Joomla Free Template by FatCow Hosting

ZGŁOSZNIA ONLINE

1,5% podatku

Opublikowano: czwartek, 04, styczeń 2024

Szanowni Państwo i Sympatycy, Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gepard”.

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory zdecydowali się przekazać nam swój 1,5% procent podatku.

Dzięki tym środkom w 2023 roku kupiliśmy profesjonalny sprzęt sportowy, między innymi: wyczynowe płotki lekkoatletyczne, piankowe płotki i oszczepy dla najmłodszych i wiele drobnego sprzętu sportowego wykorzystywanego do szkolenia sportowego oraz na lekcjach wychowania fizycznego przez uczniów SP 92.

W tym roku również liczymy na Wasze wsparcie naszych młodych sportowców. Wystarczy, że przekażecie1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Pieniądze pozyskane z tego źródła umożliwią nam dalszy rozwój Klubu i zakup nowoczesnego sprzętu sportowego niezbędnego w szkoleniu sportowym dzieci i młodzieży.

Co należy zrobić

wypełniając formularz PIT, wpisz KRS:0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy: UKS Gepard Warszawa 1462

Serdecznie dziękujemy.

Zarząd UKS Gepard