IX Mityng Lekkoatletyczny 03.06.2022
bieg na 60 m | ||||||
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008-2007 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 47 | Nataniel | Borucki | 2007 | sp 92 | 8,28 |
2 | 61 | Miłosz | Bernat | 2008 | sp 92 | 8,89 |
3 | 45 | Ksawery | Wieczorek | 2007 | Sp 92 | 9,18 |
4 | 60 | Aleksy | Malara | 2008 | sp 92 | 9,23 |
5 | 67 | Witold | Michalski | 2008 | sp 92 | 9,49 |
6 | 64 | Szymon | Olczak | 2008 | sp 92 | 9,52 |
7 | 66 | Krystian | Zdrodowski | 2008 | sp 92 | 11,41 |
8 | 68 | Mikołaj | Wiechowski | 2008 | Sp 92 | 11,61 |
9 | 59 | Adam | Ptaszyński | 2008 | Sp92 | NS |
10 | 46 | Miłosz | Zaborowski | 2007 | sp 92 | NS |
11 | 62 | Gustaw | Głogowski | 2008 | sp 92 | NS |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2010-2009 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 95 | Adam | Jędruchniewicz | 2010 | SP 92 | 9,18 |
2 | 88 | Nataniel | Grzegorczyk | 2009 | SP 92 | 9,24 |
3 | 99 | Adam | Gawin | 2010 | SP 92 | 9,33 |
4 | 81 | Mateusz | Pacholczak | 2009 | Sp.92 | 9,58 |
5 | 97 | Filip | Zięcina | 2010 | Sp92 | 10,08 |
6 | 74 | Mieszko | Bieniek | 2009 | SP 92 | 10,22 |
7 | 98 | Jan | Szewczyk | 2010 | SP 92 | 10,38 |
8 | 96 | Janek | Cicholski | 2010 | SP 92 | 10,47 |
9 | 92 | Dominik | Orliński | 2010 | Sp 92 | 10,7 |
10 | 73 | Maks | Kaleta | 2009 | Sp.92 | ns |
11 | 76 | Marcin | Dębiński | 2009 | SP 92 | ns |
12 | 80 | Dominik | Kaminski | 2009 | Sp92 | ns |
13 | 82 | Emil | Malicki | 2009 | SP 92 | ns |
14 | 83 | Dominik | Kaminski | 2009 | Sp92 | ns |
15 | 85 | Kiryl | Paskrobka | 2009 | Sp92 | ns |
16 | 86 | Jan | Majchrowski | 2009 | Uks gepard | ns |
17 | 93 | Wiktor | Karpiński | 2010 | Sp92 | ns |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008-2007 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 12 | Zofia | Piekart | 2008 | UKS GEPARD | 8,64 |
2 | 4 | Pola | Dobrowolska | 2007 | UKS Gepard | 9,00 |
3 | 9 | Oliwia | Socha | 2007 | SP 92 | 9,63 |
4 | ||||||
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2010-2009 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 15 | Zuzanna | Chodzeń | 2009 | UKS Gepard | 9,18 |
2 | 22 | Matylda | Nowak | 2010 | Uks gepard | 9,25 |
3 | 26 | Helena | Wachnik | 2010 | Uks Gepard | 9,4 |
4 | 29 | Zuzanna | Parzyszek | 2010 | sp 92 | 9,86 |
5 | 31 | Liliana | Kawelczyk | 2010 | UKS Gepard | 9,87 |
6 | 27 | Gabrysia | Puszkarska | 2010 | Sp 92 | 9,9 |
7 | 28 | Ola | Laskus | 2010 | sp.92 | 10,08 |
8 | 20 | Oliwia | Walczuk | 2009 | SP 92 | 10,2 |
9 | 30 | Olga | Grzywaczewska | 2010 | Sp 92 | 10,29 |
10 | 23 | Alicja | Czopek | 2010 | SP 92 | 10,3 |
11 | 21 | Anastazja | Bits | 2010 | SP 92 | 10,42 |
12 | 24 | Hanna | Michalska | 2010 | Sp 92 | 10,42 |
13 | 19 | Alicja | Małkowska | 2009 | UKS gepard | 10,64 |
14 | 25 | Zuzanna | Szczygielska | 2010 | UKS GEPARD | DNF |
15 | 16 | Oliwia | Walczuk | 2009 | Sp 92 | NS |
16 | ||||||
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2012-2011 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Rocznik | Czas | |
1 | 106 | Pavel | Shota | 2011 | SP 92 | 9,65 |
2 | 109 | Rostyslav | Kazymyriv | 2011 | Nr92 | 9,84 |
3 | 71 | Tymon | Mostek | 2012 | UKS Gepard | 9,85 |
4 | 101 | Wojtek | Kornas | 2011 | 9,91 | |
5 | 107 | Szymon | Domagalski | 2011 | SP 92 | 10,06 |
6 | 112 | Wojciech | Kapica | 2011 | SP 92 | 10,12 |
7 | 114 | Antek | Treszczotko | 2011 | SP 92 | 10,33 |
8 | 72 | Szymon | Mostek | 2012 | UKS Gepard | 10,42 |
9 | 103 | Leon | Karaś | 2011 | 10,62 | |
10 | 110 | Kajetan | Sztyk | 2011 | SP 92 | 10,75 |
11 | 113 | Mateusz | Lange | 2011 | SP 92 | 10,78 |
12 | 105 | Milosz | Bieniek | 2011 | UKS Gepard | 10,85 |
13 | 104 | Miłosz | Maziarek | 2011 | SP 92 | 11,26 |
14 | 108 | Franek | Raczkowski | 2011 | Nr92 | 11,27 |
15 | 102 | Piotr | Wieczorek | 2011 | 11,3 | |
16 | 117 | Aleksander | Ziółek | 2013 | UKS Gepard | 11,82 |
17 | 118 | JAKUB | GRYBÓŚ | 2013 | GEPARD | 11,82 |
18 | 111 | Radek | Karaś | 2011 | Sp 92 | ns |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2012-2011 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Rocznik | Czas | |
1 | 41 | Pola | Laskowska | 2012 | UKS Gepard | 10,03 |
2 | 37 | Aleksandra | Piekart | 2011 | Sp 92 | 10,06 |
3 | 40 | Barbara | Masalska | 2011 | Sp 92 | 10,2 |
4 | 34 | Klaudia | Kozibąk | 2011 | Uks Gepard | 10,21 |
5 | 44 | Karolina | Błaszczyk | 2012 | UKS Gepard | 10,39 |
6 | 36 | Julietta | Ovaert | 2011 | SP 92 | 10,44 |
7 | 32 | Marcela | Stefaniak | 2011 | UKS Gepard | 10,52 |
8 | 33 | Hania | Młodziejewska | 2011 | SP 92 | 11,19 |
9 | 38 | Hanna | Brojek | 2011 | UKS Gepard | 11,61 |
10 | 35 | Lena | Kyrcz | 2011 | Sp92 | NS |
11 | ||||||
300 m | ||||||
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 300 m 2008-2007 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 48 | Antoni | Melon | 2007 | Sp 92 | 46,17 |
2 | 46 | Miłosz | Zaborowski | 2007 | Sp 92 | 1:00,07 |
3 | 45 | Ksawery | Wieczorek | 2007 | Sp 92 | 1:00,23 |
4 | 53 | Oskar | Strycharski | 2007 | Sp 92 | ns |
5 | 63 | Miłosz | Mostek | 2008 | SP 92 | ns |
6 | ||||||
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 300 m 2010-2009 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 78 | Jonatan Mateusz | Kruba | 2009 | SP 92 | 47,64 |
2 | 77 | Charles | Malale | 2009 | Uks gepard | 48,66 |
3 | 90 | Alan | Ogorzelski | 2009 | SP 92 | 56,02 |
4 | 73 | Maks | Kaleta | 2009 | Sp.92 | ns |
5 | 76 | Marcin | Dębiński | 2009 | SP 92 | ns |
6 | 85 | Kiryl | Paskrobka | 2009 | SP 92 | ns |
7 | 116 | Jonatan | Kruba | 2009 | SP 92 | ns |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 300 m 2008-2007 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 14 | Antonina | Plutecka | 2008 | Uks gepard | 54,78 |
2 | 5 | Oliwia | Podolska | 2007 | SP 92 | 1:04,52 |
3 | 3 | Maria | Chmaj | 2007 | SP. 92 | ns |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 300 m 2010-2009 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 17 | Barbara | Michalska | 2009 | UKS Gepard | 55,4 |
2 | 18 | Martyna | Czonka | 2009 | Sp 92 | 01:03,7 |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2012-2011 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 94 | Olaf | Szczęsny | 2010 | SP 92 | 55,59 |
2 | 91 | Illia | Pluzhnikov | 2010 | SP 92 | 52,49 |
3 | 114 | Antek | Treszczotko | 2011 | SP 92 | 1:10,82 |
4 | 113 | Mateusz | Lange | 2011 | SP 92 | 2:11,14 |
5 | 104 | Miłosz | Maziarek | 2011 | SP 92 | ns |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2012-2011 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 42 | Helena | Sztank | 2012 | UKS GEPARD | 1:01,90 |
2 | 43 | Iga | Markiel | 2012 | UKS gepard | 1:03,20 |
3 | 38 | Hanna | Brojek | 2011 | UKS GEPARD | 1:07,30 |
600 m | ||||||
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008-2007 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 119 | Franek | Majchrowski | 2007 | UKS GEPARD | 01:41,07 |
2 | 55 | Dawid | Majorow | 2007 | Sp 92 | 01:52,51 |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2010-2009 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Czas | |
1 | 79 | Igor | Kornacki | 2009 | Delta warszawa | 01:47,71 |
2 | 87 | Dominik | Piotrowski | 2009 | uks gepard | 01:49,6 |
3 | 100 | Kajetan | Kleniewski | 2010 | Sp 92 | 02:23,75 |
4 | 88 | Nataniel | Grzegorczyk | 2009 | Sp92 | ns |
5 | 89 | Tomek | Kantorowki | 2009 | Sp92 | ns |
6 | 75 | Igor | Zarzycki | 2009 | SP 92 | ns |
SKOK WZWYŻ | ||||||
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008-2007 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | WYNIK | |
1 | 57 | Jakub | Twaróg | 2007 | sp.92 | 1,35 |
2 | 50 | Kacper | Płochocki | 2007 | Sp.92 | 1,32 |
3 | 67 | Witold | Michalski | 2008 | Sp.92 | 1,29 |
4 | 60 | Aleksy | Malara | 2008 | sp 92 | 1,20 |
5 | 70 | Aleksander | Treszczotko | 2008 | Sp.92 | 1,15 |
6 | 51 | Wiktor | Sirko | 2007 | Sp.92 | ns |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008-2007 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | WYNIK | |
1 | 12 | Zofia | Piekart | 2008 | UKS GEPARD | 1,25 |
2 | 14 | Antonina | Plutecka | 2008 | Uks gepard | 1,25 |
3 | 13 | Hanna | Ejmont | 2008 | Uks Gepard | 1,22 |
4 | 2 | Matylda | Chojnowska | 2007 | sp 92 | ns |
SKOK W DAL | ||||||
LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2008-2007 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Wynik | |
1 | 47 | Nataniel | Borucki | 2007 | sp 92 | 5,04 |
2 | 48 | Antoni | Melon | 2007 | Sp 92 | 4,75 |
3 | 56 | Kajetan | Tomaszewski | 2007 | Sp.92 | 4,66 |
4 | 69 | Vasyl | Kernitskyi | 2008 | sp 92 | 4,15 |
5 | 54 | Konrad | Paczkowski | 2007 | sp 92 | 4,14 |
6 | 64 | Szymon | Olczak | 2008 | sp 92 | 4,05 |
7 | 52 | Piotr | Sokolewicz | 2007 | sp 92 | 3,82 |
8 | 68 | Mikołaj | Wiechowski | 2008 | Sp 92 | 2,94 |
9 | 66 | Krystian | Zdrodowski | 2008 | sp 92 | 2,47 |
10 | ||||||
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008-2007 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Wynik | |
1 | 7 | Maja | Łuniewska | 2007 | Sp92 | 3,51 |
2 | 8 | Olga | Fordońska | 2007 | Sp92 | 2,42 |
3 | 14 | Antonina | Plutecka | 2008 | Uks gepard | ns |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2010-2009 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Wynik | |
1 | 88 | Nataniel | Grzegorczyk | 2009 | Sp92 | 4,51 |
2 | 77 | Charles | Malale | 2009 | Uks gepard | 4,31 |
3 | 95 | Adam | Jędruchniewicz | 2010 | Sp 92 Warszawa | 4,14 |
4 | 81 | Mateusz | Pacholczak | 2009 | Sp.92 | 4,07 |
5 | 99 | Adam | Gawin | 2010 | Sp 92 Warszawa | 3,99 |
6 | 90 | Alan | Ogorzelski | 2009 | SP92 | 3,89 |
7 | 94 | Olaf | Szczęsny | 2010 | SP 92 | 3,89 |
8 | 100 | Kajetan | Kaniewski | 2010 | SP 92 | 3,76 |
9 | 74 | Mieszko | Bieniek | 2009 | SP 92 | 3,65 |
10 | 96 | Janek | Cicholski | 2010 | Sp 92 Warszawa | 3,45 |
11 | 98 | Jan | Szewczyk | 2010 | 92 | 3,40 |
12 | 97 | Filip | Zięcina | 2010 | Sp92 | 3,33 |
13 | 92 | Dominik | Orliński | 2010 | Sp 92 | 3,01 |
14 | 82 | Emil | Malicki | 2009 | SP 92 | 2,78 |
15 | 83 | Dominik | Kaminski | 2009 | Sp92 | ns |
16 | 86 | Jan | Majchrowski | 2009 | Uks gepard | ns |
17 | 89 | Tomek | Kantorowki | 2009 | Sp92 | ns |
73 | Maks | Kaleta | 2009 | Sp.92 | ns | |
76 | Marcin | Dębiński | 2009 | SP 92 | ns | |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2010-2009 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Wynik | |
1 | 15 | Zuzanna | Chodzeń | 2009 | UKS Gepard | 4,12 |
2 | 31 | Liliana | Kawelczyk | 2010 | UKS Gepard | 3,92 |
3 | 26 | Helena | Wachnik | 2010 | Uks Gepard | 3,76 |
4 | 22 | Matylda | Nowak | 2010 | Uks gepard | 3,73 |
5 | 20 | Oliwia | Walczuk | 2009 | SP 92 | 3,69 |
6 | 23 | Alicja | Czopek | 2010 | SP 92 | 3,50 |
7 | 27 | Gabrysia | Puszkarska | 2010 | Sp 92 | 3,44 |
8 | 30 | Olga | Grzywaczewska | 2010 | Sp 92 | 3,10 |
9 | 25 | Zuzanna | Szczygielska | 2010 | UKS GEPARD | 2,84 |
10 | 21 | Anastazja | Bits | 2010 | SP 92 | 2,69 |
11 | 24 | Hanna | Michalska | 2010 | Sp 92 | 2,39 |
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2012-2011 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Wynik | |
1 | 71 | Tymon | Mostek | 2012 | UKS Gepard | 4,09 |
2 | 112 | Wojciech | Kapica | 2011 | szkoła podstawowa 92 | 3,84 |
3 | 109 | Rostyslav | Kazymyriv | 2011 | Nr92 | 3,76 |
4 | 106 | Pavel | Shota | 2011 | SP 92 | 3,44 |
5 | 110 | Kajetan | Sztyk | 2011 | SP 92 | 3,44 |
6 | 72 | Szymon | Mostek | 2012 | UKS Gepard | 3,40 |
7 | 101 | Wojtek | Kornas | 2011 | 3,33 | |
8 | 108 | Franek | Raczkowski | 2011 | Nr92 | 3,25 |
9 | 111 | Radek | Karaś | 2011 | Sp 92 | 3,02 |
10 | 102 | Piotr | Wieczorek | 2011 | 2,91 | |
11 | 104 | Miłosz | Maziarek | 2011 | SP im. Jana Brzechwy nr 92 | 2,84 |
12 | 105 | Milosz | Bieniek | 2011 | UKS Gepard | 2,84 |
13 | 111 | Leon | Karaś | 2011 | 2,76 | |
14 | 118 | JAKUB | GRYBÓŚ | 2013 | GEPARD/SP 92 WARSZAWA | 2,64 |
15 | 117 | Aleksander | Ziółek | 2013 | UKS Gepard | 2,63 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2012-2011 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Wynik | |
1 | 41 | Pola | Laskowska | 2012 | UKS Gepard | 3,59 |
2 | 37 | Aleksandra | Piekart | 2011 | Sp 92 Jana Brzechwy | 3,53 |
3 | 39 | Patrycja | Gurnik | 2011 | Sp. 92 | 3,50 |
4 | 34 | Klaudia | Kozibąk | 2011 | Uks Gepard | 3,36 |
5 | 32 | Marcela | Stefaniak | 2011 | UKS Gepard | 3,22 |
6 | 36 | Julietta | Ovaert | 2011 | Szkoła podstawowa 92 | 2,96 |
7 | 42 | Helena | Sztank | 2012 | UKS GEPARD | 2,92 |
8 | 44 | Karolina | Błaszczyk | 2012 | UKS Gepard/Sp 92 | 2,78 |
9 | 43 | Iga | Markiel | 2012 | UKS gepard warszawa | 2,74 |
10 | 33 | Hania | Młodziejewska | 2011 | SP 92 | 2,63 |
PCHNIĘCIE KULĄ | ||||||
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008-2007 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Wynik | |
1 | 65 | Gabriel | Tokarski | 2008 | sp92 | 8,02 |
2 | 45 | Ksawery | Wieczorek | 2007 | Sp 92 | 7,87 |
3 | 55 | Dawid | Majorow | 2007 | Sp 92 | 7,63 |
4 | 49 | Kacper | Kalbarczyk | 2007 | 92 | 7,57 |
5 | 58 | Krzysztof | Kowalski | 2007 | Sp92 | 7,07 |
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008-2007 | ||||||
Miejsce | nr startowy | Imię i nazwisko | Rocznik | Klub | Wynik | |
1 | 5 | Oliwia | Podolska | 2007 | Sp 92 | 6,55 |
2 | 11 | Julia | Rupniewska | 2008 | Sp. 92 | 6,51 |
3 | 1 | Anastazja | Adamski | 2007 | Sp 92 | 6,43 |
4 | 6 | Amelia | Kowalewska | 2007 | Sp 92 | 6,05 |
5 | 2 | Matylda | Chojnowska | 2007 | sp 92 | 5,63 |
6 | 10 | Viktoria | Kucab | 2008 | Sp 92 | 4,45 |
Halowe Mistrzostwa Polski U18
Srebrny medal HMP 2022 w Rzeszowie!!!!!
Marcel Dobrowolski 60m pł !!!!!!!!
18.01.2020 Halowe zawody kontrolne
Halowe zawody kontrolne WMOZLA
WARSZAWA, 18.01.2020
MĘŻCZYŹNI/MEN
600 metrów M U16 Bieg 2/ 2
1 ŁACIAK Antoni |
29.01.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:40.92 |
2 KOWALSKI Wiktor |
01.08.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:45.35 |
3 HRYNISZYN Kacper |
15.03.2006 KS Czempion Warszawa |
MZ |
1:47.29 |
4 TYMOSIAK Szymon |
08.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
1:52.80 |
5 CEBULA Mateusz |
28.05.2006 OKS Skra Warszawa |
MZ |
1:52.54 |
MĘŻCZYŹNI/MEN
60 metrów mężczyzn
FINAŁ 15:30
1 WDOWIK Oliwer |
03.01.2002 CWKS Resovia Rzeszów |
PK |
6.80 |
PB |
2 CHARZYŃSKI Sebastian |
03.05.2000 Mazovia ProActiv Ciechanów |
MZ |
6.83 |
PB |
3 GRZELAK Mateusz |
18.01.2001 MUKS Płock |
MZ |
6.93 |
PB |
4 ŻYCZYŃSKI Tomasz |
06.02.2002 CWKS Resovia Rzeszów |
PK |
7.05 |
|
5 KOMAŃSKI Albert |
07.02.2000 CWKS Resovia Rzeszów |
PK |
7.09 |
60 metrów M U16
FINAŁ |
15:32 |
||
1 SZYMAŃSKI Daniel |
22.05.2005 UMLKS Pegaz Opoczno |
LD |
7.31 |
2 MAŁYCHA Szymon |
11.02.2005 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
7.91 |
CZARNOCKI Igor |
28.02.2006 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
DNS |
BUCZYŃSKI Kacper |
07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
DNS |
CABAJ Kacper |
04.01.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
DNS |
60 metrów mężczyzn
Bieg 1/ 7 |
14:40 |
|||
1 CHARZYŃSKI Sebastian |
03.05.2000 Mazovia ProActiv Ciechanów |
MZ |
6.88 |
q PB |
2 MATEŃKO Wiktor |
04.01.2002 Mazovia ProActiv Ciechanów |
MZ |
7.06 |
PB |
3 PIOTROWSKI Szymon |
20.10.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów |
MZ |
7.13 |
SB |
4 OSTAPIUK Mateusz |
12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn |
WN |
7.22 |
|
5 GAJEWSKI Karol |
31.08.1999 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.36 |
|
Bieg 2/ 7 |
14:42 |
|||
1 GRZELAK Mateusz |
18.01.2001 MUKS Płock |
MZ |
6.97 |
q PB |
2 KILJAN Krzysztof |
30.12.1999 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.12 |
PB |
3 MALANOWSKI Łukasz |
08.10.1996 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.15 |
|
4 JAWORSKI Mateusz |
15.01.2002 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.36 |
|
5 BRZOZOWSKI Rafał |
23.09.1998 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
7.40 |
|
Bieg 3/ 7 |
14:44 |
|||
1 GŁĘBOCKI Jan |
09.04.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.20 |
PB |
2 CHUDAK Franciszek |
03.12.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.28 |
PB |
3 WRÓBEL Adam |
24.10.2001 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
7.35 |
PB |
4 GARSTECKI Mikołaj |
28.11.2000 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.47 |
|
5 LISICKI Dominik |
24.01.2001 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
7.66 |
=PB |
Bieg 4/ 7 |
14:49 |
|||
1 DĄBROWSKI Adrian |
03.05.2002 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
7.56 |
PB |
2 ZIELIŃSKI Stanisław |
14.10.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.57 |
PB |
3 JANCIK Tymoteusz |
25.04.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.65 |
PB |
4 ZIMNY Emanuel |
28.01.1981 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
7.77 |
PB |
5 PAWSKI Wawrzyniec |
31.01.1984 PZLAM |
MS |
8.17 |
|
Bieg 5/ 7 |
14:52 |
|||
1 WAŚKIEWICZ Norbert |
05.05.2000 KS Sprinterzy.com Kraków |
MA |
7.23 |
|
2 UHERA Roman |
21.09.2000 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.36 |
|
3 ZAWADZKI Tomasz |
07.06.2002 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.50 |
|
4 TYMIŃSKI Piotr |
21.02.2000 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
7.59 |
|
5 TOPOLEWSKI Maciej |
28.04.1995 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.73 |
|
Bieg 6/ 7 |
14:54 |
|||
1 SZKOPAŃSKI Jakub |
22.09.1996 KS Sprinterzy.com Kraków |
MA |
7.33 |
|
2 SOCHA Jan |
20.07.1998 KS Sprinterzy.com Kraków |
MA |
7.73 |
|
3 NIEDZIELA Jakub |
28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
7.75 |
|
4 BOŁTUĆ Wiktor |
25.04.2002 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
8.20 |
|
Bieg 7/ 7 |
14:56 |
|||
1 WDOWIK Oliwer |
03.01.2002 CWKS Resovia Rzeszów |
PK |
6.83 |
q |
2 KOMAŃSKI Albert |
07.02.2000 CWKS Resovia Rzeszów |
PK |
7.01 |
q |
3 ŻYCZYŃSKI Tomasz |
06.02.2002 CWKS Resovia Rzeszów |
PK |
7.02 |
q |
60 metrów MU16
Bieg 1/ 7 |
15:24 |
|||
1 SZYMAŃSKI Daniel |
22.05.2005 UMLKS Pegaz Opoczno |
LD |
7.25 |
q |
2 MAŁYCHA Szymon |
11.02.2005 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
7.74 |
q PB |
3 BUCZYŃSKI Kacper |
07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
7.95 |
q PB |
4 STACHERA Adam |
31.03.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.16 |
PB |
5 OGÓREK Wojciech |
03.02.2006 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
8.27 |
PB |
Bieg 2/ 7 |
15:04 |
|||
1 CZARNOCKI Igor |
28.02.2006 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
7.89 |
q PB |
2 GROCHOWSKI Krzysztof |
10.01.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.06 |
PB |
3 CZYSZEWICZ Marcin |
27.03.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.29 |
PB |
4 WOJCIECHOWSKI Gaurahari |
05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
8.89 |
=PB |
5 TYMOSIAK Szymon |
08.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
9.10 |
=PB |
Bieg 3/ 7 |
15:08 |
|||
1 CABAJ Kacper |
04.01.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
7.98 |
q |
2 ODOLIŃSKI Szymon |
23.02.2005 UKS Kresy Otwock |
MZ |
8.11 |
|
3 BEDNARCZYK Maciek |
08.02.2006 UKS Technik Radom |
MZ |
8.17 |
|
4 WORONIECKI Igor |
16.04.2006 LKS Korab Olecko |
WN |
9.07 |
|
5 STRZELEC Krzysztof |
15.11.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
9.33 |
|
Bieg 4/ 7 |
15:10 |
|||
1 WOŹNIAK Alan |
07.02.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.31 |
|
2 DZIURDA Piotr |
15.09.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.36 |
|
3 WOJEWÓDZKI Aleksander |
13.07.2005 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.41 |
|
4 CZARNOCKI Piotr |
22.03.2005 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.69 |
|
5 GÓJSKI Jakub |
20.04.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
9.28 |
|
Bieg 5/ 7 |
15:12 |
|||
1 GRABCZAK Michał |
18.12.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.26 |
|
2 RUCKI Filip |
01.05.2005 MLKS Pilica Białobrzegi |
MZ |
8.49 |
|
3 PODGÓRSKI Hubert |
02.04.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
9.16 |
|
Bieg 6/ 7 |
15:14 |
|||
1 KRZEWNIAK Maciej |
05.01.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.58 |
|
2 PRZESTRZELSKI Ernest |
23.09.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.90 |
|
3 KOWALSKI Konstanty |
04.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
9.58 |
|
Bieg 7/ 7 |
15:16 |
|||
1 WRONKA Kacper |
06.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.21 |
|
2 ŁUCZYK Jakub |
21.10.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.47 |
|
3 MIKOŁAJCZYK Kacper |
17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
8.66 |
|
4 STEĆ Oliwier |
18.07.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.72 |
60 metrów MU18
FINAŁ |
15:28 |
||
1 GIZICKI Tomasz |
14.06.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.23 |
2 CZAPCZUK Oskar |
28.03.2003 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
7.31 |
3 MIRKOWSKI Krystian |
22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi |
MZ |
7.50 |
4 SZCZEPANIAK Jakub |
09.01.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.59 |
5 PRUSIŃSKI Patryk |
10.05.2003 UKS Clan Ostrołęka |
MZ |
7.75 |
60 metrów MU18
Bieg 1/ 6 |
14:42 |
|||
1 GIZICKI Tomasz |
14.06.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.27 |
q |
2 JABŁOŃSKI Jan |
29.09.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.80 |
|
3 NOWAK Jan |
17.02.2003 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.84 |
PB |
4 JEDYŃSKI Damian |
17.04.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.37 |
|
5 DULNIAK Ryszard |
25.05.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.16 |
|
Bieg 2/ 6 |
14:44 |
|||
1 CZAPCZUK Oskar |
28.03.2003 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
7.26 |
q |
2 SZCZEPANIAK Jakub |
09.01.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.53 |
q PB |
3 MIRKOWSKI Krystian |
22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi |
MZ |
7.55 |
q |
4 PAŁAC Maciej |
01.08.2003 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.68 |
PB |
5 WIELOSZ Mikołaj |
07.07.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
7.81 |
|
Bieg 3/ 6 |
14:46 |
|||
1 CYDEJKO Szymon |
30.12.2003 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
7.71 |
PB |
2 JEDYNAK Kacper |
08.10.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.84 |
PB |
3 PIĘCEK Jakub |
07.07.2003 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.86 |
PB |
4 BASAJ Szymon |
18.02.2004 UKS Kresy Otwock |
MZ |
7.87 |
PB |
5 ORDYŁOWSKI Gustaw |
02.04.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.14 |
|
Bieg 4/ 6 |
14:48 |
|||
1 KAMIONEK Patryk |
20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
7.61 |
|
2 KOLASIŃSKI Hubert |
03.01.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.86 |
|
3 GÓJSKI Krzysztof |
24.09.2003 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.03 |
|
4 ZWOLSKI Maciej |
24.06.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
8.39 |
Bieg 5/ 6 |
14:50 |
|||
1 KOĆ Michał |
16.04.2004 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
7.90 |
|
2 WOJCIUK Michał |
04.08.2004 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
7.92 |
|
3 KOBOS Filip |
30.06.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
8.18 |
|
4 JANKOWSKI Artur |
10.02.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.59 |
|
5 SZULC Tomasz |
09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
8.65 |
|
Bieg 6/ 6 |
14:52 |
|||
1 NAPIÓRKOWSKI Eliasz |
25.06.2004 OKLA Ostrołęka |
7.52 |
||
2 PRUSIŃSKI Patryk |
10.05.2003 UKS Clan Ostrołęka |
MZ |
7.60 |
q |
3 KOZICKI Mikołaj |
04.09.2004 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
7.85 |
|
4 STARCZEWSKI Michał |
02.06.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
8.15 |
200 metrówmężczyzn
Bieg 1/ 2 |
15:35 |
|||
1 DĄBROWSKI Adrian |
03.05.2002 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
24.82 |
PB |
2 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej |
10.12.2002 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
25.05 |
PB |
3 MAKOS Bartosz |
07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
25.36 |
|
Bieg 2/ 2 |
15:40 |
|||
1 SZYMAŃSKI Daniel |
22.05.2005 UMLKS Pegaz Opoczno |
LD |
24.69 |
|
2 PILISZEK Grzegorz |
23.09.1987 KS Lemiesz Team Warszawa |
MZ |
25.80 |
|
3 ADAMCZYK Maciej |
02.01.2001 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
26.12 |
300 metrówmężczyzn
Bieg 1/ 7 |
15:05 |
|||
1 MAŁECKI Adrian |
21.01.2002 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
37.50 |
|
2 WYSZOMIRSKI Patryk |
20.09.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
38.31 |
|
3 SZAJNER Wojciech |
18.03.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
38.34 |
PB |
Bieg 2/ 7 |
15:08 |
|||
1 GĘBCZYK Przemysław |
30.12.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
38.95 |
PB |
2 MAKOS Szymon |
11.09.2002 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
39.28 |
PB |
3 ZGLIŃSKI Hubert |
08.12.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
40.29 |
PB |
Bieg 3/ 7 |
15:10 |
|||
1 BABIK Jan |
28.01.2004 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
40.73 |
PB |
2 WIELOSZ Mikołaj |
07.07.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
40.76 |
PB |
3 MUSIATOWICZ Wojciech |
14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
43.65 |
PB |
Bieg 4/ 7 |
15:12 |
|||
1 SITEK Jakub |
24.09.2002 CWKS Resovia Rzeszów |
PK |
39.29 |
PB |
2 GÓJSKI Krzysztof |
24.09.2003 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
41.98 |
|
3 JEDYŃSKI Damian |
17.04.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
44.07 |
|
Bieg 5/ 7 |
15:13 |
|||
1 SYKA Mateusz |
31.01.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
39.56 |
|
2 JABŁOŃSKI Jan |
29.09.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
40.28 |
|
3 KOZICKI Mikołaj |
04.09.2004 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
42.82 |
|
Bieg 6/ 7 |
15:15 |
|||
1 KARWOWSKI Krystian |
22.03.2002 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
40.16 |
|
2 DULNIAK Ryszard |
25.05.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
48.26 |
|
Bieg 7/ 7 |
15:16 |
|||
1 NOWAK Jan |
17.02.2003 OKS Skra Warszawa |
MZ |
39.80 |
|
2 KOĆ Michał |
16.04.2004 MKS Pogoń Siedlce |
42.75 |
||
3 WOJCIUK Michał |
04.08.2004 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
43.93 |
300 metrów M U16
Bieg 1/ 2 |
15:20 |
|||
1 OGÓREK Wojciech |
03.02.2006 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
42.32 |
PB |
2 PAWŁOWSKI Jakub |
26.03.2006 UKS Filipides Teresin |
MZ |
43.10 |
|
3 BUCZYŃSKI Kacper |
07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
43.23 |
PB |
4 ŁUCZYK Jakub |
21.10.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
44.25 |
|
5 STEĆ Oliwier |
18.07.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
46.60 |
|
Bieg 2/ 2 |
15:25 |
|||
1 WIECZOREK Bartosz |
07.02.2006 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
40.43 |
|
2 WRONKA Kacper |
06.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
41.79 |
|
3 DZIURDA Piotr |
15.09.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
42.62 |
|
4 MIKOŁAJCZYK Kacper |
17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
47.87 |
600 metrów mężczyzn
Bieg 1/3 14:05
1 CYDEJKO Szymon |
30.12.2003 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
1:25.10 |
|
2 ROMANIUK Daniel |
10.10.2001 OKS Skra Warszawa |
MZ |
1:26.98 |
PB |
3 PILISZEK Grzegorz |
23.09.1987 KS Lemiesz Team Warszawa |
MZ |
1:30.43 |
|
4 PAŁYGA Robert |
21.06.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:30.55 |
|
5 JĘDRZEJEWSKI Maciej |
17.01.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:33.04 |
PB |
Bieg 2/ 3 |
14:10 |
|||
1 ŻUK Łukasz |
29.11.2001 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
1:26.89 |
|
2 KRAKOWIAK Tymoteusz |
09.06.2004 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
1:31.72 |
PB |
3 BARAŃCZUK Kacper |
07.06.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
1:35.14 |
|
4 KOMUDA Kacper |
01.05.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:36.56 |
|
5 PRZYGODA Michał |
23.02.2002 BKS Wataha Warszawa |
MZ |
1:37.27 |
PB |
Bieg 3/ 3 |
14:15 |
|||
1 BŁASZCZYK Kamil |
28.02.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
1:31.80 |
|
2 MARCISZEWSKI Dawid |
21.07.2004 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
1:35.11 |
|
3 BROUWER Sander |
07.05.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:37.12 |
|
4 DOMIAN Emil |
25.10.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:42.01 |
|
5 KUĆMIERZ Jakub |
28.04.2003 UKS MTE Milanówek |
MZ |
1:45.95 |
|
600 metrów M U16 |
||||
Bieg 1/ 2 |
14:25 |
|||
1 |
KLONOWSKI Andrzej |
23.05.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
1:37.06 |
1 |
KLONOWSKI Andrzej |
23.05.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
1:37.06 |
2 |
KOZAKIEWICZ Jeremi |
21.09.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:41.63 |
2 |
KOZAKIEWICZ Jeremi |
21.09.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:41.63 |
3 |
GÓJSKI Jakub |
20.04.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
1:41.89 |
3 |
GÓJSKI Jakub |
20.04.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
1:41.89 |
4 |
KRAJEWSKI Mateusz |
24.05.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:49.13 |
4 |
KRAJEWSKI Mateusz |
24.05.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:49.13 |
5 |
KWIATKOWSKI Filip |
27.04.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
1:52.63 |
5 |
KWIATKOWSKI Filip |
27.04.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
1:52.63 |
6 |
PODGÓRSKI Hubert |
02.04.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
1:58.21 |
6 |
PODGÓRSKI Hubert |
02.04.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
1:58.21 |
1000 metrów mężczyzn
Bieg 1/4 13:27
1 ROZMIANIEC Paweł |
20.02.1987 MKS Unia Hrubieszów |
LU |
2:37.68 |
PB |
2 JENDRYCH Marek |
06.01.1984 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
2:38.17 |
|
3 TRĘBICKI Ignacy |
04.10.2000 OKS Skra Warszawa |
MZ |
2:46.89 |
PB |
4 JANDUŁA Wiktor |
22.01.2005 UKS Technik Radom |
MZ |
2:48.46 |
PB |
5 MŁYNARZ Kamil |
09.03.1990 SKB Kraśnik |
LU |
2:49.95 |
|
6 PACZKOWSKI Mateusz |
18.01.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3:02.55 |
PB |
7 BAJORSKI Adam |
11.09.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
3:03.43 |
PB |
ORACZKO Denis |
10.09.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
DNF |
|
Bieg 2/ 4 |
13:30 |
|||
1 POGORZELSKI Konrad |
06.03.2003 Adam Draczyński Running Team |
LB |
2:36.97 |
|
2 ZARĘBA Mateusz |
02.01.2001 OKS Skra Warszawa |
MZ |
2:47.35 |
|
3 PIOTROWSKI Filip |
26.03.2001 BKS Wataha Warszawa |
MZ |
2:48.91 |
|
4 BOGUSZEWSKI Michał |
24.11.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
3:01.96 |
|
5 GRYZ Kamil |
12.08.2005 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
3:08.28 |
|
6 KUĆMIERZ Jakub |
28.04.2003 UKS MTE Milanówek |
MZ |
3:10.09 |
PB |
7 SKIERSKI Mikołaj |
26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
3:37.98 |
Bieg 3/ 4 |
13:33 |
||
1 JASZCZUK Michał |
13.01.1990 LKS Korab Olecko |
WN |
2:52.26 |
2 NOWAK Kosma |
08.07.2003 KS Czempion Warszawa |
MZ |
2:54.42 |
3 DĄBROWSKI Aleksander |
17.11.2000 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
3:04.77 |
4 PŁUCIENNIK Adam |
25.05.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
3:07.49 |
5 PIÓRKOWSKI Kacper |
30.12.2003 UKS Clan Ostrołęka |
MZ |
3:17.31 |
6 SKIERSKI Mateusz |
26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
3:28.02 |
7 SIDERNIK Jan |
01.01.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3:28.23 |
8 KACPRZAK Kacper |
29.03.2004 UKS Młodzik Warszawa |
MZ |
3:31.45 |
Bieg 4/ 4 |
13:36 |
||
1 DZIADCZYK Antoni |
24.04.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
2:54.30 |
2 WYDMUCH Kajetan |
21.01.2004 CKS Budowlani Częstochowa |
SL |
2:54.35 |
3 BENDYK Marcin |
23.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn |
WN |
2:54.96 |
4 SZYMAŃSKI Przemysław |
28.08.2000 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
2:57.72 |
5 MAŁECKI Mateusz |
20.01.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
2:58.47 |
6 STAŃCZUK Jan |
02.08.2005 UKS Młodzik Warszawa |
MZ |
3:04.55 |
7 POPIS Kamil |
01.03.2006 UKS Technik Radom |
MZ |
3:04.69 |
8 ZALEWSKI Bartek |
10.02.2005 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
3:19.51 |
2000 metrów mężczyzn
Bieg 1/1 13:15
1 KUJAWA Wiktor |
03.08.1993 KS AZS UWM Olsztyn |
WN |
5:48.92 |
PB |
2 MŁYNARZ Kamil |
09.03.1990 SKB Kraśnik |
LU |
5:49.33 |
PB |
3 KLEBANOWSKI Mateusz |
17.07.1999 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
5:59.23 |
|
4 GOS Mateusz |
07.06.2002 RLTL ZTE Radom |
MZ |
6:09.64 |
|
5 WRÓBLEWSKI Błażej |
10.03.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
6:21.47 |
6 SELKE Radosław Lucjan |
13.06.1985 UKS MTE Milanówek |
MZ |
6:37.09 |
PB |
7 URBAŃSKI Eryk |
31.03.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
6:48.33 |
|
8 WRÓBLEWSKI Michał |
06.08.1979 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7:08.26 |
PB |
9 DRYPS Ryszard |
26.02.1957 PZLAM |
MS |
7:21.28 |
|
60 metrów pł mężczyzn |
||||
Bieg 1/ 1 |
12:22 |
|||
1 HORBOWICZ Rafał |
01.04.1998 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
8.15 |
|
2 DAKOWICZ Artur |
24.10.1998 KS Podlasie Białystok |
PD |
8.21 |
|
3 MIARA Krzysztof |
11.06.1994 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.34 |
|
4 KRAWCZYK Michał |
08.09.1992 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.74 |
|
5 UHERA Roman |
21.09.2000 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.79 |
|
60 metrów pł (91.4/8.90) M U16 |
||||
Bieg 1/ 1 |
12:03 |
|||
1 BARTOSIŃSKI Wiktor |
23.09.2005 UKS MTE Milanówek |
MZ |
9.87 |
|
2 ODOLIŃSKI Szymon |
23.02.2005 UKS Kresy Otwock |
MZ |
9.93 |
|
3 BEDNARCZYK Maciek |
08.02.2006 UKS Technik Radom |
MZ |
11.10 |
|
60 metrów pł (99.1) M U20 |
||||
Bieg 1/ 1 |
12:18 |
|||
1 JANCIK Tymoteusz |
25.04.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
8.89 |
|
2 MAKOS Bartosz |
07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
9.02 |
|
60 metrów pł (91.4) M U18 |
||||
Bieg 1/ 2 |
12:07 |
|||
1 KOLASIŃSKI Hubert |
03.01.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
8.78 |
PB |
2 JEDYNAK Kacper |
08.10.2004 UKS Technik Radom |
MZ |
9.04 |
PB |
3 PIĘCEK Jakub |
07.07.2003 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
9.43 |
PB |
4 WAŚKIEWICZ Bartosz |
23.04.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
10.34 |
|
Bieg 2/ 2 |
12:10 |
|||
1 ROBAKOWSKI Dawid |
23.06.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.23 |
|
2 BASAJ Szymon |
18.02.2004 UKS Kresy Otwock |
MZ |
10.19 |
|
3 ZWOLSKI Maciej |
24.06.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
11.63 |
|
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg) |
||||
FINAŁ |
11:50 |
|||
1 ŁUKSZO Sebastian |
29.07.1994 PKS Gwardia Szczytno |
WN |
18.85 |
|
2 GOŹDZIEWICZ Piotr |
23.03.2001 UKS 12 Kalisz |
WP |
17.05 |
PB |
3 WALENDA Michał |
28.07.1997 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
16.28 |
|
4 WARSZAWSKI Kornel |
11.01.2000 KS Agros Zamość |
LU |
15.84 |
|
5 NIEDŹWIECKI Damian |
09.09.2000 OKLA Ostrołęka |
MZ |
15.15 |
|
6 HORBOWICZ Rafał |
01.04.1998 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
14.30 |
|
7 ŻEBROWSKI Oskar |
20.02.2000 OKLA Ostrołęka |
MZ |
13.96 |
|
8 KRAWCZYK Michał |
08.09.1992 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
13.31 |
|
9 MIARA Krzysztof |
11.06.1994 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
12.40 |
|
10 DZIUBA Szymon |
20.10.1999 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
11.78 |
|
11 UHERA Roman |
21.09.2000 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.08 |
|
Pchnięcie kulą M U20 (6kg) |
||||
FINAŁ |
13:00 |
|||
1 CUBER Bartosz |
13.01.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
15.19 |
|
2 RUCIŃSKI Kacper |
23.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn |
WN |
13.18 |
|
3 WILKOWSKI Piotr |
03.04.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
12.40 |
|
4 MURIAS Mateusz |
18.01.2002 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
12.05 |
|
5 RUTKOWSKI Kamil |
15.02.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
10.01 |
|
NIEDZIELA Jakub |
28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
NM |
|
Pchnięcie kulą M U18 (5kg) |
||||
FINAŁ |
15:30 |
|||
1 KULA Przemysław |
23.04.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
13.90 |
PB |
2 ROBAKOWSKI Dawid |
23.06.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
13.81 |
PB |
3 WÓJCICKI Michał |
18.03.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
12.70 |
|
4 KOWALSKI Jakub |
25.10.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
11.14 |
PB |
5 KAMIONEK Patryk |
20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
10.98 |
|
6 AMBROZIAK Marcel |
14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno |
WN |
10.38 |
|
7 WAŚKIEWICZ Bartosz |
23.04.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.97 |
|
8 ORDYŁOWSKI Gustaw |
02.04.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.38 |
|
9 KRASUSKI Mateusz Gerard |
17.03.2004 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.38 |
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
FINAŁ 16:05
1 KIJEWSKI Karol |
10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno |
WN |
14.37 |
|
2 JANCIK Gustaw |
28.01.2005 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
11.77 |
PB |
3 IŻMAŃSKI Oskar |
04.03.2005 RLTL ZTE Radom |
MZ |
10.90 |
PB |
4 MICHAŁEK Jakub |
16.06.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.71 |
|
5 WOJCIECHOWSKI Gaurahari |
05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.14 |
PB |
6 ASTRACHANCEW Konrad |
11.07.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.19 |
Skok wzwyż mężczyzn
FINAŁ 13:43
1 MOSKAL Jakub |
12.03.1998 KS Podlasie Białystok |
PD |
2.06 |
|
2 RUTOWICZ Przemysław |
02.02.2000 UMLKS Pegaz Opoczno |
LD |
2.03 |
SB |
3 MOSZCZYŃSKI Sebastian |
25.09.2003 OKLA Ostrołęka |
MZ |
2.03 |
PB |
4 MOHAMED Nouh |
01.01.2003 QATAR |
1.95 |
||
4 HOŁUB Jakub |
13.01.2002 AZS UMCS Lublin |
LU |
1.96 |
|
6 ODOLIŃSKI Szymon |
23.02.2005 UKS Kresy Otwock |
MZ |
1.65 |
PB |
7 BARTOSIŃSKI Wiktor |
23.09.2005 UKS MTE Milanówek |
MZ |
1.60 |
PB |
8 STRZELEC Krzysztof |
15.11.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
1.40 |
Skok o tyczce M od 3.60
FINAŁ 16:45
1 TOMALIK Damian |
27.12.1993 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.82 |
|
2 PIWOWARSKI Jakub |
23.03.1998 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.62 |
PB |
3 HORBOWICZ Rafał |
01.04.1998 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
4.42 |
|
4 SZEWCZYK Stanisław |
13.03.1997 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.42 |
|
5 MIARA Krzysztof |
11.06.1994 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.32 |
PB |
6 POCHOPIEŃ Nikodem |
04.11.2004 KKL Kielce |
SK |
4.02 |
|
7 MURIAS Mateusz |
18.01.2002 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
3.82 |
PB |
MARCINIEWICZ Bartosz |
24.11.2002 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
NM |
|
ZDUŃCZYK Patryk |
19.01.1991 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
NM |
|
KRAWCZYK Michał |
08.09.1992 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
NM |
Skok o tyczce M od 2.00
FINAŁ |
13:30 |
||
1 DONACKI Adam |
21.02.2002 SKS Feniks Siedlce |
MZ |
2.80 |
2 ROBAKOWSKI Dawid |
23.06.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
2.80 |
2 NIEDZIELA Jakub |
28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
2.80 |
4 BIAŁOGOŃSKI Karol |
16.05.2007 KKL Kielce |
SK |
2.60 |
5 WAŚKIEWICZ Bartosz |
23.04.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
2.40 |
6 STRELCZUK Jakub |
14.08.2007 SKS Feniks Siedlce |
MZ |
2.00 |
KAMIONEK Patryk |
20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
NM |
Skok w dal mężczyzn
FINAŁ 12:20
1 SUMIŃSKI Michał |
12.03.2001 RLTL ZTE Radom |
MZ |
6.70 |
PB |
2 PRZYBYLSKI Dawid |
24.07.2002 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
6.30 |
PB |
3 ROBAKOWSKI Dawid |
23.06.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
6.17 |
PB |
4 KORZENIOWSKI Łukasz |
04.06.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
5.91 |
|
5 KAMIONEK Patryk |
20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
5.84 |
|
6 DURKA Franciszek |
10.08.2003 SSA Legia 1926 Warszawa |
MZ |
5.81 |
|
7 UHERA Roman |
21.09.2000 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.76 |
|
8 WIELOSZ Mikołaj |
07.07.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
5.56 |
PB |
9 BASAJ Szymon |
18.02.2004 UKS Kresy Otwock |
MZ |
5.26 |
|
10 JANKOWSKI Artur |
10.02.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.18 |
|
11 ORDYŁOWSKI Gustaw |
02.04.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.08 |
|
12 MUSIATOWICZ Wojciech |
14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
5.05 |
|
13 SZULC Tomasz |
09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
4.74 |
|
14 PAŁAC Maciej |
01.08.2003 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
4.25 |
|
GĄBKA Bartosz |
27.05.1999 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
NM |
Skok w dal M U16
FINAŁ 11:35
1 GROCHOWSKI Krzysztof |
10.01.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
5.66 |
PB |
2 WOŹNIAK Alan |
07.02.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
5.60 |
|
3 GRABCZAK Michał |
18.12.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
5.59 |
|
4 CABAJ Kacper |
04.01.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
5.36 |
|
5 PAWŁOWSKI Jakub |
26.03.2006 UKS Filipides Teresin |
MZ |
5.30 |
|
6 CZARNOCKI Igor |
28.02.2006 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
5.18 |
PB |
7 CZYSZEWICZ Marcin |
27.03.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
5.05 |
PB |
8 STACHERA Adam |
31.03.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.98 |
PB |
9 POGODA Wojciech |
30.01.2006 RK Athletics Warszawa |
MZ |
4.86 |
|
10 KRZEWNIAK Maciej |
05.01.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
4.61 |
|
11 WORONIECKI Igor |
16.04.2006 LKS Korab Olecko |
WN |
4.44 |
|
12 KWIATKOWSKI Filip |
27.04.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
4.36 |
|
13 KOWALSKI Konstanty |
04.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
4.07 |
|
MIKOŁAJCZYK Kacper |
17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
NM |
Trójskok mężczyzn
FINAŁ |
15:18 |
||
1 SULWIRSKI Rafał |
16.07.1996 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
14.31 |
2 RUTOWICZ Przemysław |
02.02.2000 UMLKS Pegaz Opoczno |
LD |
13.42 |
KOBIETY/WOMEN
60 metrów kobiet
FINAŁ 14:29
1 KOŁODZIEJ Ada |
24.03.1995 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
7.60 |
PB |
2 WOJCIESZEK Anna |
16.03.1991 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.65 |
PB |
3 SKIERKOWSKA Martyna |
05.01.2000 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.80 |
|
4 MASZKIEWICZ Maja |
04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.86 |
PB |
BHEBHE Urszula |
27.02.1992 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
DNS |
60 metrów K U16
FINAŁ |
15:18 |
|||
1 ADAMCZYK Julia |
28.07.2005 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.96 |
|
2 GADAJSKA Wiktoria |
08.01.2006 RLTL ZTE Radom |
MZ |
8.18 |
|
3 JAGIEŁŁO Aleksandra |
26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.34 |
|
GIL Natalia |
26.03.2006 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
DNS |
|
SKOMIAŁ Julia |
28.07.2005 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
DNS |
|
60 metrów kobiet |
||||
Bieg 1/ 5 |
13:09 |
|||
1 WOJCIESZEK Anna |
16.03.1991 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.67 |
q PB |
2 SKIERKOWSKA Martyna |
05.01.2000 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.77 |
q |
3 BHEBHE Urszula |
27.02.1992 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.87 |
q |
4 LIPIŃSKA Julia |
06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.92 |
|
5 KOSTRZEWSKA Barbara |
27.03.1998 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
8.00 |
|
Bieg 2/ 5 |
13:11 |
|||
1 MASZKIEWICZ Maja |
04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.91 |
q PB |
2 SOKOŁOWSKA Julia |
26.01.2000 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.03 |
|
3 SOBCZYK Kamila |
27.04.2002 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.21 |
|
4 OSIŃSKA Martyna |
03.07.2001 RLTL ZTE Radom |
MZ |
8.22 |
|
Bieg 3/ 5 |
13:14 |
|||
1 KRZYWICKA Magda |
05.04.1996 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.09 |
|
2 PANASIUK Justyna |
27.05.2003 UKS Otrębusy |
MZ |
8.49 |
|
3 PAWLICKA Aleksandra |
15.04.1996 KU AZS WAT w Warszawie |
MZ |
8.50 |
|
4 MAREK Zofia |
01.08.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
8.50 |
|
Bieg 4/ 5 |
13:16 |
|||
1 KOWALSKA Aleksandra |
18.05.1993 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
8.02 |
|
2 MRÓZ Katarzyna Weronika |
28.10.1998 KS Agros Zamość |
LU |
8.43 |
|
3 ALEKSANDRA Buza |
14.06.1998 KS Sprinterzy.com Kraków |
MA |
8.47 |
|
4 SZCZEGIELNIAK |
10.09.1997 KU AZS WAT w Warszawie |
MZ |
8.77 |
|
Bieg 5/ 5 |
13:18 |
|||
1 KOŁODZIEJ Ada |
24.03.1995 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
7.69 |
q |
2 RUDNIK Anita |
11.03.2002 UKS Młodzik Warszawa |
MZ |
8.24 |
|
3 POGORZELSKA Karolina |
21.08.2002 UKS Młodzik Warszawa |
MZ |
8.41 |
|
4 ZASADA Klaudia |
20.06.1999 KS Agros Zamość |
LU |
8.51 |
|
5 SAMORDAK Magdalena |
22.09.1998 UKS Młodzik Warszawa |
MZ |
8.59 |
|
60 metrów K U16 |
||||
Bieg 1/ 12 |
13:50 |
|||
1 JAGIEŁŁO Aleksandra |
26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.36 |
q |
2 SKOMIAŁ Julia |
28.07.2005 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
8.52 |
q PB |
3 GIL Natalia |
26.03.2006 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
8.53 |
q PB |
4 BURLEWICZ Antonina |
25.01.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.65 |
|
Bieg 2/ 12 |
13:52 |
|||
1 LISOWSKA Zuzanna |
10.03.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
8.56 |
PB |
2 SADŁOWSKA Natalia |
21.02.2005 MUKS Płock |
MZ |
8.66 |
PB |
3 GOSIK Michalina |
22.03.2006 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
8.74 |
|
4 KWIATKOWSKA Dominika |
10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.76 |
|
5 ZIÓŁEK Zofia |
04.05.2006 UKS MTE Milanówek |
MZ |
8.79 |
|
Bieg 3/ 12 |
13:55 |
|||
1 GADAJSKA Wiktoria |
08.01.2006 RLTL ZTE Radom |
MZ |
8.20 |
q PB |
2 SKORUPA Kornelia |
03.03.2007 UKS Kresy Otwock |
MZ |
8.79 |
PB |
3 KRUPA Karolina |
02.04.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.09 |
PB |
4 MAGRYTA Natalia |
04.12.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
9.16 |
|
5 FOLWARSKA Ida |
12.04.2006 UKS MTE Milanówek |
MZ |
9.35 |
|
Bieg 4/ 12 |
13:57 |
|||
1 WARSICKA Martyna |
13.09.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.92 |
PB |
2 JAKUBASZEK Izabela |
14.11.2006 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.94 |
PB |
3 POSTEK Amelia |
07.09.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
9.17 |
PB |
4 ZADRĄG Małgorzata |
05.01.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
9.28 |
Bieg 5/ 12 |
13:59 |
|||
1 ODOLIŃSKA Hanna |
17.01.2007 UKS Kresy Otwock |
MZ |
9.18 |
PB |
2 KOWALSKA Amelia |
08.11.2007 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
9.63 |
|
3 URBAŃCZYK Joanna |
17.01.2006 UKS MTE Milanówek |
MZ |
9.74 |
PB |
4 NIEWIADOMSKA Viktoria |
25.04.2007 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
9.93 |
PB |
5 OSTASZEWSKA Wiktoria |
14.06.2006 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
10.26 |
|
Bieg 6/ 12 |
14:01 |
|||
1 JAWORSKA Wiktoria |
03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.73 |
|
2 WILCZEWSKA Aleksandra |
09.08.2005 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
9.30 |
|
3 JANIAK Patrycja |
12.08.2007 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
10.26 |
|
4 CZUBATKA Amelia |
17.08.2007 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
10.67 |
PB |
Bieg 7/ 12 |
14:04 |
|||
1 BIELAK Amelia |
05.11.2005 MUKS Płock |
MZ |
8.76 |
|
2 JANUS Julia |
01.03.2005 UKS Technik Radom |
MZ |
8.93 |
|
3 DOBKOWSKA Aleksandra |
16.05.2006 OKLA Ostrołęka |
MZ |
9.14 |
|
Bieg 8/ 12 |
14:06 |
|||
1 GRUZ Małgorzata |
21.10.2005 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
9.01 |
|
2 MALINOWSKA Oliwia |
16.08.2006 MUKS Płock |
MZ |
9.23 |
|
3 BRAUZE Antonina |
28.06.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
9.33 |
|
4 ŁUKAWSKA Weronika |
06.03.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
9.34 |
|
5 ROICKA Izabela |
02.10.2006 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
9.44 |
|
Bieg 9/ 12 |
14:08 |
|||
1 SZRAJNER Łucja |
19.02.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.35 |
|
2 JASKULSKA Oliwia Maria |
24.10.2006 UKS Orzełki Warszawa |
MZ |
9.53 |
|
3 MAJCHER Karolina |
13.08.2007 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
9.88 |
|
4 DRANIAK Paulina |
08.05.2007 UKS MTE Milanówek |
MZ |
15.44 |
|
RYBCZYŃSKA Zofia Maria |
05.12.2005 UKS Orzełki Warszawa |
MZ |
DNF |
|
Bieg 10/ 12 |
14:11 |
|||
1 ADAMCZYK Julia |
28.07.2005 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.95 |
q |
2 BROŻYNA Nikola |
27.12.2005 UKS Technik Radom |
MZ |
8.68 |
|
3 TOKARSKA Alicja |
15.08.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.92 |
|
4 DZIEWICKA Lidia |
01.01.2006 UKS Orzełki Warszawa |
MZ |
9.92 |
|
5 ZIELIŃSKA Joanna |
08.01.2008 UKS MTE Milanówek |
MZ |
10.18 |
|
Bieg 11/ 12 |
14:13 |
|||
1 MUCHA Patrycja |
09.02.2005 UKS Czwórka Ostrowiec Św. |
SK |
8.77 |
|
2 POLKOWSKA Katarzyna |
14.02.2006 UKS MTE Milanówek |
MZ |
9.37 |
|
3 MICHALAK Olga |
01.01.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.47 |
|
4 WOŹNIAK Paulina |
31.03.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.62 |
|
Bieg 12/ 12 |
14:14 |
|||
1 KĄDZIOŁKA Jagna |
02.07.2005 OKS Skra Warszawa |
8.39 |
||
2 RUTOWICZ Monika |
05.03.2006 UMLKS Pegaz Opoczno |
LD |
8.57 |
|
3 MADAJCZAK Aleksandra |
15.05.2005 BKS Wataha Warszawa |
MZ |
9.34 |
|
4 NEKANDA-TREPKA Helena |
17.08.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.41 |
|
5 OŁDAK Martyna |
06.02.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
9.79 |
|
60 metrów K U18 |
||||
FINAŁ |
14:39 |
|||
1 KWASIBORSKA Julia |
20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
8.00 |
PB |
2 SUCHENEK Aleksandra |
17.12.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.05 |
|
3 POLANOWSKA Nina |
25.11.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.35 |
|
LANDOWSKA Zofia |
03.03.2003 OKS Skra Warszawa |
MZ |
DNS |
|
NOWAK Natalia |
06.09.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
DNS |
|
60 metrów K U18 |
||||
Bieg 1/ 7 |
13:25 |
|||
1 LANDOWSKA Zofia |
03.03.2003 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.83 |
q PB |
2 KWASIBORSKA Julia |
20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
8.02 |
q PB |
3 POLANOWSKA Nina |
25.11.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.33 |
q |
4 SIEWIERSKA Pola |
08.12.2004 RK Athletics Warszawa |
MZ |
8.45 |
|
5 WIŚNIEWSKA Oliwia |
19.11.2003 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.51 |
|
Bieg 2/ 7 |
13:27 |
|||
1 WITKOWSKA Maria |
17.08.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.43 |
PB |
2 BUCZEK Kinga |
09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
8.45 |
PB |
3 JACKIEWICZ Maja |
07.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
8.59 |
|
4 MIRGOS Monika |
15.03.2003 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
8.66 |
|
5 ŁUCJANEK Zofia |
16.07.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.68 |
|
Bieg 3/ 7 |
13:29 |
|||
1 GRUNAS Maja |
19.08.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.60 |
PB |
2 KULCZYŃSKA Kinga |
23.10.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.71 |
|
3 PYSKŁO Wiktoria |
02.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
8.73 |
PB |
4 MAREK Justyna |
01.10.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.85 |
PB |
Bieg 4/ 7 |
13:31 |
|||
1 ŁAPIŃSKA Zofia |
20.02.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.86 |
|
2 BOBROWICZ Weronika |
25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
9.30 |
PB |
3 BUDZIŁEK Oliwia |
12.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
9.35 |
PB |
4 CELIŃSKA Gabriela |
22.10.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.37 |
|
Bieg 5/ 7 |
13:33 |
|||
1 SUCHENEK Aleksandra |
17.12.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.03 |
q |
2 NOWAK Natalia |
06.09.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
8.31 |
q |
3 LITWINIEC Karolina |
24.11.2004 UKS Orzełki Warszawa |
MZ |
8.83 |
|
4 STASIUK Wiktoria |
28.03.2003 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.85 |
|
Bieg 6/ 7 |
13:35 |
|||
1 TRAUTMAN Karolina |
08.08.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.08 |
|
2 SOCZEWKA Sandra |
25.12.2004 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
9.35 |
|
3 WASILEWSKA Julia |
11.05.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.44 |
|
4 MURACH Angelika |
15.09.2004 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
9.83 |
|
Bieg 7/ 7 |
13:37 |
|||
1 NEUMANN Sophia |
21.12.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.56 |
|
2 KRAUSHAR Julia |
24.10.2003 KS AZS UWM Olsztyn |
WN |
8.60 |
|
3 SZCZYPKOWSKA Aleksandra |
12.03.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.96 |
|
4 DZIADAK Nikolina |
04.08.2003 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
9.08 |
|
5 MRÓZ Natalia |
21.10.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.50 |
|
200 metrów kobiet |
||||
Bieg 1/ 1 |
15:30 |
|||
1 PRZYBYSZ Aleksandra |
13.07.2001 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
28.47 |
|
2 TRAUTMAN Karolina |
08.08.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
29.60 |
|
3 BUCZEK Weronika |
09.03.2000 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
30.60 |
|
300 metrów kobiet |
||||
Bieg 1/ 7 |
14:32 |
|||
1 NOWAK Natalia |
06.09.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
43.61 |
|
2 REGULSKA Nastazja |
08.04.2001 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
43.75 |
PB |
3 ZIENDARA Michalina |
14.06.2000 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
44.55 |
SB |
Bieg 2/ 7 |
14:34 |
|||
1 MIELCZAREK Laura |
30.07.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
45.69 |
PB |
2 KOWALSKA Justyna |
09.05.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
45.94 |
PB |
3 RADASZKIEWICZ Weronika |
09.04.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
48.17 |
|
Bieg 3/ 7 |
14:37 |
|||
1 WIECZOREK Krystyna |
09.11.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
50.09 |
|
2 CELIŃSKA Gabriela |
22.10.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
50.36 |
PB |
3 OSTROWSKA Weronika |
14.12.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
51.14 |
PB |
Bieg 4/ 7 1 PANASIUK Justyna |
27.05.2003 UKS Otrębusy |
14:39 MZ |
47.42 |
|
2 ŁAPIŃSKA Zofia |
20.02.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
48.23 |
|
3 STASIUK Wiktoria |
28.03.2003 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
48.80 |
|
Bieg 5/ 7 |
14:41 |
|||
1 SAMORDAK Magdalena |
22.09.1998 UKS Młodzik Warszawa |
MZ |
42.70 |
|
2 NIEBUDEK Wiktoria |
12.06.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
49.35 |
|
3 BOBROWICZ Weronika |
25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
52.20 |
|
Bieg 6/ 7 |
14:45 |
|||
1 ŁUCJANEK Zofia |
16.07.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
46.82 |
|
2 KALINOWSKA Maja |
01.01.2004 UKS Otrębusy |
MZ |
46.98 |
|
Bieg 7/ 7 |
14:48 |
|||
1 KWIATKOWSKA Martyna |
11.12.2002 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
44.21 |
|
2 MAREK Justyna |
01.10.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
47.79 |
|
300 metrów K U16 |
||||
Bieg 1/ 4 |
15:00 |
|||
1 GWIAZDECKA Wiktoria |
03.04.2006 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
47.03 |
|
2 ZIÓŁEK Zofia |
04.05.2006 UKS MTE Milanówek |
MZ |
47.45 |
PB |
3 POSTEK Amelia |
07.09.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
48.83 |
PB |
4 KUBICZ Magdalena |
11.08.2005 MUKS Płock |
MZ |
48.88 |
PB |
5 ODOLIŃSKA Hanna |
17.01.2007 UKS Kresy Otwock |
MZ |
48.96 |
|
6 DRANIAK Paulina |
08.05.2007 UKS MTE Milanówek |
MZ |
52.01 |
|
Bieg 2/ 4 |
15:02 |
|||
1 BORKOWSKA Tatiana |
17.07.2005 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
45.05 |
|
2 WARSICKA Martyna |
13.09.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
48.60 |
PB |
3 MADEJ Nina |
29.09.2007 UKS MTE Milanówek |
MZ |
52.75 |
|
4 OŁDAK Martyna |
06.02.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
53.47 |
PB |
5 MAGRYTA Natalia |
04.12.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
53.90 |
PB |
6 URBAŃCZYK Joanna |
17.01.2006 UKS MTE Milanówek |
MZ |
56.10 |
Bieg 3/ 4 |
15:04 |
||||
1 JAWORSKA Wiktoria |
03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
48.24 |
||
2 LISOWSKA Zuzanna |
10.03.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
48.41 |
||
3 ŁUKAWSKA Weronika |
06.03.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
49.86 |
||
4 STEMPEL Aleksandra |
19.01.2006 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
51.62 |
||
5 HOFMAN Maja |
30.06.2006 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna |
MZ |
52.12 |
||
6 KAMIŃSKA Laura |
24.09.2006 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
52.18 |
||
Bieg 4/ 4 |
15:06 |
||||
1 CHWAŁOWSKA Natalia |
18.03.2005 UKS Otrębusy |
MZ |
46.73 |
||
2 TOKARSKA Alicja |
15.08.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
51.55 |
||
3 RAKOSKA Wiktoria |
03.09.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
54.14 |
||
4 ZIELIŃSKA Joanna |
08.01.2008 UKS MTE Milanówek |
MZ |
55.18 |
||
5 CHROMIŃSKA Angelika |
25.01.2007 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
57.26 |
||
NEKANDA-TREPKA Helena |
17.08.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
DNF |
||
600 metrów kobiet |
|||||
Bieg 1/ 2 |
13:45 |
||||
1 WRÓBEL Wiktoria |
26.08.2004 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
1:41.43 |
PB |
|
2 DOMURAT Wiktoria |
06.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn |
WN |
1:43.34 |
||
3 TWARDOWSKA Julia |
19.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn |
WN |
1:43.40 |
||
4 SZYMCZYK Kornelia |
08.08.2004 OKLA Ostrołęka |
MZ |
1:44.79 |
PB |
|
5 GAJOWIAK Zosia |
09.04.2004 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
1:48.29 |
PB |
|
6 SZPURA Julia |
14.12.2003 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
1:57.37 |
||
7 ANTKIEWICZ Weronika |
02.06.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
2:02.68 |
||
Bieg 2/ 2 |
13:50 |
||||
1 STRZEŻYSZ Małgorzata |
02.10.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:38.63 |
||
2 GAJDA Sylwana |
10.11.1999 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:39.03 |
||
3 MARKIEWICZ Hanna |
10.08.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:48.43 |
||
4 GÓRSKA Zofia |
06.01.2002 OKS Skra Warszawa |
MZ |
1:48.50 |
||
5 IRACKA Weronika |
16.09.2002 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:52.40 |
||
6 OKRZESIK Aneta |
13.07.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
1:56.89 |
||
7 URBAN Izabela |
07.01.2004 UKS Technik Radom |
MZ |
2:00.53 |
||
600 metrów K U16 |
|||||
Bieg 1/ 3 |
14:19 |
||||
1 WALCZAK Julia |
06.10.2006 UKS Technik Radom |
MZ |
1:53.92 |
PB |
|
2 PIĄTKOWSKA Oliwia |
07.06.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:57.32 |
||
3 ZIMOCHOCKA Alicja |
29.12.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
1:57.92 |
||
4 WITCZUK Oliwia Zofia |
30.01.2005 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
2:00.39 |
||
5 SKORUPA Natalia |
30.03.2006 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
2:01.52 |
||
6 SZUMIGAJ Aleksandra |
08.01.2005 BKS Wataha Warszawa |
MZ |
2:13.63 |
||
Bieg 2/ 3 |
14:00 |
||||
1 SZYMANOWSKA Maria |
15.02.2006 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
1:47.28 |
||
2 PIOTROWSKA Zofia |
08.12.2005 BKS Wataha Warszawa |
MZ |
1:52.73 |
||
3 LIPIŃSKA Anna |
01.03.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:52.79 |
||
4 OSSOWSKA Patrycja |
30.01.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
2:07.96 |
||
5 GÓRNICKA Karolina |
07.09.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
2:12.49 |
||
6 WILCZYŃSKA Kinga |
14.02.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
2:29.57 |
||
Bieg 3/ 3 |
14:05 |
||||
1 ŻYCZYŃSKA Natalia |
04.10.2005 UKS Filipides Teresin |
MZ |
1:47.58 |
||
2 GAWLAS Anna |
17.04.2006 KS Czempion Warszawa |
MZ |
1:48.76 |
||
3 WŁODARCZYK Paulina |
29.05.2007 OKS Skra Warszawa |
MZ |
1:49.23 |
||
4 CHŁOPIK Łucja |
07.09.2008 UKS MTE Milanówek |
MZ |
2:04.21 |
||
5 MARCZUK Oliwia |
10.03.2007 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
2:13.00 |
||
6 DAKOWSKA Barbara |
25.04.2005 MKS Syrena Warszawa |
MZ |
2:14.78 |
||
1000 metrów kobiet |
|||||
Bieg 1/ 1 |
13:25 |
||||
1 ZATORSKA Maia |
23.12.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
3:10.28 |
||
2 LEŚNIK Zofia |
22.06.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
3:10.35 |
||
3 DUBAN Aleksandra |
11.01.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
3:12.13 |
||
4 ŚWIERZBIN Agnieszka |
20.04.2002 LKS Korab Olecko |
WN |
3:18.91 |
PB |
|
5 MAZURKIEWICZ Helena |
18.01.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
3:22.67 |
||
6 ABRAMOWICZ Róża |
09.06.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
3:23.82 |
PB |
|
7 ŻULIŃSKA Kamila |
20.03.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
3:31.55 |
PB |
|
8 ZIELIŃSKA Natalia |
21.04.2004 UKS Clan Ostrołęka |
MZ |
3:47.50 |
||
2000 metrów kobiet |
|||||
Bieg 1/ 1 |
13:10 |
||||
1 ZIÓŁEK Weronika |
23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn |
WN |
7:08.79 |
PB |
|
2 FILIPIAK Wiktoria |
29.10.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
9:10.27 |
60 metrów płkobiet
FINAŁ |
13:47 |
||
1 BHEBHE Urszula |
27.02.1992 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.54 |
2 KIRYLUK Aleksandra |
02.11.2001 KS Podlasie Białystok |
PD |
8.54 |
3 SKÓRZEWSKA Patrycja |
15.06.1996 KS AZS AWF Wrocław |
DS |
8.68 |
4 WOJCIESZEK Anna |
16.03.1991 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.74 |
5 SKIERKOWSKA Martyna |
05.01.2000 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
8.75 |
60 metrów płkobiet
Bieg 1/ 3 |
12:59 |
|||
1 BHEBHE Urszula |
27.02.1992 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.58 |
q |
2 KIRYLUK Aleksandra |
02.11.2001 KS Podlasie Białystok |
PD |
8.63 |
q PB |
3 SKÓRZEWSKA Patrycja |
15.06.1996 KS AZS AWF Wrocław |
DS |
8.67 |
q |
4 WOJCIESZEK Anna |
16.03.1991 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.78 |
q |
Bieg 2/ 3 |
13:01 |
|||
1 SKIERKOWSKA Martyna |
05.01.2000 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
8.77 |
q |
2 SŁOCKA Julia |
18.02.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.11 |
PB |
3 FIJAK Zuzanna |
19.01.2001 UKS Otrębusy |
MZ |
9.18 |
|
4 LIPIŃSKA Julia |
06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
9.26 |
|
Bieg 3/ 3 |
13:04 |
|||
1 KURPIEWSKA Aleksandra |
13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.73 |
|
2 MAREK Zofia |
01.08.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
9.75 |
|
3 CHAŁUPKA Milena |
14.11.2000 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
10.14 |
|
4 GĄSIOROWSKA Julia |
09.05.2001 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
12.43 |
|
60 metrów pł (76.2) K U18 |
||||
FINAŁ |
13:44 |
|||
1 LANDOWSKA Zofia |
03.03.2003 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.99 |
|
2 SZCZĘSNA Natalia |
22.01.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
9.14 |
|
3 BUCZEK Kinga |
09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.65 |
|
BURLEWICZ Barbara |
09.01.2003 OKS Skra Warszawa |
MZ |
DNS |
|
GRANOWSKA Pola |
29.09.2003 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
DNS |
|
60 metrów pł (76.2) K U18 |
||||
Bieg 1/ 3 |
12:49 |
|||
1 LANDOWSKA Zofia |
03.03.2003 OKS Skra Warszawa |
MZ |
9.07 |
q PB |
2 BUCZEK Kinga |
09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.53 |
q |
3 KOŚCIANEK Daria |
28.03.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.54 |
PB |
4 JACKIEWICZ Maja |
07.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.78 |
|
5 PIOTROWSKA Klaudia |
29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.81 |
PB |
Bieg 2/ 3 |
12:53 |
|||
1 SZCZĘSNA Natalia |
22.01.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
9.25 |
q |
2 BURLEWICZ Barbara |
09.01.2003 OKS Skra Warszawa |
MZ |
9.29 |
q |
3 ZAWODNIK Maja |
25.01.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
10.50 |
|
Bieg 3/ 3 |
12:55 |
|||
1 GRANOWSKA Pola |
29.09.2003 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
9.50 |
q PB |
2 OSTAPCZUK Dominika |
29.04.2003 KS Podlasie Białystok |
PD |
9.67 |
|
3 NOWAK Weronika |
04.01.2004 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
9.71 |
|
60 metrów pł (76.2/8.20) K U16 |
||||
Bieg 1/ 4 |
12:38 |
|||
1 JAGIEŁŁO Aleksandra |
26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
9.59 |
PB |
2 BIENIAS Nicole |
22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
11.34 |
|
3 POLKOWSKA Katarzyna |
14.02.2006 UKS MTE Milanówek |
MZ |
11.42 |
PB |
4 JASKULSKA Oliwia Maria |
24.10.2006 UKS Orzełki Warszawa |
MZ |
11.94 |
|
Bieg 2/ 4 |
12:40 |
|||
1 GADAJSKA Wiktoria |
08.01.2006 RLTL ZTE Radom |
MZ |
9.24 |
|
2 GWIAZDECKA Wiktoria |
03.04.2006 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
10.60 |
|
3 RYBCZYŃSKA Zofia Maria |
05.12.2005 UKS Orzełki Warszawa |
MZ |
11.68 |
|
4 ADAMSKA Martyna |
20.02.2005 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
12.28 |
|
Bieg 3/ 4 |
12:42 |
|||
1 SUCHENEK Aleksandra |
17.12.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
10.07 |
|
2 KWIATKOWSKA Dominika |
10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
10.35 |
|
3 MUCHA Patrycja |
09.02.2005 UKS Czwórka Ostrowiec Św. |
SK |
11.65 |
|
4 MADEJ Nina |
29.09.2007 UKS MTE Milanówek |
MZ |
11.92 |
|
Bieg 4/ 4 |
12:44 |
|||
1 ZEGAN Julia |
25.01.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
9.31 |
|
2 BROŻYNA Nikola |
27.12.2005 UKS Technik Radom |
MZ |
9.97 |
|
3 BIELAK Amelia |
05.11.2005 MUKS Płock |
MZ |
11.06 |
|
4 ZADRĄG Małgorzata |
05.01.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
11.76 |
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
FINAŁ |
12:35 |
|||
1 ŚLEPOWROŃSKA Maja |
02.12.1998 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
15.67 |
|
2 SKÓRZEWSKA Patrycja |
15.06.1996 KS AZS AWF Wrocław |
DS |
14.05 |
|
3 FLISEK Barbara |
17.11.1999 OKS Start Otwock |
MZ |
13.50 |
|
4 STARUCH Nina |
03.03.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
12.39 |
|
5 CHAŁUPKA Milena |
14.11.2000 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
11.39 |
|
6 SŁOCKA Julia |
18.02.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
10.62 |
|
7 PSZCZOŁA Gabriela |
20.01.2002 OKLA Ostrołęka |
MZ |
10.35 |
|
8 KURPIEWSKA Aleksandra |
13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.10 |
|
Pchnięcie kulą K U18 (3kg) |
||||
FINAŁ |
14:30 |
|||
1 PRYGIEL Martyna |
05.02.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
12.45 |
PB |
2 PIOTROWSKA Klaudia |
29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
10.40 |
PB |
3 ORLIŃSKA Martyna |
29.09.2003 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
9.49 |
|
4 BURLEWICZ Barbara |
09.01.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.20 |
SB |
5 GRANOWSKA Pola |
29.09.2003 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
8.12 |
|
6 KRZEMIŃSKA Weronika |
13.09.2004 KM Aktywni Sochaczew |
MZ |
8.05 |
|
7 BOBROWICZ Weronika |
25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
7.77 |
PB |
NOWAK Weronika |
04.01.2004 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
NM |
|
SZCZYPKOWSKA Aleksandra |
12.03.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
NM |
|
ZAWODNIK Maja |
25.01.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
NM |
|
MRÓZ Natalia |
21.10.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
NM |
|
KOŚCIANEK Daria |
28.03.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
NM |
|
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) |
||||
FINAŁ |
14:23 |
|||
1 GOŁĄBEK Gabriela |
04.02.2005 UKS Technik Radom |
MZ |
11.46 |
PB |
2 WARSICKA Martyna |
13.09.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
10.77 |
|
3 DUSTER Zuzanna |
13.01.2006 UKS 12 Kalisz |
WP |
9.41 |
|
4 DYMEK Andżelika |
21.04.2006 UKS Technik Radom |
MZ |
9.39 |
|
5 KRÓL Diana |
05.02.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
8.15 |
|
6 CIESZEWSKA Aleksandra |
09.06.2008 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
7.51 |
|
7 KOWALSKA Justyna |
28.06.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
6.54 |
Skok wzwyż kobiet
FINAŁ 11:50
1 |
KUCHTA Urszula |
30.10.2005 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
1.55 |
PB |
2 |
DOBKOWSKA Aleksandra |
16.05.2006 OKLA Ostrołęka |
MZ |
1.50 |
PB |
2 |
KARLIŃSKA Natalia |
29.11.2001 UMLKS Pegaz Opoczno |
LD |
1.50 |
PB |
4 |
ZEGAN Julia |
25.01.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
1.45 |
|
5 |
SIEWIERSKA Pola |
08.12.2004 RK Athletics Warszawa |
MZ |
1.45 |
|
6 |
POLKOWSKA Katarzyna |
14.02.2006 UKS MTE Milanówek |
MZ |
1.45 |
|
7 |
BIENIAS Nicole |
22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
1.40 |
|
8 |
GOGOL Anna |
15.03.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1.35 |
|
9 |
BURLEWICZ Antonina |
25.01.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
1.30 |
=PB |
10 |
OSTROWSKA Weronika |
14.12.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1.25 |
|
11 |
BOBROWICZ Weronika |
25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
1.20 |
Skok o tyczce K od 3.60
FINAŁ 14:30
1SZYMANEKMaja 05.07.2000AZS-AWFWarszawa MZ 3.42
Skok o tyczce K od 2.00
|
FINAŁ 13:45
SZPURAJulia 14.12.2003 KSWarszawiankaW-wa MZ NM Skok w dalkobiet
FINAŁ 14:15
1 SIKORSKA Sandra |
31.05.2000 AZS-AWF Gorzów |
LB |
6.06 |
PB |
2 SZYMANOWSKA Karolina |
29.08.2000 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
5.58 |
PB |
3 SŁOCKA Julia |
18.02.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.49 |
|
4 FIJAK Zuzanna |
19.01.2001 UKS Otrębusy |
MZ |
5.47 |
|
5 CHAŁUPKA Milena |
14.11.2000 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
5.17 |
|
6 GRANOWSKA Pola |
29.09.2003 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
5.17 |
|
7 BURLEWICZ Barbara |
09.01.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.16 |
PB |
8 KOŚCIANEK Daria |
28.03.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.04 |
PB |
9 PIOTROWSKA Klaudia |
29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
4.94 |
PB |
10 NOWAK Weronika |
04.01.2004 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
4.93 |
PB |
11 ZAWODNIK Maja |
25.01.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.91 |
PB |
12 SZEMPLIŃSKA Aleksandra |
23.07.2004 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
4.79 |
SB |
13 WIDULIŃSKA Wiktoria |
26.09.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
4.77 |
|
14 DOMAŃSKA Julia |
03.10.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
4.13 |
|
15 MRÓZ Natalia |
21.10.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3.88 |
|
16 ANTKIEWICZ Weronika |
02.06.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3.70 |
|
SZCZYPKOWSKA Aleksandra |
12.03.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
NM |
Skok w dal K U16
FINAŁ 13:51
1 |
ADAMCZYK Julia |
28.07.2005 RLTL ZTE Radom |
MZ |
5.46 |
PB |
2 |
MAŁEK Karolina |
28.02.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
4.96 |
|
3 |
NAPIÓRKOWSKA Oliwia |
12.03.2006 OKLA Ostrołęka |
MZ |
4.93 |
|
4 |
RUTOWICZ Monika |
05.03.2006 UMLKS Pegaz Opoczno |
LD |
4.75 |
|
5 |
SKORUPA Kornelia |
03.03.2007 UKS Kresy Otwock |
MZ |
4.60 |
|
6 |
GWIAZDECKA Wiktoria |
03.04.2006 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
4.56 |
SB |
7 |
GIL Natalia |
26.03.2006 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
4.49 |
PB |
8 |
BORKOWSKA Tatiana |
17.07.2005 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
4.45 |
|
9 |
ROICKA Izabela |
02.10.2006 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
4.37 |
|
10 |
KĄDZIOŁKA Jagna |
02.07.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
4.25 |
|
11 |
ŁUKAWSKA Weronika |
06.03.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
4.25 |
|
12 |
KUCHTA Urszula |
30.10.2005 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
4.23 |
PB |
13 |
GRUZ Małgorzata |
21.10.2005 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
4.22 |
|
14 |
ODOLIŃSKA Hanna |
17.01.2007 UKS Kresy Otwock |
MZ |
4.22 |
PB |
15 |
SADŁOWSKA Natalia |
21.02.2005 MUKS Płock |
MZ |
4.19 |
|
16 |
KRUPA Karolina |
02.04.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.16 |
PB |
17 |
ARKUSZEWSKA Julia |
28.11.2006 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
4.15 |
PB |
18 |
WOŹNIAK Paulina |
31.03.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
4.15 |
|
19 |
SZYMCZAK Karolina |
14.07.2006 RK Athletics Warszawa |
MZ |
4.13 |
|
20 |
SZRAJNER Łucja |
19.02.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
4.09 |
|
21 |
BRAUZE Antonina |
28.06.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
4.05 |
|
22 |
OSSOWSKA Patrycja |
30.01.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
3.93 |
|
23 |
MAGRYTA Natalia |
04.12.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
3.83 |
|
24 |
FOLWARSKA Ida |
12.04.2006 UKS MTE Milanówek |
MZ |
3.74 |
|
25 |
KOZŁOWSKA Julia |
12.01.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
3.66 |
|
25 |
MALINOWSKA Oliwia |
16.08.2006 MUKS Płock |
MZ |
3.67 |
|
27 |
MICHALAK Olga |
01.01.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3.58 |
|
28 |
MADEJ Nina |
29.09.2007 UKS MTE Milanówek |
MZ |
3.57 |
|
29 |
WILCZEWSKA Aleksandra |
09.08.2005 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
3.52 |
|
30 |
SKIBIŃSKA Oktawia |
14.07.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
2.93 |
Trójskok kobiet
FINAŁ 15:20
1 JĘDRZEJCZYK Dominika |
11.08.1999 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
11.26 |
PB |
2 DZIADAK Nikolina |
04.08.2003 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
10.57 |
PB |
3 KARLIŃSKA Natalia |
29.11.2001 UMLKS Pegaz Opoczno |
LD |
10.24 |
|
4 ZDUNOWSKA Marta |
26.03.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
10.20 |
|
5 PYSKŁO Wiktoria |
02.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
10.12 |
|
6 BUDZIŁEK Oliwia |
12.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
9.95 |
PB |
7 JAROSZEWICZ Dominika |
16.11.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
9.20 |
14-16.02.2020 Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
60 metrów pł (91.4) M U18
Miejsce |
T/Lp |
Numer |
Imię i nazwisko |
Data ur. |
Klub (woj) |
Wynik |
Bieg1/3
Start: 20-02-1609:29:27
|
Bieg 2/3
|
Bieg3/3
Start: 20-02-1609:41:47
|
Wyniki konkurencji
Miejsce |
B-G/Miejsce |
Imię i nazwisko |
Data ur. |
Klub (woj) |
Wynik |
1 |
Bieg 2 |
1 |
Kornel RYBACKI |
03-05-19 |
LUKS Hańcza Suwałki |
8.18 |
Q PB |
2 |
Bieg 3 |
1 |
Szymon JUSZCZAK |
03-04-24 |
UKS Przełaj Żerków |
8.22 |
Q |
3 |
Bieg 1 |
1 |
Dawid SWOBODA |
03-12-09 |
MKL Szczecin |
8.25 |
Q PB |
4 |
Bieg 1 |
2 |
Aleksander UZAREK |
03-07-04 |
MKS Osa Zgorzelec |
8.31 |
Q |
5 |
Bieg 2 |
2 |
Hubert SELERZYŃSKI |
04-01-31 |
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL |
8.37 |
Q |
6 |
Bieg 1 |
3 |
Maciej BABULA |
03-08-09 |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole |
8.39 |
q PB |
7 |
Bieg 1 |
4 |
Adam JANIAK |
03-01-13 |
AZS-AWF Gorzów |
8.41 |
q PB |
8 |
Bieg 1 |
5 |
Oskar BYDOŃ |
04-01-02 |
KS AZS AWF Kraków |
8.44 |
qB PB |
9 |
Bieg 3 |
2 |
Sambor GŁOWACKI |
03-04-11 |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole |
8.49 |
Q PB |
10 |
Bieg 3 |
3 |
Mikołaj MRÓZEK |
03-05-20 |
GKS Piast Gliwice |
8.50 |
qB |
11 |
Bieg 2 |
3 |
Bartosz GEREGA |
04-09-19 |
MKS Piast Głogów |
8.57(565) |
qB |
12 |
Bieg 2 |
4 |
Sebastian WOJTAL |
04-04-23 |
AZS-AWF Katowice |
8.57(569) |
qB |
13 |
Bieg 2 |
5 |
Jakub SEKUŁA |
03-03-07 |
ULKS Lipinki |
8.67 |
qB |
14 |
Bieg 1 |
6 |
Aleksander WYSOCKI |
03-12-29 |
UKS Skoczek Władysławów |
8.69 |
qB |
15 |
Bieg 3 |
4 |
Tymon SZYLER |
04-02-21 |
LKS Stal Mielec |
8.70 |
qB |
16 |
Bieg 2 |
6 |
Hubert KOLASIŃSKI |
03-01-03 |
RLTL ZTE Radom |
8.71 |
qB =PB |
17 |
Bieg 3 |
5 |
Mateusz GLAZA |
04-08-16 |
UKS Czapla Białe Błota |
8.72 |
|
18 |
Bieg 3 |
6 |
Remigiusz ZAZULA |
03-01-24 |
MKS Agros Chełm |
8.78 |
PB |
19 |
Bieg 3 |
7 |
Rafał KOWALEWSKI |
03-05-09 |
KS Wejher Wejherowo |
8.87 |
PB |
20 |
Bieg 2 |
7 |
Jakub MILCZUK |
04-03-27 |
UKS Skoczek Władysławów |
8.88 |
PB |
21 |
Bieg 1 |
7 |
Jakub PIĘCEK |
03-07-07 |
UKS Gepard Warszawa |
9.28 |
|
22 |
Bieg 2 |
8 |
Mikołaj WITOS |
04-06-06 |
KS Sprint Bielsko-Biała |
9.68 |
|
Bieg 1 |
DNS |
Kacper JEDYNAK |
04-10-08 |
RLTL ZTE Radom |
DNS |
Start: 20-02-1616:57:23
|
Bieg2/3
Start: 20-02-1617:07:06
|
Bieg3/3
Start: 20-02-1617:13:35
|
3 |
960 |
Matylda KULUS |
02-03-14 |
UMKS Iskra Wolsztyn(WP) |
DNS |
Wyniki konkurencji
Miejsce |
B-G/Miejsce |
Imię i nazwisko |
Data ur. |
Klub (woj) |
Wynik |
1 |
Bieg 3 |
1 |
Weronika NAGIĘĆ |
02-06-27 |
niestowarzyszona |
8.47 |
Q PB |
2 |
Bieg 2 |
1 |
Marika MAJEWSKA |
02-05-05 |
LUKS Orkan Września |
8.62 |
Q YC |
3 |
Bieg 1 |
1 |
Monika ROMASZKO |
02-04-13 |
KS Agros Zamość |
8.69 |
Q PB |
4 |
Bieg 1 |
2 |
Aleksandra OZGA |
01-08-24 |
RKS Łódź |
8.83 |
Q |
5 |
Bieg 3 |
2 |
Zuzanna FIJAK |
01-01-19 |
UKS Otrębusy |
8.90 |
Q PB |
6 |
Bieg 3 |
3 |
Julia ZIEMBICKA |
01-06-21 |
MKS-SMS Victoria Racibórz |
9.01 |
q SB |
7 |
Bieg 2 |
2 |
Daria PLIZGA |
01-05-22 |
CWKS Resovia Rzeszów |
9.03 |
Q SB |
8 |
Bieg 1 |
3 |
Kaja WESOŁOWSKA |
01-07-18 |
MKS Juvenia Puszczykowo |
9.06 |
q PB |
9 |
Bieg 2 |
3 |
Nastazja REGULSKA |
01-04-08 |
KS Warszawianka W-wa |
9.17 |
qB PB |
10 |
Bieg 1 |
4 |
Gabriela FILAR |
01-04-13 |
CWKS Resovia Rzeszów |
9.20 |
qB |
11 |
Bieg 3 |
4 |
Martyna GOSS |
01-08-12 |
MKS Bolesłavia Bolesławiec |
9.47 |
qB PB |
12 |
Bieg 3 |
5 |
Daria BANY |
02-02-12 |
UKS Gepard Warszawa |
9.51 |
qB |
13 |
Bieg 2 |
4 |
Dominika SKOWROŃSKA |
02-05-01 |
AML Słupsk |
9.60 |
qB PB |
14 |
Bieg 1 |
5 |
Jadwiga ORDOWICZ |
01-02-12 |
RLTL ZTE Radom |
9.62 |
qB PB |
15 |
Bieg 2 |
5 |
Dominika BROWARCZYK |
02-02-12 |
SKLA Sopot |
9.75 |
qB PB |
16 |
Bieg 1 |
6 |
Zofia MAREK |
02-08-01 |
UKS Gepard Warszawa |
10.01 |
qB |
17 |
Bieg 3 |
6 |
Natalia SOCHA |
02-08-04 |
WKS Flota Gdynia |
10.05 |
YC |
Bieg 2 |
DQ |
Zuzanna ROŻEŃSKA |
02-03-18 |
SKLA Sopot |
DQ |
162.7 |
|
Bieg 3 |
DNS |
Matylda KULUS |
02-03-14 |
UMKS Iskra Wolsztyn |
DNS |
60 metrów pł (99.0) M U20
Miejsce |
T/Lp |
Numer |
Imię i nazwisko |
Data ur. |
Klub (woj) |
Wynik |
Bieg 1/2
Start: 20-02-16 17:37:21
|
Bieg 2/2
Start: 20-02-16 17:42:28
|
Wyniki konkurencji
Miejsce |
B-G/Miejsce |
Imię i nazwisko |
Data ur. |
Klub (woj) |
Wynik |
1 |
Bieg 2 |
1 |
Jakub SZYMAŃSKI |
02-07-22 |
SKLA Sopot |
7.77 |
Q PB |
2 |
Bieg 1 |
1 |
Jakub CZAK |
01-05-29 |
LKS Lubusz Słubice |
7.95 |
Q PB |
3 |
Bieg 1 |
2 |
Natan FRĄCKIEWICZ |
01-08-02 |
STS Pomerania Szczecinek |
8.03 |
Q |
4 |
Bieg 2 |
2 |
Jędrzej RADZEWICZ |
01-02-15 |
ALKS AJP Gorzów Wlkp. |
8.09 |
Q PB |
5 |
Bieg 2 |
3 |
Kamil DEJNEKO |
01-03-28 |
AZS-AWF Gorzów |
8.25 |
Q |
6 |
Bieg 1 |
3 |
Paweł WIEWIÓRKA |
02-11-01 |
MKS-MOS Katowice |
8.26 |
Q |
7 |
Bieg 2 |
4 |
Tymoteusz JANCIK |
02-04-25 |
UKS Gepard Warszawa |
8.63 |
q PB |
8 |
Bieg 1 |
4 |
Jakub WIERZBA |
01-03-21 |
KL Lechia Gdańsk |
8.66 |
q =PB |
9 |
Bieg 1 |
5 |
Kacper WIECZOREK |
01-12-06 |
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław |
8.85 |
qB |
10 |
Bieg 2 |
5 |
Adam JAŚKIEWICZ |
02-03-19 |
MKLA Łęczyca |
8.89 |
qB |
11 |
Bieg 2 |
6 |
Szymon TREDER |
01-08-12 |
WKS Flota Gdynia |
9.05 |
qB PB |
12 |
Bieg 1 |
6 |
Piotr KUCZEK |
02-08-24 |
KU AZS PWSZ w Tarnowie |
9.07 |
qB |
13 |
Bieg 2 |
7 |
Bartosz MAKOS |
01-02-07 |
UKS Herkules Sulejówek |
9.12 |
qB |
60 metrów pł K U20
|
FINAŁ B
Start: 20-02-16 18:04:45
|
60 metrów pł K U20
Miejsce |
T/Lp |
Numer |
Imię i nazwisko |
Data ur. |
Klub (woj) |
Wynik |
FINAŁ
Start: 20-02-16 18:08:55
|
60 metrów pł (99.0) M U20
Miejsce |
T/Lp |
Numer |
Imię i nazwisko |
Data ur. |
Klub (woj) |
Wynik |
|
FINAŁ A
Start: 20-02-16 18:44:45
|
60 metrów pł (99.0) M U20
Miejsce |
T/Lp |
Numer |
Imię i nazwisko |
Data ur. |
Klub (woj) |
Wynik |
|
Bieg 1/2
Start: 20-02-16 17:37:21
|
Bieg 2/2
Start: 20-02-16 17:42:28
|
02.02.2020 II Halowe zawody kontrolne
II Halowe zawody kontrolne WMOZLA
WARSZAWA, 02.02.2020
MĘŻCZYŹNI/MEN
Pchnięcie kulą M U16 (4kg) FINAŁ
1KIJEWSKIKarol 10.10.2005 PKSGwardiaSzczytno WN 16.72 4kgPB
KOBIETY/WOMEN
|
300 metrów K U16 Bieg 4/ 5
Bieg
1000 metrów kobiet
Bieg 1/ 1
1 MALMON Oliwia |
10.06.1998 SRS Kondycja Piaseczno |
MZ |
3:01.46 |
|
2 ŚMIETANKA Olga |
15.03.2003 MKS Unia Hrubieszów |
LU |
3:11.18 |
|
3 ŁUSZCZ Martyna |
12.03.2004 KS Komunalni Sanok |
PK |
3:12.87 |
PB |
4 GRABOWSKA Olga |
01.11.2003 UKS Kusy Warszawa |
MZ |
3:19.71 |
|
5 SZUMADA Marta |
18.10.2003 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
3:21.73 |
|
6 KOMOROWSKA Agnieszka |
01.01.2003 PARASPORTOWI |
MZ |
3:32.91 |
|
7 BĘSIUK Sandra |
22.07.2004 MKS Unia Hrubieszów |
LU |
3:35.73 |
|
8 KUCHARSKA Karolina |
28.06.2003 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
3:36.16 |
|
9 LEWIŃSKA Agata |
24.03.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
3:48.54 |
1000 metrów K U16 Bieg 1/1
1 BORKOWSKA Aleksandra |
30.05.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
3:24.26 |
|
2 ŻULIŃSKA Kamila |
20.03.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
3:25.34 |
PB |
3 CIURZYŃSKA Amelia |
01.01.2006 UKS Filipides Teresin |
MZ |
3:26.69 |
|
4 ZIMOCHOCKA Alicja |
29.12.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
3:31.90 |
PB |
5 LIPIŃSKA Anna |
01.03.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
3:39.55 |
|
6 SKORUPA Natalia |
30.03.2006 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
3:49.92 |
MĘŻCZYŹNI/MEN
60 metrów mężczyzn
FINAŁA 14:27
1 SAWICKI Marek |
18.07.1996 KS Podlasie Białystok |
PD |
7.13 |
PB |
2 GAJEWSKI Karol |
31.08.1999 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.25 |
SB |
3 CZARNECKI Marcin |
19.04.2000 UKS Czwórka Białystok |
PD |
7.32 |
|
4 AJDACKI Gabriel |
16.11.2001 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
7.32 |
|
5 SINIŁO Krystian |
02.10.2000 UKS 19 Bojary Białystok |
PD |
7.36 |
|
FINAŁ B |
14:29 |
|||
1 WAŚKIEWICZ Norbert |
05.05.2000 KS Sprinterzy.com Kraków |
MA |
7.12 |
PB |
2 PIOTROWSKI Szymon |
20.10.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów |
MZ |
7.13 |
|
3 CZARNOCKI Damian |
23.06.2000 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
7.19 |
SB |
4 KOSSOWSKI Daniel |
10.12.1981 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.20 |
SB |
5 MALANOWSKI Łukasz |
08.10.1996 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.22 |
14:32
1 TARKOWSKI Piotr |
10.08.1999 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
6.78 |
PB |
2 HAMPEL Eryk |
03.12.1997 OŚ AZS Poznań |
WP |
6.86 |
PB |
3 GRZELAK Mateusz |
18.01.2001 MUKS Płock |
MZ |
6.87 |
PB |
4 SACHARCZUK Radosław |
08.09.1993 KS Podlasie Białystok |
PD |
6.95 |
|
5 ŁĘCZYCKI Artur |
05.02.2000 UKS 19 Bojary Białystok |
PD |
7.01 |
SB |
60 metrów M U16
FINAŁ A |
14:52 |
||
1 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj |
27.06.2005 UKS Technik Radom |
MZ |
7.79 |
2 BUCZYŃSKI Kacper |
07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
7.86 |
3 RUCKI Filip |
01.05.2005 MLKS Pilica Białobrzegi |
MZ |
8.42 |
4 SYTA Mikołaj |
20.04.2005 MLKS Pilica Białobrzegi |
MZ |
8.56 |
FINAŁ B |
14:54 |
|||
1 BUDZIŃSKI Dominik |
02.04.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
7.65 |
|
2 MAŁYCHA Szymon |
11.02.2005 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
7.67 |
|
3 PAWŁOWSKI Jakub |
23.03.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
7.69 |
|
4 WIŚNIEWSKI Ignacy |
05.03.2007 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
7.77 |
|
5 BANACH Piotr |
30.03.2005 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.80 |
|
60 metrów mężczyzn |
||||
Bieg 1/ 9 |
13:21 |
|||
1 GRZELAK Mateusz |
18.01.2001 MUKS Płock |
MZ |
6.91 |
q PB |
2 SACHARCZUK Radosław |
08.09.1993 KS Podlasie Białystok |
PD |
6.92 |
q SB |
3 PIOTROWSKI Szymon |
20.10.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów |
MZ |
7.12 |
q =PB |
4 MALANOWSKI Łukasz |
08.10.1996 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.15 |
q |
5 CHUDAK Franciszek |
03.12.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.27 |
qB |
Bieg 2/ 9 |
13:25 |
|||
1 WAŚKIEWICZ Norbert |
05.05.2000 KS Sprinterzy.com Kraków |
MA |
7.17 |
qB PB |
2 SAWICKI Marek |
18.07.1996 KS Podlasie Białystok |
PD |
7.23 |
qB SB |
3 CZARNECKI Marcin |
19.04.2000 UKS Czwórka Białystok |
PD |
7.31 |
SB |
4 SZKOPAŃSKI Jakub |
22.09.1996 KS Sprinterzy.com Kraków |
MA |
7.37 |
|
Bieg 3/ 9 |
13:30 |
|||
1 GAJEWSKI Karol |
31.08.1999 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.26 |
qB SB |
2 ZAWADZKI Tomasz |
07.06.2002 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.45 |
PB |
3 MOLSKI Paweł |
12.12.2002 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.46 |
=PB |
4 PĘDZIWIATR Jakub |
11.09.1999 ULKS MOSiR Sieradz |
LD |
7.51 |
|
5 JANCIK Tymoteusz |
25.04.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.74 |
|
Bieg 4/ 9 |
13:32 |
|||
1 WIESIOŁEK Paweł |
13.08.1991 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
7.11 |
q |
2 CYGLER Robert |
08.03.1991 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.39 |
|
3 SOCHA Jan |
20.07.1998 KS Sprinterzy.com Kraków |
MA |
7.52 |
PB |
4 SYPNIEWSKI Tomasz |
10.08.1984 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.74 |
PB |
Bieg 5/ 9 |
13:35 |
|||
1 KALISZEWSKI Jakub |
31.01.2000 KS Podlasie Białystok |
PD |
7.34 |
|
2 WIŚNIEWSKI Damian |
13.11.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów |
MZ |
7.52 |
|
3 FRYC Krzysztof |
12.05.1999 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.62 |
|
OSTAPOWICZ Daniel |
10.03.2000 KS Podlasie Białystok |
PD |
DQ |
|
Bieg 6/ 9 |
13:37 |
|||
1 HAMPEL Eryk |
03.12.1997 OŚ AZS Poznań |
WP |
6.92 |
q PB |
2 ŁĘCZYCKI Artur |
05.02.2000 UKS 19 Bojary Białystok |
PD |
7.02 |
q |
3 CZECHOSKI Adam |
23.02.1999 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
7.62 |
|
4 ROMANIUK Daniel |
10.10.2001 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.64 |
PB |
5 WOJTCZAK Szymon |
11.08.1990 MUKS Płock |
MZ |
9.67 |
|
Bieg 7/ 9 |
13:39 |
|||
1 TARKOWSKI Piotr |
10.08.1999 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
6.85 |
q |
2 CZARNOCKI Damian |
23.06.2000 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
7.21 |
qB |
3 AJDACKI Gabriel |
16.11.2001 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
7.33 |
|
4 PRZYŻECKI Dominik |
17.01.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.42 |
PB |
5 SADOWSKI Dawid |
04.07.2001 KS Podlasie Białystok |
PD |
7.82 |
|
Bieg 8/ 9 |
13:37 |
|||
1 KOSSOWSKI Daniel |
10.12.1981 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.22 |
qB |
2 SINIŁO Krystian |
02.10.2000 UKS 19 Bojary Białystok |
PD |
7.30 |
qB PB |
3 KOSIEC Paweł |
14.05.2002 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.51 |
PB |
4 CYGLER Daniel |
01.01.2000 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.58 |
|
Bieg 9/ 9 |
13:40 |
|||
1 KUCHARSKI Piotr |
12.06.1982 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka |
LD |
7.59 |
PB |
2 DEPTUŁA Mateusz |
26.07.2002 LKS Masuria Jęcznik |
WN |
7.62 |
|
3 LIS Karol |
19.08.2002 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
7.79 |
|
60 metrów M U16 |
||||
Bieg 1/ 5 |
14:09 |
|||
1 BUDZIŃSKI Dominik |
02.04.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
7.51 |
q PB |
2 MAŁYCHA Szymon |
11.02.2005 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
7.67 |
q PB |
3 PAWŁOWSKI Jakub |
23.03.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
7.74 |
q PB |
4 BANACH Piotr |
30.03.2005 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.78 |
q =PB |
5 STEĆ Oliwier |
18.07.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.47 |
PB |
Bieg 2/ 5 |
14:10 |
|||
1 BUCZYŃSKI Kacper |
07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
7.94 |
q PB |
2 GRABCZAK Michał |
18.12.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.15 |
q PB |
3 ŁUCZYK Jakub |
21.10.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.32 |
PB |
4 CZYSZEWICZ Marcin |
27.03.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.40 |
Bieg 3/ 5 |
14:12 |
|||
1 DZIURDA Piotr |
15.09.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.23 |
qB PB |
2 RUCKI Filip |
01.05.2005 MLKS Pilica Białobrzegi |
MZ |
8.38 |
PB |
3 BADEŃSKI Bernard |
28.10.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.56 |
PB |
4 KRZEWNIAK Maciej |
05.01.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.61 |
|
5 WORONIECKI Igor |
16.04.2006 LKS Korab Olecko |
WN |
9.08 |
|
Bieg 4/ 5 |
14:15 |
|||
1 WIŚNIEWSKI Ignacy |
05.03.2007 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
7.78 |
q |
2 BOŻYCKI Tomasz |
05.10.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.34 |
|
Bieg 5/ 5 |
14:17 |
|||
1 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj |
27.06.2005 UKS Technik Radom |
MZ |
7.90 |
q |
2 WYRĘBIAK Maciej |
31.01.2005 SKS Feniks Siedlce |
MZ |
8.29 |
qB |
3 SYTA Mikołaj |
20.04.2005 MLKS Pilica Białobrzegi |
MZ |
8.48 |
|
60 metrów M U18 |
||||
FINAŁ A |
14:44 |
|||
1 GÓRSKI Mateusz |
26.02.2004 AZS-AWFiS Gdańsk |
PM |
7.45 |
PB |
2 MIRKOWSKI Krystian |
22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi |
MZ |
7.49 |
PB |
3 PRUSIŃSKI Patryk |
10.05.2003 UKS Clan Ostrołęka |
MZ |
7.58 |
|
4 PAŁAC Maciej |
01.08.2003 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.72 |
|
SZCZEPANIAK Jakub |
09.01.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
DQ |
|
FINAŁ B |
14:48 |
|||
1 KOZELAN Hubert |
01.06.2003 AZS-AWFiS Gdańsk |
PM |
7.09 |
PB |
2 GIZICKI Tomasz |
14.06.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.17 |
PB |
3 GRYTA Jacek |
04.03.2003 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
7.36 |
|
4 DURKO Franciszek |
01.01.2000 niestowarzyszony |
... |
7.37 |
|
5 OPUSZEWICZ Damian |
11.02.2003 AZS-AWFiS Gdańsk |
PM |
7.46 |
|
60 metrów M U18 |
||||
Bieg 1/ 5 |
13:55 |
|||
1 KOZELAN Hubert |
01.06.2003 AZS-AWFiS Gdańsk |
PM |
7.10 |
q PB |
2 GIZICKI Tomasz |
14.06.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.24 |
q |
3 NAPIÓRKOWSKI Eliasz |
25.06.2004 OKLA Ostrołęka |
MZ |
7.45 |
q PB |
4 GÓRSKI Mateusz |
26.02.2004 AZS-AWFiS Gdańsk |
PM |
7.54 |
q |
5 MIRKOWSKI Krystian |
22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi |
MZ |
7.56 |
qB |
Bieg 2/ 5 |
13:58 |
|||
1 OPUSZEWICZ Damian |
11.02.2003 AZS-AWFiS Gdańsk |
PM |
7.42 |
q PB |
2 SZCZEPANIAK Jakub |
09.01.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.55 |
q |
3 JABŁOŃSKI Jan |
29.09.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.63 |
qB PB |
4 PAŁAC Maciej |
01.08.2003 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.69 |
|
Bieg 3/ 5 |
14:01 |
|||
1 PIĘCEK Jakub |
07.07.2003 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.81 |
PB |
2 JEDYNAK Kacper |
08.10.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.86 |
|
3 KOZICKI Mikołaj |
04.09.2004 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
7.88 |
|
4 STARCZEWSKI Michał |
02.06.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
8.24 |
|
Bieg 4/ 5 |
14:02 |
|||
1 KOBOS Filip |
30.06.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
7.99 |
PB |
2 JEDYŃSKI Damian |
17.04.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.19 |
PB |
3 SZULC Tomasz |
09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
8.36 |
PB |
4 JANKOWSKI Artur |
10.02.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.37 |
PB |
5 TRĘBICKI Szymon |
22.01.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.43 |
|
Bieg 5/ 5 |
14:05 |
|||
1 GRYTA Jacek |
04.03.2003 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
7.29 |
q |
2 DURKO Franciszek |
01.01.2000 niestowarzyszony |
... |
7.35 |
q |
3 PRUSIŃSKI Patryk |
10.05.2003 UKS Clan Ostrołęka |
MZ |
7.64 |
|
4 MARKOWSKI Miłosz |
23.06.2003 UKS Clan Ostrołęka |
MZ |
7.84 |
|
5 GILARSKI Franciszek |
08.09.2004 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
8.22 |
|
200 metrów mężczyzn |
||||
Bieg 1/ 3 |
14:58 |
|||
1 DEPTUŁA Mateusz |
26.07.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL |
KP |
24.48 |
|
2 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej |
10.12.2002 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
25.12 |
|
3 ADAMCZYK Maciej |
02.01.2001 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
26.17 |
|
Bieg 2/ 3 |
15:01 |
|||
1 KOBOS Filip |
30.06.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
27.08 |
|
2 STARCZEWSKI Michał |
02.06.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
28.56 |
|
Bieg 3/ 3 |
15:04 |
|||
1 SZWEDO Kacper |
23.02.2002 KKS Victoria Stalowa Wola |
PK |
24.50 |
|
2 JABŁOŃSKI Jan |
29.09.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
24.69 |
|
3 JEDYŃSKI Damian |
17.04.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
27.04 |
300 metrów mężczyzn
Bieg 1/ 5 |
13:58 |
|||
1 WIŚNIEWSKI Damian |
13.11.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów |
MZ |
37.95 |
|
2 SZAJNER Wojciech |
18.03.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
38.24 |
|
3 LISICKI Dominik |
24.01.2001 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
38.82 |
|
Bieg 2/ 5 |
14:02 |
|||
1 WYSZOMIRSKI Patryk |
20.09.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
39.69 |
|
2 KOĆ Michał |
16.04.2004 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
41.19 |
PB |
3 GÓJSKI Krzysztof |
24.09.2003 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
41.51 |
PB |
Bieg 3/ 5 |
14:06 |
|||
1 ARTYM Jakub |
07.06.2004 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
40.48 |
PB |
2 MUSIATOWICZ Wojciech |
14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
43.17 |
PB |
Bieg 4/ 5 |
14:10 |
|||
1 BOŚ Jan |
13.05.2004 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
38.88 |
|
2 PERZAK Piotr |
02.08.2004 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
39.61 |
|
DEPTUŁA Mateusz |
26.07.2002 LKS Masuria Jęcznik |
WN |
DNF |
|
Bieg 5/ 5 |
14:14 |
|||
1 SZAŁAS Stanisław |
16.05.2004 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
39.40 |
|
2 KICZYŃSKI Sebastian |
19.01.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
44.01 |
PB |
300 metrów M U16
Bieg 1/ 4 |
14:18 |
|||
1 WIECZOREK Bartosz |
07.02.2006 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
40.56 |
|
2 WRONKA Kacper |
06.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
42.21 |
|
3 DZIURDA Piotr |
15.09.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
43.61 |
|
4 ŁUCZYK Jakub |
21.10.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
48.49 |
|
Bieg 2/ 4 |
14:22 |
|||
1 ŁACIAK Antoni |
29.01.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
42.65 |
|
2 STEĆ Oliwier |
18.07.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
47.07 |
|
3 TYMOSIAK Szymon |
08.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
47.33 |
|
4 WOJCIECHOWSKI Gaurahari |
05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
49.26 |
|
5 MIKOŁAJCZYK Kacper |
17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
50.01 |
|
Bieg 3/ 4 |
14:26 |
|||
1 JASTRZĘBSKI Jakub |
03.02.2005 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
41.62 |
|
2 BADEŃSKI Bernard |
28.10.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
44.22 |
|
3 GŁOWALA Michał |
10.04.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
45.26 |
|
4 BIELEŃ Stanisław |
30.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
47.17 |
|
5 DOMAGAŁA Kamil |
30.08.2007 UKS MTE Milanówek |
MZ |
52.24 |
|
Bieg 4/ 4 |
14:30 |
|||
1 BUDZIŃSKI Dominik |
02.04.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
38.32 |
PB |
2 GRALEWSKI Marcin |
19.05.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
41.08 |
|
3 BARTOSIŃSKI Wiktor |
23.09.2005 UKS MTE Milanówek |
MZ |
43.95 |
PB |
4 WYRĘBIAK Maciej |
31.01.2005 SKS Feniks Siedlce |
MZ |
45.49 |
|
5 PODGÓRSKI Hubert |
02.04.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
48.42 |
|
6 CZUŁEK Adrian |
13.03.2009 OKS Skra Warszawa |
MZ |
48.74 |
|
600 metrów mężczyzn |
||||
Bieg 1/ 2 |
12:54 |
|||
1 CYDEJKO Szymon |
30.12.2003 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
1:26.01 |
|
2 GĘBCZYK Przemysław |
30.12.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
1:28.74 |
PB |
3 PAŁYGA Robert |
21.06.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:29.24 |
SB |
4 MACKIEWICZ Piotr |
22.07.2003 KS Komunalni Sanok |
PK |
1:32.69 |
PB |
5 KRAKOWIAK Tymoteusz |
09.06.2004 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
1:33.74 |
|
6 PRZYGODA Michał |
23.02.2002 BKS Wataha Warszawa |
MZ |
1:34.45 |
PB |
7 KUĆMIERZ Jakub |
28.04.2003 UKS MTE Milanówek |
MZ |
1:42.93 |
PB |
Bieg 2/ 2 |
12:58 |
|||
1 DĄBROWSKI Aleksander |
17.11.2000 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
1:31.07 |
|
2 RACZYŁO Damian |
26.08.1998 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:31.52 |
|
3 NOWAK Kosma |
08.07.2003 KS Czempion Warszawa |
MZ |
1:33.44 |
|
4 ORACZKO Denis |
10.09.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
1:34.36 |
|
5 BARTOŚ Krzysztof |
17.12.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:37.51 |
|
6 ŻAK Kamil |
28.08.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:42.32 |
|
7 DULNIAK Ryszard |
25.05.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:50.94 |
|
600 metrów M U16 |
||||
Bieg 1/ 1 |
13:04 |
|||
1 WRÓBLEWSKI Błażej |
10.03.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:33.17 |
PB |
2 PAŃKO Kacper |
19.04.2006 MKS Unia Hrubieszów |
LU |
1:34.11 |
|
3 MAŁECKI Mateusz |
20.01.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
1:34.27 |
|
4 GÓJSKI Jakub |
20.04.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
1:41.56 |
PB |
5 PORYZIŃSKI Mateusz |
05.05.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
1:53.41 |
|
6 BIAŁOBRZESKI Dominik |
16.06.2008 OKS Skra Warszawa |
2:10.38 |
1000 metrówmężczyzn
Bieg 1/ 2 |
12:18 |
|||
1 TRĘBICKI Ignacy |
04.10.2000 OKS Skra Warszawa |
MZ |
2:42.23 |
PB |
2 BŁASZCZYK Kamil |
28.02.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
2:44.53 |
|
3 KLEBANOWSKI Mateusz |
17.07.1999 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
2:47.44 |
PB |
4 KORNASIEWICZ Kacper |
02.12.2004 KS Komunalni Sanok |
PK |
2:49.58 |
PB |
5 SZYMAŃSKI Przemysław |
28.08.2000 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
2:52.74 |
PB |
6 BAJORSKI Adam |
11.09.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
2:56.12 |
PB |
Bieg 2/ 2 |
12:20 |
|||
1 GOS Mateusz |
07.06.2002 RLTL ZTE Radom |
MZ |
2:47.68 |
|
2 SIERAŃSKI Daniel |
19.02.2003 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
2:54.81 |
|
2 BEREŹNICKI Piotr |
14.11.2003 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
2:54.10 |
|
4 URBAŃSKI Eryk |
31.03.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
3:06.22 |
|
5 SIDELNIK Jan |
27.10.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3:29.07 |
|
SELKE Radosław Lucjan |
13.06.1985 UKS MTE Milanówek |
MZ |
DNF |
|
1000 metrów M U16 |
||||
Bieg 1/ 2 |
12:20 |
|||
1 JANDUŁA Wiktor |
22.01.2005 UKS Technik Radom |
MZ |
2:51.41 |
|
2 DZIADCZYK Antoni |
24.04.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
2:55.88 |
|
3 POPIS Kamil |
01.03.2006 UKS Technik Radom |
MZ |
2:58.37 |
PB |
4 PACZKOWSKI Mateusz |
18.01.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3:00.25 |
PB |
5 KLONOWSKI Andrzej |
23.05.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki |
MZ |
3:03.69 |
|
6 GRYZ Kamil |
12.08.2005 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
3:05.07 |
PB |
7 SKIERSKI Mateusz |
26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
3:33.85 |
|
Bieg 2/ 2 |
12:25 |
|||
1 PEMPUŚ Adrian |
18.11.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
2:50.29 |
PB |
2 MIŁKOWSKI Wiktor |
15.04.2005 UKS 48 Warszawa |
MZ |
2:56.07 |
|
3 OLEJNIK Mikołaj |
09.09.2007 UKS Filipides Teresin |
MZ |
3:03.74 |
|
4 HRYNISZYN Kacper |
15.03.2006 KS Czempion Warszawa |
MZ |
3:13.55 |
|
5 SKIERSKI Mikołaj |
26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
3:29.96 |
PB |
2000 metrówmężczyzn
Bieg 1/1 11:58
1 KORALCHUK Oleh |
01.01.2001 niestowarzyszony |
... |
5:45.90 |
|
2 BRODZIK Kamil |
12.08.2000 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
5:46.98 |
PB |
3 JACIUK Sylwester |
20.05.1993 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
5:47.26 |
|
4 ŻUK Bartosz |
09.01.2003 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
5:52.96 |
|
5 ROJEK Piotr |
15.06.2003 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl |
PK |
6:07.60 |
|
6 CIERECH Filip |
01.11.2004 MKS Unia Hrubieszów |
LU |
6:18.39 |
|
7 SELKE Radosław Lucjan |
13.06.1985 UKS MTE Milanówek |
MZ |
6:48.26 |
|
8 FEBERT Jacek |
23.09.2004 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
6:59.03 |
|
9 PIÓRKOWSKI Kacper |
30.12.2003 UKS Clan Ostrołęka |
MZ |
7:05.31 |
|
WEREMCZUK Krzysztof |
13.01.2000 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
DNF |
60 metrów pł mężczyzn
FINAŁ 11:39
1 NOGA Artur |
02.05.1988 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.94 |
|
2 KILJAN Krzysztof |
30.12.1999 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.97 |
|
3 SINIŁO Krystian |
02.10.2000 UKS 19 Bojary Białystok |
PD |
8.35 |
|
4 SUPROŃ Paweł |
28.03.1996 KS Podlasie Białystok |
PD |
8.41 |
|
5 JANCIK Tymoteusz |
25.04.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
8.78 |
0.99 PB |
60 metrów pł mężczyzn
Bieg 1/2 10:28
1 KILJAN Krzysztof |
30.12.1999 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.85 |
q PB |
2 NOGA Artur |
02.05.1988 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.94 |
q |
3 SUPROŃ Paweł |
28.03.1996 KS Podlasie Białystok |
PD |
8.33 |
q |
4 UHERA Roman |
20.09.2000 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.76 |
PB |
Bieg 2/ 2 |
10:33 |
|||
1 SINIŁO Krystian |
02.10.2000 UKS 19 Bojary Białystok |
PD |
8.43 |
1.067 |
2 JANCIK Tymoteusz |
25.04.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
9.02 |
q |
3 NIEDZIELA Jakub |
28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.17 |
60 metrów pł (91.4) M U18
FINAŁ |
11:48 |
||
1 JASIŃSKI Szymon |
16.07.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.61 |
2 KOLASIŃSKI Hubert |
03.01.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
8.75 |
3 JEDYNAK Kacper |
08.10.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
8.81 |
4 ROBAKOWSKI Dawid |
23.06.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.81 |
5 PIĘCEK Jakub |
07.07.2003 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
9.34 |
60 metrów pł (91.4) M U18
Bieg 1/ 2 |
10:38 |
|||
1 KOLASIŃSKI Hubert |
03.01.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
8.71 |
q PB |
2 ROBAKOWSKI Dawid |
23.06.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.81 |
q =PB |
3 JEDYNAK Kacper |
08.10.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
9.14 |
q |
4 PIĘCEK Jakub |
07.07.2003 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
9.35 |
q PB |
Bieg 2/ 2 |
10:40 |
|||
1 JASIŃSKI Szymon |
16.07.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.82 |
q |
2 PACIOREK Marcel |
22.04.2003 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
9.36 |
|
WAŚKIEWICZ Bartosz |
23.04.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
DNF |
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
FINAŁ 15:25
1 ŁUKSZO Sebastian |
29.07.1994 PKS Gwardia Szczytno |
WN |
19.02 |
|
2 GUDRO Andrzej |
08.04.1994 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
18.62 |
|
3 MAZUR Szymon |
02.09.1998 AZS UMCS Lublin |
LU |
17.98 |
|
4 WARSZAWSKI Kornel |
11.01.2000 KS Agros Zamość |
LU |
16.46 |
PB |
5 WALENDA Michał |
28.07.1997 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
16.18 |
|
6 NIEDŹWIECKI Damian |
09.09.2000 OKLA Ostrołęka |
MZ |
15.18 |
PB |
7 WIESIOŁEK Paweł |
13.08.1991 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
14.16 |
|
8 HORBOWICZ Rafał |
01.04.1998 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
13.97 |
|
9 BOROŃ Aleksy |
01.06.2000 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
12.88 |
|
10 DZIUBA Szymon |
20.10.1999 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
12.32 |
SB |
11 UHERA Roman |
20.09.2000 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.88 |
PB |
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
FINAŁ 14:30
1 BORKOWSKI Jakub |
26.06.2001 PKS Gwardia Szczytno |
WN |
18.60 |
|
2 GOŹDZIEWICZ Piotr |
23.03.2001 UKS 12 Kalisz |
WP |
18.46 |
PB |
3 CUBER Bartosz |
13.01.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
15.22 |
SB |
4 KOPEĆ Mateusz |
11.08.2002 KKS Victoria Stalowa Wola |
PK |
14.45 |
|
5 RUCIŃSKI Kacper |
23.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn |
WN |
14.30 |
|
6 KRZYSTANEK Mateusz |
23.02.2002 MKS Aleksandrów Łódzki |
LD |
13.45 |
|
7 KOWALSKI Bartosz |
15.03.2001 MKS Aleksandrów Łódzki |
LD |
12.97 |
PB |
8 ANTCZAK Julian |
31.05.2002 MKS Aleksandrów Łódzki |
LD |
12.41 |
|
9 WILKOWSKI Piotr |
03.04.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
11.43 |
|
10 NIEDZIELA Jakub |
28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa |
9.60 |
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
FINAŁ 13:25
1 STARAK Radosław |
28.02.2003 KS Podlasie Białystok |
PD |
17.78 |
PB |
2 KRYSZYN Paweł |
26.08.2003 UKS Technik Augustów |
PD |
15.91 |
PB |
3 ROBAKOWSKI Dawid |
23.06.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
13.80 |
|
4 JASIŃSKI Szymon |
16.07.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
12.78 |
|
5 WÓJCICKI Michał |
18.03.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
12.27 |
|
6 PACIOREK Marcel |
22.04.2003 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
11.44 |
|
7 JEDLIŃSKI Kamil |
17.04.2003 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
11.40 |
|
8 SKOCZYLAS Adam |
17.09.2004 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
11.32 |
|
9 KOWALSKI Jakub |
25.10.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
10.91 |
|
10 KAMIONEK Patryk |
20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.84 |
|
11 SZULC Tomasz |
09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.13 |
|
12 WAŚKIEWICZ Bartosz |
23.04.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.08 |
|
13 KRASUSKI Mateusz Gerard AMBROZIAK Marcel |
17.03.2004 MKS Pogoń Siedlce 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno |
MZ |
9.07 NM |
PB |
KULA Przemysław |
23.04.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
NM |
Skok wzwyż mężczyzn
FINAŁ 14:25
1 |
BEDENICZUK Bartłomiej |
06.09.1995 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
2.12 |
PB |
2 |
MOSKAL Jakub |
12.03.1998 KS Podlasie Białystok |
PD |
2.04 |
|
3 |
MOSZCZYŃSKI Sebastian |
25.09.2003 OKLA Ostrołęka |
MZ |
2.00 |
|
4 |
SĘKULSKI Karol |
04.11.2002 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
1.85 |
|
5 |
JAROSZKIEWICZ Piotr |
19.04.2004 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
1.80 |
PB |
6 |
BROJEK Marcin |
17.06.2003 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
1.80 |
|
7 |
PACIOREK Marcel |
22.04.2003 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
1.75 |
PB |
8 |
DONACKI Adam |
21.02.2002 SKS Feniks Siedlce |
MZ |
1.70 |
|
8 |
PELC Patryk |
14.03.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
1.70 |
|
10 |
NIEDZIELA Jakub |
28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
1.65 |
|
11 |
BARTOSIŃSKI Wiktor |
23.09.2005 UKS MTE Milanówek |
MZ |
1.60 |
|
12 |
SUWAŁA Mateusz |
02.12.2003 MLKL Płock |
1.60 |
||
13 |
MIESZKOWICZ Aleksander |
04.04.2006 MLKL Płock |
1.55 |
||
14 |
MIANOWSKI Dawid |
03.02.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
1.55 |
Skok o tyczce M od 3.60
FINAŁ 13:30
1 TOMALIK Damian |
27.12.1993 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.92 |
SB |
2 KRAWCZYK Michał |
08.09.1992 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.60 |
|
3 HORBOWICZ Rafał |
01.04.1998 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
4.50 |
SB |
4 MARCINIEWICZ Bartosz |
24.11.2002 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.40 |
PB |
5 SZEWCZYK Stanisław |
13.03.1997 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.40 |
GAWENDA Michał |
15.06.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
NM |
PIWOWARSKI Jakub |
23.03.1998 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
NM |
Skok o tyczce M od 2.00
FINAŁ 12:30
1 DONACKI Adam |
21.02.2002 SKS Feniks Siedlce |
MZ |
3.80 |
PB |
2 KAMIONEK Patryk |
20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
3.30 |
PB |
3 JASIŃSKI Szymon |
16.07.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3.00 |
|
4 BILALOV Isa |
24.10.2006 SKS Feniks Siedlce |
MZ |
2.60 |
|
5 STRELCZUK Jakub |
14.08.2007 SKS Feniks Siedlce |
MZ |
2.40 |
Skok w dal mężczyzn
FINAŁ 11:15
1 TARKOWSKI Piotr |
10.08.1999 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
7.60 |
|
2 GĄBKA Bartosz |
27.05.1999 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.14 |
|
3 GRYTA Jacek |
04.03.2003 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
6.62 |
PB |
4 KACPRZAK Adam |
23.04.2001 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
6.52 |
PB |
5 MIARA Krzysztof |
11.06.1994 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
6.51 |
|
6 KRAWCZYK Michał |
08.09.1992 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
6.45 |
|
7 CZARNOCKI Damian |
23.06.2000 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
6.43 |
PB |
8 WYSZYŃSKI Paweł |
03.08.2001 KS Podlasie Białystok |
PD |
6.40 |
PB |
9 SUMIŃSKI Michał |
12.03.2001 RLTL ZTE Radom |
MZ |
6.23 |
|
10 KONOPKA Dawid |
01.11.2004 KS Podlasie Białystok |
PD |
6.13 |
|
11 PRZEMSKI Jakub |
15.07.2003 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
6.11 |
|
12 SIMONIUK Dawid |
24.07.2000 KS Podlasie Białystok |
PD |
6.11 |
|
13 ROBAKOWSKI Dawid |
23.06.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
6.06 |
|
14 LIS Karol |
19.08.2002 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
5.81 |
|
15 DONACKI Adam |
21.02.2002 SKS Feniks Siedlce |
MZ |
5.77 |
|
16 KORZENIOWSKI Łukasz |
04.06.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
5.69 |
|
17 ZDUŃCZYK Patryk |
19.01.1991 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.62 |
|
18 KAMIONEK Patryk |
20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
5.60 |
|
19 WAŚKIEWICZ Bartosz |
23.04.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.43 |
|
20 TOPOLEWSKI Maciej |
28.04.1995 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.38 |
PB |
21 UHERA Roman |
20.09.2000 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.30 |
|
22 ORDYŁOWSKI Gustaw |
02.04.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.29 |
|
23 JANKOWSKI Artur |
10.02.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.96 |
|
24 SZULC Tomasz |
09.07.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
4.95 |
|
25 PAŁAC Maciej |
01.08.2003 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
4.62 |
PB |
26 BORECKI Kasper |
25.03.2005 UKS 48 Warszawa |
MZ |
3.97 |
Skok w dal M U16
FINAŁ 12:50
1 GŁASZCZKA Szymon |
08.01.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
6.25 |
|
2 PAWŁOWSKI Jakub |
23.03.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
5.87 |
PB |
3 WOŹNIAK Alan |
07.02.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
5.53 |
|
4 SIKORA Wiktor |
24.07.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
5.50 |
|
5 GRABCZAK Michał |
18.12.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
5.44 |
|
6 PTASIEWICZ Jakub |
17.09.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
5.34 |
|
7 GŁOWALA Michał |
10.04.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
5.02 |
|
8 KRZEWNIAK Maciej |
05.01.2006 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
4.53 |
|
9 WOJCIECHOWSKI Gaurahari |
05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
4.40 |
|
10 WORONIECKI Igor |
16.04.2006 LKS Korab Olecko |
WN |
4.19 |
|
11 UHERA Grzegorz |
14.02.2005 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
3.97 |
Trójskok mężczyzn
|
FINAŁ 14:30
KOBIETY/WOMEN
60 metrów kobiet
FINAŁ A |
12:18 |
||
1 LIPIŃSKA Julia |
06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.94 |
2 LESZCZYŃSKA Anna |
10.02.2000 KS Podlasie Białystok |
PD |
7.98 |
3 ŻUROWSKA Julia |
18.03.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.00 |
4 GADOMSKA Julia |
14.01.2001 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.05 |
5 KRZYWICKA Magda |
05.04.1996 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.07 |
FINAŁ B |
12:18 |
||
1 WOJCIESZEK Anna |
16.03.1991 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.73 |
2 PALUCH Justyna |
28.02.1997 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.76 |
3 LUBICKA Aleksandra |
26.04.1996 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.87 |
4 MASZKIEWICZ Maja |
04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.90 |
5 KOWALSKA Aleksandra |
18.05.1993 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
8.06 |
FINAŁ C |
12:31 |
|||
1 GOLA Marlena |
08.06.1998 KS Podlasie Białystok |
PD |
7.54 |
|
2 PALUCH Paulina |
03.12.1998 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.69 |
|
3 SKIERKOWSKA Martyna |
05.01.2000 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.70 |
|
4 MIKIEWICZ Dominika |
19.06.2001 KS Podlasie Białystok |
PD |
7.71 |
|
5 SZULC Marta |
04.09.1994 SSA Legia 1926 Warszawa |
MZ |
7.77 |
|
60 metrów K U16 |
||||
FINAŁ A |
13:51 |
|||
1 SADŁOWSKA Natalia |
21.02.2005 MUKS Płock |
MZ |
8.53 |
|
2 BIELAK Amelia |
05.11.2005 MUKS Płock |
MZ |
8.57 |
|
3 ŚWIESIULSKA Alicja |
06.06.2006 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
8.60 |
|
4 JACKOWICZ Marta |
26.07.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.91 |
|
KWIATKOWSKA Dominika |
10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
DNS |
|
FINAŁ B |
13:53 |
|||
1 BOGUSZEWSKA Klaudia |
03.04.2005 KS Podlasie Białystok |
PD |
8.12 |
PB |
2 JAGIEŁŁO Aleksandra |
26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.23 |
PB |
3 ŚLIWKA Maria |
11.06.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.29 |
PB |
4 KĄDZIOŁKA Jagna |
02.07.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.34 |
|
5 GIL Natalia |
28.03.2006 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
8.51 |
PB |
60 metrów kobiet |
||||
Bieg 1/ 7 |
11:14 |
|||
1 GOLA Marlena |
08.06.1998 KS Podlasie Białystok |
PD |
7.52 |
q SB |
2 KOŁODZIEJ Ada |
24.03.1995 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
7.52 |
q PB |
3 PALUCH Paulina |
03.12.1998 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.69 |
q |
4 SZULC Marta |
04.09.1994 SSA Legia 1926 Warszawa |
MZ |
7.77 |
q |
5 BALCERZAK Joanna |
16.10.1973 RKS Skra Warszawa |
MZ |
8.31 |
|
Bieg 2/ 7 |
11:16 |
|||
1 SKIERKOWSKA Martyna |
05.01.2000 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.73 |
q |
2 MIKIEWICZ Dominika |
19.06.2001 KS Podlasie Białystok |
PD |
7.75 |
q |
3 WOJCIESZEK Anna |
16.03.1991 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.83 |
q |
4 PALUCH Justyna |
28.02.1997 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
7.86 |
q |
5 SOKOŁOWSKA Julia |
26.01.2000 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.06 |
|
Bieg 3/ 7 1 LUBICKA Aleksandra |
26.04.1996 OKS Skra Warszawa |
11:19 MZ |
7.92 |
qB |
2 KOWALSKA Aleksandra |
18.05.1993 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
7.95 |
qB PB |
3 MASZKIEWICZ Maja |
04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.98 |
qB |
4 LIPIŃSKA Julia |
06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
7.99 |
qB |
5 GADOMSKA Julia |
14.01.2001 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.00 |
qB |
Bieg 4/ 7 |
11:21 |
|||
1 BARGIELSKA Katarzyna |
25.08.1999 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
7.94 |
qB PB |
2 KRZYWICKA Magda |
05.04.1996 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.06 |
|
3 ŻUROWSKA Julia |
18.03.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.09 |
|
4 SOBCZYK Kamila |
27.04.2002 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.10 |
=SB |
5 NOWAKOWSKA Marcelina |
20.07.2002 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.36 |
|
Bieg 5/ 7 |
11:23 |
|||
1 LESZCZYŃSKA Anna |
10.02.2000 KS Podlasie Białystok |
PD |
8.04 |
qB PB |
2 BUZA Aleksandra |
14.06.1998 KS Sprinterzy.com Kraków |
MA |
8.34 |
|
3 ZASADA Klaudia |
20.06.1999 KS Agros Zamość |
LU |
8.47 |
|
4 MAREK Zofia |
01.08.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
8.48 |
=PB |
5 SIENNICKA Aleksandra |
17.11.2000 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.01 |
|
Bieg 6/ 7 |
11:26 |
|||
1 STYPUŁKOWSKA Agata |
15.05.1997 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
8.15 |
PB |
2 BANY Daria |
12.02.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
8.33 |
PB |
3 OLECHNO Kinga |
11.05.2000 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
8.36 |
PB |
4 WIERASZKO Sandra |
19.04.2002 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
9.24 |
PB |
Bieg 7/ 7 |
11:29 |
|||
1 STELMASZCZYK Joanna |
26.06.1998 SSA Legia 1926 Warszawa |
MZ |
8.37 |
PB |
2 SUCHECKA Katarzyna |
14.11.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.57 |
|
3 RĄCZKA Julia |
21.06.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
9.19 |
PB |
60 metrów K U16 |
||||
Bieg 1/ 7 |
12:50 |
|||
1 ADAMCZYK Julia |
28.07.2005 RLTL ZTE Radom |
MZ |
7.97 |
q |
2 GADAJSKA Wiktoria |
08.01.2006 RLTL ZTE Radom |
MZ |
8.15 |
q |
3 KĄDZIOŁKA Jagna |
02.07.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.20 |
q PB |
4 JAGIEŁŁO Aleksandra |
26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.25 |
q PB |
5 GIL Natalia |
28.03.2006 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
8.53 |
q |
Bieg 2/ 7 |
12:54 |
|||
1 JAWORSKA Wiktoria |
03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.54 |
qB PB |
2 BIELAK Amelia |
05.11.2005 MUKS Płock |
MZ |
8.55 |
qB PB |
3 ŚWIESIULSKA Alicja |
06.06.2006 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
8.56 |
|
4 SADŁOWSKA Natalia |
21.02.2005 MUKS Płock |
MZ |
8.60 |
PB |
5 KWIATKOWSKA Dominika |
10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
8.66 |
PB |
Bieg 3/ 7 |
12:56 |
|||
1 TOKARSKA Alicja |
15.08.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.78 |
PB |
2 JAKUBASZEK Izabela |
14.11.2006 OKS Skra Warszawa |
MZ |
9.05 |
|
3 BRAUZE Antonina |
28.06.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
9.06 |
PB |
4 WILCZEWSKA Aleksandra |
09.08.2005 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
9.18 |
PB |
Bieg 4/ 7 |
12:58 |
|||
1 ŚLIWKA Maria |
11.06.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.40 |
q PB |
2 KUSY Roksana |
22.02.2006 MKS Syrena Warszawa |
MZ |
8.91 |
PB |
3 NEKANDA-TREPKA Helena |
17.08.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.11 |
PB |
4 POLKOWSKA Katarzyna |
14.02.2006 UKS MTE Milanówek |
MZ |
9.27 |
PB |
5 OŁDAK Martyna |
06.02.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
9.66 |
PB |
Bieg 5/ 7 |
13:02 |
|||
1 JACKOWICZ Marta |
26.07.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.07 |
|
2 BIENIAS Nicole |
22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
9.25 |
PB |
3 BORKOWSKA Tatiana |
17.07.2005 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
9.36 |
|
4 MARKIEWICZ Ewa |
11.02.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
9.48 |
|
5 WILCZYŃSKA Kinga |
14.02.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
9.57 |
|
Bieg 6/ 7 |
13:04 |
|||
1 BOGUSZEWSKA Klaudia |
03.04.2005 KS Podlasie Białystok |
PD |
8.14 |
q |
2 SZCZEPANIK Julia |
03.01.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
8.54 |
q |
3 GOŁDA Karolina |
30.09.2005 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
9.15 |
|
4 GÓRNICKA Karolina |
07.09.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
9.34 |
|
5 MRUSZCZYK Natalia |
11.05.2006 LKS Korab Olecko |
WN |
9.63 |
|
Bieg 7/ 7 |
13:08 |
|||
1 MAŁEK Karolina |
28.02.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
8.90 |
|
2 ROICKA Izabela |
02.10.2006 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
9.01 |
|
3 KUCHARSKA Ewelina |
12.06.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
9.03 |
|
4 PAVILLET Zoé |
19.07.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
9.49 |
|
60 metrów K U18 |
||||
FINAŁ A |
13:45 |
|||
1 NEUMANN Sophia |
21.12.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.29 |
PB |
2 CHOJNACKA Klaudia |
12.08.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
8.35 |
=SB |
3 KOWALSKA Justyna |
09.05.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
8.42 |
|
4 BEDNARCZYK Natalia |
27.11.2003 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
8.51 |
|
5 ROSZAK Małgorzata |
03.12.2004 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
9.05 |
|
FINAŁ B |
13:48 |
|||
1 LANDOWSKA Zofia |
03.03.2003 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.84 |
|
2 KWASIBORSKA Julia |
20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
7.90 |
PB |
3 NOWAK Natalia |
06.09.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
8.15 |
=PB |
4 GAJKOWSKA Martyna |
11.04.2003 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
8.23 |
|
5 POLANOWSKA Nina |
25.11.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.25 |
PB |
60 metrów K U18 |
||||
Bieg 1/ 7 |
12:31 |
|||
1 LANDOWSKA Zofia |
03.03.2003 OKS Skra Warszawa |
MZ |
7.87 |
q |
2 KWASIBORSKA Julia |
20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
7.91 |
q PB |
3 NOWAK Natalia |
06.09.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
8.23 |
q |
4 POLANOWSKA Nina |
25.11.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.27 |
q PB |
KOŁODZIEJ Ada |
24.03.1995 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
DNS |
|
Bieg 2/ 7 |
12:33 |
|||
1 NEUMANN Sophia |
21.12.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.34 |
q PB |
2 WŁOCH Adriana |
19.01.2003 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
8.41 |
qB |
3 BUCZEK Kinga |
09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
8.42 |
PB |
4 WITKOWSKA Maria |
17.08.2003 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.47 |
|
5 PANASIUK Justyna |
27.05.2003 UKS Otrębusy |
MZ |
8.50 |
|
Bieg 3/ 7 |
12:35 |
|||
1 KOWALSKA Justyna |
09.05.2004 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
8.40 |
qB PB |
2 GRUNAS Maja |
19.08.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
8.49 |
PB |
3 ŁUCJANEK Zofia |
16.07.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.59 |
SB |
4 KULCZYŃSKA Kinga |
23.10.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
8.68 |
PB |
5 STASIUK Wiktoria |
28.03.2003 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
8.85 |
=PB |
Bieg 4/ 7 |
12:39 |
|||
1 SZCZYPKOWSKA Aleksandra |
12.03.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.79 |
PB |
2 ŁAPIŃSKA Zofia |
20.02.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.82 |
PB |
3 MRÓZ Natalia |
21.10.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.30 |
PB |
4 SOCZEWKA Sandra |
25.12.2004 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
9.44 |
|
DRĘŻEK Izabela |
01.05.2003 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
FS |
Bieg 5/ 7 |
12:42 |
|||
1 GAJKOWSKA Martyna |
11.04.2003 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
8.21 |
q |
2 CHOJNACKA Klaudia |
12.08.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
8.35 |
q |
3 WYSOCKA Alicja |
05.03.2003 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
8.55 |
PB |
4 WOŹNIAK Paulina |
31.03.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.41 |
PB |
5 CZARNOCKA Gabriela |
01.10.2003 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
9.47 |
|
Bieg 6/ 7 |
12:44 |
|||
1 BEDNARCZYK Natalia |
27.11.2003 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
8.49 |
=PB |
2 ŚWIESIULSKA Olga |
14.03.2004 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
8.59 |
|
3 BURLEWICZ Barbara |
09.01.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.81 |
|
4 OSTROWSKA Weronika |
14.12.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.32 |
PB |
5 URZYKOWSKA Wiktoria |
27.04.2004 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
10.07 |
|
Bieg 7/ 7 |
12:48 |
|||
1 KALINOWSKA Maja |
01.01.2004 UKS Otrębusy |
MZ |
8.39 |
q |
2 BRZDONKIEWICZ Zuzanna |
09.06.2004 LKS Masuria Jęcznik |
WN |
8.80 |
|
3 ROSZAK Małgorzata |
03.12.2004 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
9.10 |
|
4 GRABOWSKA Urszula |
16.07.2004 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
9.12 |
|
200 metrów kobiet |
||||
Bieg 1/ 5 |
14:39 |
|||
1 ZWOLIŃSKA Judyta |
30.08.2002 KKS Victoria Stalowa Wola |
PK |
27.30 |
|
2 BUCZEK Weronika |
09.03.2000 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
30.47 |
PB |
3 SOKOŁOWSKA Maria |
18.08.2003 LKS Masuria Jęcznik |
WN |
30.73 |
|
Bieg 2/ 5 |
14:42 |
|||
1 NOWAK Natalia |
06.09.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
27.16 |
|
2 SPURTACZ Daniela |
01.03.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
31.32 |
|
3 URZYKOWSKA Wiktoria |
27.04.2004 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
34.42 |
|
Bieg 3/ 5 |
14:45 |
|||
1 LESZCZYŃSKA Anna |
10.02.2000 KS Podlasie Białystok |
PD |
26.50 |
|
2 PANASIUK Justyna |
27.05.2003 UKS Otrębusy |
MZ |
29.27 |
|
3 DRĘŻEK Izabela |
01.05.2003 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
32.14 |
|
Bieg 4/ 5 |
14:48 |
|||
1 REGULSKA Nastazja |
08.04.2001 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
27.97 |
|
2 MIRGOS Monika |
15.03.2003 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
29.36 |
|
3 ROSZAK Małgorzata |
03.12.2004 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
30.52 |
|
Bieg 5/ 5 |
14:51 |
|||
1 ŁUCJANEK Zofia |
16.07.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
29.56 |
|
2 SZPURA Julia |
14.12.2003 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
31.54 |
|
300 metrów kobiet |
||||
Bieg 1/ 5 |
13:13 |
|||
1 KWIATKOWSKA Martyna |
11.12.2002 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
43.78 |
PB |
2 CELIŃSKA Gabriela |
22.10.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
50.60 |
|
3 DANISZEWSKA Aleksandra |
26.11.2004 BKS Wataha Warszawa |
MZ |
53.86 |
|
Bieg 2/ 5 |
13:14 |
|||
1 SMOLIŃSKA Izabela |
14.01.1999 RLTL ZTE Radom |
MZ |
42.12 |
|
2 MALINOWSKA Urszula |
12.06.2003 UKS Kusy Warszawa |
MZ |
47.03 |
|
3 BRZDONKIEWICZ Zuzanna |
09.06.2004 LKS Masuria Jęcznik |
WN |
47.41 |
|
Bieg 3/ 5 |
13:15 |
|||
1 BIGUS Wiktoria |
02.08.2003 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl |
PK |
46.16 |
PB |
2 GRUNAS Maja |
19.08.2004 OKS Skra Warszawa |
MZ |
46.94 |
PB |
3 WOŹNIAK Paulina |
31.03.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
52.90 |
|
Bieg 4/ 5 |
13:16 |
|||
1 JACKIEWICZ Maja |
07.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
45.99 |
|
2 KITA Wiktoria |
03.09.2003 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl |
PK |
50.42 |
PB |
3 LITEWSKA Karolina |
04.10.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
50.99 |
|
Bieg 5/ 5 |
13:19 |
|||
1 STRZEŻYSZ Małgorzata |
02.10.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
42.40 |
|
2 ŚWIESIULSKA Olga |
14.03.2004 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
45.85 |
|
3 KALINOWSKA Maja |
01.01.2004 UKS Otrębusy |
MZ |
48.98 |
|
300 metrów K U16 |
||||
Bieg 1/ 5 |
13:38 |
|||
1 BORKOWSKA Tatiana |
17.07.2005 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
44.75 |
PB |
2 JAWORSKA Wiktoria |
03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
48.76 |
|
3 TOKARSKA Alicja |
15.08.2006 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
48.99 |
PB |
4 KUBICZ Magdalena |
11.08.2005 MUKS Płock |
MZ |
49.90 |
|
5 STEMPEL Aleksandra |
19.01.2006 UKS Herkules Sulejówek |
MZ |
53.18 |
|
6 ZIELIŃSKA Joanna |
08.01.2008 UKS MTE Milanówek |
MZ |
54.20 |
PB |
\Bieg 2/ 5 |
13:42 |
|||
1 SUCHENEK Aleksandra |
17.12.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
43.63 |
|
2 ZEGAN Julia |
25.01.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
44.53 |
|
3 WŁODARCZYK Paulina |
29.05.2007 OKS Skra Warszawa |
MZ |
46.60 |
PB |
4 POLKOWSKA Katarzyna |
14.02.2006 UKS MTE Milanówek |
MZ |
50.63 |
PB |
5 MOMOT Pola |
12.06.2007 MKS Syrena Warszawa |
MZ |
58.54 |
|
Bieg 3/ 5 |
13:46 |
|||
1 JUREK Nikola |
27.02.2007 LKS Korab Olecko |
WN |
48.84 |
|
2 JACKOWICZ Marta |
26.07.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
50.76 |
|
3 NIEDZIŃSKA Nikol |
09.04.2008 UKS MTE Milanówek |
MZ |
51.92 |
|
4 OSSOWSKA Patrycja |
30.01.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
52.06 |
|
5 GÓRNICKA Karolina |
07.09.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
54.71 |
|
6 WILCZYŃSKA Kinga |
14.02.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
56.20 |
|
600 metrów kobiet |
||||
Bieg 1/ 2 |
12:35 |
|||
1 GAJEWSKA Karolina |
14.02.2001 MKS Unia Hrubieszów |
LU |
1:39.45 |
PB |
2 GAJDA Sylwana |
10.11.1999 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:41.99 |
|
3 SZYDŁOWSKA Julia |
11.02.2004 UKS Żaczek Połaniec |
SK |
1:42.65 |
PB |
4 BIGUS Wiktoria |
02.08.2003 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl |
PK |
1:42.77 |
PB |
5 GÓRSKA Zofia |
06.01.2002 OKS Skra Warszawa |
MZ |
1:47.09 |
PB |
6 MARKIEWICZ Hanna |
10.08.2004 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:47.82 |
PB |
7 GAJOWIAK Zosia |
09.04.2004 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
1:52.38 |
|
8 KALISIAK Małgorzata |
20.01.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:55.10 |
|
ZIENDARA Michalina |
14.06.2000 MKS Polonia Warszawa |
MZ |
DNF |
|
Bieg 2/ 2 |
12:38 |
|||
1 LEŚNIK Zofia |
22.06.2001 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:42.39 |
|
2 SOKOŁOWSKA Maria |
18.08.2003 LKS Masuria Jęcznik |
WN |
1:47.24 |
|
3 AUGUSTYN Karina |
27.09.2002 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl |
PK |
1:49.19 |
PB |
4 CUDNA Magdalena |
21.04.2003 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
1:50.86 |
|
5 FURMAN Zuzanna |
20.04.2002 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1:59.92 |
|
6 ANTKIEWICZ Weronika |
02.06.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
2:03.86 |
|
600 metrów K U16 |
||||
Bieg 1/ 2 |
12:50 |
|||
1 BUTRYN Kornelia |
14.09.2006 KKS Victoria Stalowa Wola |
PK |
1:38.65 |
PB |
2 CHODKOWSKA Julia |
14.11.2005 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
1:46.48 |
PB |
3 GAWLAS Anna |
17.04.2006 KS Czempion Warszawa |
MZ |
1:48.02 |
PB |
4 WALCZAK Julia |
06.10.2006 UKS Technik Radom |
MZ |
1:52.74 |
PB |
5 PIOTROWSKA Zofia |
08.12.2005 BKS Wataha Warszawa |
MZ |
1:54.39 |
|
6 PIĄTKOWSKA Oliwia |
07.06.2006 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
2:05.82 |
|
7 ARKUSZEWSKA Julia |
28.11.2006 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
2:24.88 |
|
Bieg 2/ 2 |
12:54 |
|||
1 REK Kinga |
20.01.2005 AKL Ursynów Warszawa |
MZ |
1:47.07 |
|
2 MADAJCZAK Aleksandra |
15.05.2005 BKS Wataha Warszawa |
MZ |
1:56.50 |
|
3 WASIELEWSKA Roksana |
10.05.2007 OKS Skra Warszawa |
MZ |
1:57.83 |
|
4 JASTRZĘBSKA Weronika |
10.09.2006 KS Czempion Warszawa |
MZ |
2:00.30 |
|
5 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA |
24.09.2007 MKS Unia Hrubieszów |
LU |
2:01.23 |
|
6 KARŁOWSKA Pola |
22.07.2006 KS Czempion Warszawa |
MZ |
2:07.03 |
|
7 ASŁANOWICZ MATYLDA |
23.06.2003 niestowarzyszona |
2:12.17 |
||
2000 metrów kobiet |
||||
Bieg 1/ 1 |
11:48 |
|||
1 CATI Lidia |
16.03.2004 UKS 48 Warszawa |
MZ |
7:12.11 |
|
2 CHMURA Anastazja |
11.10.2003 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl |
PK |
7:28.80 |
|
3 SZANIAWSKA Agata |
27.02.2003 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
7:31.31 |
|
4 ZIELIŃSKA Natalia |
21.04.2004 UKS Clan Ostrołęka |
MZ |
8:19.87 |
|
60 metrów pł kobiet |
||||
FINAŁ |
11:58 |
|||
1 SKIERKOWSKA Martyna |
05.01.2000 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
8.49 |
|
2 WOJCIESZEK Anna |
16.03.1991 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.71 |
|
3 FIJAK Zuzanna |
19.01.2001 UKS Otrębusy |
MZ |
9.08 |
|
4 SŁOCKA Julia |
18.02.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.26 |
|
5 KOWALSKA Aleksandra |
18.05.1993 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
9.78 |
60 metrów pł kobiet
Bieg 1/3 10:50
1 SKIERKOWSKA Martyna |
05.01.2000 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
8.54 |
q PB |
2 MIKOŁAJCZYK Izabela |
04.09.1990 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
8.72 |
q SB |
3 WOJCIESZEK Anna |
16.03.1991 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
8.75 |
q |
4 FIJAK Zuzanna |
19.01.2001 UKS Otrębusy |
MZ |
9.03 |
q PB |
Bieg 2/ 3 |
10:53 |
|||
1 SŁOCKA Julia |
18.02.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.10 |
q PB |
2 KURPIEWSKA Aleksandra |
13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.62 |
|
3 CHAŁUPKA Milena |
14.11.2000 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
9.76 |
BANY Daria |
12.02.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
DNF |
|
Bieg 3/ 3 |
10:55 |
|||
1 REGULSKA Nastazja |
08.04.2001 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
9.51 |
|
2 KOWALSKA Aleksandra |
18.05.1993 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
9.73 |
|
3 MAREK Zofia |
01.08.2002 UKS Gepard Warszawa |
MZ |
10.08 |
|
4 GĄSIOROWSKA Julia |
09.05.2001 UKS Varsovia Warszawa |
MZ |
12.10 |
SB |
60 metrów pł (76.2) K U18
FINAŁ 12:09
1 ZEGAN Julia |
25.01.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
9.07 |
PB |
2 WŁOCH Adriana |
19.01.2003 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
9.30 |
PB |
3 ZACZKIEWICZ Oliwia |
04.12.2003 KS Podlasie Białystok |
PD |
9.44 |
|
4 OSTAPCZUK Dominika |
29.04.2003 KS Podlasie Białystok |
PD |
9.58 |
|
60 metrów pł (76.2) K U18 |
||||
Bieg 1/ 3 |
11:00 |
|||
1 SZCZĘSNA Natalia |
22.01.2004 RLTL ZTE Radom |
MZ |
9.32 |
q |
2 WŁOCH Adriana |
19.01.2003 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
9.37 |
q PB |
3 KOŚCIANEK Daria |
28.03.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
9.49 |
q |
4 GRANOWSKA Pola |
29.09.2003 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
9.68 |
|
Bieg 2/ 3 |
11:03 |
|||
1 BUCZEK Kinga |
09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.53 |
q =SB |
2 OSTAPCZUK Dominika |
29.04.2003 KS Podlasie Białystok |
PD |
9.58 |
PB |
3 JACKIEWICZ Maja |
07.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.80 |
|
NOWAK Weronika |
04.01.2004 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
DNF |
|
Bieg 3/ 3 |
11:06 |
|||
1 ZEGAN Julia |
25.01.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
9.26 |
q |
2 ZACZKIEWICZ Oliwia |
04.12.2003 KS Podlasie Białystok |
PD |
9.54 |
PB |
3 PIOTROWSKA Klaudia |
29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
9.95 |
|
4 ZAWODNIK Maja |
25.01.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
10.83 |
|
Pchnięcie kulą kobiet (4kg) |
||||
FINAŁ |
12:15 |
|||
1 ŚLEPOWROŃSKA Maja |
02.12.1998 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
15.69 |
SB |
2 RÓŻAŃSKA Ewa |
22.12.2000 MKLA Łęczyca |
LD |
14.05 |
SB |
3 FLISEK Barbara |
17.11.1999 OKS Start Otwock |
MZ |
13.39 |
|
4 MUSZYŃSKA Weronika |
05.04.2001 AZS UMCS Lublin |
LU |
12.38 |
|
5 STARUCH Nina |
03.03.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
12.27 |
|
6 CISICKA Natalia |
16.07.1998 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
12.12 |
|
7 FRONCZYK Wiktoria |
29.04.2002 MKS Aleksandrów Łódzki |
LD |
12.03 |
|
8 MIKOŁAJCZYK Izabela |
04.09.1990 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
11.77 |
SB |
9 CHAŁUPKA Milena |
14.11.2000 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
11.03 |
|
10 TABACZYŃSKA Weronika |
06.07.2001 AZS UMCS Lublin |
LU |
10.91 |
PB |
11 SZYGOSKA Joanna |
17.12.1997 MLKL Płock |
MZ |
10.67 |
|
12 SŁOCKA Julia |
18.02.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
10.43 |
|
13 PSZCZOŁA Gabriela |
20.01.2002 OKLA Ostrołęka |
MZ |
10.42 |
PB |
14 SURA Kornelia |
28.06.2002 ALKS AJP Gorzów Wlkp. |
LB |
9.81 |
|
15 KURPIEWSKA Aleksandra |
13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
8.88 |
|
16 WOŹNICA Daria |
06.06.2002 MLKL Płock |
MZ |
7.57 |
Pchnięcie kulą K U18 (3kg)
FINAŁ 11:10
1 MAŚLANA Zuzanna |
01.05.2004 MLKL Płock |
MZ |
14.31 |
PB |
2 KURDEJ Barbara |
20.01.2003 OKS Start Otwock |
MZ |
14.10 |
PB |
3 PRYGIEL Martyna |
05.02.2003 RLTL ZTE Radom |
MZ |
12.64 |
PB |
4 CZUBIK Bogumiła |
02.05.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
12.41 |
PB |
5 PRZYBYSZ Patrycja |
05.05.2003 OKLA Ostrołęka |
MZ |
12.22 |
|
6 KICIŃSKA Anna |
11.02.2005 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
12.15 |
|
7 MICHALEC Marta |
02.01.2004 KS Podlasie Białystok |
PD |
11.67 |
PB |
8 OLĘDZKA Angelika |
19.01.2003 MKS Pogoń Siedlce |
MZ |
10.67 |
|
9 KOŚCIANEK Daria |
28.03.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
10.22 |
|
10 PIOTROWSKA Klaudia |
29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
10.09 |
|
11 BIELAWSKA Paula |
03.03.2004 MKS Syrena Warszawa |
MZ |
9.27 |
|
12 KWIATKOWSKA Kornelia |
19.08.2004 MLKL Płock |
MZ |
7.32 |
|
13 KUSIŃSKA Natalia |
08.07.2005 MLKL Płock |
MZ |
6.66 |
Skok wzwyż kobiet
FINAŁ 11:50
1 |
BURLEWICZ Barbara |
09.01.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1.70 |
=PB |
2 |
DZIDO Aleksandra |
28.01.2000 AZS UMCS Lublin |
LU |
1.60 |
|
3 |
WYSOCKA Alicja |
05.03.2003 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
1.60 |
|
4 |
SURA Kornelia |
28.06.2002 ALKS AJP Gorzów Wlkp. |
LB |
1.55 |
|
5 |
LIPSKA Ewelina |
28.03.2001 KS Podlasie Białystok |
PD |
1.55 |
|
6 |
DOBKOWSKA Aleksandra |
16.05.2006 OKLA Ostrołęka |
MZ |
1.55 |
PB |
7 |
KUCHTA Urszula |
30.10.2005 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
1.45 |
|
8 |
PONIATOWSKA Natalia |
18.07.2004 KS Podlasie Białystok |
PD |
1.40 |
|
8 |
BIENIAS Nicole |
22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
1.40 |
|
10 |
GRABOWSKA Urszula |
16.07.2004 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
1.40 |
11 OSTROWSKA Weronika |
14.12.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
1.35 |
PB |
12 HOFMAN Maja |
30.06.2006 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna |
MZ |
1.35 |
Skok o tyczce kobiet od 3.60
FINAŁ 13:30
1SZYMANEKMaja 05.07.2000AZS-AWFWarszawa MZ 3.70 =PB Skok o tyczce K od2.00
FINAŁ 12:30
1 MACIAK Agnieszka |
04.05.1998 OKS Skra Warszawa |
MZ |
3.50 |
SB |
2 HOFFMANN Julia |
06.02.2002 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3.20 |
|
2 MC MAHON Oliwia |
02.08.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3.20 |
=PB |
4 KAMIEŃ Monika |
06.06.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3.20 |
|
5 PAWLAK Aleksandra |
22.06.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3.00 |
|
6 KISLING Aleksandra |
26.05.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
2.70 |
=PB |
7 ŚLIWKA Maria |
11.06.2005 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
2.60 |
|
8 STASZEWSKA Zuzanna |
24.10.2002 OKS Skra Warszawa |
MZ |
2.60 |
PB |
Skok w dal kobiet
FINAŁ 14:30
1 MIKOŁAJCZYK Izabela |
04.09.1990 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
5.80 |
|
2 BARGIELSKA Katarzyna |
25.08.1999 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
5.77 |
|
3 STYPUŁKOWSKA Agata |
15.05.1997 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
5.66 |
PB |
4 FIJAK Zuzanna |
19.01.2001 UKS Otrębusy |
MZ |
5.54 |
|
5 CZERWIŃSKA Natalia |
27.10.2002 KS Podlasie Białystok |
PD |
5.43 |
PB |
6 SŁOCKA Julia |
18.02.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.42 |
|
7 KOSTRZEWSKA Barbara |
27.03.1998 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
5.40 |
|
8 JÓŹWIACZUK Katarzyna |
16.05.2001 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.34 |
|
9 OLECHNO Kinga |
11.05.2000 KS AZS-AWF Biała Podlaska |
LU |
5.29 |
PB |
10 CHAŁUPKA Milena |
14.11.2000 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
5.19 |
SB |
11 GRANOWSKA Pola |
29.09.2003 KS Warszawianka W-wa |
MZ |
5.15 |
|
12 JUŚKIEWICZ Agnieszka |
27.03.2000 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
5.10 |
|
13 KOŚCIANEK Daria |
28.03.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.09 |
PB |
14 ZAWODNIK Maja |
25.01.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
5.08 |
PB |
15 JANIK Emilia |
12.12.2000 KS Komunalni Sanok |
PK |
5.08 |
PB |
16 GOLEC Magdalena |
26.05.2002 UKS Tempo 5 Przemyśl |
PK |
5.02 |
PB |
17 NOWAK Weronika |
04.01.2004 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
4.95 |
PB |
18 PIOTROWSKA Klaudia |
29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
4.95 |
PB |
19 CHOROSZUCHA Amelia |
29.06.2004 KS Podlasie Białystok |
PD |
4.90 |
PB |
20 BEDNARCZYK Natalia |
27.11.2003 WLKS Nowe Iganie |
MZ |
4.82 |
|
21 SIWIERSKA Pola |
01.01.2004 RK Athletics Warszawa |
MZ |
4.81 |
|
22 KURPIEWSKA Aleksandra |
13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
4.75 |
PB |
23 WIDULIŃSKA Wiktoria |
26.09.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
4.73 |
|
24 SZEMPLIŃSKA Aleksandra |
23.07.2004 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
4.71 |
|
25 BIELAWSKA Paula |
03.03.2004 MKS Syrena Warszawa |
MZ |
4.45 |
|
26 CELIŃSKA Gabriela |
22.10.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
4.02 |
|
27 SIENNICKA Aleksandra |
17.11.2000 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
3.96 |
|
28 ANTKIEWICZ Weronika |
02.06.2003 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3.83 |
PB |
29 WOŹNIAK Paulina |
31.03.2004 UKS LA Basket Warszawa |
MZ |
3.78 |
|
30 MRÓZ Natalia |
21.10.2004 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
3.62 |
Skok w dal K U16
FINAŁ 11:15
1 ADAMCZYK Julia |
28.07.2005 RLTL ZTE Radom |
MZ |
5.56 |
|
2 GADAJSKA Wiktoria |
08.01.2006 RLTL ZTE Radom |
MZ |
5.43 |
|
3 NAPIÓRKOWSKA Oliwia |
12.03.2006 OKLA Ostrołęka |
MZ |
5.05 |
PB |
4 SUCHENEK Aleksandra |
17.12.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
4.65 |
|
5 ŚWIESIULSKA Alicja |
06.06.2006 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
4.56 |
|
6 KĄDZIOŁKA Jagna |
02.07.2005 OKS Skra Warszawa |
MZ |
4.48 |
PB |
7 GIL Natalia |
28.03.2006 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
4.43 |
|
8 ROICKA Izabela |
02.10.2006 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
4.35 |
|
9 KUCHARSKA Ewelina |
12.06.2005 GKS Wilga Garwolin |
MZ |
4.28 |
|
10 MRUSZCZYK Natalia |
11.05.2006 LKS Korab Olecko |
WN |
4.09 |
|
11 ARKUSZEWSKA Julia |
28.11.2006 KS Orzeł Warszawa |
MZ |
3.88 |
|
12 BRAUZE Antonina |
28.06.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
3.85 |
|
13 OŁDAK Martyna |
06.02.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa |
MZ |
3.82 |
|
14 OSSOWSKA Patrycja |
30.01.2006 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
3.77 |
Trójskok kobiet
FINAŁ 14:30
1 JĘDRZEJCZYK Dominika |
11.08.1999 AZS-AWF Warszawa |
MZ |
11.39 |
PB |
2 DZIADAK Nikolina |
04.08.2003 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
10.46 |
|
3 ZDUNOWSKA Marta |
26.03.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
10.20 |
=PB |
4 BUDZIŁEK Oliwia |
12.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
9.99 |
PB |
5 PYSKŁO Wiktoria |
02.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka |
MZ |
9.97 |
|
6 JAROSZEWICZ Dominika |
16.11.2003 MKS Bank BS Płońsk |
MZ |
9.15 |