Joomla Free Template by FatCow Hosting

VIII Mityng lekkoatletyczny 19.06.2021

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: wtorek, 18, maj 2021

 

 VIII Mityng lekkoatletyczny 2

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji zawodów lekkoatletycznych na Żoliborzu.

VIII Mityng lekkoatletyczny organizowany przez UKS GEPARD i Szkołę Podstawową nr 92 odbędzie się 19 czerwca 2021 ul Przasnyska 18a Warszawa

Więcej szczegółów w zakładce "Działalność Klubu"

Regulamin mityngu i projekt programu minutowego

Formularz zgłoszeniowy

Projekt współfinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu

 

Letni Obóz Sportowy 2021

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: wtorek, 19, styczeń 2021

ty

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W ZAKŁADCE SZKOLENIE/OBOZY

VII Mityng lekkoatletyczny 22.09.2020 - WYNIKI

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: środa, 23, wrzesień 2020

W dniu 22.09.2020 r. odbyła się kolejna edycja zawodów lekkotletycznych organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy GEPARD. Już po raz siódmy zawodnicy i zawodniczki w kategorii dzieci U12 i U14 oraz w kategorii młodzież U16 spotkali się na warszawskim Żoliborzu.

Tym razem do zawodów zgłosiło się  196 zawodników z mazowieckich szkół i klubów lekkoatletycznych. Rozdano 30 kopletów medali w konkurencjach : bieg na 60m, 300m, 600m, 800, oraz w skoku w dal i pchnięciu kulą.

Wyniki rywalizacji znajdują się w zakładce Działalność klub

 

DZIĘKUJEMY za wspacie finansowe i pomoc przy organizacji MITYNGU: Ministerstwu Sportu, Biurze Sportu m.st. Warszawy oraz firmie PromoNotes, MARUTA, GRANNA, PORCELINE BY MAXIM.

Wideo relacja z VII Mityngu lekkoatletycznego

Nabór 2020/2021

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: piątek, 28, sierpień 2020

CZAS NA NAS!!!!!!

BYĆ JAK ONI!!!! 

Bycjakoni 

Rozpoczął się nowy rok szkolny i czas na treningi!!!

Zaczynamy nabór dzieci z roczników 2013 - 2000 do sekcji sportowych .

Dla Państwa dzieci Klub proponuje szkolenie dla dziewcząt i chłopców z lekkoatletyki.

W zakładce Szkolenie/Sekcje sportowe, znajdują się szczegółowe informacje jak najszybciej stać się zawodnikiem Uczniowskiego Klubu Sportowego GEPARD, również w zakładce Szkolenie dostępny jest tygodniowy rozkład treningów PLAN ZAJĘĆ dla wszystkich roczników.

Szkolenie zasadnicze od kategorii Junior młodszy odbywa się pięć razy w tygodniu i treningi prowadzone są na obiektach AWF Warszawa

MSiT   UKS-Gepard-alternatywne---color

Projekt współfinansuje m.st Warszawa. 

Program "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe szczególnie dzieci i młodzieży, realizowany jest dzięki środkom finansowym m.st. Warszawy 

Zapisy u trenerów UKS Gepard i nauczycieli wychowania fizycznego SP 92.

Zajęcia zaczynamy od 2 września. 

Liczba miejsc w grupach ograniczona.

 

Halowe Mistrzostwa Polski 2020

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: wtorek, 03, marzec 2020

Za nami sezon halowy, który możemy uznać za bardzo udany!!!

Nasi zawodnicy zareprezentowali się na Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U 20, które odbyły się w Toruniu  14-16 lutego 2020.

W Mistrzostwach Polski U18 reprezentował nas Jakub Pięcek, który w swoim biegu eliminacyjnym na 60mpł uzyskał czas 9,28.

W kategorii U20 startowało troje naszych zawodników. Na początku zareprezentowały się na płotkach nasze sprinterki: Zofia Marek i Daria Bany. Dziewczyny w swoich biegach eliminacynych uzyskały kolejno czasy: 10,01 Zosia i 9,51 Daria. Obie awansowały do Finału B. W biegu finałowym wspaniale pobiegła Zosia zajmując trzecie miejsce z nową życiówką 9,30!!!! Daria była szósta z tym samym czasem co w eliminacjach 9,51. 

Po dziewczynach na starcie biegu na 60m przez płotki w kategorii U20 zameldował się Tymoteusz Jancik. W swoim biegu eliminacyjnym uplasował się na czwrtym miejscu poprawiając swoją życiówkę. Czas 8,63 dał Tymkowi awans do FINAŁU A!!!

W biegu finałowym Tymek został sklasyfikowany na ósmym miejscu - 8,70.

Wielki sukces odniosła Martyna Skierkowska, która startowała w seniorskich Halowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Toruniu 28 luty - 1 marca 2020

Martyna zajęła CZWARTE MIEJSCE w biegu na 60mpł !!!!!!!!! bijąc swoje życiówki w biegu eliminacynym 8,47 i w biegu  Finałowym 8,44!!!!

Czwarte miejsce w finale okazało się trzecim w kategorii U23!!!! Martyna mogła się cieszyć z pierwszego medalu Mistrzostw Polski!!!!! 

Nasza, do tej pory, najstarsza zawodniczka startowała po raz pierwszy w barwach AZS AWF Warszawa, na mocy umowy współpracy, którą UKS GEPARD podpisał z AZS AWF WARSZAWA.

Życzymy Martynie wielu sukcesów i dalszego rozwoju sportowego. 

 szczegółowe wyniki Halowych Mistrzostw Polski w zakładce NASZE WYNIKI