian

02.10.2000 UKS 19 Bojary Białystok

PD

8.35

 

4 SUPROŃ Paweł

28.03.1996 KS Podlasie Białystok

PD

8.41

 

5 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.78

0.99 PB

60 metrów pł mężczyzn

Bieg 1/2                                                                                                                                                   10:28

1 KILJAN Krzysztof

30.12.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.85

q PB

2 NOGA Artur

02.05.1988 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.94

q

3 SUPROŃ Paweł

28.03.1996 KS Podlasie Białystok

PD

8.33

q

4 UHERA Roman

20.09.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.76

PB

Bieg 2/ 2

 

10:33

   

1 SINIŁO Krystian

02.10.2000 UKS 19 Bojary Białystok

PD

8.43

1.067

2 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.02

q

3 NIEDZIELA Jakub

28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.17

 

60 metrów pł (91.4) M U18

FINAŁ

 

11:48

 

1 JASIŃSKI Szymon

16.07.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.61

2 KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

8.75

3 JEDYNAK Kacper

08.10.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

8.81

4 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.81

5 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.34


60 metrów pł (91.4) M U18

Bieg 1/ 2

10:38

1 KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

8.71

q PB

2 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.81

q =PB

3 JEDYNAK Kacper

08.10.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

9.14

q

4 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.35

q PB

Bieg 2/ 2

 

10:40

   

1 JASIŃSKI Szymon

16.07.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.82

q

2 PACIOREK Marcel

22.04.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

9.36

 

WAŚKIEWICZ Bartosz

23.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

DNF

 

Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        15:25

1 ŁUKSZO Sebastian

29.07.1994 PKS Gwardia Szczytno

WN

19.02

 

2 GUDRO Andrzej

08.04.1994 WLKS Nowe Iganie

MZ

18.62

3 MAZUR Szymon

02.09.1998 AZS UMCS Lublin

LU

17.98

4 WARSZAWSKI Kornel

11.01.2000 KS Agros Zamość

LU

16.46

PB

5 WALENDA Michał

28.07.1997 WLKS Nowe Iganie

MZ

16.18

 

6 NIEDŹWIECKI Damian

09.09.2000 OKLA Ostrołęka

MZ

15.18

PB

7 WIESIOŁEK Paweł

13.08.1991 KS Warszawianka W-wa

MZ

14.16

 

8 HORBOWICZ Rafał

01.04.1998 KS Warszawianka W-wa

MZ

13.97

 

9 BOROŃ Aleksy

01.06.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

12.88

 

10 DZIUBA Szymon

20.10.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.32

SB

11 UHERA Roman

20.09.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.88

PB

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        14:30

1 BORKOWSKI Jakub

26.06.2001 PKS Gwardia Szczytno

WN

18.60

 

2 GOŹDZIEWICZ Piotr

23.03.2001 UKS 12 Kalisz

WP

18.46

PB

3 CUBER Bartosz

13.01.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.22

SB

4 KOPEĆ Mateusz

11.08.2002 KKS Victoria Stalowa Wola

PK

14.45

 

5 RUCIŃSKI Kacper

23.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn

WN

14.30

 

6 KRZYSTANEK Mateusz

23.02.2002 MKS Aleksandrów Łódzki

LD

13.45

 

7 KOWALSKI Bartosz

15.03.2001 MKS Aleksandrów Łódzki

LD

12.97

PB

8 ANTCZAK Julian

31.05.2002 MKS Aleksandrów Łódzki

LD

12.41

 

9 WILKOWSKI Piotr

03.04.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

11.43

 

10 NIEDZIELA Jakub

28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

 

9.60

 

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        13:25

1 STARAK Radosław

28.02.2003 KS Podlasie Białystok

PD

17.78

PB

2 KRYSZYN Paweł

26.08.2003 UKS Technik Augustów

PD

15.91

PB

3 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

13.80

 

4 JASIŃSKI Szymon

16.07.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.78

 

5 WÓJCICKI Michał

18.03.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

12.27

 

6 PACIOREK Marcel

22.04.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

11.44

 

7 JEDLIŃSKI Kamil

17.04.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

11.40

 

8 SKOCZYLAS Adam

17.09.2004 GKS Wilga Garwolin

MZ

11.32

 

9 KOWALSKI Jakub

25.10.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

10.91

 

10 KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.84

 

11 SZULC Tomasz

09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.13

 

12 WAŚKIEWICZ Bartosz

23.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.08

 

13 KRASUSKI Mateusz Gerard AMBROZIAK Marcel

17.03.2004 MKS Pogoń Siedlce 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno

MZ

9.07

NM

PB

KULA Przemysław

23.04.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

NM

 

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        14:25

1

BEDENICZUK Bartłomiej

06.09.1995 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

2.12

PB

2

MOSKAL Jakub

12.03.1998 KS Podlasie Białystok

PD

2.04

 

3

MOSZCZYŃSKI Sebastian

25.09.2003 OKLA Ostrołęka

MZ

2.00

 

4

SĘKULSKI Karol

04.11.2002 GKS Wilga Garwolin

MZ

1.85

 

5

JAROSZKIEWICZ Piotr

19.04.2004 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

1.80

PB

6

BROJEK Marcin

17.06.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

1.80

 

7

PACIOREK Marcel

22.04.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

1.75

PB

8

DONACKI Adam

21.02.2002 SKS Feniks Siedlce

MZ

1.70

 

8

PELC Patryk

14.03.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

1.70

 

10

NIEDZIELA Jakub

28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

1.65

 

11

BARTOSIŃSKI Wiktor

23.09.2005 UKS MTE Milanówek

MZ

1.60

 

12

SUWAŁA Mateusz

02.12.2003 MLKL Płock

 

1.60

 

13

MIESZKOWICZ Aleksander

04.04.2006 MLKL Płock

 

1.55

 

14

MIANOWSKI Dawid

03.02.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

1.55

 

Skok o tyczce M od 3.60

FINAŁ                                                                                                                                                        13:30

1 TOMALIK Damian

27.12.1993 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.92

SB

2 KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.60

 

3 HORBOWICZ Rafał

01.04.1998 KS Warszawianka W-wa

MZ

4.50

SB

4 MARCINIEWICZ Bartosz

24.11.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.40

PB


5 SZEWCZYK Stanisław

13.03.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.40

GAWENDA Michał

15.06.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

NM

PIWOWARSKI Jakub

23.03.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

Skok o tyczce M od 2.00

FINAŁ                                                                                                                                                        12:30

1 DONACKI Adam

21.02.2002 SKS Feniks Siedlce

MZ

3.80

PB

2 KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

3.30

PB

3 JASIŃSKI Szymon

16.07.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.00

 

4 BILALOV Isa

24.10.2006 SKS Feniks Siedlce

MZ

2.60

 

5 STRELCZUK Jakub

14.08.2007 SKS Feniks Siedlce

MZ

2.40

 

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        11:15

1 TARKOWSKI Piotr

10.08.1999 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

7.60

 

2 GĄBKA Bartosz

27.05.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.14

3 GRYTA Jacek

04.03.2003 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

6.62

PB

4 KACPRZAK Adam

23.04.2001 MKS Bank BS Płońsk

MZ

6.52

PB

5 MIARA Krzysztof

11.06.1994 AZS-AWF Warszawa

MZ

6.51

 

6 KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

6.45

 

7 CZARNOCKI Damian

23.06.2000 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

6.43

PB

8 WYSZYŃSKI Paweł

03.08.2001 KS Podlasie Białystok

PD

6.40

PB

9 SUMIŃSKI Michał

12.03.2001 RLTL ZTE Radom

MZ

6.23

 

10 KONOPKA Dawid

01.11.2004 KS Podlasie Białystok

PD

6.13

 

11 PRZEMSKI Jakub

15.07.2003 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

6.11

 

12 SIMONIUK Dawid

24.07.2000 KS Podlasie Białystok

PD

6.11

 

13 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

6.06

 

14 LIS Karol

19.08.2002 GKS Wilga Garwolin

MZ

5.81

 

15 DONACKI Adam

21.02.2002 SKS Feniks Siedlce

MZ

5.77

 

16 KORZENIOWSKI Łukasz

04.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

5.69

 

17 ZDUŃCZYK Patryk

19.01.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.62

 

18 KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

5.60

 

19 WAŚKIEWICZ Bartosz

23.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.43

 

20 TOPOLEWSKI Maciej

28.04.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.38

PB

21 UHERA Roman

20.09.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.30

 

22 ORDYŁOWSKI Gustaw

02.04.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.29

 

23 JANKOWSKI Artur

10.02.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.96

 

24 SZULC Tomasz

09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.95

 

25 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

4.62

PB

26 BORECKI Kasper

25.03.2005 UKS 48 Warszawa

MZ

3.97

 

Skok w dal M U16

FINAŁ                                                                                                                                                        12:50

1 GŁASZCZKA Szymon

08.01.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

6.25

 

2 PAWŁOWSKI Jakub

23.03.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

5.87

PB

3 WOŹNIAK Alan

07.02.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

5.53

 

4 SIKORA Wiktor

24.07.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

5.50

 

5 GRABCZAK Michał

18.12.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

5.44

 

6 PTASIEWICZ Jakub

17.09.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

5.34

 

7 GŁOWALA Michał

10.04.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

5.02

 

8 KRZEWNIAK Maciej

05.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

4.53

 

9 WOJCIECHOWSKI Gaurahari

05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.40

 

10 WORONIECKI Igor

16.04.2006 LKS Korab Olecko

WN

4.19

 

11 UHERA Grzegorz

14.02.2005 KS Orzeł Warszawa

MZ

3.97

 

Trójskok mężczyzn

1 SULWIRSKI Rafał

16.07.1996 AZS-AWF Warszawa

 

14.77

 

2 ŁYSKAWY Przemysław

13.01.1999 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

PD

14.37

PB

3 POPOWSKI Kamil

19.01.1996 KS Podlasie Białystok

PD

14.12

 

4 MARKOWSKI Miłosz

23.06.2003 UKS Clan Ostrołęka

MZ

10.72

 
 

FINAŁ                                                                                                                                                        14:30

KOBIETY/WOMEN

60 metrów kobiet

FINAŁ A

 

12:18

 

1 LIPIŃSKA Julia

06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.94

2 LESZCZYŃSKA Anna

10.02.2000 KS Podlasie Białystok

PD

7.98

3 ŻUROWSKA Julia

18.03.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.00

4 GADOMSKA Julia

14.01.2001 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.05

5 KRZYWICKA Magda

05.04.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.07

FINAŁ B

 

12:18

 

1 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.73

2 PALUCH Justyna

28.02.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.76

3 LUBICKA Aleksandra

26.04.1996 OKS Skra Warszawa

MZ

7.87

4 MASZKIEWICZ Maja

04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.90

5 KOWALSKA Aleksandra

18.05.1993 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.06


FINAŁ C

 

12:31

 

1 GOLA Marlena

08.06.1998 KS Podlasie Białystok

PD

7.54

2 PALUCH Paulina

03.12.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.69

3 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.70

4 MIKIEWICZ Dominika

19.06.2001 KS Podlasie Białystok

PD

7.71

5 SZULC Marta

04.09.1994 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

7.77

60 metrów K U16

     

FINAŁ A

 

13:51

   

1 SADŁOWSKA Natalia

21.02.2005 MUKS Płock

MZ

8.53

 

2 BIELAK Amelia

05.11.2005 MUKS Płock

MZ

8.57

 

3 ŚWIESIULSKA Alicja

06.06.2006 GKS Wilga Garwolin

MZ

8.60

 

4 JACKOWICZ Marta

26.07.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.91

 

KWIATKOWSKA Dominika

10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

DNS

 

FINAŁ B

 

13:53

   

1 BOGUSZEWSKA Klaudia

03.04.2005 KS Podlasie Białystok

PD

8.12

PB

2 JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.23

PB

3 ŚLIWKA Maria

11.06.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.29

PB

4 KĄDZIOŁKA Jagna

02.07.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.34

 

5 GIL Natalia

28.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

8.51

PB

60 metrów kobiet

       

Bieg 1/ 7

 

11:14

   

1 GOLA Marlena

08.06.1998 KS Podlasie Białystok

PD

7.52

q SB

2 KOŁODZIEJ Ada

24.03.1995 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

7.52

q PB

3 PALUCH Paulina

03.12.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.69

q

4 SZULC Marta

04.09.1994 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

7.77

q

5 BALCERZAK Joanna

16.10.1973 RKS Skra Warszawa

MZ

8.31

 

Bieg 2/ 7

 

11:16

   

1 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.73

q

2 MIKIEWICZ Dominika

19.06.2001 KS Podlasie Białystok

PD

7.75

q

3 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.83

q

4 PALUCH Justyna

28.02.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.86

q

5 SOKOŁOWSKA Julia

26.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.06

 

Bieg 3/ 7

1 LUBICKA Aleksandra

26.04.1996 OKS Skra Warszawa

11:19

MZ

7.92

qB

2 KOWALSKA Aleksandra

18.05.1993 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.95

qB PB

3 MASZKIEWICZ Maja

04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.98

qB

4 LIPIŃSKA Julia

06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.99

qB

5 GADOMSKA Julia

14.01.2001 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.00

qB

Bieg 4/ 7

 

11:21

   

1 BARGIELSKA Katarzyna

25.08.1999 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

7.94

qB PB

2 KRZYWICKA Magda

05.04.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.06

 

3 ŻUROWSKA Julia

18.03.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.09

 

4 SOBCZYK Kamila

27.04.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

8.10

=SB

5 NOWAKOWSKA Marcelina

20.07.2002 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.36

 

Bieg 5/ 7

 

11:23

   

1 LESZCZYŃSKA Anna

10.02.2000 KS Podlasie Białystok

PD

8.04

qB PB

2 BUZA Aleksandra

14.06.1998 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

8.34

 

3 ZASADA Klaudia

20.06.1999 KS Agros Zamość

LU

8.47

 

4 MAREK Zofia

01.08.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.48

=PB

5 SIENNICKA Aleksandra

17.11.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.01

 

Bieg 6/ 7

 

11:26

   

1 STYPUŁKOWSKA Agata

15.05.1997 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

8.15

PB

2 BANY Daria

12.02.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.33

PB

3 OLECHNO Kinga

11.05.2000 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

8.36

PB

4 WIERASZKO Sandra

19.04.2002 MKS Polonia Warszawa

MZ

9.24

PB

Bieg 7/ 7

 

11:29

   

1 STELMASZCZYK Joanna

26.06.1998 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

8.37

PB

2 SUCHECKA Katarzyna

14.11.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.57

 

3 RĄCZKA Julia

21.06.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.19

PB

60 metrów K U16

       

Bieg 1/ 7

 

12:50

   

1 ADAMCZYK Julia

28.07.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

7.97

q

2 GADAJSKA Wiktoria

08.01.2006 RLTL ZTE Radom

MZ

8.15

q

3 KĄDZIOŁKA Jagna

02.07.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.20

q PB

4 JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.25

q PB

5 GIL Natalia

28.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

8.53

q

Bieg 2/ 7

 

12:54

   

1 JAWORSKA Wiktoria

03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.54

qB PB

2 BIELAK Amelia

05.11.2005 MUKS Płock

MZ

8.55

qB PB

3 ŚWIESIULSKA Alicja

06.06.2006 GKS Wilga Garwolin

MZ

8.56

 

4 SADŁOWSKA Natalia

21.02.2005 MUKS Płock

MZ

8.60

PB


5 KWIATKOWSKA Dominika

10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.66

PB

Bieg 3/ 7

 

12:56

   

1 TOKARSKA Alicja

15.08.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.78

PB

2 JAKUBASZEK Izabela

14.11.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

9.05

 

3 BRAUZE Antonina

28.06.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.06

PB

4 WILCZEWSKA Aleksandra

09.08.2005 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.18

PB

Bieg 4/ 7

 

12:58

   

1 ŚLIWKA Maria

11.06.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.40

q PB

2 KUSY Roksana

22.02.2006 MKS Syrena Warszawa

MZ

8.91

PB

3 NEKANDA-TREPKA Helena

17.08.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.11

PB

4 POLKOWSKA Katarzyna

14.02.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

9.27

PB

5 OŁDAK Martyna

06.02.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.66

PB

Bieg 5/ 7

 

13:02

   

1 JACKOWICZ Marta

26.07.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.07

 

2 BIENIAS Nicole

22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.25

PB

3 BORKOWSKA Tatiana

17.07.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

9.36

 

4 MARKIEWICZ Ewa

11.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

9.48

 

5 WILCZYŃSKA Kinga

14.02.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

9.57

 

Bieg 6/ 7

 

13:04

   

1 BOGUSZEWSKA Klaudia

03.04.2005 KS Podlasie Białystok

PD

8.14

q

2 SZCZEPANIK Julia

03.01.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

8.54

q

3 GOŁDA Karolina

30.09.2005 MKS Polonia Warszawa

MZ

9.15

 

4 GÓRNICKA Karolina

07.09.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

9.34

 

5 MRUSZCZYK Natalia

11.05.2006 LKS Korab Olecko

WN

9.63

 

Bieg 7/ 7

 

13:08

   

1 MAŁEK Karolina

28.02.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.90

 

2 ROICKA Izabela

02.10.2006 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.01

 

3 KUCHARSKA Ewelina

12.06.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

9.03

 

4 PAVILLET Zoé

19.07.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

9.49

 

60 metrów K U18

       

FINAŁ A

 

13:45

   

1 NEUMANN Sophia

21.12.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

8.29

PB

2 CHOJNACKA Klaudia

12.08.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.35

=SB

3 KOWALSKA Justyna

09.05.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

8.42

 

4 BEDNARCZYK Natalia

27.11.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

8.51

 

5 ROSZAK Małgorzata

03.12.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

9.05

 

FINAŁ B

 

13:48

   

1 LANDOWSKA Zofia

03.03.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

7.84

 

2 KWASIBORSKA Julia

20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7.90

PB

3 NOWAK Natalia

06.09.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

8.15

=PB

4 GAJKOWSKA Martyna

11.04.2003 MKS Polonia Warszawa

MZ

8.23

 

5 POLANOWSKA Nina

25.11.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.25

PB

60 metrów K U18

       

Bieg 1/ 7

 

12:31

   

1 LANDOWSKA Zofia

03.03.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

7.87

q

2 KWASIBORSKA Julia

20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7.91

q PB

3 NOWAK Natalia

06.09.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

8.23

q

4 POLANOWSKA Nina

25.11.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.27

q PB

KOŁODZIEJ Ada

24.03.1995 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

DNS

 

Bieg 2/ 7

 

12:33

   

1 NEUMANN Sophia

21.12.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

8.34

q PB

2 WŁOCH Adriana

19.01.2003 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

8.41

qB

3 BUCZEK Kinga

09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.42

PB

4 WITKOWSKA Maria

17.08.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.47

 

5 PANASIUK Justyna

27.05.2003 UKS Otrębusy

MZ

8.50

 

Bieg 3/ 7

 

12:35

   

1 KOWALSKA Justyna

09.05.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

8.40

qB PB

2 GRUNAS Maja

19.08.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

8.49

PB

3 ŁUCJANEK Zofia

16.07.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.59

SB

4 KULCZYŃSKA Kinga

23.10.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.68

PB

5 STASIUK Wiktoria

28.03.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.85

=PB

Bieg 4/ 7

 

12:39

   

1 SZCZYPKOWSKA Aleksandra

12.03.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.79

PB

2 ŁAPIŃSKA Zofia

20.02.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.82

PB

3 MRÓZ Natalia

21.10.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.30

PB

4 SOCZEWKA Sandra

25.12.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

9.44

 

DRĘŻEK Izabela

01.05.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

FS

 


Bieg 5/ 7

12:42

1 GAJKOWSKA Martyna

11.04.2003 MKS Polonia Warszawa

MZ

8.21

q

2 CHOJNACKA Klaudia

12.08.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.35

q

3 WYSOCKA Alicja

05.03.2003 KS Orzeł Warszawa

MZ

8.55

PB

4 WOŹNIAK Paulina

31.03.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.41

PB

5 CZARNOCKA Gabriela

01.10.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

9.47

 

Bieg 6/ 7

 

12:44

   

1 BEDNARCZYK Natalia

27.11.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

8.49

=PB

2 ŚWIESIULSKA Olga

14.03.2004 GKS Wilga Garwolin

MZ

8.59

 

3 BURLEWICZ Barbara

09.01.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.81

 

4 OSTROWSKA Weronika

14.12.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.32

PB

5 URZYKOWSKA Wiktoria

27.04.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

10.07

 

Bieg 7/ 7

 

12:48

   

1 KALINOWSKA Maja

01.01.2004 UKS Otrębusy

MZ

8.39

q

2 BRZDONKIEWICZ Zuzanna

09.06.2004 LKS Masuria Jęcznik

WN

8.80

 

3 ROSZAK Małgorzata

03.12.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

9.10

 

4 GRABOWSKA Urszula

16.07.2004 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.12

 

200 metrów kobiet

       

Bieg 1/ 5

 

14:39

   

1 ZWOLIŃSKA Judyta

30.08.2002 KKS Victoria Stalowa Wola

PK

27.30

 

2 BUCZEK Weronika

09.03.2000 UKS Varsovia Warszawa

MZ

30.47

PB

3 SOKOŁOWSKA Maria

18.08.2003 LKS Masuria Jęcznik

WN

30.73

 

Bieg 2/ 5

 

14:42

   

1 NOWAK Natalia

06.09.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

27.16

 

2 SPURTACZ Daniela

01.03.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

31.32

 

3 URZYKOWSKA Wiktoria

27.04.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

34.42

 

Bieg 3/ 5

 

14:45

   

1 LESZCZYŃSKA Anna

10.02.2000 KS Podlasie Białystok

PD

26.50

 

2 PANASIUK Justyna

27.05.2003 UKS Otrębusy

MZ

29.27

 

3 DRĘŻEK Izabela

01.05.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

32.14

 

Bieg 4/ 5

 

14:48

   

1 REGULSKA Nastazja

08.04.2001 KS Warszawianka W-wa

MZ

27.97

 

2 MIRGOS Monika

15.03.2003 UKS Varsovia Warszawa

MZ

29.36

 

3 ROSZAK Małgorzata

03.12.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

30.52

 

Bieg 5/ 5

 

14:51

   

1 ŁUCJANEK Zofia

16.07.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

29.56

 

2 SZPURA Julia

14.12.2003 KS Warszawianka W-wa

MZ

31.54

 

300 metrów kobiet

       

Bieg 1/ 5

 

13:13

   

1 KWIATKOWSKA Martyna

11.12.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

43.78

PB

2 CELIŃSKA Gabriela

22.10.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

50.60

 

3 DANISZEWSKA Aleksandra

26.11.2004 BKS Wataha Warszawa

MZ

53.86

 

Bieg 2/ 5

 

13:14

   

1 SMOLIŃSKA Izabela

14.01.1999 RLTL ZTE Radom

MZ

42.12

 

2 MALINOWSKA Urszula

12.06.2003 UKS Kusy Warszawa

MZ

47.03

 

3 BRZDONKIEWICZ Zuzanna

09.06.2004 LKS Masuria Jęcznik

WN

47.41

 

Bieg 3/ 5

 

13:15

   

1 BIGUS Wiktoria

02.08.2003 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl

PK

46.16

PB

2 GRUNAS Maja

19.08.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

46.94

PB

3 WOŹNIAK Paulina

31.03.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

52.90

 

Bieg 4/ 5

 

13:16

   

1 JACKIEWICZ Maja

07.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

45.99

 

2 KITA Wiktoria

03.09.2003 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl

PK

50.42

PB

3 LITEWSKA Karolina

04.10.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

50.99

 

Bieg 5/ 5

 

13:19

   

1 STRZEŻYSZ Małgorzata

02.10.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

42.40

 

2 ŚWIESIULSKA Olga

14.03.2004 GKS Wilga Garwolin

MZ

45.85

 

3 KALINOWSKA Maja

01.01.2004 UKS Otrębusy

MZ

48.98

 

300 metrów K U16

       

Bieg 1/ 5

 

13:38

   

1 BORKOWSKA Tatiana

17.07.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

44.75

PB

2 JAWORSKA Wiktoria

03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

48.76

 

3 TOKARSKA Alicja

15.08.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

48.99

PB

4 KUBICZ Magdalena

11.08.2005 MUKS Płock

MZ

49.90

 

5 STEMPEL Aleksandra

19.01.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

53.18

 

6 ZIELIŃSKA Joanna

08.01.2008 UKS MTE Milanówek

MZ

54.20

PB


\Bieg 2/ 5

 

13:42

   

1 SUCHENEK Aleksandra

17.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

43.63

 

2 ZEGAN Julia

25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

44.53

 

3 WŁODARCZYK Paulina

29.05.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

46.60

PB

4 POLKOWSKA Katarzyna

14.02.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

50.63

PB

5 MOMOT Pola

12.06.2007 MKS Syrena Warszawa

MZ

58.54

 

Bieg 3/ 5

 

13:46

   

1 JUREK Nikola

27.02.2007 LKS Korab Olecko

WN

48.84

 

2 JACKOWICZ Marta

26.07.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

50.76

 

3 NIEDZIŃSKA Nikol

09.04.2008 UKS MTE Milanówek

MZ

51.92

 

4 OSSOWSKA Patrycja

30.01.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

52.06

 

5 GÓRNICKA Karolina

07.09.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

54.71

 

6 WILCZYŃSKA Kinga

14.02.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

56.20

 

600 metrów kobiet

       

Bieg 1/ 2

 

12:35

   

1 GAJEWSKA Karolina

14.02.2001 MKS Unia Hrubieszów

LU

1:39.45

PB

2 GAJDA Sylwana

10.11.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:41.99

 

3 SZYDŁOWSKA Julia

11.02.2004 UKS Żaczek Połaniec

SK

1:42.65

PB

4 BIGUS Wiktoria

02.08.2003 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl

PK

1:42.77

PB

5 GÓRSKA Zofia

06.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

1:47.09

PB

6 MARKIEWICZ Hanna

10.08.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:47.82

PB

7 GAJOWIAK Zosia

09.04.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

1:52.38

 

8 KALISIAK Małgorzata

20.01.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:55.10

 

ZIENDARA Michalina

14.06.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

DNF

 

Bieg 2/ 2

 

12:38

   

1 LEŚNIK Zofia

22.06.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:42.39

 

2 SOKOŁOWSKA Maria

18.08.2003 LKS Masuria Jęcznik

WN

1:47.24

 

3 AUGUSTYN Karina

27.09.2002 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl

PK

1:49.19

PB

4 CUDNA Magdalena

21.04.2003 UKS Varsovia Warszawa

MZ

1:50.86

 

5 FURMAN Zuzanna

20.04.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:59.92

 

6 ANTKIEWICZ Weronika

02.06.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:03.86

 

600 metrów K U16

       

Bieg 1/ 2

 

12:50

   

1 BUTRYN Kornelia

14.09.2006 KKS Victoria Stalowa Wola

PK

1:38.65

PB

2 CHODKOWSKA Julia

14.11.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

1:46.48

PB

3 GAWLAS Anna

17.04.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

1:48.02

PB

4 WALCZAK Julia

06.10.2006 UKS Technik Radom

MZ

1:52.74

PB

5 PIOTROWSKA Zofia

08.12.2005 BKS Wataha Warszawa

MZ

1:54.39

 

6 PIĄTKOWSKA Oliwia

07.06.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:05.82

 

7 ARKUSZEWSKA Julia

28.11.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

2:24.88

 

Bieg 2/ 2

 

12:54

   

1 REK Kinga

20.01.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:47.07

 

2 MADAJCZAK Aleksandra

15.05.2005 BKS Wataha Warszawa

MZ

1:56.50

 

3 WASIELEWSKA Roksana

10.05.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

1:57.83

 

4 JASTRZĘBSKA Weronika

10.09.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

2:00.30

 

5 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA

24.09.2007 MKS Unia Hrubieszów

LU

2:01.23

 

6 KARŁOWSKA Pola

22.07.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

2:07.03

 

7 ASŁANOWICZ MATYLDA

23.06.2003 niestowarzyszona

 

2:12.17

 

2000 metrów kobiet

       

Bieg 1/ 1

 

11:48

 

1 CATI Lidia

16.03.2004 UKS 48 Warszawa

MZ

7:12.11

2 CHMURA Anastazja

11.10.2003 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl

PK

7:28.80

3 SZANIAWSKA Agata

27.02.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

7:31.31

4 ZIELIŃSKA Natalia

21.04.2004 UKS Clan Ostrołęka

MZ

8:19.87

60 metrów pł kobiet

       

FINAŁ

 

11:58

 

1 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.49

2 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.71

3 FIJAK Zuzanna

19.01.2001 UKS Otrębusy

MZ

9.08

4 SŁOCKA Julia

18.02.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.26

5 KOWALSKA Aleksandra

18.05.1993 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.78

60 metrów pł kobiet

Bieg 1/3                                                                                                                                                   10:50

1 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.54

q PB

2 MIKOŁAJCZYK Izabela

04.09.1990 KS Warszawianka W-wa

MZ

8.72

q SB

3 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.75

q

4 FIJAK Zuzanna

19.01.2001 UKS Otrębusy

MZ

9.03

q PB

Bieg 2/ 3

 

10:53

   

1 SŁOCKA Julia

18.02.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.10

q PB

2 KURPIEWSKA Aleksandra

13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.62

 

3 CHAŁUPKA Milena

14.11.2000 KS Warszawianka W-wa

MZ

9.76

 


BANY Daria

12.02.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

DNF

 

Bieg 3/ 3

 

10:55

   

1 REGULSKA Nastazja

08.04.2001 KS Warszawianka W-wa

MZ

9.51

 

2 KOWALSKA Aleksandra

18.05.1993 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.73

 

3 MAREK Zofia

01.08.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.08

 

4 GĄSIOROWSKA Julia

09.05.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ

12.10

SB

60 metrów pł (76.2) K U18

FINAŁ                                                                                                                                                        12:09

1 ZEGAN Julia

25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

9.07

PB

2 WŁOCH Adriana

19.01.2003 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

9.30

PB

3 ZACZKIEWICZ Oliwia

04.12.2003 KS Podlasie Białystok

PD

9.44

 

4 OSTAPCZUK Dominika

29.04.2003 KS Podlasie Białystok

PD

9.58

 

60 metrów pł (76.2) K U18

       

Bieg 1/ 3

 

11:00

   

1 SZCZĘSNA Natalia

22.01.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

9.32

q

2 WŁOCH Adriana

19.01.2003 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

9.37

q PB

3 KOŚCIANEK Daria

28.03.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.49

q

4 GRANOWSKA Pola

29.09.2003 KS Warszawianka W-wa

MZ

9.68

 

Bieg 2/ 3

 

11:03

   

1 BUCZEK Kinga

09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.53

q =SB

2 OSTAPCZUK Dominika

29.04.2003 KS Podlasie Białystok

PD

9.58

PB

3 JACKIEWICZ Maja

07.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.80

 

NOWAK Weronika

04.01.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

DNF

 

Bieg 3/ 3

 

11:06

   

1 ZEGAN Julia

25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

9.26

q

2 ZACZKIEWICZ Oliwia

04.12.2003 KS Podlasie Białystok

PD

9.54

PB

3 PIOTROWSKA Klaudia

29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.95

 

4 ZAWODNIK Maja

25.01.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

10.83

 

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

       

FINAŁ

 

12:15

   

1 ŚLEPOWROŃSKA Maja

02.12.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.69

SB

2 RÓŻAŃSKA Ewa

22.12.2000 MKLA Łęczyca

LD

14.05

SB

3 FLISEK Barbara

17.11.1999 OKS Start Otwock

MZ

13.39

 

4 MUSZYŃSKA Weronika

05.04.2001 AZS UMCS Lublin

LU

12.38

 

5 STARUCH Nina

03.03.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.27

 

6 CISICKA Natalia

16.07.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.12

 

7 FRONCZYK Wiktoria

29.04.2002 MKS Aleksandrów Łódzki

LD

12.03

 

8 MIKOŁAJCZYK Izabela

04.09.1990 KS Warszawianka W-wa

MZ

11.77

SB

9 CHAŁUPKA Milena

14.11.2000 KS Warszawianka W-wa

MZ

11.03

 

10 TABACZYŃSKA Weronika

06.07.2001 AZS UMCS Lublin

LU

10.91

PB

11 SZYGOSKA Joanna

17.12.1997 MLKL Płock

MZ

10.67

 

12 SŁOCKA Julia

18.02.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

10.43

 

13 PSZCZOŁA Gabriela

20.01.2002 OKLA Ostrołęka

MZ

10.42

PB

14 SURA Kornelia

28.06.2002 ALKS AJP Gorzów Wlkp.

LB

9.81

 

15 KURPIEWSKA Aleksandra

13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.88

 

16 WOŹNICA Daria

06.06.2002 MLKL Płock

MZ

7.57

 

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        11:10

1 MAŚLANA Zuzanna

01.05.2004 MLKL Płock

MZ

14.31

PB

2 KURDEJ Barbara

20.01.2003 OKS Start Otwock

MZ

14.10

PB

3 PRYGIEL Martyna

05.02.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

12.64

PB

4 CZUBIK Bogumiła

02.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.41

PB

5 PRZYBYSZ Patrycja

05.05.2003 OKLA Ostrołęka

MZ

12.22

 

6 KICIŃSKA Anna

11.02.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

12.15

 

7 MICHALEC Marta

02.01.2004 KS Podlasie Białystok

PD

11.67

PB

8 OLĘDZKA Angelika

19.01.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

10.67

 

9 KOŚCIANEK Daria

28.03.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

10.22

 

10 PIOTROWSKA Klaudia

29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.09

 

11 BIELAWSKA Paula

03.03.2004 MKS Syrena Warszawa

MZ

9.27

 

12 KWIATKOWSKA Kornelia

19.08.2004 MLKL Płock

MZ

7.32

 

13 KUSIŃSKA Natalia

08.07.2005 MLKL Płock

MZ

6.66

 

Skok wzwyż kobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        11:50

1

BURLEWICZ Barbara

09.01.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

1.70

=PB

2

DZIDO Aleksandra

28.01.2000 AZS UMCS Lublin

LU

1.60

 

3

WYSOCKA Alicja

05.03.2003 KS Orzeł Warszawa

MZ

1.60

 

4

SURA Kornelia

28.06.2002 ALKS AJP Gorzów Wlkp.

LB

1.55

 

5

LIPSKA Ewelina

28.03.2001 KS Podlasie Białystok

PD

1.55

 

6

DOBKOWSKA Aleksandra

16.05.2006 OKLA Ostrołęka

MZ

1.55

PB

7

KUCHTA Urszula

30.10.2005 KS Orzeł Warszawa

MZ

1.45

 

8

PONIATOWSKA Natalia

18.07.2004 KS Podlasie Białystok

PD

1.40

 

8

BIENIAS Nicole

22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.40

 

10

GRABOWSKA Urszula

16.07.2004 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.40

 


11 OSTROWSKA Weronika

14.12.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

1.35

PB

12 HOFMAN Maja

30.06.2006 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna

MZ

1.35

 

Skok o tyczce kobiet od 3.60

FINAŁ                                                                                                                                                        13:30

1SZYMANEKMaja                         05.07.2000AZS-AWFWarszawa                                       MZ                      3.70          =PB Skok o tyczce K od2.00

FINAŁ                                                                                                                                                        12:30

1 MACIAK Agnieszka

04.05.1998 OKS Skra Warszawa

MZ

3.50

SB

2 HOFFMANN Julia

06.02.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.20

 

2 MC MAHON Oliwia

02.08.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.20

=PB

4 KAMIEŃ Monika

06.06.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.20

 

5 PAWLAK Aleksandra

22.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.00

 

6 KISLING Aleksandra

26.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

2.70

=PB

7 ŚLIWKA Maria

11.06.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

2.60

 

8 STASZEWSKA Zuzanna

24.10.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

2.60

PB

Skok w dal kobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        14:30

1 MIKOŁAJCZYK Izabela

04.09.1990 KS Warszawianka W-wa

MZ

5.80

 

2 BARGIELSKA Katarzyna

25.08.1999 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

5.77

3 STYPUŁKOWSKA Agata

15.05.1997 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

5.66

PB

4 FIJAK Zuzanna

19.01.2001 UKS Otrębusy

MZ

5.54

 

5 CZERWIŃSKA Natalia

27.10.2002 KS Podlasie Białystok

PD

5.43

PB

6 SŁOCKA Julia

18.02.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.42

 

7 KOSTRZEWSKA Barbara

27.03.1998 UKS LA Basket Warszawa

MZ

5.40

 

8 JÓŹWIACZUK Katarzyna

16.05.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.34

 

9 OLECHNO Kinga

11.05.2000 KS AZS-AWF Biała Podlaska

LU

5.29

PB

10 CHAŁUPKA Milena

14.11.2000 KS Warszawianka W-wa

MZ

5.19

SB

11 GRANOWSKA Pola

29.09.2003 KS Warszawianka W-wa

MZ

5.15

 

12 JUŚKIEWICZ Agnieszka

27.03.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

5.10

 

13 KOŚCIANEK Daria

28.03.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.09

PB

14 ZAWODNIK Maja

25.01.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.08

PB

15 JANIK Emilia

12.12.2000 KS Komunalni Sanok

PK

5.08

PB

16 GOLEC Magdalena

26.05.2002 UKS Tempo 5 Przemyśl

PK

5.02

PB

17 NOWAK Weronika

04.01.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

4.95

PB

18 PIOTROWSKA Klaudia

29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.95

PB

19 CHOROSZUCHA Amelia

29.06.2004 KS Podlasie Białystok

PD

4.90

PB

20 BEDNARCZYK Natalia

27.11.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

4.82

 

21 SIWIERSKA Pola

01.01.2004 RK Athletics Warszawa

MZ

4.81

 

22 KURPIEWSKA Aleksandra

13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.75

PB

23 WIDULIŃSKA Wiktoria

26.09.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

4.73

 

24 SZEMPLIŃSKA Aleksandra

23.07.2004 MKS Bank BS Płońsk

MZ

4.71

 

25 BIELAWSKA Paula

03.03.2004 MKS Syrena Warszawa

MZ

4.45

 

26 CELIŃSKA Gabriela

22.10.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.02

 

27 SIENNICKA Aleksandra

17.11.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

3.96

 

28 ANTKIEWICZ Weronika

02.06.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.83

PB

29 WOŹNIAK Paulina

31.03.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

3.78

 

30 MRÓZ Natalia

21.10.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.62

 

Skok w dal K U16

FINAŁ                                                                                                                                                        11:15

1 ADAMCZYK Julia

28.07.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

5.56

 

2 GADAJSKA Wiktoria

08.01.2006 RLTL ZTE Radom

MZ

5.43

3 NAPIÓRKOWSKA Oliwia

12.03.2006 OKLA Ostrołęka

MZ

5.05

PB

4 SUCHENEK Aleksandra

17.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

4.65

 

5 ŚWIESIULSKA Alicja

06.06.2006 GKS Wilga Garwolin

MZ

4.56

 

6 KĄDZIOŁKA Jagna

02.07.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

4.48

PB

7 GIL Natalia

28.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

4.43

 

8 ROICKA Izabela

02.10.2006 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

4.35

 

9 KUCHARSKA Ewelina

12.06.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

4.28

 

10 MRUSZCZYK Natalia

11.05.2006 LKS Korab Olecko

WN

4.09

 

11 ARKUSZEWSKA Julia

28.11.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

3.88

 

12 BRAUZE Antonina

28.06.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

3.85

 

13 OŁDAK Martyna

06.02.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

3.82

 

14 OSSOWSKA Patrycja

30.01.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

3.77

 

Trójskok kobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        14:30

1 JĘDRZEJCZYK Dominika

11.08.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.39

PB

2 DZIADAK Nikolina

04.08.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

10.46

 

3 ZDUNOWSKA Marta

26.03.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

10.20

=PB

4 BUDZIŁEK Oliwia

12.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.99

PB

5 PYSKŁO Wiktoria

02.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.97

 

6 JAROSZEWICZ Dominika

16.11.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

9.15