Joomla Free Template by FatCow Hosting

IX Mityng Lekkoatletyczny 03.06.2022

Kategoria: Sezon 2022
Opublikowano: piątek, 03, czerwiec 2022

IX Mityng LA UKS GEPARD 2022 

bieg na 60 m
LISTA STARTOWA CHŁOPCY  2008-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 47 Nataniel  Borucki 2007 sp 92 8,28
2 61 Miłosz Bernat 2008 sp 92 8,89
3 45 Ksawery Wieczorek 2007 Sp 92 9,18
4 60 Aleksy Malara 2008 sp 92 9,23
5 67 Witold Michalski 2008 sp 92 9,49
6 64 Szymon Olczak 2008 sp 92 9,52
7 66 Krystian Zdrodowski 2008 sp 92 11,41
8 68 Mikołaj  Wiechowski 2008 Sp 92 11,61
9 59 Adam Ptaszyński 2008 Sp92 NS
10 46 Miłosz Zaborowski 2007 sp 92 NS
11 62 Gustaw  Głogowski 2008 sp 92 NS
             
LISTA STARTOWA CHŁOPCY  2010-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 95 Adam  Jędruchniewicz 2010 SP 92 9,18
2 88 Nataniel Grzegorczyk 2009 SP 92 9,24
3 99 Adam Gawin 2010 SP 92 9,33
4 81 Mateusz  Pacholczak 2009 Sp.92 9,58
5 97 Filip Zięcina 2010 Sp92 10,08
6 74 Mieszko Bieniek  2009 SP 92 10,22
7 98 Jan  Szewczyk 2010 SP 92 10,38
8 96 Janek Cicholski 2010 SP 92 10,47
9 92 Dominik Orliński  2010 Sp 92 10,7
10 73 Maks  Kaleta 2009 Sp.92 ns
11 76 Marcin Dębiński 2009 SP 92 ns
12 80 Dominik Kaminski 2009 Sp92 ns
13 82 Emil Malicki  2009 SP 92 ns
14 83 Dominik Kaminski 2009 Sp92 ns
15 85 Kiryl Paskrobka 2009 Sp92 ns
16 86 Jan  Majchrowski 2009 Uks gepard ns
17 93 Wiktor  Karpiński 2010 Sp92 ns
             
             
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 12 Zofia  Piekart 2008 UKS GEPARD 8,64
2 4 Pola Dobrowolska  2007 UKS Gepard  9,00
3 9 Oliwia  Socha  2007 SP 92 9,63
4            
             
             
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2010-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 15 Zuzanna  Chodzeń  2009 UKS Gepard  9,18
2 22 Matylda Nowak 2010 Uks gepard 9,25
3 26 Helena  Wachnik 2010 Uks Gepard 9,4
4 29 Zuzanna Parzyszek 2010 sp 92 9,86
5 31 Liliana Kawelczyk 2010 UKS Gepard 9,87
6 27 Gabrysia Puszkarska 2010 Sp 92 9,9
7 28 Ola Laskus 2010 sp.92 10,08
8 20 Oliwia  Walczuk 2009 SP 92 10,2
9 30 Olga Grzywaczewska 2010 Sp 92 10,29
10 23 Alicja Czopek 2010 SP 92 10,3
11 21 Anastazja  Bits 2010 SP 92 10,42
12 24 Hanna Michalska 2010 Sp 92 10,42
13 19 Alicja  Małkowska  2009 UKS gepard  10,64
14 25 Zuzanna  Szczygielska 2010 UKS GEPARD  DNF
15 16 Oliwia Walczuk 2009 Sp 92 NS
16            
             
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2012-2011
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Rocznik Czas
1 106 Pavel Shota 2011 SP 92 9,65
2 109 Rostyslav Kazymyriv 2011 Nr92 9,84
3 71 Tymon Mostek 2012 UKS Gepard 9,85
4 101 Wojtek Kornas 2011   9,91
5 107 Szymon Domagalski 2011 SP 92 10,06
6 112 Wojciech  Kapica 2011 SP 92 10,12
7 114 Antek Treszczotko 2011 SP 92 10,33
8 72 Szymon Mostek 2012 UKS Gepard 10,42
9 103 Leon Karaś 2011   10,62
10 110 Kajetan Sztyk 2011 SP 92 10,75
11 113 Mateusz Lange 2011  SP 92 10,78
12 105 Milosz  Bieniek  2011 UKS Gepard 10,85
13 104 Miłosz Maziarek 2011 SP 92 11,26
14 108 Franek Raczkowski 2011 Nr92 11,27
15 102 Piotr Wieczorek 2011   11,3
16 117 Aleksander Ziółek 2013 UKS Gepard 11,82
17 118 JAKUB GRYBÓŚ 2013 GEPARD 11,82
18 111 Radek Karaś 2011 Sp 92 ns
             
             
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2012-2011
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Rocznik Czas
1 41 Pola  Laskowska 2012 UKS Gepard 10,03
2 37 Aleksandra  Piekart  2011 Sp 92 10,06
3 40 Barbara Masalska 2011 Sp 92 10,2
4 34 Klaudia Kozibąk 2011 Uks Gepard 10,21
5 44 Karolina Błaszczyk 2012 UKS Gepard 10,39
6 36 Julietta Ovaert 2011 SP 92 10,44
7 32 Marcela Stefaniak 2011 UKS Gepard 10,52
8 33 Hania Młodziejewska 2011 SP 92 11,19
9 38 Hanna Brojek 2011 UKS Gepard 11,61
10 35 Lena Kyrcz 2011 Sp92 NS
11            
             
             
300 m
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 300 m 2008-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 48 Antoni Melon 2007 Sp 92 46,17
2 46 Miłosz Zaborowski 2007 Sp 92 1:00,07
3 45 Ksawery Wieczorek 2007 Sp 92 1:00,23
4 53 Oskar  Strycharski  2007 Sp 92  ns
5 63 Miłosz Mostek 2008 SP 92 ns
6            
             
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 300 m 2010-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 78 Jonatan Mateusz Kruba 2009 SP 92 47,64
2 77 Charles  Malale 2009 Uks gepard 48,66
3 90 Alan Ogorzelski 2009 SP 92 56,02
4 73 Maks  Kaleta 2009 Sp.92 ns
5 76 Marcin Dębiński 2009 SP 92 ns
6 85 Kiryl Paskrobka 2009 SP 92 ns
7 116 Jonatan Kruba 2009 SP 92 ns
             
             
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 300 m 2008-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 14 Antonina Plutecka 2008 Uks gepard 54,78
2 5 Oliwia Podolska 2007 SP 92 1:04,52
3 3 Maria Chmaj 2007 SP. 92 ns
             
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 300 m 2010-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 17 Barbara Michalska 2009 UKS Gepard 55,4
2 18 Martyna Czonka 2009 Sp 92 01:03,7
             
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2012-2011
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 94 Olaf  Szczęsny 2010 SP 92 55,59
2 91 Illia  Pluzhnikov 2010 SP 92 52,49
3 114 Antek Treszczotko 2011 SP 92 1:10,82
4 113 Mateusz Lange 2011  SP 92 2:11,14
5 104 Miłosz Maziarek 2011 SP 92 ns
             
             
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2012-2011
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 42 Helena Sztank 2012 UKS GEPARD 1:01,90
2 43 Iga  Markiel  2012 UKS gepard  1:03,20
3 38 Hanna Brojek 2011 UKS GEPARD 1:07,30
             
600 m
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 119 Franek Majchrowski 2007 UKS GEPARD 01:41,07
2 55 Dawid Majorow 2007 Sp 92 01:52,51
             
             
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2010-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Czas
1 79 Igor  Kornacki 2009 Delta warszawa 01:47,71
2 87 Dominik Piotrowski 2009 uks gepard 01:49,6
3 100 Kajetan Kleniewski 2010 Sp 92 02:23,75
4 88 Nataniel Grzegorczyk 2009 Sp92 ns
5 89 Tomek Kantorowki 2009 Sp92 ns
6 75 Igor Zarzycki 2009 SP 92 ns
             
             
SKOK WZWYŻ
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub WYNIK
1 57 Jakub Twaróg  2007 sp.92 1,35
2 50 Kacper  Płochocki 2007 Sp.92 1,32
3 67 Witold Michalski 2008 Sp.92 1,29
4 60 Aleksy Malara 2008 sp 92 1,20
5 70 Aleksander  Treszczotko 2008 Sp.92 1,15
6 51 Wiktor  Sirko 2007 Sp.92 ns
             
             
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub WYNIK
1 12 Zofia  Piekart 2008 UKS GEPARD 1,25
2 14 Antonina Plutecka 2008 Uks gepard 1,25
3 13 Hanna Ejmont 2008 Uks Gepard 1,22
4 2 Matylda  Chojnowska  2007 sp 92 ns
             
SKOK W DAL
LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2008-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 47 Nataniel  Borucki 2007 sp 92 5,04
2 48 Antoni Melon 2007 Sp 92 4,75
3 56 Kajetan Tomaszewski 2007 Sp.92 4,66
4 69 Vasyl Kernitskyi 2008 sp 92 4,15
5 54 Konrad Paczkowski 2007 sp 92 4,14
6 64 Szymon Olczak 2008 sp 92 4,05
7 52 Piotr  Sokolewicz 2007 sp 92 3,82
8 68 Mikołaj  Wiechowski 2008 Sp 92 2,94
9 66 Krystian Zdrodowski 2008 sp 92 2,47
10            
             
             
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 7 Maja Łuniewska 2007 Sp92 3,51
2 8 Olga Fordońska 2007 Sp92 2,42
3 14 Antonina Plutecka 2008 Uks gepard ns
             
             
LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2010-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 88 Nataniel Grzegorczyk 2009 Sp92 4,51
2 77 Charles  Malale 2009 Uks gepard 4,31
3 95 Adam  Jędruchniewicz 2010 Sp 92 Warszawa 4,14
4 81 Mateusz  Pacholczak 2009 Sp.92 4,07
5 99 Adam Gawin 2010 Sp 92 Warszawa 3,99
6 90 Alan Ogorzelski 2009 SP92 3,89
7 94 Olaf Szczęsny 2010 SP 92 3,89
8 100 Kajetan Kaniewski 2010 SP 92 3,76
9 74 Mieszko Bieniek  2009 SP 92 3,65
10 96 Janek Cicholski 2010 Sp 92 Warszawa 3,45
11 98 Jan  Szewczyk 2010 92 3,40
12 97 Filip Zięcina 2010 Sp92 3,33
13 92 Dominik Orliński  2010 Sp 92 3,01
14 82 Emil Malicki  2009 SP 92 2,78
15 83 Dominik Kaminski 2009 Sp92 ns
16 86 Jan  Majchrowski 2009 Uks gepard ns
17 89 Tomek Kantorowki 2009 Sp92 ns
  73 Maks  Kaleta 2009 Sp.92 ns
  76 Marcin Dębiński 2009 SP 92 ns
             
             
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2010-2009
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 15 Zuzanna  Chodzeń  2009 UKS Gepard  4,12
2 31 Liliana Kawelczyk 2010 UKS Gepard 3,92
3 26 Helena  Wachnik 2010 Uks Gepard 3,76
4 22 Matylda Nowak 2010 Uks gepard 3,73
5 20 Oliwia  Walczuk 2009 SP 92 3,69
6 23 Alicja Czopek 2010 SP 92 3,50
7 27 Gabrysia Puszkarska 2010 Sp 92 3,44
8 30 Olga Grzywaczewska 2010 Sp 92 3,10
9 25 Zuzanna  Szczygielska 2010 UKS GEPARD  2,84
10 21 Anastazja  Bits 2010 SP 92 2,69
11 24 Hanna Michalska 2010 Sp 92 2,39
             
             
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2012-2011
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 71 Tymon Mostek 2012 UKS Gepard 4,09
2 112 Wojciech  Kapica 2011 szkoła podstawowa 92 3,84
3 109 Rostyslav Kazymyriv 2011 Nr92 3,76
4 106 Pavel Shota 2011 SP 92 3,44
5 110 Kajetan Sztyk 2011 SP 92 3,44
6 72 Szymon Mostek 2012 UKS Gepard 3,40
7 101 Wojtek Kornas 2011   3,33
8 108 Franek Raczkowski 2011 Nr92 3,25
9 111 Radek Karaś 2011 Sp 92 3,02
10 102 Piotr Wieczorek 2011   2,91
11 104 Miłosz Maziarek 2011 SP im. Jana Brzechwy nr 92 2,84
12 105 Milosz  Bieniek  2011 UKS Gepard 2,84
13 111 Leon Karaś 2011   2,76
14 118 JAKUB GRYBÓŚ 2013 GEPARD/SP 92 WARSZAWA 2,64
15 117 Aleksander Ziółek 2013 UKS Gepard 2,63
             
             
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2012-2011
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 41 Pola  Laskowska 2012 UKS Gepard 3,59
2 37 Aleksandra  Piekart  2011 Sp 92 Jana Brzechwy  3,53
3 39 Patrycja  Gurnik 2011 Sp. 92 3,50
4 34 Klaudia Kozibąk 2011 Uks Gepard 3,36
5 32 Marcela Stefaniak 2011 UKS Gepard 3,22
6 36 Julietta Ovaert 2011 Szkoła podstawowa 92 2,96
7 42 Helena Sztank 2012 UKS GEPARD 2,92
8 44 Karolina Błaszczyk 2012 UKS Gepard/Sp 92 2,78
9 43 Iga  Markiel  2012 UKS gepard warszawa 2,74
10 33 Hania Młodziejewska 2011 SP 92 2,63
             
             
PCHNIĘCIE KULĄ 
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 65 Gabriel Tokarski 2008 sp92 8,02
2 45 Ksawery Wieczorek 2007 Sp 92 7,87
3 55 Dawid Majorow 2007 Sp 92 7,63
4 49 Kacper  Kalbarczyk 2007 92 7,57
5 58 Krzysztof Kowalski 2007 Sp92 7,07
             
             
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Rocznik Klub Wynik
1 5 Oliwia  Podolska  2007 Sp 92 6,55
2 11 Julia Rupniewska 2008 Sp. 92 6,51
3 1 Anastazja Adamski 2007 Sp 92 6,43
4 6 Amelia Kowalewska 2007 Sp 92 6,05
5 2 Matylda  Chojnowska  2007 sp 92 5,63
6 10 Viktoria Kucab 2008 Sp 92 4,45

Halowe Mistrzostwa Polski U18

Kategoria: Sezon 2022
Opublikowano: wtorek, 01, marzec 2022

Srebrny medal HMP 2022 w Rzeszowie!!!!!

Marcel Dobrowolski 60m pł !!!!!!!!

18.01.2020 Halowe zawody kontrolne

Kategoria: Sezon 2020
Opublikowano: czwartek, 27, luty 2020

Halowe zawody kontrolne WMOZLA

WARSZAWA, 18.01.2020

MĘŻCZYŹNI/MEN

600 metrów M U16 Bieg 2/ 2

1 ŁACIAK Antoni

29.01.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:40.92

2 KOWALSKI Wiktor

01.08.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:45.35

3 HRYNISZYN Kacper

15.03.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

1:47.29

4 TYMOSIAK Szymon

08.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:52.80

5 CEBULA Mateusz

28.05.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

1:52.54

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        15:30

1 WDOWIK Oliwer

03.01.2002 CWKS Resovia Rzeszów

PK

6.80

PB

2 CHARZYŃSKI Sebastian

03.05.2000 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

6.83

PB

3 GRZELAK Mateusz

18.01.2001 MUKS Płock

MZ

6.93

PB

4 ŻYCZYŃSKI Tomasz

06.02.2002 CWKS Resovia Rzeszów

PK

7.05

 

5 KOMAŃSKI Albert

07.02.2000 CWKS Resovia Rzeszów

PK

7.09

 

60 metrów M U16

FINAŁ

 

15:32

 

1 SZYMAŃSKI Daniel

22.05.2005 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

7.31

2 MAŁYCHA Szymon

11.02.2005 UKS Varsovia Warszawa

MZ

7.91

CZARNOCKI Igor

28.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

DNS

BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

DNS

CABAJ Kacper

04.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

DNS

60 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 7

 

14:40

 

1 CHARZYŃSKI Sebastian

03.05.2000 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

6.88

q PB

2 MATEŃKO Wiktor

04.01.2002 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

7.06

PB

3 PIOTROWSKI Szymon

20.10.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

7.13

SB

4 OSTAPIUK Mateusz

12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn

WN

7.22

 

5 GAJEWSKI Karol

31.08.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

7.36

 

Bieg 2/ 7

 

14:42

   

1 GRZELAK Mateusz

18.01.2001 MUKS Płock

MZ

6.97

q PB

2 KILJAN Krzysztof

30.12.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.12

PB

3 MALANOWSKI Łukasz

08.10.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.15

 

4 JAWORSKI Mateusz

15.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

7.36

 

5 BRZOZOWSKI Rafał

23.09.1998 MKS Polonia Warszawa

MZ

7.40

 

Bieg 3/ 7

 

14:44

   

1 GŁĘBOCKI Jan

09.04.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.20

PB

2 CHUDAK Franciszek

03.12.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.28

PB

3 WRÓBEL Adam

24.10.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

7.35

PB

4 GARSTECKI Mikołaj

28.11.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.47

 

5 LISICKI Dominik

24.01.2001 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7.66

=PB

Bieg 4/ 7

 

14:49

   

1 DĄBROWSKI Adrian

03.05.2002 MKS Polonia Warszawa

MZ

7.56

PB

2 ZIELIŃSKI Stanisław

14.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.57

PB

3 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.65

PB

4 ZIMNY Emanuel

28.01.1981 KM Aktywni Sochaczew

MZ

7.77

PB

5 PAWSKI Wawrzyniec

31.01.1984 PZLAM

MS

8.17

 

Bieg 5/ 7

 

14:52

   

1 WAŚKIEWICZ Norbert

05.05.2000 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

7.23

 

2 UHERA Roman

21.09.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.36

 

3 ZAWADZKI Tomasz

07.06.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.50

 

4 TYMIŃSKI Piotr

21.02.2000 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.59

 

5 TOPOLEWSKI Maciej

28.04.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.73

 

Bieg 6/ 7

 

14:54

   

1 SZKOPAŃSKI Jakub

22.09.1996 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

7.33

 

2 SOCHA Jan

20.07.1998 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

7.73

 

3 NIEDZIELA Jakub

28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

7.75

 

4 BOŁTUĆ Wiktor

25.04.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.20

 

Bieg 7/ 7

 

14:56

   

1 WDOWIK Oliwer

03.01.2002 CWKS Resovia Rzeszów

PK

6.83

q

2 KOMAŃSKI Albert

07.02.2000 CWKS Resovia Rzeszów

PK

7.01

q

3 ŻYCZYŃSKI Tomasz

06.02.2002 CWKS Resovia Rzeszów

PK

7.02

q


60 metrów MU16

Bieg 1/ 7

 

15:24

   

1 SZYMAŃSKI Daniel

22.05.2005 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

7.25

q

2 MAŁYCHA Szymon

11.02.2005 UKS Varsovia Warszawa

MZ

7.74

q PB

3 BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7.95

q PB

4 STACHERA Adam

31.03.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.16

PB

5 OGÓREK Wojciech

03.02.2006 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.27

PB

Bieg 2/ 7

 

15:04

   

1 CZARNOCKI Igor

28.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

7.89

q PB

2 GROCHOWSKI Krzysztof

10.01.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.06

PB

3 CZYSZEWICZ Marcin

27.03.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.29

PB

4 WOJCIECHOWSKI Gaurahari

05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.89

=PB

5 TYMOSIAK Szymon

08.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.10

=PB

Bieg 3/ 7

 

15:08

   

1 CABAJ Kacper

04.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

7.98

q

2 ODOLIŃSKI Szymon

23.02.2005 UKS Kresy Otwock

MZ

8.11

 

3 BEDNARCZYK Maciek

08.02.2006 UKS Technik Radom

MZ

8.17

 

4 WORONIECKI Igor

16.04.2006 LKS Korab Olecko

WN

9.07

 

5 STRZELEC Krzysztof

15.11.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.33

 

Bieg 4/ 7

 

15:10

   

1 WOŹNIAK Alan

07.02.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.31

 

2 DZIURDA Piotr

15.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.36

 

3 WOJEWÓDZKI Aleksander

13.07.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.41

 

4 CZARNOCKI Piotr

22.03.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.69

 

5 GÓJSKI Jakub

20.04.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

9.28

 

Bieg 5/ 7

 

15:12

   

1 GRABCZAK Michał

18.12.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.26

 

2 RUCKI Filip

01.05.2005 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

8.49

 

3 PODGÓRSKI Hubert

02.04.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.16

 

Bieg 6/ 7

 

15:14

   

1 KRZEWNIAK Maciej

05.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.58

 

2 PRZESTRZELSKI Ernest

23.09.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.90

 

3 KOWALSKI Konstanty

04.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.58

 

Bieg 7/ 7

 

15:16

   

1 WRONKA Kacper

06.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.21

 

2 ŁUCZYK Jakub

21.10.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.47

 

3 MIKOŁAJCZYK Kacper

17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

8.66

 

4 STEĆ Oliwier

18.07.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.72

 

60 metrów MU18

FINAŁ

 

15:28

 

1 GIZICKI Tomasz

14.06.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

7.23

2 CZAPCZUK Oskar

28.03.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.31

3 MIRKOWSKI Krystian

22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

7.50

4 SZCZEPANIAK Jakub

09.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

7.59

5 PRUSIŃSKI Patryk

10.05.2003 UKS Clan Ostrołęka

MZ

7.75

60 metrów MU18

Bieg 1/ 6

 

14:42

 

1 GIZICKI Tomasz

14.06.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

7.27

q

2 JABŁOŃSKI Jan

29.09.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.80

 

3 NOWAK Jan

17.02.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

7.84

PB

4 JEDYŃSKI Damian

17.04.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.37

 

5 DULNIAK Ryszard

25.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.16

 

Bieg 2/ 6

 

14:44

   

1 CZAPCZUK Oskar

28.03.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.26

q

2 SZCZEPANIAK Jakub

09.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

7.53

q PB

3 MIRKOWSKI Krystian

22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

7.55

q

4 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.68

PB

5 WIELOSZ Mikołaj

07.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

7.81

 

Bieg 3/ 6

 

14:46

   

1 CYDEJKO Szymon

30.12.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

7.71

PB

2 JEDYNAK Kacper

08.10.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

7.84

PB

3 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.86

PB

4 BASAJ Szymon

18.02.2004 UKS Kresy Otwock

MZ

7.87

PB

5 ORDYŁOWSKI Gustaw

02.04.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.14

 

Bieg 4/ 6

 

14:48

   

1 KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

7.61

 

2 KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

7.86

 

3 GÓJSKI Krzysztof

24.09.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.03

 

4 ZWOLSKI Maciej

24.06.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.39

 


Bieg 5/ 6

 

14:50

   

1 KOĆ Michał

16.04.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

7.90

 

2 WOJCIUK Michał

04.08.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

7.92

 

3 KOBOS Filip

30.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.18

 

4 JANKOWSKI Artur

10.02.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.59

 

5 SZULC Tomasz

09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.65

 

Bieg 6/ 6

 

14:52

   

1 NAPIÓRKOWSKI Eliasz

25.06.2004 OKLA Ostrołęka

 

7.52

 

2 PRUSIŃSKI Patryk

10.05.2003 UKS Clan Ostrołęka

MZ

7.60

q

3 KOZICKI Mikołaj

04.09.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

7.85

 

4 STARCZEWSKI Michał

02.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.15

 

200 metrówmężczyzn

Bieg 1/ 2

 

15:35

 

1 DĄBROWSKI Adrian

03.05.2002 MKS Polonia Warszawa

MZ

24.82

PB

2 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej

10.12.2002 UKS Varsovia Warszawa

MZ

25.05

PB

3 MAKOS Bartosz

07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

25.36

 

Bieg 2/ 2

 

15:40

   

1 SZYMAŃSKI Daniel

22.05.2005 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

24.69

 

2 PILISZEK Grzegorz

23.09.1987 KS Lemiesz Team Warszawa

MZ

25.80

 

3 ADAMCZYK Maciej

02.01.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ

26.12

 

300 metrówmężczyzn

Bieg 1/ 7

 

15:05

   

1 MAŁECKI Adrian

21.01.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

37.50

2 WYSZOMIRSKI Patryk

20.09.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

38.31

3 SZAJNER Wojciech

18.03.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

38.34

PB

Bieg 2/ 7

 

15:08

   

1 GĘBCZYK Przemysław

30.12.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

38.95

PB

2 MAKOS Szymon

11.09.2002 UKS Herkules Sulejówek

MZ

39.28

PB

3 ZGLIŃSKI Hubert

08.12.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

40.29

PB

Bieg 3/ 7

 

15:10

   

1 BABIK Jan

28.01.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

40.73

PB

2 WIELOSZ Mikołaj

07.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

40.76

PB

3 MUSIATOWICZ Wojciech

14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek

MZ

43.65

PB

Bieg 4/ 7

 

15:12

   

1 SITEK Jakub

24.09.2002 CWKS Resovia Rzeszów

PK

39.29

PB

2 GÓJSKI Krzysztof

24.09.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

41.98

 

3 JEDYŃSKI Damian

17.04.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

44.07

 

Bieg 5/ 7

 

15:13

   

1 SYKA Mateusz

31.01.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

39.56

 

2 JABŁOŃSKI Jan

29.09.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

40.28

 

3 KOZICKI Mikołaj

04.09.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

42.82

 

Bieg 6/ 7

 

15:15

   

1 KARWOWSKI Krystian

22.03.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

40.16

 

2 DULNIAK Ryszard

25.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

48.26

 

Bieg 7/ 7

 

15:16

   

1 NOWAK Jan

17.02.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

39.80

 

2 KOĆ Michał

16.04.2004 MKS Pogoń Siedlce

 

42.75

 

3 WOJCIUK Michał

04.08.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

43.93

 

300 metrów M U16

Bieg 1/ 2

 

15:20

 

1 OGÓREK Wojciech

03.02.2006 UKS LA Basket Warszawa

MZ

42.32

PB

2 PAWŁOWSKI Jakub

26.03.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

43.10

 

3 BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

43.23

PB

4 ŁUCZYK Jakub

21.10.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

44.25

 

5 STEĆ Oliwier

18.07.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

46.60

 

Bieg 2/ 2

 

15:25

   

1 WIECZOREK Bartosz

07.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

40.43

 

2 WRONKA Kacper

06.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

41.79

 

3 DZIURDA Piotr

15.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

42.62

 

4 MIKOŁAJCZYK Kacper

17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

47.87

 

600 metrów mężczyzn

Bieg 1/3                                                                                                                                                   14:05

1 CYDEJKO Szymon

30.12.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:25.10

 

2 ROMANIUK Daniel

10.10.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

1:26.98

PB

3 PILISZEK Grzegorz

23.09.1987 KS Lemiesz Team Warszawa

MZ

1:30.43

 

4 PAŁYGA Robert

21.06.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:30.55

 

5 JĘDRZEJEWSKI Maciej

17.01.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:33.04

PB


Bieg 2/ 3

14:10

1 ŻUK Łukasz

29.11.2001 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:26.89

 

2 KRAKOWIAK Tymoteusz

09.06.2004 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:31.72

PB

3 BARAŃCZUK Kacper

07.06.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

1:35.14

 

4 KOMUDA Kacper

01.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:36.56

 

5 PRZYGODA Michał

23.02.2002 BKS Wataha Warszawa

MZ

1:37.27

PB

Bieg 3/ 3

 

14:15

 

1 BŁASZCZYK Kamil

28.02.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

1:31.80

2 MARCISZEWSKI Dawid

21.07.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

1:35.11

3 BROUWER Sander

07.05.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:37.12

4 DOMIAN Emil

25.10.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:42.01

5 KUĆMIERZ Jakub

28.04.2003 UKS MTE Milanówek

MZ

1:45.95

600 metrów M U16

     

Bieg 1/ 2

 

14:25

 

1

KLONOWSKI Andrzej

23.05.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

1:37.06

1

KLONOWSKI Andrzej

23.05.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

1:37.06

2

KOZAKIEWICZ Jeremi

21.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:41.63

2

KOZAKIEWICZ Jeremi

21.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:41.63

3

GÓJSKI Jakub

20.04.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:41.89

3

GÓJSKI Jakub

20.04.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:41.89

4

KRAJEWSKI Mateusz

24.05.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:49.13

4

KRAJEWSKI Mateusz

24.05.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:49.13

5

KWIATKOWSKI Filip

27.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

1:52.63

5

KWIATKOWSKI Filip

27.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

1:52.63

6

PODGÓRSKI Hubert

02.04.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:58.21

6

PODGÓRSKI Hubert

02.04.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:58.21

1000 metrów mężczyzn

Bieg 1/4                                                                                                                                                   13:27

1 ROZMIANIEC Paweł

20.02.1987 MKS Unia Hrubieszów

LU

2:37.68

PB

2 JENDRYCH Marek

06.01.1984 AKL Ursynów Warszawa

MZ

2:38.17

 

3 TRĘBICKI Ignacy

04.10.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

2:46.89

PB

4 JANDUŁA Wiktor

22.01.2005 UKS Technik Radom

MZ

2:48.46

PB

5 MŁYNARZ Kamil

09.03.1990 SKB Kraśnik

LU

2:49.95

 

6 PACZKOWSKI Mateusz

18.01.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

3:02.55

PB

7 BAJORSKI Adam

11.09.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

3:03.43

PB

ORACZKO Denis

10.09.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

DNF

 

Bieg 2/ 4

 

13:30

   

1 POGORZELSKI Konrad

06.03.2003 Adam Draczyński Running Team

LB

2:36.97

 

2 ZARĘBA Mateusz

02.01.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

2:47.35

 

3 PIOTROWSKI Filip

26.03.2001 BKS Wataha Warszawa

MZ

2:48.91

 

4 BOGUSZEWSKI Michał

24.11.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:01.96

 

5 GRYZ Kamil

12.08.2005 UKS Herkules Sulejówek

MZ

3:08.28

 

6 KUĆMIERZ Jakub

28.04.2003 UKS MTE Milanówek

MZ

3:10.09

PB

7 SKIERSKI Mikołaj

26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

3:37.98

 

Bieg 3/ 4

 

13:33

 

1 JASZCZUK Michał

13.01.1990 LKS Korab Olecko

WN

2:52.26

2 NOWAK Kosma

08.07.2003 KS Czempion Warszawa

MZ

2:54.42

3 DĄBROWSKI Aleksander

17.11.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

3:04.77

4 PŁUCIENNIK Adam

25.05.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:07.49

5 PIÓRKOWSKI Kacper

30.12.2003 UKS Clan Ostrołęka

MZ

3:17.31

6 SKIERSKI Mateusz

26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

3:28.02

7 SIDERNIK Jan

01.01.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

3:28.23

8 KACPRZAK Kacper

29.03.2004 UKS Młodzik Warszawa

MZ

3:31.45

Bieg 4/ 4

 

13:36

 

1 DZIADCZYK Antoni

24.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:54.30

2 WYDMUCH Kajetan

21.01.2004 CKS Budowlani Częstochowa

SL

2:54.35

3 BENDYK Marcin

23.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn

WN

2:54.96

4 SZYMAŃSKI Przemysław

28.08.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:57.72

5 MAŁECKI Mateusz

20.01.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

2:58.47

6 STAŃCZUK Jan

02.08.2005 UKS Młodzik Warszawa

MZ

3:04.55

7 POPIS Kamil

01.03.2006 UKS Technik Radom

MZ

3:04.69

8 ZALEWSKI Bartek

10.02.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

3:19.51

2000 metrów mężczyzn

Bieg 1/1                                                                                                                                                   13:15

1 KUJAWA Wiktor

03.08.1993 KS AZS UWM Olsztyn

WN

5:48.92

PB

2 MŁYNARZ Kamil

09.03.1990 SKB Kraśnik

LU

5:49.33

PB

3 KLEBANOWSKI Mateusz

17.07.1999 MKS Pogoń Siedlce

MZ

5:59.23

 

4 GOS Mateusz

07.06.2002 RLTL ZTE Radom

MZ

6:09.64

 

5 WRÓBLEWSKI Błażej

10.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

6:21.47

 


6 SELKE Radosław Lucjan

13.06.1985 UKS MTE Milanówek

MZ

6:37.09

PB

7 URBAŃSKI Eryk

31.03.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

6:48.33

 

8 WRÓBLEWSKI Michał

06.08.1979 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7:08.26

PB

9 DRYPS Ryszard

26.02.1957 PZLAM

MS

7:21.28

 

60 metrów pł mężczyzn

       

Bieg 1/ 1

 

12:22

 

1 HORBOWICZ Rafał

01.04.1998 KS Warszawianka W-wa

MZ

8.15

2 DAKOWICZ Artur

24.10.1998 KS Podlasie Białystok

PD

8.21

3 MIARA Krzysztof

11.06.1994 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.34

4 KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.74

5 UHERA Roman

21.09.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.79

60 metrów pł (91.4/8.90) M U16

     

Bieg 1/ 1

 

12:03

 

1 BARTOSIŃSKI Wiktor

23.09.2005 UKS MTE Milanówek

MZ

9.87

2 ODOLIŃSKI Szymon

23.02.2005 UKS Kresy Otwock

MZ

9.93

3 BEDNARCZYK Maciek

08.02.2006 UKS Technik Radom

MZ

11.10

60 metrów pł (99.1) M U20

       

Bieg 1/ 1

 

12:18

   

1 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.89

 

2 MAKOS Bartosz

07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

9.02

 

60 metrów pł (91.4) M U18

       

Bieg 1/ 2

 

12:07

   

1 KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

8.78

PB

2 JEDYNAK Kacper

08.10.2004 UKS Technik Radom

MZ

9.04

PB

3 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.43

PB

4 WAŚKIEWICZ Bartosz

23.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

10.34

 

Bieg 2/ 2

 

12:10

   

1 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.23

 

2 BASAJ Szymon

18.02.2004 UKS Kresy Otwock

MZ

10.19

 

3 ZWOLSKI Maciej

24.06.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

11.63

 

Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)

       

FINAŁ

 

11:50

   

1 ŁUKSZO Sebastian

29.07.1994 PKS Gwardia Szczytno

WN

18.85

 

2 GOŹDZIEWICZ Piotr

23.03.2001 UKS 12 Kalisz

WP

17.05

PB

3 WALENDA Michał

28.07.1997 WLKS Nowe Iganie

MZ

16.28

 

4 WARSZAWSKI Kornel

11.01.2000 KS Agros Zamość

LU

15.84

 

5 NIEDŹWIECKI Damian

09.09.2000 OKLA Ostrołęka

MZ

15.15

 

6 HORBOWICZ Rafał

01.04.1998 KS Warszawianka W-wa

MZ

14.30

 

7 ŻEBROWSKI Oskar

20.02.2000 OKLA Ostrołęka

MZ

13.96

 

8 KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

13.31

 

9 MIARA Krzysztof

11.06.1994 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.40

 

10 DZIUBA Szymon

20.10.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.78

 

11 UHERA Roman

21.09.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.08

 

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

       

FINAŁ

 

13:00

   

1 CUBER Bartosz

13.01.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.19

 

2 RUCIŃSKI Kacper

23.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn

WN

13.18

 

3 WILKOWSKI Piotr

03.04.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

12.40

 

4 MURIAS Mateusz

18.01.2002 KS Warszawianka W-wa

MZ

12.05

 

5 RUTKOWSKI Kamil

15.02.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.01

 

NIEDZIELA Jakub

28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

NM

 

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

       

FINAŁ

 

15:30

   

1 KULA Przemysław

23.04.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

13.90

PB

2 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

13.81

PB

3 WÓJCICKI Michał

18.03.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

12.70

 

4 KOWALSKI Jakub

25.10.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

11.14

PB

5 KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.98

 

6 AMBROZIAK Marcel

14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno

WN

10.38

 

7 WAŚKIEWICZ Bartosz

23.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.97

 

8 ORDYŁOWSKI Gustaw

02.04.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.38

 

9 KRASUSKI Mateusz Gerard

17.03.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.38

 

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        16:05

1 KIJEWSKI Karol

10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno

WN

14.37

 

2 JANCIK Gustaw

28.01.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

11.77

PB

3 IŻMAŃSKI Oskar

04.03.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

10.90

PB

4 MICHAŁEK Jakub

16.06.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.71

 

5 WOJCIECHOWSKI Gaurahari

05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.14

PB

6 ASTRACHANCEW Konrad

11.07.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.19

 


Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        13:43

1 MOSKAL Jakub

12.03.1998 KS Podlasie Białystok

PD

2.06

 

2 RUTOWICZ Przemysław

02.02.2000 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

2.03

SB

3 MOSZCZYŃSKI Sebastian

25.09.2003 OKLA Ostrołęka

MZ

2.03

PB

4 MOHAMED Nouh

01.01.2003 QATAR

 

1.95

 

4 HOŁUB Jakub

13.01.2002 AZS UMCS Lublin

LU

1.96

 

6 ODOLIŃSKI Szymon

23.02.2005 UKS Kresy Otwock

MZ

1.65

PB

7 BARTOSIŃSKI Wiktor

23.09.2005 UKS MTE Milanówek

MZ

1.60

PB

8 STRZELEC Krzysztof

15.11.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.40

 

Skok o tyczce M od 3.60

FINAŁ                                                                                                                                                        16:45

1 TOMALIK Damian

27.12.1993 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.82

 

2 PIWOWARSKI Jakub

23.03.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.62

PB

3 HORBOWICZ Rafał

01.04.1998 KS Warszawianka W-wa

MZ

4.42

 

4 SZEWCZYK Stanisław

13.03.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.42

 

5 MIARA Krzysztof

11.06.1994 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.32

PB

6 POCHOPIEŃ Nikodem

04.11.2004 KKL Kielce

SK

4.02

 

7 MURIAS Mateusz

18.01.2002 KS Warszawianka W-wa

MZ

3.82

PB

MARCINIEWICZ Bartosz

24.11.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

ZDUŃCZYK Patryk

19.01.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

Skok o tyczce M od 2.00

FINAŁ

 

13:30

 

1 DONACKI Adam

21.02.2002 SKS Feniks Siedlce

MZ

2.80

2 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

2.80

2 NIEDZIELA Jakub

28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

2.80

4 BIAŁOGOŃSKI Karol

16.05.2007 KKL Kielce

SK

2.60

5 WAŚKIEWICZ Bartosz

23.04.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

2.40

6 STRELCZUK Jakub

14.08.2007 SKS Feniks Siedlce

MZ

2.00

KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

NM

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        12:20

1 SUMIŃSKI Michał

12.03.2001 RLTL ZTE Radom

MZ

6.70

PB

2 PRZYBYLSKI Dawid

24.07.2002 UKS Varsovia Warszawa

MZ

6.30

PB

3 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

6.17

PB

4 KORZENIOWSKI Łukasz

04.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

5.91

 

5 KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

5.84

 

6 DURKA Franciszek

10.08.2003 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

5.81

 

7 UHERA Roman

21.09.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.76

 

8 WIELOSZ Mikołaj

07.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

5.56

PB

9 BASAJ Szymon

18.02.2004 UKS Kresy Otwock

MZ

5.26

 

10 JANKOWSKI Artur

10.02.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.18

 

11 ORDYŁOWSKI Gustaw

02.04.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.08

 

12 MUSIATOWICZ Wojciech

14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek

MZ

5.05

 

13 SZULC Tomasz

09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.74

 

14 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

4.25

 

GĄBKA Bartosz

27.05.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

Skok w dal M U16

FINAŁ                                                                                                                                                        11:35

1 GROCHOWSKI Krzysztof

10.01.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

5.66

PB

2 WOŹNIAK Alan

07.02.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

5.60

 

3 GRABCZAK Michał

18.12.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

5.59

 

4 CABAJ Kacper

04.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

5.36

 

5 PAWŁOWSKI Jakub

26.03.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

5.30

 

6 CZARNOCKI Igor

28.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

5.18

PB

7 CZYSZEWICZ Marcin

27.03.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

5.05

PB

8 STACHERA Adam

31.03.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.98

PB

9 POGODA Wojciech

30.01.2006 RK Athletics Warszawa

MZ

4.86

 

10 KRZEWNIAK Maciej

05.01.2006 MKS Pogoń Siedlce

MZ

4.61

 

11 WORONIECKI Igor

16.04.2006 LKS Korab Olecko

WN

4.44

 

12 KWIATKOWSKI Filip

27.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

4.36

 

13 KOWALSKI Konstanty

04.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

4.07

 

MIKOŁAJCZYK Kacper

17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

NM

 

Trójskok mężczyzn

FINAŁ

 

15:18

 

1 SULWIRSKI Rafał

16.07.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

14.31

2 RUTOWICZ Przemysław

02.02.2000 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

13.42


KOBIETY/WOMEN

60 metrów kobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        14:29

1 KOŁODZIEJ Ada

24.03.1995 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

7.60

PB

2 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.65

PB

3 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.80

 

4 MASZKIEWICZ Maja

04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.86

PB

BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

DNS

 

60 metrów K U16

FINAŁ

 

15:18

 

1 ADAMCZYK Julia

28.07.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

7.96

2 GADAJSKA Wiktoria

08.01.2006 RLTL ZTE Radom

MZ

8.18

3 JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.34

GIL Natalia

26.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

DNS

SKOMIAŁ Julia

28.07.2005 KM Aktywni Sochaczew

MZ

DNS

60 metrów kobiet

     

Bieg 1/ 5

 

13:09

   

1 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.67

q PB

2 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.77

q

3 BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.87

q

4 LIPIŃSKA Julia

06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.92

 

5 KOSTRZEWSKA Barbara

27.03.1998 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.00

 

Bieg 2/ 5

 

13:11

   

1 MASZKIEWICZ Maja

04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.91

q PB

2 SOKOŁOWSKA Julia

26.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.03

 

3 SOBCZYK Kamila

27.04.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

8.21

 

4 OSIŃSKA Martyna

03.07.2001 RLTL ZTE Radom

MZ

8.22

 

Bieg 3/ 5

 

13:14

   

1 KRZYWICKA Magda

05.04.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.09

 

2 PANASIUK Justyna

27.05.2003 UKS Otrębusy

MZ

8.49

 

3 PAWLICKA Aleksandra

15.04.1996 KU AZS WAT w Warszawie

MZ

8.50

 

4 MAREK Zofia

01.08.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.50

 

Bieg 4/ 5

 

13:16

   

1 KOWALSKA Aleksandra

18.05.1993 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.02

 

2 MRÓZ Katarzyna Weronika

28.10.1998 KS Agros Zamość

LU

8.43

 

3 ALEKSANDRA Buza

14.06.1998 KS Sprinterzy.com Kraków

MA

8.47

 

4 SZCZEGIELNIAK

10.09.1997 KU AZS WAT w Warszawie

MZ

8.77

 

Bieg 5/ 5

 

13:18

   

1 KOŁODZIEJ Ada

24.03.1995 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

7.69

q

2 RUDNIK Anita

11.03.2002 UKS Młodzik Warszawa

MZ

8.24

 

3 POGORZELSKA Karolina

21.08.2002 UKS Młodzik Warszawa

MZ

8.41

 

4 ZASADA Klaudia

20.06.1999 KS Agros Zamość

LU

8.51

 

5 SAMORDAK Magdalena

22.09.1998 UKS Młodzik Warszawa

MZ

8.59

 

60 metrów K U16

       

Bieg 1/ 12

 

13:50

   

1 JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.36

q

2 SKOMIAŁ Julia

28.07.2005 KM Aktywni Sochaczew

MZ

8.52

q PB

3 GIL Natalia

26.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

8.53

q PB

4 BURLEWICZ Antonina

25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.65

 

Bieg 2/ 12

 

13:52

   

1 LISOWSKA Zuzanna

10.03.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.56

PB

2 SADŁOWSKA Natalia

21.02.2005 MUKS Płock

MZ

8.66

PB

3 GOSIK Michalina

22.03.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

8.74

 

4 KWIATKOWSKA Dominika

10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.76

 

5 ZIÓŁEK Zofia

04.05.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

8.79

 

Bieg 3/ 12

 

13:55

   

1 GADAJSKA Wiktoria

08.01.2006 RLTL ZTE Radom

MZ

8.20

q PB

2 SKORUPA Kornelia

03.03.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

8.79

PB

3 KRUPA Karolina

02.04.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.09

PB

4 MAGRYTA Natalia

04.12.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

9.16

 

5 FOLWARSKA Ida

12.04.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

9.35

 

Bieg 4/ 12

 

13:57

   

1 WARSICKA Martyna

13.09.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.92

PB

2 JAKUBASZEK Izabela

14.11.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

8.94

PB

3 POSTEK Amelia

07.09.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

9.17

PB

4 ZADRĄG Małgorzata

05.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

9.28

 


Bieg 5/ 12

 

13:59

   

1 ODOLIŃSKA Hanna

17.01.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

9.18

PB

2 KOWALSKA Amelia

08.11.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.63

 

3 URBAŃCZYK Joanna

17.01.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

9.74

PB

4 NIEWIADOMSKA Viktoria

25.04.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.93

PB

5 OSTASZEWSKA Wiktoria

14.06.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

10.26

 

Bieg 6/ 12

 

14:01

   

1 JAWORSKA Wiktoria

03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.73

 

2 WILCZEWSKA Aleksandra

09.08.2005 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.30

 

3 JANIAK Patrycja

12.08.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

10.26

 

4 CZUBATKA Amelia

17.08.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

10.67

PB

Bieg 7/ 12

 

14:04

   

1 BIELAK Amelia

05.11.2005 MUKS Płock

MZ

8.76

 

2 JANUS Julia

01.03.2005 UKS Technik Radom

MZ

8.93

 

3 DOBKOWSKA Aleksandra

16.05.2006 OKLA Ostrołęka

MZ

9.14

 

Bieg 8/ 12

 

14:06

   

1 GRUZ Małgorzata

21.10.2005 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.01

 

2 MALINOWSKA Oliwia

16.08.2006 MUKS Płock

MZ

9.23

 

3 BRAUZE Antonina

28.06.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.33

 

4 ŁUKAWSKA Weronika

06.03.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

9.34

 

5 ROICKA Izabela

02.10.2006 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.44

 

Bieg 9/ 12

 

14:08

   

1 SZRAJNER Łucja

19.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.35

 

2 JASKULSKA Oliwia Maria

24.10.2006 UKS Orzełki Warszawa

MZ

9.53

 

3 MAJCHER Karolina

13.08.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.88

 

4 DRANIAK Paulina

08.05.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

15.44

 

RYBCZYŃSKA Zofia Maria

05.12.2005 UKS Orzełki Warszawa

MZ

DNF

 

Bieg 10/ 12

 

14:11

   

1 ADAMCZYK Julia

28.07.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

7.95

q

2 BROŻYNA Nikola

27.12.2005 UKS Technik Radom

MZ

8.68

 

3 TOKARSKA Alicja

15.08.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.92

 

4 DZIEWICKA Lidia

01.01.2006 UKS Orzełki Warszawa

MZ

9.92

 

5 ZIELIŃSKA Joanna

08.01.2008 UKS MTE Milanówek

MZ

10.18

 

Bieg 11/ 12

 

14:13

   

1 MUCHA Patrycja

09.02.2005 UKS Czwórka Ostrowiec Św.

SK

8.77

 

2 POLKOWSKA Katarzyna

14.02.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

9.37

 

3 MICHALAK Olga

01.01.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.47

 

4 WOŹNIAK Paulina

31.03.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.62

 

Bieg 12/ 12

 

14:14

   

1 KĄDZIOŁKA Jagna

02.07.2005 OKS Skra Warszawa

 

8.39

 

2 RUTOWICZ Monika

05.03.2006 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

8.57

 

3 MADAJCZAK Aleksandra

15.05.2005 BKS Wataha Warszawa

MZ

9.34

 

4 NEKANDA-TREPKA Helena

17.08.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.41

 

5 OŁDAK Martyna

06.02.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.79

 

60 metrów K U18

       

FINAŁ

 

14:39

   

1 KWASIBORSKA Julia

20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.00

PB

2 SUCHENEK Aleksandra

17.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.05

 

3 POLANOWSKA Nina

25.11.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.35

 

LANDOWSKA Zofia

03.03.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

DNS

 

NOWAK Natalia

06.09.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

DNS

 

60 metrów K U18

       

Bieg 1/ 7

 

13:25

   

1 LANDOWSKA Zofia

03.03.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

7.83

q PB

2 KWASIBORSKA Julia

20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.02

q PB

3 POLANOWSKA Nina

25.11.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.33

q

4 SIEWIERSKA Pola

08.12.2004 RK Athletics Warszawa

MZ

8.45

 

5 WIŚNIEWSKA Oliwia

19.11.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

8.51

 

Bieg 2/ 7

 

13:27

   

1 WITKOWSKA Maria

17.08.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.43

PB

2 BUCZEK Kinga

09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.45

PB

3 JACKIEWICZ Maja

07.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.59

 

4 MIRGOS Monika

15.03.2003 UKS Varsovia Warszawa

MZ

8.66

 

5 ŁUCJANEK Zofia

16.07.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.68

 

Bieg 3/ 7

 

13:29

   

1 GRUNAS Maja

19.08.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

8.60

PB

2 KULCZYŃSKA Kinga

23.10.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.71

 

3 PYSKŁO Wiktoria

02.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

8.73

PB

4 MAREK Justyna

01.10.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.85

PB


Bieg 4/ 7

 

13:31

   

1 ŁAPIŃSKA Zofia

20.02.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.86

 

2 BOBROWICZ Weronika

25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

9.30

PB

3 BUDZIŁEK Oliwia

12.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.35

PB

4 CELIŃSKA Gabriela

22.10.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.37

 

Bieg 5/ 7

 

13:33

   

1 SUCHENEK Aleksandra

17.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.03

q

2 NOWAK Natalia

06.09.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

8.31

q

3 LITWINIEC Karolina

24.11.2004 UKS Orzełki Warszawa

MZ

8.83

 

4 STASIUK Wiktoria

28.03.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

8.85

 

Bieg 6/ 7

 

13:35

   

1 TRAUTMAN Karolina

08.08.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.08

 

2 SOCZEWKA Sandra

25.12.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

9.35

 

3 WASILEWSKA Julia

11.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.44

 

4 MURACH Angelika

15.09.2004 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.83

 

Bieg 7/ 7

 

13:37

   

1 NEUMANN Sophia

21.12.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

8.56

 

2 KRAUSHAR Julia

24.10.2003 KS AZS UWM Olsztyn

WN

8.60

 

3 SZCZYPKOWSKA Aleksandra

12.03.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.96

 

4 DZIADAK Nikolina

04.08.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.08

 

5 MRÓZ Natalia

21.10.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.50

 

200 metrów kobiet

       

Bieg 1/ 1

 

15:30

 

1 PRZYBYSZ Aleksandra

13.07.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ

28.47

2 TRAUTMAN Karolina

08.08.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

29.60

3 BUCZEK Weronika

09.03.2000 UKS Varsovia Warszawa

MZ

30.60

300 metrów kobiet

       

Bieg 1/ 7

 

14:32

   

1 NOWAK Natalia

06.09.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

43.61

 

2 REGULSKA Nastazja

08.04.2001 KS Warszawianka W-wa

MZ

43.75

PB

3 ZIENDARA Michalina

14.06.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

44.55

SB

Bieg 2/ 7

 

14:34

   

1 MIELCZAREK Laura

30.07.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

45.69

PB

2 KOWALSKA Justyna

09.05.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

45.94

PB

3 RADASZKIEWICZ Weronika

09.04.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

48.17

 

Bieg 3/ 7

 

14:37

   

1 WIECZOREK Krystyna

09.11.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

50.09

 

2 CELIŃSKA Gabriela

22.10.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

50.36

PB

3 OSTROWSKA Weronika

14.12.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

51.14

PB

Bieg 4/ 7

1 PANASIUK Justyna

27.05.2003 UKS Otrębusy

14:39

MZ

47.42

 

2 ŁAPIŃSKA Zofia

20.02.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

48.23

 

3 STASIUK Wiktoria

28.03.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

48.80

 

Bieg 5/ 7

 

14:41

   

1 SAMORDAK Magdalena

22.09.1998 UKS Młodzik Warszawa

MZ

42.70

 

2 NIEBUDEK Wiktoria

12.06.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

49.35

 

3 BOBROWICZ Weronika

25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

52.20

 

Bieg 6/ 7

 

14:45

   

1 ŁUCJANEK Zofia

16.07.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

46.82

 

2 KALINOWSKA Maja

01.01.2004 UKS Otrębusy

MZ

46.98

 

Bieg 7/ 7

 

14:48

   

1 KWIATKOWSKA Martyna

11.12.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

44.21

 

2 MAREK Justyna

01.10.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

47.79

 

300 metrów K U16

       

Bieg 1/ 4

 

15:00

   

1 GWIAZDECKA Wiktoria

03.04.2006 WLKS Nowe Iganie

MZ

47.03

 

2 ZIÓŁEK Zofia

04.05.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

47.45

PB

3 POSTEK Amelia

07.09.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

48.83

PB

4 KUBICZ Magdalena

11.08.2005 MUKS Płock

MZ

48.88

PB

5 ODOLIŃSKA Hanna

17.01.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

48.96

 

6 DRANIAK Paulina

08.05.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

52.01

 

Bieg 2/ 4

 

15:02

   

1 BORKOWSKA Tatiana

17.07.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

45.05

 

2 WARSICKA Martyna

13.09.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

48.60

PB

3 MADEJ Nina

29.09.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

52.75

 

4 OŁDAK Martyna

06.02.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

53.47

PB

5 MAGRYTA Natalia

04.12.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

53.90

PB

6 URBAŃCZYK Joanna

17.01.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

56.10

 


Bieg 3/ 4

 

15:04

 

1 JAWORSKA Wiktoria

03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

48.24

2 LISOWSKA Zuzanna

10.03.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

48.41

3 ŁUKAWSKA Weronika

06.03.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

49.86

4 STEMPEL Aleksandra

19.01.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

51.62

5 HOFMAN Maja

30.06.2006 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna

MZ

52.12

6 KAMIŃSKA Laura

24.09.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

52.18

Bieg 4/ 4

 

15:06

 

1 CHWAŁOWSKA Natalia

18.03.2005 UKS Otrębusy

MZ

46.73

2 TOKARSKA Alicja

15.08.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

51.55

3 RAKOSKA Wiktoria

03.09.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

54.14

4 ZIELIŃSKA Joanna

08.01.2008 UKS MTE Milanówek

MZ

55.18

5 CHROMIŃSKA Angelika

25.01.2007 WLKS Nowe Iganie

MZ

57.26

NEKANDA-TREPKA Helena

17.08.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

DNF

600 metrów kobiet

     

Bieg 1/ 2

 

13:45

 

1 WRÓBEL Wiktoria

26.08.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

 

1:41.43

PB

2 DOMURAT Wiktoria

06.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn

WN

 

1:43.34

 

3 TWARDOWSKA Julia

19.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn

WN

 

1:43.40

 

4 SZYMCZYK Kornelia

08.08.2004 OKLA Ostrołęka

MZ

 

1:44.79

PB

5 GAJOWIAK Zosia

09.04.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

 

1:48.29

PB

6 SZPURA Julia

14.12.2003 KS Warszawianka W-wa

MZ

 

1:57.37

 

7 ANTKIEWICZ Weronika

02.06.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

 

2:02.68

 

Bieg 2/ 2

   

13:50

   

1 STRZEŻYSZ Małgorzata

02.10.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:38.63

2 GAJDA Sylwana

10.11.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:39.03

3 MARKIEWICZ Hanna

10.08.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:48.43

4 GÓRSKA Zofia

06.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

1:48.50

5 IRACKA Weronika

16.09.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:52.40

6 OKRZESIK Aneta

13.07.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

1:56.89

7 URBAN Izabela

07.01.2004 UKS Technik Radom

MZ

2:00.53

600 metrów K U16

         

Bieg 1/ 3

 

14:19

   

1 WALCZAK Julia

06.10.2006 UKS Technik Radom

MZ

1:53.92

PB

2 PIĄTKOWSKA Oliwia

07.06.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:57.32

 

3 ZIMOCHOCKA Alicja

29.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

1:57.92

 

4 WITCZUK Oliwia Zofia

30.01.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

2:00.39

 

5 SKORUPA Natalia

30.03.2006 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

2:01.52

 

6 SZUMIGAJ Aleksandra

08.01.2005 BKS Wataha Warszawa

MZ

2:13.63

 

Bieg 2/ 3

 

14:00

   

1 SZYMANOWSKA Maria

15.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

1:47.28

 

2 PIOTROWSKA Zofia

08.12.2005 BKS Wataha Warszawa

MZ

1:52.73

 

3 LIPIŃSKA Anna

01.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:52.79

 

4 OSSOWSKA Patrycja

30.01.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

2:07.96

 

5 GÓRNICKA Karolina

07.09.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

2:12.49

 

6 WILCZYŃSKA Kinga

14.02.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

2:29.57

 

Bieg 3/ 3

 

14:05

   

1 ŻYCZYŃSKA Natalia

04.10.2005 UKS Filipides Teresin

MZ

1:47.58

 

2 GAWLAS Anna

17.04.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

1:48.76

 

3 WŁODARCZYK Paulina

29.05.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

1:49.23

 

4 CHŁOPIK Łucja

07.09.2008 UKS MTE Milanówek

MZ

2:04.21

 

5 MARCZUK Oliwia

10.03.2007 MKS Bank BS Płońsk

MZ

2:13.00

 

6 DAKOWSKA Barbara

25.04.2005 MKS Syrena Warszawa

MZ

2:14.78

 

1000 metrów kobiet

       

Bieg 1/ 1

 

13:25

   

1 ZATORSKA Maia

23.12.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:10.28

 

2 LEŚNIK Zofia

22.06.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:10.35

 

3 DUBAN Aleksandra

11.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

3:12.13

 

4 ŚWIERZBIN Agnieszka

20.04.2002 LKS Korab Olecko

WN

3:18.91

PB

5 MAZURKIEWICZ Helena

18.01.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

3:22.67

 

6 ABRAMOWICZ Róża

09.06.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

3:23.82

PB

7 ŻULIŃSKA Kamila

20.03.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

3:31.55

PB

8 ZIELIŃSKA Natalia

21.04.2004 UKS Clan Ostrołęka

MZ

3:47.50

 

2000 metrów kobiet

       

Bieg 1/ 1

 

13:10

   

1 ZIÓŁEK Weronika

23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn

WN

7:08.79

PB

2 FILIPIAK Wiktoria

29.10.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

9:10.27

 


60 metrów płkobiet

FINAŁ

 

13:47

 

1 BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.54

2 KIRYLUK Aleksandra

02.11.2001 KS Podlasie Białystok

PD

8.54

3 SKÓRZEWSKA Patrycja

15.06.1996 KS AZS AWF Wrocław

DS

8.68

4 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.74

5 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.75

60 metrów płkobiet

Bieg 1/ 3

 

12:59

 

1 BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.58

q

2 KIRYLUK Aleksandra

02.11.2001 KS Podlasie Białystok

PD

8.63

q PB

3 SKÓRZEWSKA Patrycja

15.06.1996 KS AZS AWF Wrocław

DS

8.67

q

4 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.78

q

Bieg 2/ 3

 

13:01

   

1 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.77

q

2 SŁOCKA Julia

18.02.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.11

PB

3 FIJAK Zuzanna

19.01.2001 UKS Otrębusy

MZ

9.18

 

4 LIPIŃSKA Julia

06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

9.26

 

Bieg 3/ 3

 

13:04

   

1 KURPIEWSKA Aleksandra

13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.73

 

2 MAREK Zofia

01.08.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.75

 

3 CHAŁUPKA Milena

14.11.2000 KS Warszawianka W-wa

MZ

10.14

 

4 GĄSIOROWSKA Julia

09.05.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ

12.43

 

60 metrów pł (76.2) K U18

       

FINAŁ

 

13:44

 

1 LANDOWSKA Zofia

03.03.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

8.99

2 SZCZĘSNA Natalia

22.01.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

9.14

3 BUCZEK Kinga

09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.65

BURLEWICZ Barbara

09.01.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

DNS

GRANOWSKA Pola

29.09.2003 KS Warszawianka W-wa

MZ

DNS

60 metrów pł (76.2) K U18

     

Bieg 1/ 3

 

12:49

 

1 LANDOWSKA Zofia

03.03.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

9.07

q PB

2 BUCZEK Kinga

09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.53

q

3 KOŚCIANEK Daria

28.03.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.54

PB

4 JACKIEWICZ Maja

07.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.78

 

5 PIOTROWSKA Klaudia

29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.81

PB

Bieg 2/ 3

 

12:53

   

1 SZCZĘSNA Natalia

22.01.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

9.25

q

2 BURLEWICZ Barbara

09.01.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

9.29

q

3 ZAWODNIK Maja

25.01.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

10.50

 

Bieg 3/ 3

 

12:55

   

1 GRANOWSKA Pola

29.09.2003 KS Warszawianka W-wa

MZ

9.50

q PB

2 OSTAPCZUK Dominika

29.04.2003 KS Podlasie Białystok

PD

9.67

 

3 NOWAK Weronika

04.01.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

9.71

 

60 metrów pł (76.2/8.20) K U16

       

Bieg 1/ 4

 

12:38

   

1 JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.59

PB

2 BIENIAS Nicole

22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

11.34

 

3 POLKOWSKA Katarzyna

14.02.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

11.42

PB

4 JASKULSKA Oliwia Maria

24.10.2006 UKS Orzełki Warszawa

MZ

11.94

 

Bieg 2/ 4

 

12:40

   

1 GADAJSKA Wiktoria

08.01.2006 RLTL ZTE Radom

MZ

9.24

 

2 GWIAZDECKA Wiktoria

03.04.2006 WLKS Nowe Iganie

MZ

10.60

 

3 RYBCZYŃSKA Zofia Maria

05.12.2005 UKS Orzełki Warszawa

MZ

11.68

 

4 ADAMSKA Martyna

20.02.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

12.28

 

Bieg 3/ 4

 

12:42

   

1 SUCHENEK Aleksandra

17.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

10.07

 

2 KWIATKOWSKA Dominika

10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

10.35

 

3 MUCHA Patrycja

09.02.2005 UKS Czwórka Ostrowiec Św.

SK

11.65

 

4 MADEJ Nina

29.09.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

11.92

 

Bieg 4/ 4

 

12:44

   

1 ZEGAN Julia

25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

9.31

 

2 BROŻYNA Nikola

27.12.2005 UKS Technik Radom

MZ

9.97

 

3 BIELAK Amelia

05.11.2005 MUKS Płock

MZ

11.06

 

4 ZADRĄG Małgorzata

05.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

11.76

 


Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

FINAŁ

 

12:35

 

1 ŚLEPOWROŃSKA Maja

02.12.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.67

2 SKÓRZEWSKA Patrycja

15.06.1996 KS AZS AWF Wrocław

DS

14.05

3 FLISEK Barbara

17.11.1999 OKS Start Otwock

MZ

13.50

4 STARUCH Nina

03.03.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.39

5 CHAŁUPKA Milena

14.11.2000 KS Warszawianka W-wa

MZ

11.39

6 SŁOCKA Julia

18.02.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

10.62

7 PSZCZOŁA Gabriela

20.01.2002 OKLA Ostrołęka

MZ

10.35

8 KURPIEWSKA Aleksandra

13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.10

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

     

FINAŁ

 

14:30

   

1 PRYGIEL Martyna

05.02.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

12.45

PB

2 PIOTROWSKA Klaudia

29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.40

PB

3 ORLIŃSKA Martyna

29.09.2003 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.49

 

4 BURLEWICZ Barbara

09.01.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.20

SB

5 GRANOWSKA Pola

29.09.2003 KS Warszawianka W-wa

MZ

8.12

 

6 KRZEMIŃSKA Weronika

13.09.2004 KM Aktywni Sochaczew

MZ

8.05

 

7 BOBROWICZ Weronika

25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

7.77

PB

NOWAK Weronika

04.01.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

NM

 

SZCZYPKOWSKA Aleksandra

12.03.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

ZAWODNIK Maja

25.01.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

MRÓZ Natalia

21.10.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

KOŚCIANEK Daria

28.03.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

       

FINAŁ

 

14:23

   

1 GOŁĄBEK Gabriela

04.02.2005 UKS Technik Radom

MZ

11.46

PB

2 WARSICKA Martyna

13.09.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

10.77

 

3 DUSTER Zuzanna

13.01.2006 UKS 12 Kalisz

WP

9.41

 

4 DYMEK Andżelika

21.04.2006 UKS Technik Radom

MZ

9.39

 

5 KRÓL Diana

05.02.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.15

 

6 CIESZEWSKA Aleksandra

09.06.2008 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7.51

 

7 KOWALSKA Justyna

28.06.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

6.54

 

Skok wzwyż kobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        11:50

1

KUCHTA Urszula

30.10.2005 KS Orzeł Warszawa

MZ

1.55

PB

2

DOBKOWSKA Aleksandra

16.05.2006 OKLA Ostrołęka

MZ

1.50

PB

2

KARLIŃSKA Natalia

29.11.2001 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

1.50

PB

4

ZEGAN Julia

25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

1.45

 

5

SIEWIERSKA Pola

08.12.2004 RK Athletics Warszawa

MZ

1.45

 

6

POLKOWSKA Katarzyna

14.02.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

1.45

 

7

BIENIAS Nicole

22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.40

 

8

GOGOL Anna

15.03.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

1.35

 

9

BURLEWICZ Antonina

25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

1.30

=PB

10

OSTROWSKA Weronika

14.12.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

1.25

 

11

BOBROWICZ Weronika

25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

1.20

 

Skok o tyczce K od 3.60

FINAŁ                                                                                                                                                        14:30

1SZYMANEKMaja                         05.07.2000AZS-AWFWarszawa                                       MZ                      3.42

Skok o tyczce K od 2.00

1

HOFFMANN Julia

06.02.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

3.30

 

2

PAWLAK Aleksandra

22.06.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.20

PB

2

MACIAK Agnieszka

04.05.1998 OKS Skra Warszawa

MZ

3.20

 

4

KAMIEŃ Monika

06.06.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.20

=PB

5

MC MAHON Oliwia

02.08.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.20

PB

6

OLSZEWSKA Natalia

15.12.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

3.20

PB

7

BISKUPSKA Natalia

16.08.2005 KKL Kielce

SK

2.80

 

7

GÓRNIAK Kamila

21.02.2001 AZS UMCS Lublin

LU

2.80

 

9

SMOLARCZYK Julia

01.07.2005 KS Warszawianka W-wa

MZ

2.80

PB

10

GOSCHORSKA Gabriela

29.05.2004 MAL-MKLA Mława

MZ

2.60

 

11

JASTRZĄB Zofia

19.12.2006 KKL Kielce

SK

2.60

 

12

KISLING Aleksandra

26.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

2.60

 

13

STASZEWSKA Zuzanna

24.10.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

2.40

 
 

FINAŁ                                                                                                                                                        13:45

SZPURAJulia                                14.12.2003 KSWarszawiankaW-wa                                 MZ                      NM Skok w dalkobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        14:15

1 SIKORSKA Sandra

31.05.2000 AZS-AWF Gorzów

LB

6.06

PB

2 SZYMANOWSKA Karolina

29.08.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

5.58

PB

3 SŁOCKA Julia

18.02.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.49

 

4 FIJAK Zuzanna

19.01.2001 UKS Otrębusy

MZ

5.47

 

5 CHAŁUPKA Milena

14.11.2000 KS Warszawianka W-wa

MZ

5.17

 

6 GRANOWSKA Pola

29.09.2003 KS Warszawianka W-wa

MZ

5.17

 

7 BURLEWICZ Barbara

09.01.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.16

PB


8 KOŚCIANEK Daria

28.03.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.04

PB

9 PIOTROWSKA Klaudia

29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.94

PB

10 NOWAK Weronika

04.01.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

4.93

PB

11 ZAWODNIK Maja

25.01.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.91

PB

12 SZEMPLIŃSKA Aleksandra

23.07.2004 MKS Bank BS Płońsk

MZ

4.79

SB

13 WIDULIŃSKA Wiktoria

26.09.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

4.77

 

14 DOMAŃSKA Julia

03.10.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

4.13

 

15 MRÓZ Natalia

21.10.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.88

 

16 ANTKIEWICZ Weronika

02.06.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.70

 

SZCZYPKOWSKA Aleksandra

12.03.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

NM

 

Skok w dal K U16

FINAŁ                                                                                                                                                        13:51

1

ADAMCZYK Julia

28.07.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

5.46

PB

2

MAŁEK Karolina

28.02.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

4.96

 

3

NAPIÓRKOWSKA Oliwia

12.03.2006 OKLA Ostrołęka

MZ

4.93

 

4

RUTOWICZ Monika

05.03.2006 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

4.75

 

5

SKORUPA Kornelia

03.03.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

4.60

 

6

GWIAZDECKA Wiktoria

03.04.2006 WLKS Nowe Iganie

MZ

4.56

SB

7

GIL Natalia

26.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

4.49

PB

8

BORKOWSKA Tatiana

17.07.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

4.45

 

9

ROICKA Izabela

02.10.2006 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

4.37

 

10

KĄDZIOŁKA Jagna

02.07.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

4.25

 

11

ŁUKAWSKA Weronika

06.03.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

4.25

 

12

KUCHTA Urszula

30.10.2005 KS Orzeł Warszawa

MZ

4.23

PB

13

GRUZ Małgorzata

21.10.2005 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

4.22

 

14

ODOLIŃSKA Hanna

17.01.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

4.22

PB

15

SADŁOWSKA Natalia

21.02.2005 MUKS Płock

MZ

4.19

 

16

KRUPA Karolina

02.04.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.16

PB

17

ARKUSZEWSKA Julia

28.11.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

4.15

PB

18

WOŹNIAK Paulina

31.03.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.15

 

19

SZYMCZAK Karolina

14.07.2006 RK Athletics Warszawa

MZ

4.13

 

20

SZRAJNER Łucja

19.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.09

 

21

BRAUZE Antonina

28.06.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

4.05

 

22

OSSOWSKA Patrycja

30.01.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

3.93

 

23

MAGRYTA Natalia

04.12.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

3.83

 

24

FOLWARSKA Ida

12.04.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

3.74

 

25

KOZŁOWSKA Julia

12.01.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

3.66

 

25

MALINOWSKA Oliwia

16.08.2006 MUKS Płock

MZ

3.67

 

27

MICHALAK Olga

01.01.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.58

 

28

MADEJ Nina

29.09.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

3.57

 

29

WILCZEWSKA Aleksandra

09.08.2005 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

3.52

 

30

SKIBIŃSKA Oktawia

14.07.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

2.93

 

Trójskok kobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        15:20

1 JĘDRZEJCZYK Dominika

11.08.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.26

PB

2 DZIADAK Nikolina

04.08.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

10.57

PB

3 KARLIŃSKA Natalia

29.11.2001 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

10.24

 

4 ZDUNOWSKA Marta

26.03.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

10.20

 

5 PYSKŁO Wiktoria

02.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

10.12

 

6 BUDZIŁEK Oliwia

12.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.95

PB

7 JAROSZEWICZ Dominika

16.11.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

9.20

 

14-16.02.2020 Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20

Kategoria: Sezon 2020
Opublikowano: piątek, 28, luty 2020


60 metrów pł (91.4) M U18

Miejsce

T/Lp

Numer

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub (woj)

Wynik

Bieg1/3


Start: 20-02-1609:29:27

1

5

1042

Dawid SWOBODA

03-12-09

MKLSzczecin(ZP)                               0.210

8.25

2

3

54

Aleksander UZAREK

03-07-04

MKSOsaZgorzelec(DS)                       0.120

8.31

3

4

536

Maciej BABULA

03-08-09

AZSKUPolitechnikiOpolskiejOpole(OP0).132

8.39

4

7

252

Adam JANIAK

03-01-13

AZS-AWF Gorzów(LB)                 0.156

8.41

5